Jääkiekko »Kanada » OHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷WvTUSSh4¬ZD÷p¬ZE÷AX4kYqzi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/ohl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0000000000153000OHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷xlQXuxJR¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷fPzTtI3L¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬WU÷hamilton-bulldogs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬WV÷oshawa-generals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷tMWOsblF¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷London Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬WV÷owen-sound-attack¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷naXKrvZ8¬AD÷1480723620¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Soo Greyhounds¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬WV÷barrie-colts¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷88YGqKJ2¬AD÷1480723500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sarnia Sting¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬WV÷saginaw-spirit¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷WjkYKzs2¬AD÷1480723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flint Firebirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬WU÷flint-firebirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷h0jULGRe¬AD÷1480723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kingston Frontenacs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬WU÷kingston-frontenacs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷bwiQMdCk¬AD÷1480723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬WU÷mississauga-steelheads¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬WV÷peterborough-petes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷n3mMNxcq¬AD÷1480723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬WV÷north-bay-battalion¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷1¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷65Ziu5SG¬AD÷1480637100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷SEzltoDA¬AD÷1480550820¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷buWqsRc4¬AD÷1480550400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬WU÷hamilton-bulldogs¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬WV÷sudbury-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷KlXur7rb¬AD÷1480550400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kingston Frontenacs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬WU÷kingston-frontenacs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬WV÷ottawa-67s¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xQsyqmTi¬AD÷1480550400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Bay Battalion¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬WU÷north-bay-battalion¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬WV÷oshawa-generals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷OMwXqTDo¬AD÷1480464000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie Otters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬WU÷erie-otters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷5¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷AJkkLqyo¬AD÷1480280400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬WV÷guelph-storm¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8A3NPPST¬AD÷1480273500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oshawa Generals¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷2¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬WU÷oshawa-generals¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷2cYMRobH¬AD÷1480273200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kingston Frontenacs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬WU÷kingston-frontenacs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷fXUET7T4¬AD÷1480273200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷C8uAUmEb¬AD÷1480206600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬WU÷barrie-colts¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷YHt6VTbh¬AD÷1480206600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷4rx2W9qn¬AD÷1480205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷QiwbXkUu¬AD÷1480204800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie Otters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬WU÷erie-otters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷0UBiC6bU¬AD÷1480204800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hamilton Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬WU÷hamilton-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~~
4
1480757979
267
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷WvTUSSh4¬ZD÷p¬ZE÷AX4kYqzi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/ohl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0000000000153000OHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷vcCaydRr¬AD÷1480791600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬WU÷ottawa-67s¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬WV÷kitchener-rangers¬AN÷n¬~AA÷8x0CYgB1¬AD÷1480809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬WU÷flint-firebirds¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷QDA7ZZee¬AD÷1480809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬WV÷kingston-frontenacs¬AN÷n¬~AA÷nNB3zGtk¬AD÷1480809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬WV÷barrie-colts¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬WU÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷zqhbdc38¬AD÷1480809900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬WU÷peterborough-petes¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬WV÷guelph-storm¬AN÷n¬~AA÷Mu4GXDQ7¬AD÷1480809900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬AN÷n¬~AA÷EZj2eHIE¬AD÷1480811400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷StXxkFer¬AD÷1480878000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬WU÷london-knights¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬WV÷flint-firebirds¬AN÷n¬~AA÷A1pBgemR¬AD÷1480878000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬WU÷ottawa-67s¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AN÷n¬~AA÷WAo7fyYK¬AD÷1480878000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷QRktlZAl¬AD÷1480878300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷8juomgQf¬AD÷1480885200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saginaw Spirit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬WU÷saginaw-spirit¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷GGrgoXf7¬AD÷1481155200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬WU÷erie-otters¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬WV÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷nsvknDu1¬AD÷1481155200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬WV÷mississauga-steelheads¬AN÷n¬~AA÷f7scpiAD¬AD÷1481155500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬WU÷sarnia-sting¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬WV÷guelph-storm¬AN÷n¬~~
4
1480757979
413
Ohje: Olet tällä hetkellä OHL 2016/2017 tulokset -sivulla jääkiekko/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa OHL 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, OHL 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. OHL 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). OHL 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.