Jääkiekko »USA » NHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷8YPKclUN¬AD÷1481403600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷1¬AV÷1481406851|;1481406924|;1481409278|;1481411016|;1481413338|¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0jLKXohB¬AD÷1481392800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷1¬AV÷1481395919|;1481396477|;1481402356|;1481403649|;1481403670|;1481404319|;1481411183|¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MaMGYRx5¬AD÷1481338800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷1¬AV÷1481340791|;1481343342|;1481343352|;1481345865|;1481348256|;1481353481|¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vyXBZ7Nb¬AD÷1481333400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷1¬AV÷1481344064|;1481349120|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UsRGbUEH¬AD÷1481331600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷1¬AV÷1481337069|;1481337080|;1481340046|;1481342039|;1481346509|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QXS7zl8h¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷1¬AV÷1481331190|;1481334787|;1481336353|;1481336353|;1481340254|;1481346485|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WAT3yUhn¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷1¬AV÷1481331322|;1481334539|;1481334870|;1481335322|;1481338871|;1481343968|¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hKUaxAwt¬AD÷1481328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷1¬AV÷1481333017|;1481333808|;1481337162|;1481337539|;1481337871|;1481343943|¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hpbgHQ7U¬AD÷1481254200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷1¬AV÷1481257555|;1481261476|;1481262206|;1481263136|;1481266223|¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷08MCaAaB¬AD÷1481248800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷1¬AV÷1481251133|;1481252118|;1481259597|;1481266200|¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EgakI6hO¬AD÷1481247000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬AX÷1¬AV÷1481249342|;1481249838|;1481250241|;1481252124|;1481253223|;1481255442|;1481257233|;1481263748|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MHN80jp5¬AD÷1481245200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷1¬AV÷1481247118|;1481250720|;1481256730|;1481263723|¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KWaoJnwI¬AD÷1481243400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬AX÷1¬AV÷1481244893|;1481245072|;1481245491|;1481248910|;1481251858|;1481253366|;1481261168|¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vgY31WUb¬AD÷1481243400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷1¬AV÷1481246585|;1481248323|;1481248349|;1481252085|;1481253254|;1481253299|;1481254813|;1481261204|¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SIUa2CFh¬AD÷1481243400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷1¬AV÷1481245094|;1481245847|;1481248821|;1481249698|;1481250936|;1481253216|;1481261098|¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MosrKSNB¬AD÷1481241600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬AX÷1¬AV÷1481243395|;1481246031|;1481246555|;1481247476|;1481247652|;1481248838|;1481258953|¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vNiwL885¬AD÷1481241600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬AX÷1¬AV÷1481244215|;1481244236|;1481244475|;1481246927|;1481251073|;1481258877|¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YeVe3h0n¬AD÷1481241600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷1¬AV÷1481244424|;1481247037|;1481248070|;1481248084|;1481248152|;1481248585|;1481249945|;1481250287|;1481251018|;1481251227|;1481251886|;1481258808|¬BX÷-1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0WhZLlga¬AD÷1481167800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷1¬AV÷1481171222|;1481171238|;1481173690|;1481173707|;1481190555|;1481176137|;1481176668|;1481176717|;1481177562|;1481177935|;1481190555|¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5Wi4Ypt¬AD÷1481167800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷1¬AV÷1481170093|;1481170112|;1481173760|;1481176410|;1481178528|;1481178554|;1481190570|¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WdlVMUwg¬AD÷1481158800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington Capitals¬AX÷1¬AV÷1481160759|;1481161076|;1481164711|;1481166245|;1481166291|;1481168069|;1481169985|;1481174970|¬BX÷-1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KEOqdygJ¬AD÷1481157000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷1¬AV÷1481159362|;1481160051|;1481160728|;1481161866|;1481163408|;1481172134|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1481422359
517
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷tMfZGBUo¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Boston Bruins¬AI÷y¬AX÷1¬AV÷1481419372|;1481421041|;1481421986|¬AO÷1481422013¬BX÷1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat Urheilu","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8GKOW57H¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AI÷y¬AX÷1¬AV÷1481416719|;1481417681|;1481420255|;1481420949|¬AO÷1481421883¬BX÷3¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AL÷{"1":[{"BN":"Viasat NHL Xtra","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jcFPd8qU¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Florida Panthers¬AI÷y¬AX÷1¬AV÷1481416671|;1481421541|¬AO÷1481421000¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat J\u00e4\u00e4kiekko","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SI6ihSio¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Montreal Canadiens¬AI÷y¬AX÷1¬AV÷1481416600|;1481416628|;1481417088|;1481417118|;1481417581|;1481417893|;1481420051|;1481421475|¬AO÷1481421212¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷9¬BA÷6¬BC÷3¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat NHL Xtra","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷n7JSVPMN¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AI÷y¬AX÷1¬AV÷1481417286|;1481418241|;1481420094|¬AO÷1481420953¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat Hockey","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/tv-opas#!\/channel?selected=20161101"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷UV8XUqxU¬AD÷1481418000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Arizona Coyotes¬AI÷y¬AX÷1¬AV÷1481421632|¬AO÷1481421029¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬AG÷2¬BA÷2¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AH÷1¬BB÷1¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat NHL Xtra","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KCgwGVqh¬AD÷1481425200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat J\u00e4\u00e4kiekko","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6i0aQ3po¬AD÷1481427000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat Hockey","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/tv-opas#!\/channel?selected=20161101"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nZPZEkab¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat J\u00e4\u00e4kiekko","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KflskmNo¬AD÷1481493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat NHL Xtra","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QPOwE9E4¬AD÷1481493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat Sport","BU":"http:\/\/www.viasatsport.fi\/"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bomol7xh¬AD÷1481497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat NHL Xtra","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷fDtfno74¬AD÷1481500800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat J\u00e4\u00e4kiekko","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷GMsjmRib¬AD÷1481500800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat Hockey","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/tv-opas#!\/channel?selected=20161101"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KnOsDTTA¬AD÷1481500800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat NHL Xtra","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/urheilu\/live"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YkSoCmqH¬AD÷1481509800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"http:\/\/viaplay.fi\/"},{"BN":"Viasat Hockey","BU":"https:\/\/www.viasat.fi\/tv-opas#!\/channel?selected=20161101"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lztbo5MA¬AD÷1481587200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GEHjB7bN¬AD÷1481589000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1481422359
818
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.