OHL 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jääkiekko »Kanada » OHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷MwVwxxSk¬ZD÷p¬ZE÷nD8fhBsD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/ohl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0000000000186000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷I75UJxxc¬AD÷1540078200¬ADE÷1540078200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷p4S0lswm¬WV÷guelph-storm¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷2uwdkNNt¬WU÷owen-sound-attack¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬~AA÷j1Hnegad¬AD÷1540076820¬ADE÷1540076820¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOO¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷CGcnVJxP¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷0WjUg3FP¬WV÷hamilton-bulldogs¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷CAIrdZqj¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬JA÷j19wXu8C¬WU÷saginaw-spirit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷YPbrWaNI¬WV÷flint-firebirds¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷UoTwcFUq¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷xb5ZXLh6¬WV÷kingston-frontenacs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷ry6VY1w0¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷hQyC1eMS¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷OYkUzO8m¬WU÷erie-otters¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷4p7RZsOg¬WV÷ottawa-67s¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷b3x82y7M¬AD÷1540063800¬ADE÷1540063800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷hnTdgWOE¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷priQy4gs¬WV÷kitchener-rangers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷KCw43HiG¬AD÷1539991800¬ADE÷1539991800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷xvoAVSW7¬WU÷kitchener-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷vqPhfC98¬WV÷guelph-storm¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷2yqa4cxA¬AD÷1539991800¬ADE÷1539991800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷UDs2Xl2e¬WU÷london-knights¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷bmn6W8H1¬WV÷oshawa-generals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷Oppe5wN3¬AD÷1539990420¬ADE÷1539990420¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOO¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷8bggZAXr¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷jNrbYUnk¬WV÷kingston-frontenacs¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷WxSm7ahi¬AD÷1539990300¬ADE÷1539990300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬JA÷rH9Etgu9¬WU÷saginaw-spirit¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷0h4JuDfF¬WV÷barrie-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷5¬~AA÷UNpi6J7c¬AD÷1539990300¬ADE÷1539990300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷vq3NvX9L¬WU÷sarnia-sting¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬JB÷Y52RwiPR¬WV÷owen-sound-attack¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬~AA÷UXm5rGFj¬AD÷1539990300¬ADE÷1539990300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷jNMSIkm2¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷5¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷4QAAsZP2¬WV÷hamilton-bulldogs¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷OYLX0OVH¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷bBSlQXfS¬WU÷mississauga-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷G4UFLi3q¬WV÷peterborough-petes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷jsk1qd0p¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷feTJKBIk¬WU÷niagara-icedogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷xKIOJVXe¬WV÷windsor-spitfires¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷2JXO2p15¬AD÷1539903900¬ADE÷1539903900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷UVzYTFe3¬WU÷peterborough-petes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷OhzxTZA9¬WV÷oshawa-generals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷prNT14GB¬AD÷1539903900¬ADE÷1539903900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷xdvtSgQF¬WU÷windsor-spitfires¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷KKTpRDuM¬WV÷barrie-colts¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷fgUG46Wh¬AD÷1539903600¬ADE÷1539903600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷tAfw8YYq¬WU÷niagara-icedogs¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷zXgs7hlj¬WV÷ottawa-67s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷lGTK3Qoa¬AD÷1539903600¬ADE÷1539903600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷juxUUetc¬WV÷mississauga-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷ENho6C3d¬WU÷north-bay-battalion¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬~~
4
1540136349
155
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷MwVwxxSk¬ZD÷p¬ZE÷nD8fhBsD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/ohl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0000000000186000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷hQcsHzMF¬AD÷1540144800¬ADE÷1540144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷CUxLqJiI¬WU÷flint-firebirds¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷6ixPrw7O¬WV÷barrie-colts¬AN÷n¬~AA÷nmcoGfyM¬AD÷1540144800¬ADE÷1540144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷KftTscMU¬WU÷guelph-storm¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷nofXnkJu¬WV÷kitchener-rangers¬AN÷y¬~AA÷db4YIdi3¬AD÷1540144800¬ADE÷1540144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷rko4m1hg¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷xCp8nL7a¬WV÷ottawa-67s¬AN÷y¬~AA÷vNgwIG69¬AD÷1540144800¬ADE÷1540144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷G2qCouN5¬WU÷north-bay-battalion¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷YwvHpaxC¬WV÷kingston-frontenacs¬AN÷n¬~AA÷QwdkFEjS¬AD÷1540145100¬ADE÷1540145100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷Qygyn9Yo¬WU÷sarnia-sting¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷Y1huoTmh¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷6XwIAYbq¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷Chiqpm3b¬WU÷erie-otters¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷fHtlq7I4¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷pOxM9hEk¬AD÷1540159500¬ADE÷1540159500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷8KphrRXA¬WU÷oshawa-generals¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷2spdsomH¬WV÷peterborough-petes¬AN÷n¬~AA÷voxQ8CTe¬AD÷1540422000¬ADE÷1540422000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷b9w5uPHT¬WV÷peterborough-petes¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷tYr0t52N¬WU÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷jLuU7Wr2¬AD÷1540508400¬ADE÷1540508400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷0IPWzqQp¬WU÷north-bay-battalion¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷ELDEaS2o¬WV÷barrie-colts¬AN÷n¬~AA÷hQJCWFL2¬AD÷1540508700¬ADE÷1540508700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷QeHIbnIi¬WU÷peterborough-petes¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷8K6Nc6Xc¬WV÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷WGIGVZz9¬AD÷1540508700¬ADE÷1540508700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷GpAVep2A¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷nB5RdQn4¬WU÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷0jNKUgjF¬AD÷1540594800¬ADE÷1540594800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷fy9Zf4HG¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷x0bvfOWM¬WV÷oshawa-generals¬AN÷n¬~AA÷vsMOTD5L¬AD÷1540594800¬ADE÷1540594800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷j32rgrnT¬WU÷kingston-frontenacs¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷8rkAl2fp¬WV÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷bR2eOiTr¬AD÷1540594800¬ADE÷1540594800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷CS7hBP1c¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬JB÷6k7dAqH3¬WV÷owen-sound-attack¬AN÷n¬~AA÷M5BTSXKR¬AD÷1540594800¬ADE÷1540594800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬JA÷nZmEmM9j¬WU÷ottawa-67s¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷Yy9lC5ni¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷hl2aNBrk¬AD÷1540595100¬ADE÷1540595100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷KhB093W9¬WU÷sarnia-sting¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷2H058NoG¬WV÷flint-firebirds¬AN÷n¬~AA÷Wv13MVce¬AD÷1540596600¬ADE÷1540596600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷vsOYjeGr¬WU÷guelph-storm¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷8GSxjFVl¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷b1XaLkD1¬AD÷1540596600¬ADE÷1540596600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷n7RtkZpe¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷UVGolg01¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AN÷n¬~~
4
1540136349
564
Ohje: Olet tällä hetkellä OHL 2018/2019 tulokset -sivulla jääkiekko/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa OHL 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, OHL 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. OHL 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). OHL 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.