Jääkiekko »USA » NHL » 2016/2017

results
4
1469342957
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......0000000000125000NHL.........003......000¬~AA÷MyjcANJ6¬AD÷1476313200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MLk9QQjL¬AD÷1476316800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lbMg9sZC¬AD÷1476324000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2X66Pp6R¬AD÷1476325800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SlLc81lJ¬AD÷1476399600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4tgYK4Er¬AD÷1476399600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C6dtJrqe¬AD÷1476399600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b3hxKOTl¬AD÷1476399600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fVooI2b1¬AD÷1476401400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YLpkHMD7¬AD÷1476401400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MyvXu6j8¬AD÷1476403200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷th9uXpRJ¬AD÷1476403200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0SxyuQ5E¬AD÷1476405000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷riSuvpLK¬AD÷1476489600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷feDqW4tQ¬AD÷1476493200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷txoqw4zR¬AD÷1476498600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1469342957
1230
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.