Jääkiekko »USA » NHL » 2014/2015

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Playoffit¬ZB÷200¬ZC÷xdv7w4Ne¬ZD÷t¬ZE÷OpGakKc6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000161000NHL - Playof015yoffit¬~AA÷QH4l3UT8¬AD÷1430010000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1430011526|;1430012017|;1430012449|;1430013073|;1430014788|;1430015251|;1430015849|;1430019627|;1430020277|;1430020629|;1430022427|;1430025855|¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷4¬OA÷team¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷6. osaottelu. Calgary Flames voitti ottelusarjan 4-2. ¬AW÷1¬~AA÷WINct7Me¬AD÷1430006400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1430009477|;1430009455|;1430010601|;1430010620|;1430010637|;1430011081|;1430017340|;1430019398|¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷6. osaottelu. Chicago Blackhawks voitti ottelusarjan 4-2. ¬AW÷1¬~AA÷jZzz45Pm¬AD÷1429999200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1430002908|;1430005688|;1430009537|;1430009710|;1430011241|¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷team¬AM÷5. osaottelu. Detroit Red Wings johtaa ottelusarjaa 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷CM4a26T8¬AD÷1429988400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429991422|;1429992728|;1429998442|;1429999630|;1430008961|¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷6. osaottelu. Ottelusarja tasan 3-3.¬AW÷1¬~AA÷n1Ur2qf0¬AD÷1429925400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷St.Louis Blues¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429927581|;1429928490|;1429932257|;1429932562|;1429935363|;1429939530|¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷team¬AM÷5. osaottelu. Minnesota Wild johtaa ottelusarjaa 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷KWZu9wpn¬AD÷1429916400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429918736|;1429919602|;1429923011|;1429924619|;1429926835|;1429926950|;1429931177|¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷team¬AM÷5. osaottelu. Montreal Canadiens johtaa ottelusarjaa 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷vcKFLUjj¬AD÷1429916400¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷New York Rangers¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429918258|;1429922978|;1429929719|;1429931168|¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷5. osaottelu. New York Rangers voitti ottelusarjan 4-1. ¬AW÷1¬~AA÷nBcNfXBg¬AD÷1429840800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429842750|;1429847551|;1429850389|;1429855308|¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷5. osaottelu. Calgary Flames johtaa ottelusarjaa 4-2. ¬AW÷1¬~AA÷hlbJeDdm¬AD÷1429839000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429841882|;1429841962|;1429847361|;1429847389|;1429847413|;1429849246|;1429850468|;1429855368|¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷4¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷team¬AM÷5. osaottelu. Chicago Blackhawks johtaa ottelusarjaa 4-2. ¬AW÷1¬~AA÷YTWvGdeh¬AD÷1429830000¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Red Wings¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429836407|;1429836428|;1429840067|;1429840088|;1429841832|;1429856340|¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷team¬AM÷4. osaottelu. Detroit Red Wings johtaa ottelusarjaa 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷6ithuhC6¬AD÷1429830000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429836330|;1429836352|;1429836372|;1429838109|;1429838655|;1429839531|;1429856220|¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷team¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷5. osaottelu. Ottelusarja tasan 3-3.¬AW÷1¬~AA÷KpZjDfuB¬AD÷1429752600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429754841|;1429754858|;1429755328|;1429757382|;1429757851|;1429759205|;1429759222|;1429763396|¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷4. osaottelu. Minnesota Wild johtaa ottelusarjaa 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷CYAHTFPi¬AD÷1429752600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429755968|;1429755984|;1429759168|;1429761846|;1429762619|;1429762910|;1429763709|;1429766066|¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬OB÷team¬AM÷4. osaottelu. Anaheim Ducks voitti ottelusarjan 4-0. ¬AW÷1¬~AA÷j5szHxtn¬AD÷1429743600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429752474|;1429763358|¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷4. osaottelu. Montreal Canadiens johtaa ottelusarjaa 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷CKVrFGAb¬AD÷1429743600¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Pittsburgh Penguins¬ER÷1/8 finaali¬AX÷1¬AV÷1429745284|;1429750368|;1429755144|;1429763370|¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷team¬AM÷4. osaottelu. New York Rangers johtaa ottelusarjaa 4-1. ¬AW÷1¬~
4
1430067859
1378
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Playoffit¬ZB÷200¬ZC÷xdv7w4Ne¬ZD÷t¬ZE÷OpGakKc6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000161000NHL - Playof015yoffit¬~AA÷lCRd5eqB¬AD÷1430074800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/8 finaali¬AX÷0¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬OA÷team¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AuGM9A9l.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365"}]}¬AM÷6. osaottelu. Minnesota Wild johtaa ottelusarjaa 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hdzQyJAE¬AD÷1430085600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬ER÷1/8 finaali¬AX÷0¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬OA÷team¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AuGM9A9l.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365"}]}¬AM÷6. osaottelu. Montreal Canadiens johtaa ottelusarjaa 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CEvFlVEF¬AD÷1430175600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬ER÷1/8 finaali¬AX÷0¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬OB÷team¬AM÷6. osaottelu. Detroit Red Wings johtaa ottelusarjaa 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OfNcrn4d¬AD÷1430177400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬ER÷1/8 finaali¬AX÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬OB÷team¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬OA÷team¬AM÷7. osaottelu. Ottelusarja tasan 3-3.¬AW÷1¬AN÷y¬~
4
1430067859
4
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 25 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.