Jääkiekko »USA » USHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷USA: USHL¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷ERKw3yvq¬ZD÷p¬ZE÷4floEICc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ushl/¬ZX÷01USA 003......0060000000157000USHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Q9UvHpON¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloomington Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷BLO¬AE÷Bloomington Thunder¬WU÷bloomington-thunder¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷KWTrG4wU¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Des Moines Buccaneers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Des Moines Buccaneers¬WU÷des-moines-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Storm¬WV÷tri-city-storm¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷MuGABOoo¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CED¬AF÷Cedar Rapids RoughRiders¬WV÷cedar-rapids-roughriders¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷bcagz8Oo¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Madison Capitols¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬WV÷chicago-steel¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷MAD¬AE÷Madison Capitols¬WU÷madison-capitols¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷xlbcZRwh¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omaha Lancers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OML¬AE÷Omaha Lancers¬WU÷omaha-lancers¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬WV÷lincoln-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷5¬AN÷n¬~AA÷WAc1Yogb¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Stampede¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Stampede¬WU÷sioux-falls-stampede¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷SIO¬AF÷Sioux-City¬WV÷sioux-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷UeG4X584¬AD÷1491696300¬ADE÷1491696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waterloo Black Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Waterloo Black Hawks¬WU÷waterloo-black-hawks¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬WV÷fargo-force¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷by8LTN7T¬AD÷1491692700¬ADE÷1491692700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬WU÷youngstown-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷USA¬AF÷USA U18¬WV÷usa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~ZA÷USA: USHL - Playoffit¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷YXWd3egk¬ZD÷p¬ZE÷4floEICc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷11¬ZL÷/jaakiekko/usa/ushl/¬ZX÷01USA 003......0060000000212000USHL - Playo016yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0UqZwC0t¬AD÷1492902300¬ADE÷1492902300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬WU÷youngstown-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬WV÷chicago-steel¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷4. osaottelu. Ottelusarja tasan 2-2.¬AN÷n¬~AA÷ppvcq57k¬AD÷1492819500¬ADE÷1492819500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Des Moines Buccaneers¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Des Moines Buccaneers¬WU÷des-moines-buccaneers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SIO¬AF÷Sioux-City¬WV÷sioux-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷3. osaottelu. Sioux-City voitti ottelusarjan 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷xANl8Ka9¬AD÷1492816500¬ADE÷1492816500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muskegon Lumberjacks¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUS¬AE÷Muskegon Lumberjacks¬WU÷muskegon-lumberjacks¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MAX¬AF÷Dubuque Fighting Saints¬WV÷dubuque-fighting-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷4¬AM÷4. osaottelu. Dubuque Fighting Saints voitti ottelusarjan 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷QacQlRqS¬AD÷1492815900¬ADE÷1492815900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬WV÷chicago-steel¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬WU÷youngstown-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬AM÷3. osaottelu. Chicago Steel johtaa ottelusarjaa 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷6gugpohq¬AD÷1492730100¬ADE÷1492730100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muskegon Lumberjacks¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUS¬AE÷Muskegon Lumberjacks¬WU÷muskegon-lumberjacks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MAX¬AF÷Dubuque Fighting Saints¬WV÷dubuque-fighting-saints¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷3. osaottelu. Dubuque Fighting Saints johtaa ottelusarjaa 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷v7w1rPMe¬AD÷1492560300¬ADE÷1492560300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fargo Force¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬WV÷waterloo-black-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷FAR¬AE÷Fargo Force¬WU÷fargo-force¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷3. osaottelu. Waterloo Black Hawks voitti ottelusarjan 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷hnaIjmFF¬AD÷1492380300¬ADE÷1492380300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux-City¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux-City¬WU÷sioux-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷DES¬AF÷Des Moines Buccaneers¬WV÷des-moines-buccaneers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷2. osaottelu. Sioux-City johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷dK59h9p3¬AD÷1492301100¬ADE÷1492301100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Steel¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬WU÷chicago-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown Phantoms¬WV÷youngstown-phantoms¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷2. osaottelu. Chicago Steel johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷vqeEiTa9¬AD÷1492301100¬ADE÷1492301100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷2. osaottelu. Dubuque Fighting Saints johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷n9bMk7UL¬AD÷1492301100¬ADE÷1492301100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waterloo Black Hawks¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Waterloo Black Hawks¬WU÷waterloo-black-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬WV÷fargo-force¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷2. osaottelu. Waterloo Black Hawks johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷QL4KVowj¬AD÷1492216500¬ADE÷1492216500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷rcFFWRNq¬AD÷1492214700¬ADE÷1492214700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Steel¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬WU÷chicago-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown Phantoms¬WV÷youngstown-phantoms¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷4C3OU5hd¬AD÷1492214700¬ADE÷1492214700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux-City¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux-City¬WU÷sioux-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷DES¬AF÷Des Moines Buccaneers¬WV÷des-moines-buccaneers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷IT65gkVd¬AD÷1492214700¬ADE÷1492214700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Waterloo Black Hawks¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Waterloo Black Hawks¬WU÷waterloo-black-hawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬WV÷fargo-force¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~
4
1493109004
524
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: USHL - Playoffit¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷YXWd3egk¬ZD÷p¬ZE÷4floEICc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷11¬ZL÷/jaakiekko/usa/ushl/¬ZX÷01USA 003......0060000000212000USHL - Playo016yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷S6Ma4yKS¬AD÷1493165100¬ADE÷1493165100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Steel¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬WU÷chicago-steel¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown Phantoms¬WV÷youngstown-phantoms¬AM÷5. osaottelu. Ottelusarja tasan 2-2.¬AN÷n¬~
4
1493109004
1
Ohje: Olet tällä hetkellä USHL 2016/2017 tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa USHL 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, USHL 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. USHL 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). USHL 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.