Jääkiekko »USA » AHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SYjCOach¬ZD÷p¬ZE÷t6Q9XkNT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000169000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷x4hHxhbi¬AD÷1513551600¬ADE÷1513551600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷zPD2KuB8¬WU÷san-jose-barracuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷EFC6JaQE¬WV÷bakersfield-condors¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷CAYxFl6p¬AD÷1513544400¬ADE÷1513544400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷CjS7bblk¬WU÷chicago-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷QgWBcI3e¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷fVoBJUcT¬AD÷1513544400¬ADE÷1513544400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷GKtx4KQR¬WU÷san-antonio-rampage¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷ITS3avZr¬WV÷rockford-icehogs¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷j1XtE8Lj¬AD÷1513544400¬ADE÷1513544400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷8ILGdxJ1¬WU÷toronto-marlies¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷n9KKedY7¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷tSs7KArN¬AD÷1513540800¬ADE÷1513540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷dIQz6tdF¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷z9Pv50BL¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷b3h2LjTG¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷lhNS72R2¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷2eRW6Mt9¬WV÷laval-rocket¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷KCgbMWDA¬AD÷1513479600¬ADE÷1513479600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷nmqpqJl2¬WV÷stockton-heat¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷8dptpaZe¬WU÷san-diego-gulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷jwkfNCb4¬AD÷1513479600¬ADE÷1513479600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷0WtYoL4q¬WU÷san-jose-barracuda¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷vNuxouKk¬WV÷bakersfield-condors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷CnjjOhqb¬AD÷1513476000¬ADE÷1513476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷d4o2issM¬WU÷ontario-reign¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷fk45j1dS¬WV÷tucson-roadrunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷UN0oPYTi¬AD÷1513472400¬ADE÷1513472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷2snbhNRF¬WV÷iowa-wild¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷Ojmfg3C9¬WU÷chicago-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷ImcsQEEo¬AD÷1513472400¬ADE÷1513472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷SOgoePsc¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷6Fhkfqc3¬WV÷cleveland-monsters¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷4p9a1Vyo¬AD÷1513469100¬ADE÷1513469100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷0I1aXLkj¬WU÷binghamton-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷EL53Wu5d¬WV÷belleville-senators¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷2yNX5BTT¬AD÷1513469100¬ADE÷1513469100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷GpQSxrSS¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷IgCfY1zp¬WV÷syracuse-crunch¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷p0SS6iEN¬AD÷1513469100¬ADE÷1513469100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷UTRKv4cG¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷8KQOwOCM¬WV÷hartford-wolf-pack¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷bqQG9gU4¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷pthHKr6p¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷OWjLJ2Lj¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷CnUK8DqB¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷0lz4rnbi¬WU÷grand-rapids-griffins¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷vuZ7s6Dc¬WV÷milwaukee-admirals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷GKzCAZEb¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷tAQqwiMB¬WU÷hershey-bears¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷hpUmxByI¬WV÷providence-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷69TO7XbH¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷Y1YBtQS3¬WU÷utica-comets¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷n5xGuprA¬WV÷rochester-americans¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷xUy8BFah¬AD÷1513465200¬ADE÷1513465200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷KfxyuDia¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷boyuvX65¬WV÷laval-rocket¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷U3x4Cepn¬AD÷1513458000¬ADE÷1513458000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷CUYStZMn¬WU÷toronto-marlies¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷jLXWugxg¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷jDw0DyVu¬AD÷1513393200¬ADE÷1513393200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷hphdneaP¬WU÷ontario-reign¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷U5qOsF7t¬WV÷stockton-heat¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷jZzh5vwJ¬AD÷1513387800¬ADE÷1513387800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷0j5AOi7I¬WU÷san-antonio-rampage¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷vs4ENBMO¬WV÷rockford-icehogs¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xWWm6KNC¬AD÷1513386000¬ADE÷1513386000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷YTYDPXiC¬WV÷iowa-wild¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷fwzAQDx6¬WU÷milwaukee-admirals¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷r9Xq7086¬AD÷1513383300¬ADE÷1513383300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷nDW1SZ7g¬WU÷hartford-wolf-pack¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷0Gz6RgNa¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷4IYu8tg0¬AD÷1513382700¬ADE÷1513382700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷QcrgUews¬WU÷rochester-americans¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷4lscTFhm¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷nsvy9Mwf¬AD÷1513382700¬ADE÷1513382700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷Y5jRYyVP¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷fFiNZHFJ¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷ETuTAr9s¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷8MBSDzg0¬WU÷belleville-senators¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷nDAWCf86¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷hQZ1FO0Q¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷CfIJFdOm¬WU÷grand-rapids-griffins¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷joHNEGwf¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷A1pcG4oK¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷tCRmLI0Q¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷IXIFGx9s¬WV÷providence-bruins¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8juX92Om¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷tzAzCENC¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷hADvBYxJ¬WV÷binghamton-devils¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~~
