Jääkiekko »Venäjä » KHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷VENÄJÄ: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Venäjä¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/venaja/khl/¬ZX÷01Venäjä 006Venäjä0000000000153000KHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷hY3ACdvF¬AD÷1481218200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Riika¬AX÷1¬AV÷1481219964|;1481223187|;1481227315|;1481227354|¬BX÷-1¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riika¬WU÷dinamo-riika¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MED¬AF÷Medvescak Zagreb¬WV÷medvescak-zagreb¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AM÷Pelaa kotiottelunsa eri stadionilla¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bLyVK2cn¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HK Sotshi¬AX÷1¬AV÷1481216066|;1481216725|;1481220163|¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷HK Sotshi¬WU÷hk-sotshi¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAZ¬AF÷Ak Bars Kazan¬WV÷ak-bars-kazan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ADU6hymq¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jokerit¬AX÷1¬AV÷1481216676|;1481218595|;1481218787|;1481220099|¬BX÷-1¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit¬WU÷jokerit¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U5cH1ucO¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷SKA Pietari¬AX÷1¬AV÷1481217088|;1481226695|¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷SKA Pietari¬WU÷ska-pietari¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Moskova¬WV÷uhc-dynamo¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8ddL0aCU¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sp. Moscow¬AX÷1¬AV÷1481216020|;1481223410|;1481223429|;1481223449|¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Sp. Moscow¬WU÷sp-moscow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NIZ¬AF÷Neftehimik Nizhnekamsk¬WV÷neftehimik-nizhnekamsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tpRZJMCh¬AD÷1481214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TsSKA Moskova¬AX÷1¬AV÷1481217071|;1481220249|;1481220261|;1481222476|;1481222478|;1481223359|;1481223535|¬BX÷-1¬WM÷CSK¬AE÷TsSKA Moskova¬WU÷tsska-moskova¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷POD¬AF÷HK Vitjaz¬WV÷hk-vitjaz¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KUxRLrrt¬AD÷1481212800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nizhni Novgorod¬AX÷1¬AV÷1481215208|;1481220593|¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nizhni Novgorod¬WU÷nizhni-novgorod¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TOG¬AF÷Lada Togliatti¬WV÷lada-togliatti¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ns8C2LsI¬AD÷1481212800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Severstal Tsherepovets¬AX÷1¬AV÷1481216690|;1481217782|;1481219248|;1481219343|;1481220858|¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Severstal Tsherepovets¬WU÷severstal-tsherepovets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷YAR¬AF÷Lokomotiv Yaroslavl¬WV÷yaroslavl¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tp544sD5¬AD÷1481205600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magnitogorsk¬AX÷1¬AV÷1481208006|;1481210252|;1481210269|;1481211083|;1481214447|;1481214515|;1481215417|¬BX÷-1¬WM÷MAG¬AE÷Magnitogorsk¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vladivostok¬WV÷admiral-vladivostok¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d6lWbwAF¬AD÷1481205600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Salavat Ufa¬AX÷1¬AV÷1481208043|;1481210135|;1481210153|;1481210168|;1481210185|;1481210199|;1481211379|;1481215373|¬BX÷-1¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷UFA¬AE÷Salavat Ufa¬WU÷salavat-julajev-ufa¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z74831SB¬AD÷1481205600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Traktor Tsheljabinsk¬AX÷1¬AV÷1481207961|;1481213621|;1481213658|;1481214201|¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Tsheljabinsk¬WU÷traktor-tsheljabinsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KHA¬AF÷Amur Habarovsk¬WV÷amur-habarovsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ltoO0au3¬AD÷1481119200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jekaterinburg¬AX÷1¬AV÷1481120235|;1481121606|;1481123236|;1481123700|;1481124188|;1481124641|;1481126807|;1481138154|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷EKA¬AE÷Jekaterinburg¬WU÷avtomobilist-jekaterinburg¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BAR¬AF÷Barys Astana¬WV÷barys-astana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2g605Nca¬AD÷1481113800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sibir Novosibirsk¬AX÷1¬AV÷1481114814|;1481119579|;1481121685|;1481123087|;1481128634|BY:d,CN:d,HR:d,FI:d,NO:d,SK:d,SE:d¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Sibir Novosibirsk¬WU÷sibir-novosibirsk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷OMS¬AF÷Avangard Omsk¬WV÷avangard-omsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1481227719
568
fixtures
SA÷4¬~ZA÷VENÄJÄ: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Venäjä¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/venaja/khl/¬ZX÷01Venäjä 006Venäjä0000000000153000KHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷fmVwJtSb¬AD÷1481284800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novokuznetsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novokuznetsk¬WU÷metallurg-novokuznetsk¬WN÷OMS¬AF÷Avangard Omsk¬WV÷avangard-omsk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷OKQsflOm¬AD÷1481293800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jugra Hanti-Mansijsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YUG¬AE÷Jugra Hanti-Mansijsk¬WU÷jugra-hanti-mansijsk¬WN÷BAR¬AF÷Barys Astana¬WV÷barys-astana¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KnKjhSh0¬AD÷1481369400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salavat Ufa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UFA¬AE÷Salavat Ufa¬WU÷salavat-julajev-ufa¬WN÷KHA¬AF÷Amur Habarovsk¬WV÷amur-habarovsk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷S0ToHKdB¬AD÷1481369400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Tsheljabinsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Tsheljabinsk¬WU÷traktor-tsheljabinsk¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vladivostok¬WV÷admiral-vladivostok¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xOUog8wf¬AD÷1481371200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magnitogorsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAG¬AE÷Magnitogorsk¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IozJ9xko¬AD÷1481378400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Sotshi¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷HK Sotshi¬WU÷hk-sotshi¬WN÷NIZ¬AF÷Neftehimik Nizhnekamsk¬WV÷neftehimik-nizhnekamsk¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tQriEItU¬AD÷1481378400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nizhni Novgorod¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nizhni Novgorod¬WU÷nizhni-novgorod¬WN÷KAZ¬AF÷Ak Bars Kazan¬WV÷ak-bars-kazan¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8CpqGvCH¬AD÷1481378400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Severstal Tsherepovets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POD¬AF÷HK Vitjaz¬WV÷hk-vitjaz¬WM÷CHE¬AE÷Severstal Tsherepovets¬WU÷severstal-tsherepovets¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷n3qmFbRN¬AD÷1481378400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sp. Moscow¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Sp. Moscow¬WU÷sp-moscow¬WN÷TOG¬AF÷Lada Togliatti¬WV÷lada-togliatti¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷UXkXLlsm¬AD÷1481380200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Moskova¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YAR¬AF÷Lokomotiv Yaroslavl¬WV÷yaroslavl¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moskova¬WU÷uhc-dynamo¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IsnH8mws¬AD÷1481382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riika¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riika¬WU÷dinamo-riika¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Pelaa kotiottelunsa eri stadionilla¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KjE1YLRo¬AD÷1481455800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jugra Hanti-Mansijsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YUG¬AE÷Jugra Hanti-Mansijsk¬WU÷jugra-hanti-mansijsk¬WN÷EKA¬AF÷Jekaterinburg¬WV÷avtomobilist-jekaterinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E9uQ6R7g¬AD÷1481464800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minsk¬WU÷dynamo-minsk¬WN÷MED¬AF÷Medvescak Zagreb¬WV÷medvescak-zagreb¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1481227719
302
Ohje: Olet tällä hetkellä KHL 2016/2017 tulokset -sivulla jääkiekko/Venäjä alueella. LiveTulokset.com tarjoaa KHL 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, KHL 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. KHL 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). KHL 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.