Jääkiekko »USA » AHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000157000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jDwees4m¬AD÷1487991600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬WV÷ontario-reign¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷plhbf1Jg¬AD÷1487991600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬AX÷1¬AV÷1488026498|¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬WU÷san-diego-gulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬WV÷texas-stars¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷CMvidNls¬AD÷1487988300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬WU÷tucson-roadrunners¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬WV÷san-jose-barracuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷hxbK1qRJ¬AD÷1487981700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Charlotte Checkers¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷6u2O03tQ¬AD÷1487981700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷5¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷4GHPu240¬AD÷1487981100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton Senators¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷r7GTvMJ6¬AD÷1487981100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷0rBYwtZC¬AD÷1487981100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬WU÷rochester-americans¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬WV÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷vZ9xw0lJ¬AD÷1487981100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷bJEHsOZm¬AD÷1487980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬WV÷milwaukee-admirals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷AgILtrkf¬AD÷1487980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷GfPCr4Ks¬AD÷1487977200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷St. John's IceCaps¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALB¬AF÷Albany Devils¬WV÷albany-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷pCYtlQdK¬AD÷1487818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬WV÷tucson-roadrunners¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷EowompCQ¬AD÷1487818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬WU÷stockton-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬WV÷texas-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6LZxk6sE¬AD÷1487811600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Manitoba Moose¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬WU÷manitoba-moose¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷4GefQM4D¬AD÷1487808300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rochester Americans¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬WU÷rochester-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~
4
1488070716
786
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000157000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Ovi2gLYa¬AD÷1488063600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Charlotte Checkers¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488070124¬BX÷5¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬WU÷charlotte-checkers¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷63t7hul6¬AD÷1488063600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷St. John's IceCaps¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488070126¬BX÷3¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ALB¬AF÷Albany Devils¬WV÷albany-devils¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷K6pBia3C¬AD÷1488067200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488070120¬BX÷-1¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬WV÷providence-bruins¬AH÷2¬BB÷2¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AG÷0¬BA÷0¬AN÷n¬~AA÷ETqFjJII¬AD÷1488067200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488070283¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AG÷2¬BA÷2¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷jg7rZjmo¬AD÷1488067200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Hershey Bears¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488069770¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬WU÷hershey-bears¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷SAjRczQo¬AD÷1488067200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Syracuse Crunch¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488070138¬BX÷-1¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬WU÷syracuse-crunch¬AG÷3¬BA÷3¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷61kVdfuh¬AD÷1488067500¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Binghamton Senators¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488069836¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷0OlZeEfb¬AD÷1488067500¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488070282¬BX÷-1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷n¬~AA÷CbhweY94¬AD÷1488067500¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Springfield Thunderbirds¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488069706¬BX÷-1¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬WU÷springfield-thunderbirds¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷fNsrfhPA¬AD÷1488070800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬WU÷chicago-wolves¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬WV÷iowa-wild¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷YDtngCvH¬AD÷1488070800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷2mojhWgN¬AD÷1488074400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬WU÷bakersfield-condors¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷tvpfij9T¬AD÷1488074700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬WU÷tucson-roadrunners¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬WV÷san-jose-barracuda¬AN÷n¬~AA÷nLMMnAHp¬AD÷1488078000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0OQQoUWj¬AD÷1488139200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷ERE8AD9i¬AD÷1488139200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬WU÷manitoba-moose¬AN÷n¬~AA÷hIDC9XOc¬AD÷1488139500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬WV÷springfield-thunderbirds¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AN÷n¬~AA÷YTU98iv4¬AD÷1488142800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬WU÷chicago-wolves¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬WV÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷CKTD7BgA¬AD÷1488146400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Senators¬WV÷binghamton-senators¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷6sTH6V8G¬AD÷1488150000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷KpXL5kOM¬AD÷1488153600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬WU÷stockton-heat¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬WV÷texas-stars¬AN÷n¬~~
4
1488070716
330
Ohje: Olet tällä hetkellä AHL 2016/2017 tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AHL 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AHL 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. AHL 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). AHL 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.