4
1513629303
407
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SYjCOach¬ZD÷p¬ZE÷t6Q9XkNT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000169000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷GfiLyCDc¬AD÷1513641600¬ADE÷1513641600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷dv2BIJuL¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷8E5FHweR¬WV÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷AHjPzWS3¬AD÷1513814400¬ADE÷1513814400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷QghsDc3r¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷4pioCHIl¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷OKfTZkrA¬AD÷1513814400¬ADE÷1513814400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷MLojByYf¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷0CpfAem1¬WV÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷6qpYY9cG¬AD÷1513814400¬ADE÷1513814400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷fZqb9F27¬WU÷utica-comets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷8xl28ZHD¬WV÷toronto-marlies¬AN÷n¬~AA÷pzqxYTCM¬AD÷1513814700¬ADE÷1513814700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷lzxCaajt¬WV÷hartford-wolf-pack¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷CAErHRLD¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷n¬~AA÷E9mtXmSS¬AD÷1513814700¬ADE÷1513814700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷rBjFbJ5n¬WU÷rochester-americans¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷M1kJcwLh¬WV÷belleville-senators¬AN÷n¬~AA÷GIZ7S7zp¬AD÷1513816200¬ADE÷1513816200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷4QvOdcza¬WU÷laval-rocket¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷ITrSeHk5¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷bsPCRRkj¬AD÷1513825200¬ADE÷1513825200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷jsszfeKH¬WV÷texas-stars¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷CjrWfy5B¬WU÷ontario-reign¬AN÷n¬~AA÷AHSGQo5d¬AD÷1513875600¬ADE÷1513875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷8IyugFZN¬WU÷chicago-wolves¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷n9zqhZlU¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷OKGbkVsc¬AD÷1513900800¬ADE÷1513900800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷OUBlDIKu¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷z5FhCxzn¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷2BF2lkc3¬AD÷1513904400¬ADE÷1513904400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷IT4cBdkh¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷dK31AG4b¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷KnA7m9C9¬AD÷1513909800¬ADE÷1513909800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷Qg859zK4¬WU÷bakersfield-condors¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷4p798fZA¬WV÷san-jose-barracuda¬AN÷n¬~AA÷h08FomsM¬AD÷1513987200¬ADE÷1513987200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷fZaM5hJT¬WU÷belleville-senators¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷drnl1CRp¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷bw9BnTRF¬AD÷1513987200¬ADE÷1513987200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷n9dE7ElH¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷0C0I6Y3N¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷n¬~AA÷63CJp7dS¬AD÷1513987200¬ADE÷1513987200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷dzhPPe4o¬WU÷utica-comets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷zRjTOFJi¬WV÷toronto-marlies¬AN÷n¬~AA÷CpkntR4q¬AD÷1513987500¬ADE÷1513987500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷UmjXNZYc¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷rifyNgl4¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~AA÷jyljuoKk¬AD÷1513987500¬ADE÷1513987500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷QFqtMD3A¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷46rpLXIG¬WV÷binghamton-devils¬AN÷n¬~AA÷b1mfv5Ze¬AD÷1513988100¬ADE÷1513988100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷YumlKiYM¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷CWohJBmT¬WV÷providence-bruins¬AN÷n¬~AA÷xhnbwPl2¬AD÷1513989000¬ADE÷1513989000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷IDOKEVep¬WU÷laval-rocket¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷GbsODkBj¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷h0Up1St9¬AD÷1513990800¬ADE÷1513990800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷4KNIZWX9¬WV÷grand-rapids-griffins¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷QTOEzDI3¬WU÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷vcQt28R2¬AD÷1513990800¬ADE÷1513990800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷U1V5xZmi¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷8hU9yg3c¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷nNTl0ndF¬AD÷1513990800¬ADE÷1513990800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷bsNMYjmG¬WU÷rockford-icehogs¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷CpRQXA2M¬WV÷chicago-wolves¬AN÷n¬~AA÷OniIrKQs¬AD÷1513994700¬ADE÷1513994700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷f9GVWUHS¬WU÷tucson-roadrunners¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷dI2cSlQq¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷KEpRtbef¬AD÷1513998000¬ADE÷1513998000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷pvulkCXd¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷bsqhlWn3¬WV÷ontario-reign¬AN÷n¬~AA÷tOoNsvtl¬AD÷1513998000¬ADE÷1513998000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷rZ05QSfd¬WV÷texas-stars¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷4r21R8uj¬WU÷san-jose-barracuda¬AN÷n¬~AA÷EypVuIA0¬AD÷1514059200¬ADE÷1514059200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷h4rdmj29¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷Wfs0nAHF¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~
4
1513629303
709
Ohje: Olet tällä hetkellä AHL 2017/2018 tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AHL 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AHL 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. AHL 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). AHL 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.