Jääkiekko »USA » AHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000153000AHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷pCxoSPNm¬AD÷1481421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬WV÷stockton-heat¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷O2ykRqwf¬AD÷1481421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬WV÷charlotte-checkers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷GdnFXo0Q¬AD÷1481418000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬WU÷iowa-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷jkwsT58s¬AD÷1481418000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Texas Stars¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷6R4OAOhD¬AD÷1481414700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Binghamton Senators¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷fsb6Z7VD¬AD÷1481414700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷YXdAYRpK¬AD÷1481414700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷W8CBDQ8f¬AD÷1481414400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷pCGFCpO0¬AD÷1481414400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Admirals¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬WU÷milwaukee-admirals¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷Sz6KB4w7¬AD÷1481414400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Syracuse Crunch¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xnD7E6gl¬AD÷1481410800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. John's IceCaps¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬WV÷springfield-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷beE3Fnvr¬AD÷1481407200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albany Devils¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬WV÷providence-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷ALB¬AE÷Albany Devils¬WU÷albany-devils¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷fR9rKSVQ¬AD÷1481404500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬WU÷san-jose-barracuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬WV÷san-diego-gulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷GzBvL8GK¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Manitoba Moose¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬WU÷manitoba-moose¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷MDBzMl1E¬AD÷1481338800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bakersfield Condors¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬WV÷charlotte-checkers¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷8A7WMUo8¬AD÷1481335500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tucson Roadrunners¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬WV÷ontario-reign¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷65Tmbo97¬AD÷1481333400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷buQu07ve¬AD÷1481331600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬AX÷1¬AV÷1481347755|¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬WU÷iowa-wild¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷SEUqaRg1¬AD÷1481331600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬WU÷manitoba-moose¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷MaW17knL¬AD÷1481328300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton Senators¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷GMV5691R¬AD÷1481328300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xQyX1T9r¬AD÷1481328300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷KlRy1mPl¬AD÷1481328300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷QXxg9BH8¬AD÷1481328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷r9Xc8VWE¬AD÷1481328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷ALB¬AF÷Albany Devils¬WV÷albany-devils¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nsvkAi22¬AD÷1481324400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. John's IceCaps¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬WV÷springfield-thunderbirds¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~~
4
1481442745
345
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000153000AHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷tvWgQ3h0¬AD÷1481486700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷KUUcPN76¬AD÷1481493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AN÷n¬~AA÷EiU1OsNC¬AD÷1481493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬WU÷chicago-wolves¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷SfY5N1xJ¬AD÷1481493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬WU÷hershey-bears¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷UaClnoFJ¬AD÷1481497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬WV÷san-diego-gulls¬AN÷n¬~AA÷8jBho5UP¬AD÷1481590800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬WU÷milwaukee-admirals¬AN÷n¬~AA÷QqDJtPxs¬AD÷1481673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬WV÷manitoba-moose¬AN÷n¬~AA÷4zCNuqhm¬AD÷1481684400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬WV÷ontario-reign¬AN÷n¬~AA÷na1Sv37g¬AD÷1481760000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬WV÷manitoba-moose¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬WU÷charlotte-checkers¬AN÷n¬~AA÷025WwNMa¬AD÷1481760000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬WV÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷fP4zwsx6¬AD÷1481760000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AN÷n¬~AA÷YF3vx1iC¬AD÷1481760000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬WU÷utica-comets¬WN÷ALB¬AF÷Albany Devils¬WV÷albany-devils¬AN÷n¬~AA÷jibqyL6I¬AD÷1481760300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton Senators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬WN÷STJ¬AF÷St. John's IceCaps¬WV÷st-john-s-icecaps¬AN÷n¬~AA÷SGLCJhyo¬AD÷1481760300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~AA÷tK9frxEo¬AD÷1481760300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬WU÷rochester-americans¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AN÷n¬~AA÷hfDbsdTi¬AD÷1481770800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷zJ23tGrb¬AD÷1481821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬WU÷chicago-wolves¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷E917uzb4¬AD÷1481932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬WV÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷rq6BvfDA¬AD÷1481932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬WU÷utica-comets¬WN÷STJ¬AF÷St. John's IceCaps¬WV÷st-john-s-icecaps¬AN÷n¬~AA÷MZ4FwESG¬AD÷1481933100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷4bfKxYsN¬AD÷1481933100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~AA÷I1bOyhcT¬AD÷1481933100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Senators¬WV÷binghamton-senators¬AN÷n¬~AA÷zsojXB5p¬AD÷1481933100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷EXqfWVKj¬AD÷1481933700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷EPkVfFci¬AD÷1481938200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬WV÷tucson-roadrunners¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬WU÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷hGlZgZCc¬AD÷1481938200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬WU÷texas-stars¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷n¬~AA÷nwlwggS3¬AD÷1481943600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬WV÷bakersfield-condors¬AN÷n¬~AA÷0thshDsA¬AD÷1481943600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷r5sniXdG¬AD÷1481999400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬WU÷toronto-marlies¬WN÷ALB¬AF÷Albany Devils¬WV÷albany-devils¬AN÷n¬~~
4
1481442745
771
Ohje: Olet tällä hetkellä AHL 2016/2017 tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AHL 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AHL 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. AHL 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). AHL 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.