OHL 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Jääkiekko Kanada

OHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷IwrlQr5l¬ZD÷p¬ZE÷EcXmTagQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/ohl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0000000000001000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷fqsUbr23¬AD÷1583968020¬ADE÷1583968020¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583976423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOO¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷ILjKyyqc¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷dCkOzeb3¬WV÷flint-firebirds¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷jsBCu00k¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583976366¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷2XOheDM3¬WU÷guelph-storm¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷GzTdfXyA¬WV÷kitchener-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷3¬~AA÷KGFGvKFe¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583976012¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷baI1giiG¬WU÷owen-sound-attack¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷xjH5hB6M¬WV÷barrie-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷8Y5XApoU¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583889613¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬JA÷KMY5Dsdg¬WU÷ottawa-67s¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷5¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷bDX9C1Ba¬WV÷niagara-icedogs¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷KIfzal1A¬AD÷1583704800¬ADE÷1583704800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583713295¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷bowTvhxN¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷dWeWwCiT¬WV÷oshawa-generals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷Whbvb8GG¬AD÷1583697900¬ADE÷1583697900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583705741¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷EBrbZVap¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷h2s2YkFj¬WV÷guelph-storm¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷ttwQaOnc¬AD÷1583690700¬ADE÷1583690700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699399¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷4I2xDi6d¬WV÷kingston-frontenacs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷jFbYDXjj¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷3¬~AA÷CjC8ttoq¬AD÷1583690700¬ADE÷1583690700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699826¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷UJQpcZii¬WU÷windsor-spitfires¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷8APldg7c¬WV÷kitchener-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷69ozw1up¬AD÷1583690400¬ADE÷1583690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699067¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷GhUlMeqA¬WV÷saginaw-spirit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷4IQpNyU3¬WU÷erie-otters¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷0p0wxLfj¬AD÷1583690400¬ADE÷1583690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699228¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷bHJgLFbG¬WU÷niagara-icedogs¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷x8IcKZDM¬WV÷peterborough-petes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷12¬BB÷4¬BD÷5¬BF÷3¬~AA÷vyasyuAd¬AD÷1583690400¬ADE÷1583690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷6sN1JgTS¬WU÷north-bay-battalion¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷8j9TEDyp¬WV÷ottawa-67s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷2¬~AA÷0EN9rTGT¬AD÷1583627400¬ADE÷1583627400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583636361¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷jabpUzO4¬WU÷barrie-colts¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷422lTfwB¬WV÷ottawa-67s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷UT1N1jHi¬AD÷1583627400¬ADE÷1583627400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583635789¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷Ywh3pd8o¬WU÷owen-sound-attack¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷nsd7qGNi¬WV÷london-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷QeeWaUo4¬AD÷1583626020¬ADE÷1583626020¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583634434¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOO¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷xWlKtE7A¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷GMmOuYMG¬WV÷kingston-frontenacs¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷n5dS0AWc¬AD÷1583625900¬ADE÷1583625900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583634966¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷U5oCrzwb¬WU÷peterborough-petes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷8dpGsfh4¬WV÷mississauga-steelheads¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷40a8ssXS¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583635335¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷W4SxPcai¬WU÷flint-firebirds¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷AeRtOHEc¬WV÷windsor-spitfires¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷jw3J2W1o¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583634376¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷IRHgQhNT¬WU÷niagara-icedogs¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷Kz4LLCVp¬WV÷erie-otters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷xzFyvmPp¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583623590¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷bP1hSEhH¬WU÷hamilton-bulldogs¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷xG0dRY7N¬WV÷saginaw-spirit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷AJolmi2b¬AD÷1583541000¬ADE÷1583541000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583550924¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷Gtp2Hcva¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷fXr6GHg5¬WV÷oshawa-generals¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷hrygnBH4¬AD÷1583541000¬ADE÷1583541000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583549904¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷jaxFEeOH¬WV÷barrie-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷C8wBFy9B¬WU÷kitchener-rangers¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬~AA÷WYZdoVWA¬AD÷1583541000¬ADE÷1583541000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583550083¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷pMyJDFwO¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷dduNCZhU¬WV÷sarnia-sting¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷IkY4q91N¬AD÷1583539500¬ADE÷1583539500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583548064¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷8z9uVG8b¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷4¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷UqAyWdgh¬WU÷sudbury-wolves¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷vaZ0pknH¬AD÷1583539200¬ADE÷1583539200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583547375¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷MJ6TXIOu¬WU÷mississauga-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷3¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷0A5XWxvn¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~
667
fixtures
0
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä OHL 2019/2020 tulokset -sivulla jääkiekko/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa OHL 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, OHL 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. OHL 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). OHL 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!