AHL 2020/2021 livescore, tulokset, sarjataulukko

Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediitteinä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+
AHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷b1JhLvo3¬AD÷1618261200¬ADE÷1618261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618270719¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷lllSovLn¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷fsghYYTH-WMMir0Qb.png¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷SvmWpbzg¬WV÷belleville-senators¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷4I8AJpPq-QgcMRWf8.png¬~AA÷Y1rMTblC¬AD÷1618178400¬ADE÷1618178400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618186866¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷WbtBLSIQ¬WU÷ontario-reign¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷SW0tXIjT-zZcmid0H.png¬WN÷SJB¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷h2nxHnRs¬WV÷san-jose-barracuda¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬~AA÷vPQIB5BT¬AD÷1618175100¬ADE÷1618175100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618183554¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷GQxOBcl9¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷fHySAH3F¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬~AA÷0YRECodN¬AD÷1618167600¬ADE÷1618167600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618176665¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷MkOKCwZ2¬WV÷wilkes-barre-scranton¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷Gnrkq496-GSkzQIAU.png¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷raPGDJJd¬WU÷hershey-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷xO7olcne-MknoixMp.png¬~AA÷jXXt4dbE¬AD÷1618106400¬ADE÷1618106400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618114970¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷ILPByEYM¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷W2dNpdA6-Y3GQKxqr.png¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷dCOFzYmT¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬~AA÷46Y5E7RA¬AD÷1618103100¬ADE÷1618103100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618111105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷Iga1BTxT¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷K2oT6mop¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬~AA÷SzjbWdLo¬AD÷1618102800¬ADE÷1618102800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618110797¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷8CHJqd8g¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬WN÷SJB¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷n3GNrGNa¬WV÷san-jose-barracuda¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬~AA÷zRtkIkSo¬AD÷1618095600¬ADE÷1618095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105689¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷4C2igUGp¬WU÷iowa-wild¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷r31ehlWj¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷fFxeGLjT-tnai0vNn.png¬~AA÷EHugH9sh¬AD÷1618095600¬ADE÷1618095600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618104612¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷WIfwHX8i¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷jamL9akC-A9gW4jRN.png¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷A9gsGiOc¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬~AA÷0hdOtfgB¬AD÷1618092300¬ADE÷1618092300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618101603¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷zm3ynOXp¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬OB÷lW6ziIBN-Kxbeabxg.png¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷YwH9j4PT¬WU÷rochester-americans¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷UemBN9T0-xtyIDg6I.png¬~AA÷6B6ubnsU¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618098426¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷0GDD0COA¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷Gnrkq496-GSkzQIAU.png¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Devils¬JB÷v7CHaWwH¬WV÷binghamton-devils¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷2LdWmtB6-xEImALcA.png¬~AA÷SWm7wiQb¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618090663¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷S8OPtcai¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷fsghYYTH-WMMir0Qb.png¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷tCSTuHEc¬WV÷belleville-senators¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷4I8AJpPq-QgcMRWf8.png¬~AA÷KAKlMKVd¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618090115¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷vF2di0cP¬WU÷toronto-marlies¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷ANGmAFS0-Y5Jqis0e.png¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷tOlOnK5t¬WV÷laval-rocket¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷IRGmPg7k-IZdbovs2.png¬~AA÷OnHzaSRN¬AD÷1618074000¬ADE÷1618074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618081959¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷EaF52Ygb¬WU÷hartford-wolf-pack¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬OA÷UkqPmalC-0ASvVUwf.png¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷hjE91h94¬WV÷providence-bruins¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷jFZIY2UH-jLIgpFjA.png¬~AA÷IFwCAPD8¬AD÷1618020000¬ADE÷1618020000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618029570¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷SIZgySKI¬WU÷tucson-roadrunners¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷W2dNpdA6-Y3GQKxqr.png¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷tMwbznzP¬WV÷san-diego-gulls¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷5¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬~AA÷x2qcd5d5¬AD÷1618016400¬ADE÷1618016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618024716¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷Henderson Silver Knights¬JB÷IDPE4twj¬WV÷henderson-silver-knights¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷KvFRJCme-j3mZlUWT.png¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷OjQA5MNq¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬~AA÷KfKJ2ASb¬AD÷1618013100¬ADE÷1618013100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618022420¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷jkGYmZv5¬WU÷iowa-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷lzZymgfB¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷fFxeGLjT-tnai0vNn.png¬~AA÷zBMUjiEC¬AD÷1618009500¬ADE÷1618009500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618018185¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷l4OyN7ui¬WU÷toronto-marlies¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷ANGmAFS0-Y5Jqis0e.png¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷SfNuMRfc¬WV÷laval-rocket¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬OB÷IRGmPg7k-IZdbovs2.png¬~AA÷t4LF3jDh¬AD÷1618009200¬ADE÷1618009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618018145¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷IyIQkeAh¬WU÷utica-comets¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷dSGUlFPb¬WV÷rochester-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷UemBN9T0-xtyIDg6I.png¬~
