NHL livescore, tulokset, sarjataulukko

Jääkiekko USA NHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rksFZ9cL¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000186000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Q3uF9Xv6¬AD÷1548037800¬ADE÷1548037800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷CIpoHAi1¬WU÷edmonton-oilers¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷j9qkGU67¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷IwtBADPa¬AD÷1548028800¬ADE÷1548028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷GjixJWMl¬WU÷toronto-maple-leafs¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷UgetIjxe¬WV÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷vms7BgAg¬AD÷1548018000¬ADE÷1548018000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷KK56OhaR¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷MTiYJC7r¬WV÷detroit-red-wings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷pUVo3Gaq¬AD÷1548014400¬ADE÷1548014400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷f5MX7xv7¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷YeLy7dgD¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷t0RQ7diS¬AD÷1548005400¬ADE÷1548005400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷bwTO9b9f¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷CtXS8IO0¬WV÷washington-capitals¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷dOi2CZfm¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷OhCcQEUE¬WU÷edmonton-oilers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷2qB1PYqL¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷29SM8xxM¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷QPUGBKvr¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷4GTKAvfl¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷8nTI9IMF¬AD÷1547949600¬ADE÷1547949600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷6ulpHtHK¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷pWnlG0WQ¬WV÷columbus-blue-jackets¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷fqPEAb79¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷EXVxJ2n8¬WU÷nashville-predators¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷CIltIM1E¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷YTz6CKxc¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷QBkrcLPl¬WU÷boston-bruins¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷42lnduue¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷rLmbDFus¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷Ie9kSz02¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷UVCgRfF8¬WV÷winnipeg-jets¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷nk2SIyIJ¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTL¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷S6tcMpCq¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷6cu1L4Rk¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷Qu1WHeXP¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷ENr9Jrd2¬WV÷ottawa-senators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬JA÷zXq5KOtd¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷CKZ9Bvh3¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷Yygjeaf1¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷CSiffJ97¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷pEsOmy0d¬AD÷1547928000¬ADE÷1547928000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷WAX9FTuG¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷rm0wb1Ar¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷6NrKlHpj¬AD÷1547920800¬ADE÷1547920800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷bcZ1HkB3¬WU÷new-jersey-devils¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷xlY5G9Q9¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷AXIqfhuJ¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷8MaQR6lM¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷MP3UQQ3S¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷ObgFkcVq¬AD÷1547863200¬ADE÷1547863200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷IoI4IVec¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷veJ0JBti¬WU÷arizona-coyotes¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷WtKueYPC¬AD÷1547863200¬ADE÷1547863200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷Ea0MSnZF¬WV÷detroit-red-wings¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷z91ITSJ9¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷4¬AW÷1¬~AA÷xKKydEA6¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷G6oHVlkc¬WU÷carolina-hurricanes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷fcpLU843¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷2emlfwNS¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷ClREe8lp¬WU÷washington-capitals¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷QiVIfS3j¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷QqHXdfe0¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷l0gV7ocj¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MTL¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷23cZ65Cd¬WV÷montreal-canadiens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷rLRScztf¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷UBtcQgDH¬WU÷florida-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷6y4Q8Rsp¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~~
4
1548106902
863
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rksFZ9cL¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000186000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷OKUk2zFk¬AD÷1548100800¬ADE÷1548100800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1548104625¬BX÷19¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷029JVuWD¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷vg8NUaoK¬WV÷nashville-predators¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"ViaPlay"},{"TVI":633,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat Hockey"},{"TVI":636,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat J\u00e4\u00e4kiekko"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IsUg1fUe¬AD÷1548104400¬ADE÷1548104400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1548105075¬BX÷17¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷MHcSTJ0Q¬WU÷los-angeles-kings¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬JB÷bwkfPw9s¬WV÷st-louis-blues¬AH÷1¬BB÷1¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"ViaPlay"},{"TVI":598,"BU":"http:\/\/www.viasatsport.fi\/","BN":"Viasat Sport"},{"TVI":631,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat Urheilu"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WpYc0Eq2¬AD÷1548111600¬ADE÷1548111600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷h0lbOcOm¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷Wjm2NHwf¬WV÷minnesota-wild¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"ViaPlay"},{"TVI":633,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat