OHL 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jääkiekko »Kanada » OHL » 2018/2019

results
4
1534574835
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL - Harjoitusottelu¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷8bT7yGd2¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷15¬ZL÷/jaakiekko/kanada/ohl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0000000000145000OHL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷AVVCHIzf¬AD÷1535738400¬ADE÷1535738400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷KvOrRfT8¬WU÷north-bay-battalion¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷E1NnQErF¬WV÷saginaw-spirit¬AN÷n¬~AA÷4hVGGxj0¬AD÷1535745600¬ADE÷1535745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷QyRjPYcL¬WU÷flint-firebirds¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷80GeOhDR¬WV÷hamilton-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷rqUKFd56¬AD÷1535756400¬ADE÷1535756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷A92NJCLr¬WU÷erie-otters¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷vq7RIWzk¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷0KOPEGKC¬AD÷1535756400¬ADE÷1535756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷IZ5VHjje¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷0bezHA51¬WV÷oshawa-generals¬AN÷n¬~AA÷vBNTDzzJ¬AD÷1535756400¬ADE÷1535756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷E1avGUK7¬WU÷niagara-icedogs¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷S4mMvEc8¬WV÷barrie-colts¬AN÷n¬~AA÷hEBBxKCJ¬AD÷1535756700¬ADE÷1535756700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷ptSnM5ss¬WV÷ottawa-67s¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷6enQwYCE¬WU÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷6HFFyvSP¬AD÷1535758200¬ADE÷1535758200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷OWQjLPdm¬WU÷london-knights¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷IgQfKqCg¬WV÷sarnia-sting¬AN÷n¬~AA÷CbhrXczs¬AD÷1535826600¬ADE÷1535826600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷WdUbJ3Ra¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷ELJ3INt6¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷jkinWHkm¬AD÷1535842800¬ADE÷1535842800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷MoNBG1BI¬WV÷flint-firebirds¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷hCI7HsdC¬WU÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷bFjjVy5g¬AD÷1535842800¬ADE÷1535842800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷0xMFFLQO¬WU÷guelph-storm¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷2s0bv53P¬WV÷peterborough-petes¬AN÷n¬~AA÷CzICygpG¬AD÷1535842800¬ADE÷1535842800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷40aSOgvJ¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷65wBmwHJ¬WV÷saginaw-spirit¬AN÷n¬~AA÷x6kfUeKa¬AD÷1535843100¬ADE÷1535843100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷Op6PZOBt¬WU÷sarnia-sting¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷I75TYrRn¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷jRGGzDaM¬AD÷1535905800¬ADE÷1535905800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷IusFncWP¬WU÷windsor-spitfires¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷zLTtrHvs¬WV÷flint-firebirds¬AN÷n¬~AA÷KUvaTFZ5¬AD÷1535911200¬ADE÷1535911200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷db4XX2tg¬WU÷kingston-frontenacs¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷EZbxXMea¬WV÷ottawa-67s¬AN÷n¬~AA÷YXr3SZlC¬AD÷1535911200¬ADE÷1535911200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷hQctWtB5¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷nmcpV0QB¬WV÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~AA÷Sfr7Rg4I¬AD÷1535911200¬ADE÷1535911200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷0j1lUKuI¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷rFjgTveO¬WV÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷6osBQDJO¬AD÷1535911500¬ADE÷1535911500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷M5kcSbAU¬WU÷peterborough-petes¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷CUQ2mrtt¬WV÷oshawa-generals¬AN÷n¬~AA÷r3QgkcdP¬AD÷1535915700¬ADE÷1535915700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷jLP6n2en¬WU÷erie-otters¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷YqFBoMAh¬WV÷hamilton-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷pCCLpH4t¬AD÷1535997600¬ADE÷1535997600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷nmJFptQb¬WU÷guelph-storm¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷tAIJq0u5¬WV÷mississauga-steelheads¬AN÷n¬~AA÷vZBPqyKn¬AD÷1535997600¬ADE÷1535997600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬JA÷K0HNrKfB¬WU÷ottawa-67s¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷xxCSsvAH¬WV÷kingston-frontenacs¬AN÷n¬~
4
1534574835
720
Ohje: Olet tällä hetkellä OHL 2018/2019 tulokset -sivulla jääkiekko/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa OHL 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, OHL 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. OHL 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). OHL 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.