Jääkiekko »USA » NHL » 2016/2017

results
4
1472554137
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Harjoitusottelu¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SpVB1yBA¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......0000000000096000NHL - Harjoi021ottelu000¬~AA÷EujXHSE1¬AD÷1474822800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AN÷n¬~AA÷bVK5oAdD¬AD÷1474844400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AN÷n¬~AA÷0zalAgZD¬AD÷1474927200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AN÷n¬~AA÷hWlyHnU7¬AD÷1474930800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AN÷n¬~AA÷fyTJuW68¬AD÷1474930800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AN÷n¬~AA÷Ew3h9DlK¬AD÷1474930800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AN÷n¬~AA÷b7fiNNjs¬AD÷1474930800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AN÷n¬~AA÷6BWNvjME¬AD÷1474930800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷802d8X3Q¬AD÷1474932600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AN÷n¬~AA÷xbgeMs6m¬AD÷1474936200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AN÷n¬~AA÷A9lO3iCs¬AD÷1474938000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AN÷n¬~AA÷jL5L2BRm¬AD÷1474938000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AN÷n¬~AA÷fZm0L1Lg¬AD÷1474941600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AN÷n¬~AA÷UB4P1Vtf¬AD÷1474943400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AN÷n¬~AA÷YPn4KLz0¬AD÷1475004600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AN÷n¬~AA÷OY3T0kd0¬AD÷1475017200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AN÷n¬~AA÷xx8Xa9B6¬AD÷1475017200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AN÷n¬~AA÷K0cxaTQC¬AD÷1475017200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AN÷n¬~AA÷Snn8Juj6¬AD÷1475017200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AN÷n¬~AA÷tjjCIa5C¬AD÷1475019000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AN÷n¬~AA÷bidtbmtJ¬AD÷1475019000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AN÷n¬~AA÷OEuHHJKI¬AD÷1475019000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷25vLGwzP¬AD÷1475020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AN÷n¬~AA÷n7kOMWIJ¬AD÷1475020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AN÷n¬~AA÷UBS2uNCP¬AD÷1475028000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AN÷n¬~AA÷QclSLjYP¬AD÷1475029800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AN÷n¬~
4
1472554137
1325
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.