Jääkiekko »USA » NHL » 2015/2016

results
4
1436117344
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZB÷200¬ZC÷pWn0d8Yi¬ZD÷t¬ZE÷WnD2Fobq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000108000NHL.........003......¬~AA÷hWrdgv6L¬AD÷1444258800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬OA÷team¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷GzN71Sva¬AD÷1444262400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬OA÷team¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷zeY0hbLR¬AD÷1444269600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬OB÷team¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷UwRB0nf5¬AD÷1444271400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬OA÷team¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷jLwWnxqk¬AD÷1444345200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬OA÷team¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷dbvSmITr¬AD÷1444345200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬OA÷team¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷C2GGa69B¬AD÷1444347000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬OA÷team¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷jgFKbQOH¬AD÷1444348800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬AX÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬OB÷team¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷UBxzndbe¬AD÷1444348800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷0¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬OA÷team¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷KSJOcpvO¬AD÷1444350600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬OA÷team¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷bJISd4gU¬AD÷1444352400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬OA÷team¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷OtpZHmPu¬AD÷1444431600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬OA÷team¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷nmXvoGD1¬AD÷1444431600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬OB÷team¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷QwWrpzT7¬AD÷1444433400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷zHmwH7vn¬AD÷1444433400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬OB÷team¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷UwmsGRgh¬AD÷1444444200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬OA÷team¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷8UooFo9b¬AD÷1444496400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬OB÷team¬AW÷1¬~
4
1436117344
1230
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 25 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.