Jääkiekko »USA » NHL » 2014/2015

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZB÷200¬ZC÷jytwvQhq¬ZD÷t¬ZE÷OpGakKc6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000108000NHL.........003......¬~AA÷SnOHZMef¬AD÷1427662800¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷1¬AV÷1427675217|¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷h6awtvyH¬AD÷1427662800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬AX÷1¬AV÷1427675231|¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷EqKDz3tl¬AD÷1427662800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬AX÷1¬AV÷1427675201|¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷v3eZtKLA¬AD÷1427662800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷1¬AV÷1427675186|¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷WKU8yqRs¬AD÷1427655600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬AX÷1¬AV÷1427668194|¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ptdVs064¬AD÷1427594400¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷1¬AV÷1427607082|¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷fe7ugBdF¬AD÷1427590800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷1¬AV÷1427604715|¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷0Khxfis9¬AD÷1427587200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷1¬AV÷1427599359|¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷MTgYfXR2¬AD÷1427587200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷1¬AV÷1427599285|¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷KOFkWmk2¬AD÷1427583600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷1¬AV÷1427595175|¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷6kcRrtib¬AD÷1427583600¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷1¬AV÷1427599229|¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷QwtUqMyh¬AD÷1427583600¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷1¬AV÷1427599169|¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬OA÷team¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷6LBoXTZe¬AD÷1427565600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷1¬AV÷1427580899|¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ENW6vCsM¬AD÷1427562000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬AX÷1¬AV÷1427576702|¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷hEVAwWdS¬AD÷1427562000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬AX÷1¬AV÷1427576769|¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Y7DwZk5q¬AD÷1427562000¬AB÷3¬AC÷11¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷1¬AV÷1427576817|¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AS÷2¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷CbCsY9Kk¬AD÷1427562000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷1¬AV÷1427576870|¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬OA÷team¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷K0X2uhSF¬AD÷1427560200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬AX÷1¬AV÷1427575262|¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AS÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷nmsQp2Mo¬AD÷1427506200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷1¬AV÷1427517273|¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬OA÷team¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷8QTbtYC9¬AD÷1427502600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷1¬AV÷1427517243|¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷YqgrMIqo¬AD÷1427500800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷1¬AV÷1427517199|¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬OA÷team¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~
4
1427677319
1239
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZB÷200¬ZC÷jytwvQhq¬ZD÷t¬ZE÷OpGakKc6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000108000NHL.........003......¬~AA÷M9NLYtB0¬AD÷1427670000¬AB÷2¬AC÷16¬CX÷New Jersey Devils¬AI÷y¬AX÷1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬OA÷team¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷00MPX0Q6¬AD÷1427671800¬AB÷2¬AC÷15¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AI÷y¬AX÷1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬OA÷team¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zVlrubjN¬AD÷1427671800¬AB÷2¬AC÷15¬CX÷Winnipeg Jets¬AI÷y¬AX÷1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ELmnvI5T¬AD÷1427758200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6DuEZyEp¬AD÷1427760000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬OB÷team¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬OA÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IyHUWKuD¬AD÷1427761800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬OA÷team¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷p4vIYeTj¬AD÷1427761800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬OA÷team¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷n9I0cu6i¬AD÷1427763600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬OA÷team¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dSFYVveJ¬AD÷1427767200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬OB÷team¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬OA÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷AV3GfOXJ¬AD÷1427842800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬OA÷team¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷Snpmk2es¬AD÷1427842800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬OA÷team¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷M57KgrmQ¬AD÷1427842800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬AX÷0¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬OA÷team¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷h6L8eJz4¬AD÷1427844600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬OB÷team¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬OA÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷bqM4daLc¬AD÷1427844600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷SODLhHKM¬AD÷1427846400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬AX÷0¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬OA÷team¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷MoDPiyzT¬AD÷1427846400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬OA÷team¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷b74imerp¬AD÷1427931000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷6wqilMAm¬AD÷1427932800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬OB÷team¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬OA÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷tWgdnFcj¬AD÷1427940000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬OB÷team¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬OA÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷zDmemtQg¬AD÷1427941800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬OA÷team¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-pxLARWHQ.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~
4
1427677319
97
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 25 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.