Jääkiekko »USA » NHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Harjoitusottelu¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷hd23U3jm¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000137000NHL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷hj1i6IUE¬AD÷1506297600¬ADE÷1506297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hjT6d0D3¬AD÷1506297600¬ADE÷1506297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~AA÷G8pthQ4K¬AD÷1506294000¬ADE÷1506294000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷6TJl2v38¬AD÷1506283200¬ADE÷1506283200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷QDlLHV59¬AD÷1506279600¬ADE÷1506279600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷v5p2lij1¬AD÷1506214800¬ADE÷1506214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬AN÷n¬~AA÷CjUL8LyG¬AD÷1506214800¬ADE÷1506214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷ANmO7P6C¬AD÷1506213000¬ADE÷1506213000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷ARw2ctbc¬AD÷1506211200¬ADE÷1506211200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷rX5pMpce¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷tA2S7V5J¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷jN6ysLDG¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷2DOX1V8P¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8QZJcorC¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷25txg6kE¬AD÷1506204000¬ADE÷1506204000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷2uVgzR3U¬AD÷1506151800¬ADE÷1506151800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~AA÷6T1NQbUl¬AD÷1506132000¬ADE÷1506132000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6BxlCfr8¬AD÷1506128400¬ADE÷1506128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷OlWky7lO¬AD÷1506128400¬ADE÷1506128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷OUBh7WqC¬AD÷1506123000¬ADE÷1506123000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~AA÷4Ou6weQ7¬AD÷1506123000¬ADE÷1506123000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷4t7tNQsk¬AD÷1506123000¬ADE÷1506123000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~AA÷rkaGIBj3¬AD÷1506121200¬ADE÷1506121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷UZzGbRS5¬AD÷1506121200¬ADE÷1506121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~~
4
1506371211
62
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Harjoitusottelu¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷hd23U3jm¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000137000NHL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷4UnCzJjp¬AD÷1506376800¬ADE÷1506376800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~AA÷hnwT6qMI¬AD÷1506380400¬ADE÷1506380400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pp6utuTM¬AD÷1506380400¬ADE÷1506380400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AN÷n¬~AA÷G65i4lBs¬AD÷1506380400¬ADE÷1506380400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷K01W6kLP¬AD÷1506382200¬ADE÷1506382200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷080kL4C1¬AD÷1506382200¬ADE÷1506382200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷p2yhBEcE¬AD÷1506384000¬ADE÷1506384000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷AVqpipKQ¬AD÷1506385800¬ADE÷1506385800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lGikig6r¬AD÷1506387600¬ADE÷1506387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pK0RPIqe¬AD÷1506391200¬ADE÷1506391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WtSAeKS9¬AD÷1506466800¬ADE÷1506466800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AN÷n¬~AA÷AT4e38Qm¬AD÷1506466800¬ADE÷1506466800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AL÷{"1":[{"BN":"Viasat J\u00e4\u00e4kiekko","BU":"https:\/\/www.viasat.fi"}]}¬AN÷n¬~AA÷KWNh1bIE¬AD÷1506468600¬ADE÷1506468600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AN÷n¬~AA÷CvWBn4Ss¬AD÷1506472200¬ADE÷1506472200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬AN÷n¬~AA÷4STKljas¬AD÷1506477600¬ADE÷1506477600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AL÷{"1":[{"BN":"Viasat J\u00e4\u00e4kiekko","BU":"https:\/\/www.viasat.fi"}]}¬AN÷n¬~AA÷vaagKOR7¬AD÷1506553200¬ADE÷1506553200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~AA÷UoX397Dk¬AD÷1506553200¬ADE÷1506553200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AN÷n¬~AA÷21lNd5cI¬AD÷1506553200¬ADE÷1506553200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AN÷n¬~AA÷4MAackHt¬AD÷1506556800¬ADE÷1506556800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AN÷n¬~AA÷IkdgjDLl¬AD÷1506560400¬ADE÷1506560400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~
4
1506371211
1317
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.