288
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷n9K5gXxH¬AD÷1618175100¬ADE÷1618175100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷Wd1faY71¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬GRA÷0¬OA÷SQJL4dA6-fFltgNFJ.png¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Devils¬JB÷UsKcbhN7¬WV÷binghamton-devils¬GRB÷0¬OB÷2LdWmtB6-xEImALcA.png¬~AA÷vqkfKuts¬AD÷1618333200¬ADE÷1618333200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷UPYWoqM9¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬GRA÷0¬OA÷nyWb9Lne-CK8gCwyi.png¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷rTxyo3yG¬WV÷hartford-wolf-pack¬GRB÷0¬OB÷UkqPmalC-0ASvVUwf.png¬AN÷n¬~AA÷U7xj3s6r¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷4IJRkRZB¬WU÷grand-rapids-griffins¬GRA÷0¬OA÷IBUk0jSq-ADuXLbnP.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷r9IVlokI¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬OB÷fFxeGLjT-tnai0vNn.png¬AN÷n¬~AA÷QZqlONgq¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷r16mbP1J¬WU÷utica-comets¬GRA÷0¬OA÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷Mi5icqHP¬WV÷syracuse-crunch¬GRB÷0¬OB÷jamL9akC-A9gW4jRN.png¬AN÷n¬~AA÷bNdUEywi¬AD÷1618358400¬ADE÷1618358400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷SnV92gBe¬WU÷iowa-wild¬GRA÷0¬OA÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷6wUD1DQ1¬WV÷rockford-icehogs¬GRB÷0¬OB÷8zAr8FBN-0rrHQQRG.png¬AN÷n¬~AA÷xEeYDehc¬AD÷1618362000¬ADE÷1618362000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷WGLaPGI8¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬OB÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬WM÷SJB¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷KtIeQd32¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬OA÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬AN÷n¬~AA÷fFczzLhe¬AD÷1618362300¬ADE÷1618362300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷bBXwIJhh¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷x2WsHw8b¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬OB÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬AN÷n¬~AA÷SQQyhgEt¬AD÷1618365600¬ADE÷1618365600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SDG¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷xtPXrmc8¬WU÷san-diego-gulls¬GRA÷0¬OA÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷jqTyr7CE¬WV÷ontario-reign¬GRB÷0¬OB÷SW0tXIjT-zZcmid0H.png¬AN÷n¬~AA÷pvatCZM9¬AD÷1618437900¬ADE÷1618437900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷Wxmy6SHm¬WU÷rochester-americans¬GRA÷0¬OA÷UemBN9T0-xtyIDg6I.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷ATou5nXg¬WV÷cleveland-monsters¬GRB÷0¬OB÷lW6ziIBN-Kxbeabxg.png¬AN÷n¬~AA÷S2loBgxG¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷4joq46n0¬WU÷hershey-bears¬GRA÷0¬OA÷xO7olcne-MknoixMp.png¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷Igkm3Q16¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬GRB÷0¬OB÷SQJL4dA6-fFltgNFJ.png¬AN÷n¬~AA÷Y9S5jZgJ¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷EioIubZB¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷hrpMvIlI¬WV÷belleville-senators¬GRB÷0¬OB÷4I8AJpPq-QgcMRWf8.png¬AN÷n¬~AA÷8IaWvYNN¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1615654850¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷fmfR8oub¬WU÷utica-comets¬GRA÷0¬OA÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷YwgV75f4¬WV÷syracuse-crunch¬GRB÷0¬OB÷jamL9akC-A9gW4jRN.png¬AN÷n¬~AA÷MVGbyJbr¬AD÷1618444800¬ADE÷1618444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJB¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷6wOtjt0T¬WV÷san-jose-barracuda¬GRB÷0¬OB÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷SnPxiMpN¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬OA÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬AN÷n¬~AA÷bBnOYVDI¬AD÷1618448700¬ADE÷1618448700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷txY8SRCR¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷IcPzOoLr¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬OB÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬AN÷n¬~AA÷Y1GIhoMl¬AD÷1618506000¬ADE÷1618506000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷IDywQm9J¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬GRA÷0¬OA÷nyWb9Lne-CK8gCwyi.png¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷d4zsP7OP¬WV÷hartford-wolf-pack¬GRB÷0¬OB÷UkqPmalC-0ASvVUwf.png¬AN÷n¬~AA÷tQ8cKb09¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷M1nzpIka¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬OA÷IRGmPg7k-IZdbovs2.png¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷z5jvqx55¬WV÷toronto-marlies¬GRB÷0¬OB÷ANGmAFS0-Y5Jqis0e.png¬AN÷n¬~AA÷nDGmFIWJ¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷nJbPwx4O¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷Q9cTxdJU¬WV÷belleville-senators¬GRB÷0¬OB÷4I8AJpPq-QgcMRWf8.png¬AN÷n¬~AA÷ChFMi5ye¬AD÷1618534800¬ADE÷1618534800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷EqN8KRWt¬WU÷ontario-reign¬GRA÷0¬OA÷SW0tXIjT-zZcmid0H.png¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷SnRCJonm¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬OB÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬AN÷n¬~AA÷h4WJjPj1¬AD÷1618538400¬ADE÷1618538400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷00PKHPGa¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬OB÷W2dNpdA6-Y3GQKxqr.png¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷M9QGI51g¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬OA÷KvFRJCme-j3mZlUWT.png¬AN÷n¬~AA÷WfVNkq67¬AD÷1618599600¬ADE÷1618599600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷UZTOGqW5¬WU÷providence-bruins¬GRA÷0¬OA÷jFZIY2UH-jLIgpFjA.png¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷8QSSF3oC¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬OB÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬AN÷n¬~~
162
Mainos
Mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
Mainos
Mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä AHL 2020/2021 tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AHL 2020/2021 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AHL 2020/2021 sarjataulukon ja ottelutiedot. AHL 2020/2021 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). AHL 2020/2021 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup