Jääkiekko »Kanada » WHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷xWlN9Ote¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000157000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷EZWsMvYN¬AD÷1489968300¬ADE÷1489968300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬WV÷vancouver-giants¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8dWoLbmU¬AD÷1489968300¬ADE÷1489968300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tri-City Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬WV÷everett-silvertips¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷zqYwNKIH¬AD÷1489968000¬ADE÷1489968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Iopf6yx9¬AD÷1489960800¬ADE÷1489960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oil Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~ZA÷KANADA: WHL - Playoffit¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷p0lmArd1¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷11¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000212000WHL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷Iot4AGnp¬AD÷1490572800¬ADE÷1490572800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷2. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷EROiHnLd¬AD÷1490572800¬ADE÷1490572800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬WV÷portland-winterhawks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷2. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷C8u89z2j¬AD÷1490493900¬ADE÷1490493900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AM÷2. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷hINeG6z3¬AD÷1490493900¬ADE÷1490493900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷2. osaottelu. Kelowna Rockets johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷AgbB8fHd¬AD÷1490493900¬ADE÷1490493900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬WV÷tri-city-americans¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷2. osaottelu. Seattle Thunderbirds johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷GxfxFdvT¬AD÷1490491800¬ADE÷1490491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬AM÷2. osaottelu. Medicine Hat Tigers johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷OOKUeHXj¬AD÷1490490000¬ADE÷1490490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷b1aXFxPM¬AD÷1490490000¬ADE÷1490490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷2. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷KA0TGI9G¬AD÷1490490000¬ADE÷1490490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬WU÷regina-pats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷2. osaottelu. Regina Pats johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷jV8CK0Ai¬AD÷1490409300¬ADE÷1490409300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷UL7GJKPc¬AD÷1490409300¬ADE÷1490409300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬WV÷tri-city-americans¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷Qm1PHbfA¬AD÷1490407500¬ADE÷1490407500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷CpcLIvu4¬AD÷1490407200¬ADE÷1490407200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬WV÷portland-winterhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷pYLQdcIp¬AD÷1490405400¬ADE÷1490405400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷4z8dEPmI¬AD÷1490403600¬ADE÷1490403600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷jX3hF5YB¬AD÷1490403600¬ADE÷1490403600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬WU÷regina-pats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~~
4
1490631782
876
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL - Playoffit¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷p0lmArd1¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷11¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000212000WHL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷r7G8D4KL¬AD÷1490747400¬ADE÷1490747400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AM÷3. osaottelu. Medicine Hat Tigers johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷MiSaFQk9¬AD÷1490749200¬ADE÷1490749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬WV÷regina-pats¬AM÷3. osaottelu. Regina Pats johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷0rR3Ep5F¬AD÷1490749200¬ADE÷1490749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬WV÷moose-jaw-warriors¬AM÷3. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷CrMq5tS1¬AD÷1490752800¬ADE÷1490752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬WV÷kelowna-rockets¬AM÷3. osaottelu. Kelowna Rockets johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷Ek7v8rrq¬AD÷1490753100¬ADE÷1490753100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬WU÷victoria-royals¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬WV÷everett-silvertips¬AM÷3. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷MD3zS3ZE¬AD÷1490833800¬ADE÷1490833800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AM÷4. osaottelu. Medicine Hat Tigers johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷dAKCCOZR¬AD÷1490835600¬ADE÷1490835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AM÷3. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷vkEVSqK8¬AD÷1490835600¬ADE÷1490835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬WV÷moose-jaw-warriors¬AM÷4. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷QonJJuse¬AD÷1490839200¬ADE÷1490839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬WV÷kelowna-rockets¬AM÷4. osaottelu. Kelowna Rockets johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷EBrFKLRl¬AD÷1490839200¬ADE÷1490839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬WV÷prince-george-cougars¬AM÷3. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷ht6r72ck¬AD÷1490839500¬ADE÷1490839500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬WV÷seattle-thunderbirds¬AM÷3. osaottelu. Seattle Thunderbirds johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷Uw7rQs4R¬AD÷1490839500¬ADE÷1490839500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬WV÷everett-silvertips¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬WU÷victoria-royals¬AM÷4. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷QoARTP42¬AD÷1490922000¬ADE÷1490922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬WV÷regina-pats¬AM÷4. osaottelu. Regina Pats johtaa ottelusarjaa 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷042vRNlL¬AD÷1490922000¬ADE÷1490922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AM÷4. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~AA÷YiNu6MCe¬AD÷1490925600¬ADE÷1490925600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬WV÷prince-george-cougars¬AM÷4. osaottelu. Ottelusarja tasan 1-1.¬AN÷n¬~
4
1490631782
19
Ohje: Olet tällä hetkellä WHL 2016/2017 tulokset -sivulla jääkiekko/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa WHL 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, WHL 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. WHL 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). WHL 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.