Jääkiekko »USA » SPHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷USA: SPHL¬ZEE÷nZj35nEF¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2cGXPMGr¬ZD÷p¬ZE÷WtCNTy29¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_nZj35nEF¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/sphl/¬ZX÷01USA 003......0050000000169000SPHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ph6381nQ¬AD÷1508544000¬ADE÷1508544000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississippi RiverKings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi RiverKings¬WU÷mississippi-riverkings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷KNO¬AF÷Knoxville Ice Bears¬WV÷knoxville-ice-bears¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷617a9sXJ¬AD÷1508542500¬ADE÷1508542500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Macon Mayhem¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macon Mayhem¬WU÷macon-mayhem¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PEN¬AF÷Pensacola Ice Flyers¬WV÷pensacola-ice-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hbJHpbfJ¬AD÷1508540700¬ADE÷1508540700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Roanoke Dawgs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROA¬AE÷Roanoke Dawgs¬WU÷roanoke-dawgs¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷FAY¬AF÷Fayetteville Marksmen¬WV÷fayetteville-marksmen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~~
4
1508568628
3
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: SPHL¬ZEE÷nZj35nEF¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2cGXPMGr¬ZD÷p¬ZE÷WtCNTy29¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_nZj35nEF¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/sphl/¬ZX÷01USA 003......0050000000169000SPHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷QolW3Lfs¬AD÷1508628900¬ADE÷1508628900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Macon Mayhem¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macon Mayhem¬WU÷macon-mayhem¬WN÷HUN¬AF÷Huntsville Havoc¬WV÷huntsville-havoc¬AN÷n¬~AA÷4xmz3uAm¬AD÷1508630400¬ADE÷1508630400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi RiverKings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi RiverKings¬WU÷mississippi-riverkings¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Bulls¬WV÷birmingham-bulls¬AN÷n¬~AA÷banv2aPg¬AD÷1508631300¬ADE÷1508631300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evansville Thunderbolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVA¬AE÷Evansville Thunderbolts¬WU÷evansville-thunderbolts¬WN÷PEO¬AF÷Peoria Rivermen¬WV÷peoria-rivermen¬AN÷n¬~AA÷dp5s1Jv0¬AD÷1508857200¬ADE÷1508857200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evansville Thunderbolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVA¬AE÷Evansville Thunderbolts¬WU÷evansville-thunderbolts¬WN÷PEO¬AF÷Peoria Rivermen¬WV÷peoria-rivermen¬AN÷n¬~AA÷v9fn0wf6¬AD÷1509145200¬ADE÷1509145200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fayetteville Marksmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUN¬AF÷Huntsville Havoc¬WV÷huntsville-havoc¬WM÷FAY¬AE÷Fayetteville Marksmen¬WU÷fayetteville-marksmen¬AN÷n¬~AA÷Iagjac9C¬AD÷1509147300¬ADE÷1509147300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Knoxville Ice Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KNO¬AE÷Knoxville Ice Bears¬WU÷knoxville-ice-bears¬WN÷EVA¬AF÷Evansville Thunderbolts¬WV÷evansville-thunderbolts¬AN÷n¬~AA÷nZcfbHOI¬AD÷1509147300¬ADE÷1509147300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Macon Mayhem¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macon Mayhem¬WU÷macon-mayhem¬WN÷ROA¬AF÷Roanoke Dawgs¬WV÷roanoke-dawgs¬AN÷n¬~AA÷QPdbcyvP¬AD÷1509149100¬ADE÷1509149100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pensacola Ice Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIS¬AF÷Mississippi RiverKings¬WV÷mississippi-riverkings¬WM÷PEN¬AE÷Pensacola Ice Flyers¬WU÷pensacola-ice-flyers¬AN÷n¬~AA÷UcNv6TsP¬AD÷1509149700¬ADE÷1509149700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peoria Rivermen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEO¬AE÷Peoria Rivermen¬WU÷peoria-rivermen¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Bulls¬WV÷birmingham-bulls¬AN÷n¬~AA÷6JE61mjt¬AD÷1509228000¬ADE÷1509228000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fayetteville Marksmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAY¬AE÷Fayetteville Marksmen¬WU÷fayetteville-marksmen¬WN÷HUN¬AF÷Huntsville Havoc¬WV÷huntsville-havoc¬AN÷n¬~AA÷0tEA075n¬AD÷1509239700¬ADE÷1509239700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evansville Thunderbolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVA¬AE÷Evansville Thunderbolts¬WU÷evansville-thunderbolts¬WN÷MAC¬AF÷Macon Mayhem¬WV÷macon-mayhem¬AN÷n¬~AA÷vXCEaRKh¬AD÷1509239700¬ADE÷1509239700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peoria Rivermen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEO¬AE÷Peoria Rivermen¬WU÷peoria-rivermen¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Bulls¬WV÷birmingham-bulls¬AN÷n¬~AA÷KrUBboza¬AD÷1509750300¬ADE÷1509750300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Roanoke Dawgs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROA¬AE÷Roanoke Dawgs¬WU÷roanoke-dawgs¬WN÷EVA¬AF÷Evansville Thunderbolts¬WV÷evansville-thunderbolts¬AN÷n¬~AA÷bZSFc5k5¬AD÷1509753600¬ADE÷1509753600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huntsville Havoc¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Huntsville Havoc¬WU÷huntsville-havoc¬WN÷FAY¬AF÷Fayetteville Marksmen¬WV÷fayetteville-marksmen¬AN÷n¬~AA÷hdSJdP4B¬AD÷1509753600¬ADE÷1509753600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi RiverKings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi RiverKings¬WU÷mississippi-riverkings¬WN÷MAC¬AF÷Macon Mayhem¬WV÷macon-mayhem¬AN÷n¬~AA÷6aWNeqKH¬AD÷1509754500¬ADE÷1509754500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peoria Rivermen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEO¬AE÷Peoria Rivermen¬WU÷peoria-rivermen¬WN÷PEN¬AF÷Pensacola Ice Flyers¬WV÷pensacola-ice-flyers¬AN÷n¬~AA÷lOLSf3ZN¬AD÷1509755700¬ADE÷1509755700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham Bulls¬WU÷birmingham-bulls¬WN÷KNO¬AF÷Knoxville Ice Bears¬WV÷knoxville-ice-bears¬AN÷n¬~
4
1508568628
277
Ohje: Olet tällä hetkellä SPHL 2017/2018 tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa SPHL 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, SPHL 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. SPHL 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). SPHL 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.