Jääkiekko »USA » NHL » 2015/2016

results
PW÷10¬SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pWn0d8Yi¬ZD÷t¬ZE÷WnD2Fobq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000000125000NHL.........003......¬~AA÷xpvvdKsn¬AD÷1455069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬AV÷1455073271|;1455073303|;1455073653|;1455075461|;1455077764|;1455077776|;1455078734|¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K8Trevch¬AD÷1455069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷1¬AV÷1455074653|;1455075490|;1455081431|;1455081431|;1455092792|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pdpaRY27¬AD÷1455067800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷1¬AV÷1455074137|;1455077787|;1455089705|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xWtiTfYf¬AD÷1455066000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷1¬AV÷1455068423|;1455069264|;1455072721|;1455072737|;1455072750|;1455076101|;1455077071|;1455086494|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GMueSEm1¬AD÷1455066000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬AX÷1¬AV÷1455071319|;1455072646|;1455072795|;1455075107|;1455075662|;1455076656|;1455077114|;1455089676|¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AS÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fNTOkqLC¬AD÷1455066000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷1¬AV÷1455068509|;1455070539|;1455075270|;1455086541|¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bguzc0Su¬AD÷1455066000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷1¬AV÷1455070474|;1455070748|;1455097203|¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YDSSl3zJ¬AD÷1455064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷1¬AV÷1455066160|;1455069179|;1455069750|;1455071893|;1455073285|;1455073451|;1455089653|¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f7inUzJl¬AD÷1455062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬AX÷1¬AV÷1455064315|;1455066131|;1455066144|;1455067379|;1455069245|;1455069257|;1455069782|;1455071056|;1455071304|;1455072683|;1455075519|;1455081327|¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷3¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rXmrVG3r¬AD÷1455062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷1¬AV÷1455064819|;1455064838|;1455066792|;1455067508|;1455067536|;1455068134|;1455068163|;1455070799|;1455072753|;1455073632|;1455073995|;1455086507|¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n12CzwtL¬AD÷1455062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷1¬AV÷1455064142|;1455064991|;1455066056|;1455073263|;1455086503|¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qi1GZdeR¬AD÷1455062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷1¬AV÷1455064961|;1455065581|;1455069802|;1455072894|;1455074228|;1455097158|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UP77yJQE¬AD÷1454977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷1¬AV÷1454987422|;1454987979|;1454987998|;1454999979|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬OA÷team¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CbvKjP56¬AD÷1454977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷1¬AV÷1454980556|;1454981279|;1454981657|;1454983683|;1454987515|;1454987923|;1454998022|¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jZ83xaB8¬AD÷1454976000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬AX÷1¬AV÷1454981186|;1454984953|;1454986051|;1454997848|¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xWKLDFY7¬AD÷1454976000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷1¬AV÷1454978137|;1454979266|;1454979906|;1454980027|;1454982990|;1454986153|;1454986180|;1454997822|¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1455100356
909
fixtures
PW÷5¬SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pWn0d8Yi¬ZD÷t¬ZE÷WnD2Fobq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000000125000NHL.........003......¬~AA÷YBXnfbCb¬AD÷1455148800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬OA÷team¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Onq3QhID¬AD÷1455152400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬OA÷team¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SYWjgIR4¬AD÷1455157800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬OB÷team¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬OA÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SK9qZpMD¬AD÷1455235200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬OA÷team¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YJyHGx6n¬AD÷1455235200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬OA÷team¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vcxDHIjt¬AD÷1455235200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬OB÷team¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬OA÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6PVfhxsB¬AD÷1455237000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬OA÷team¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CAzLFdLh¬AD÷1455238800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬OA÷team¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O0QaiddH¬AD÷1455238800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬OA÷team¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hMiIEGza¬AD÷1455240600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬OA÷team¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2iP3jGBN¬AD÷1455242400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dEO7kzRT¬AD÷1455247800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬OB÷team¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬OA÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W6FZpfZp¬AD÷1455321600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬OA÷team¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WCjMDzj5¬AD÷1455321600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬OB÷team¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬OA÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QZkQCf5B¬AD÷1455321600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬OA÷team¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0hrwAhkU¬AD÷1455323400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬OB÷team¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬OA÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vwfUBEKH¬AD÷1455323400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬OA÷team¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M1qZAYZN¬AD÷1455323400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬OA÷team¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YBgI9wCo¬AD÷1455328800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬OA÷team¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CQOrVyLu¬AD÷1455386400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬OA÷team¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jHNnUezn¬AD÷1455390000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬OA÷team¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1455100356
428
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.