Jääkiekko »USA » NHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Harjoitusottelu¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SpVB1yBA¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000118000NHL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬~AA÷2wr6E8Qa¬AD÷1475193600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷Onq2FlBg¬AD÷1475191800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬AV÷1475214395|¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷dSafVxkI¬AD÷1475191800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nFwQ91AK¬AD÷1475190000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Iy1jWIZB¬AD÷1475190000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷UPqbGUem¬AD÷1475190000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷006oXbK5¬AD÷1475116200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷WvRfHAts¬AD÷1475114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷M97sYv5a¬AD÷1475110800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷Sn8wZKkg¬AD÷1475109000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷WKEUzsLt¬AD÷1475103600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷Eq4ZZ0zm¬AD÷1475103600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷QclSLjYP¬AD÷1475029800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷UBS2uNCP¬AD÷1475028000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷25vLGwzP¬AD÷1475020800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷n7kOMWIJ¬AD÷1475020800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷tjjCIa5C¬AD÷1475019000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷bidtbmtJ¬AD÷1475019000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬AV÷1475036555|¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷OEuHHJKI¬AD÷1475019000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷OY3T0kd0¬AD÷1475017200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xx8Xa9B6¬AD÷1475017200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷K0cxaTQC¬AD÷1475017200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Snn8Juj6¬AD÷1475017200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~
4
1475217268
38
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Harjoitusottelu¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SpVB1yBA¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000118000NHL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬~AA÷KExBDSu6¬AD÷1475276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AN÷n¬~AA÷GQV5Y8Gu¬AD÷1475276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AN÷n¬~AA÷fHU9XSVo¬AD÷1475278200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AN÷n¬~AA÷lzI1TGJU¬AD÷1475278200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AN÷n¬~AA÷OjZDWnoh¬AD÷1475280000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AN÷n¬~AA÷b5yFCneC¬AD÷1475280000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AN÷n¬~AA÷hSzJB6AI¬AD÷1475283600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AN÷n¬~AA÷2sYHV60b¬AD÷1475283600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AN÷n¬~AA÷p6NMUQF4¬AD÷1475289000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AN÷n¬~AA÷6VvNAQPO¬AD÷1475348400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AN÷n¬~AA÷b9RQTpVA¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AN÷n¬~AA÷hWQUS4pH¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AN÷n¬~AA÷WMPYROaN¬AD÷1475362800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AN÷n¬~AA÷CYtWQrFT¬AD÷1475366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AN÷n¬~AA÷EsTcM2Np¬AD÷1475368200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AN÷n¬~AA÷SpHuon0o¬AD÷1475370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AN÷n¬~AA÷tlLqp6Fi¬AD÷1475434800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AN÷n¬~AA÷OCAlqQUc¬AD÷1475438400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AN÷n¬~AA÷239hrpp4¬AD÷1475445600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AN÷n¬~AA÷WxEds4aA¬AD÷1475445600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷8zJ5Z92P¬AD÷1475449200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AN÷n¬~AA÷ATC0tOEG¬AD÷1475452800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AN÷n¬~AA÷I94yUmQn¬AD÷1475452800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AN÷n¬~AA÷d03uT7ug¬AD÷1475456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AN÷n¬~AA÷Aq5XUTAt¬AD÷1475456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AN÷n¬~
4
1475217268
1297
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.