Hockey"},{"TVI":636,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat J\u00e4\u00e4kiekko"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YkCtPcM2¬AD÷1548115200¬ADE÷1548115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷SItBLe86¬WV÷san-jose-sharks¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷lSs7Myg0¬WU÷florida-panthers¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"ViaPlay"},{"TVI":598,"BU":"http:\/\/www.viasatsport.fi\/","BN":"Viasat Sport"},{"TVI":631,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat Urheilu"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CtBpOHy9¬AD÷1548201600¬ADE÷1548201600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷MutFKFNC¬WU÷washington-capitals¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷YFqJJZxJ¬WV÷san-jose-sharks¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"ViaPlay"},{"TVI":633,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat Hockey"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4fvJ8ifC¬AD÷1548203400¬ADE÷1548203400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷4QnWvEq8¬WU÷ottawa-senators¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷rHozvYbE¬WV÷arizona-coyotes¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"ViaPlay"},{"TVI":634,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat NHL Xtra"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tGFlNyiF¬AD÷1548207000¬ADE÷1548207000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷zLN1rJFJ¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷EBM5swVP¬WV÷new-york-islanders¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"ViaPlay"},{"TVI":636,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat J\u00e4\u00e4kiekko"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nJTN7B9I¬AD÷1548208800¬ADE÷1548208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷QuyuwhEK¬WU÷calgary-flames¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷vquqxCTQ¬WV÷carolina-hurricanes¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"ViaPlay"},{"TVI":634,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat NHL Xtra"},{"TVI":631,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat Urheilu"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0MXR6VOO¬AD÷1548208800¬ADE÷1548208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷dORAXVyr¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷zFQEWkil¬WV÷detroit-red-wings¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"ViaPlay"},{"TVI":598,"BU":"http:\/\/www.viasatsport.fi\/","BN":"Viasat Sport"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","IO":42,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷GY7yRY9t¬AD÷1548289800¬ADE÷1548289800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTL¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷Q3JRTmy7¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷xvNVS7jD¬WV÷arizona-coyotes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","IO":42,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EPL9VE1P¬AD÷1548289800¬ADE÷1548289800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷hjLJV96f¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷WtKNUTL0¬WV÷washington-capitals¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","IO":42,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷K6EhMe6L¬AD÷1548297000¬ADE÷1548297000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷pfDyxHhm¬WV÷minnesota-wild¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷63EXxcws¬WU÷colorado-avalanche¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","IO":42,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xOfPGZTr¬AD÷1548298800¬ADE÷1548298800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷zq6lZEx6¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬JB÷EZ4hYYiC¬WV÷st-louis-blues¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","IO":42,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2V3cLFLR¬AD÷1548298800¬ADE÷1548298800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷SI2tyy8g¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷tM6pzeNa¬WV÷nashville-predators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","IO":42,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Y92tQhPn¬AD÷1548300600¬ADE÷1548300600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷vq1EiiTD¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷IZaIjBrK¬WV÷carolina-hurricanes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SOMMgvQl.png?bookmaker=[5,15,16,24,33,43,383,468]","IO":42,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~ZA÷USA: NHL - All Stars¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0EobT7zk¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷17¬ZL÷/jaakiekko/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000326000NHL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷2ucy3ut8¬AD÷1548551700¬ADE÷1548551700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pacific Division¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAC¬AE÷Pacific Division¬JA÷GC2uLJUI¬WU÷pacific-division¬WN÷CEN¬AF÷Central Division¬JB÷21KnTGMu¬WV÷central-division¬AM÷Pelataan 2x10 minuuttia - 3 vastaan 3.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tWeu2aeE¬AD÷1548555300¬ADE÷1548555300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlantic Division¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlantic Division¬JA÷thJjSzxn¬WU÷atlantic-division¬WN÷MET¬AF÷Metropolitan Division¬JB÷OG8eRfih¬WV÷metropolitan-division¬AM÷Pelataan 2x10 minuuttia - 3 vastaan 3.¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1548106902
518
Ohje: Olet tällä hetkellä NHL tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NHL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NHL sarjataulukon ja ottelutiedot. NHL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NHL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Seuraavat ottelut: 21.01. Colorado Avalanche - Nashville Predators, Los Angeles Kings - St.Louis Blues, 22.01. Vegas Golden Knights - Minnesota Wild, Florida Panthers - San Jose Sharks, 23.01. Washington Capitals - San Jose Sharks, Ottawa Senators - Arizona Coyotes, Chicago Blackhawks - New York Islanders, Calgary Flames - Carolina Hurricanes, Edmonton Oilers - Detroit Red Wings, 24.01. Montreal Canadiens - Arizona Coyotes, Toronto Maple Leafs - Washington Capitals, Colorado Avalanche - Minnesota Wild. Seuraa NHL livetuloksia, tulokset, otteluohjelma ja NHL sarjataulukot.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!