AHL 2020/2021 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Jääkiekko USA

AHL
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZXF÷01USA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷AB7u6z3t¬AD÷1612548000¬ADE÷1612548000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷CEVA56sQ¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬GRB÷0¬OB÷nyWb9Lne-nmtIBlID.png¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷0vS66nSJ¬WU÷providence-bruins¬GRA÷0¬OA÷jFZIY2UH-OMEsTwmg.png¬AN÷n¬~AA÷Sn2p5fIn¬AD÷1612569600¬ADE÷1612569600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Devils¬JA÷UgIx1Qks¬WU÷binghamton-devils¬GRA÷0¬OA÷2LdWmtB6-AFEygpfg.png¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷8pHt0p5m¬WV÷hershey-bears¬GRB÷0¬OB÷xO7olcne-WYfBw1PI.png¬AN÷n¬~AA÷6w1l4EXh¬AD÷1612569600¬ADE÷1612569600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷xKLpa4Kg¬WU÷rockford-icehogs¬GRA÷0¬OA÷8zAr8FBN-Yqv59kOa.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷GAKlbOZa¬WV÷cleveland-monsters¬GRB÷0¬OB÷lW6ziIBN-zJe9giqR.png¬AN÷n¬~AA÷000h3Yna¬AD÷1612569900¬ADE÷1612569900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷AXJhcrk6¬WU÷rochester-americans¬GRA÷0¬OA÷UemBN9T0-zRe494tj.png¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷OzOdd24C¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬OB÷S82Gj5Qq-OYvrhFd2.png¬AN÷n¬~AA÷E34d2h25¬AD÷1612573200¬ADE÷1612573200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷IcN0eMJI¬WU÷chicago-wolves¬GRA÷0¬OA÷fFxeGLjT-dSd5fXTK.png¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷dlM4ftZO¬WV÷grand-rapids-griffins¬GRB÷0¬OB÷IBUk0jSq-8b0JH9Md.png¬AN÷n¬~AA÷dSg11CHB¬AD÷1612573200¬ADE÷1612573200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷OfAnJPBP¬WU÷iowa-wild¬GRA÷0¬OA÷ADvcgs8k-QcwqJ80U.png¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷Q3dEEqKt¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬OB÷UBZ8nD86-0OLTIMM1.png¬AN÷n¬~AA÷zJh50WWH¬AD÷1612576800¬ADE÷1612576800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷KQeID3Zn¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬OA÷A9Sb6NCN-081kMLiO.png¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷YTaMCNlg¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬OB÷W2dNpdA6-rmPj71nG.png¬AN÷n¬~AA÷rqh9ajnO¬AD÷1612577100¬ADE÷1612577100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷SjaQBs4a¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬OA÷4QTwkLne-8z4m1CDk.png¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷6sbUA1J5¬WV÷stockton-heat¬GRB÷0¬OB÷0YFPLHU0-lxSwB1tC.png¬AN÷n¬~AA÷MZjDbA1U¬AD÷1612580400¬ADE÷1612580400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷zH2Y9LYB¬WU÷san-diego-gulls¬GRA÷0¬OA÷GYgWTKCN-SUVr1jw0.png¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷E71x9ulI¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬OB÷2eIThZ9N-Yavmn9y1.png¬AN÷n¬~AA÷ncIJJgXu¬AD÷1612638000¬ADE÷1612638000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷6FJq7JIU¬WV÷cleveland-monsters¬GRB÷0¬OB÷lW6ziIBN-zJe9giqR.png¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷8U0t8a3O¬WU÷rockford-icehogs¬GRA÷0¬OA÷8zAr8FBN-Yqv59kOa.png¬AN÷n¬~AA÷00MNIDnn¬AD÷1612645200¬ADE÷1612645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷ryekS2lt¬WU÷hershey-bears¬GRA÷0¬OA÷xO7olcne-WYfBw1PI.png¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷MRggRM3n¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬GRB÷0¬OB÷SQJL4dA6-YDZHqGF2.png¬AN÷n¬~AA÷fNLRHX1h¬AD÷1612648800¬ADE÷1612648800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷j1bcQtJh¬WU÷wilkes-barre-scranton¬GRA÷0¬OA÷Gnrkq496-6aaPWL6D.png¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Devils¬JB÷Uic1P0Yb¬WV÷binghamton-devils¬GRB÷0¬OB÷2LdWmtB6-AFEygpfg.png¬AN÷n¬~AA÷YDKVGiHb¬AD÷1612656000¬ADE÷1612656000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷OEd5OKm5¬WU÷iowa-wild¬GRA÷0¬OA÷ADvcgs8k-QcwqJ80U.png¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷xI09Nv3B¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬OB÷UBZ8nD86-0OLTIMM1.png¬AN÷n¬~AA÷jkFzGBW4¬AD÷1612656000¬ADE÷1612656000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷Wv0DMbIH¬WU÷syracuse-crunch¬GRA÷0¬OA÷jamL9akC-rBkKmFN6.png¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷84Nt5Wnp¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬OB÷S82Gj5Qq-OYvrhFd2.png¬AN÷n¬~AA÷UuEvFVoB¬AD÷1612659600¬ADE÷1612659600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷fLLl3AHd¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬OB÷2eIThZ9N-Yavmn9y1.png¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷GUMp4j2j¬WU÷san-diego-gulls¬GRA÷0¬OA÷GYgWTKCN-SUVr1jw0.png¬AN÷n¬~AA÷O2DrEk1H¬AD÷1612663200¬ADE÷1612663200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷AidUB2Ld¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬OA÷A9Sb6NCN-081kMLiO.png¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷Of0YAMz3¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬OB÷W2dNpdA6-rmPj71nG.png¬AN÷n¬~AA÷YBuCdNVq¬AD÷1612663500¬ADE÷1612663500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷IHaxAtj9¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬OA÷4QTwkLne-8z4m1CDk.png¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷d8bt905F¬WV÷stockton-heat¬GRB÷0¬OB÷0YFPLHU0-lxSwB1tC.png¬AN÷n¬~AA÷GzVGesoj¬AD÷1612666800¬ADE÷1612666800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷Qs3p8KKL¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬OA÷KvFRJCme-nXoC31WC.png¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷4Y1l7vzS¬WV÷ontario-reign¬GRB÷0¬OB÷SW0tXIjT-8zfyzLd0.png¬AN÷n¬~AA÷fRTKf10d¬AD÷1612720800¬ADE÷1612720800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷MDlG2brq¬WU÷hartford-wolf-pack¬GRA÷0¬OA÷UkqPmalC-b52h0lOG.png¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷YmhK1Ick¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬GRB÷0¬OB÷nyWb9Lne-nmtIBlID.png¬AN÷n¬~
410
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä AHL 2020/2021 tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AHL 2020/2021 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AHL 2020/2021 sarjataulukon ja ottelutiedot. AHL 2020/2021 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). AHL 2020/2021 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup