Jääkiekko »Kanada » WHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷SWsZHFh9¬ZD÷p¬ZE÷dMl8VlcE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000169000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷S643odiJ¬AD÷1511136300¬ADE÷1511136300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷fLOIuZF1¬WU÷everett-silvertips¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷YBNMvgV7¬WV÷regina-pats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷p67jOeVm¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷ANi1MMw7¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷lEj5LtgD¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷lG5anxxD¬AD÷1511060700¬ADE÷1511060700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷lOLAseok¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷0bPEtF0e¬WV÷everett-silvertips¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷tj2ilb70¬AD÷1511060700¬ADE÷1511060700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷dQtWlwgF¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷zHuzlc8L¬WV÷prince-albert-raiders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷Kt1emIM6¬AD÷1511060700¬ADE÷1511060700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷4jpvmHNR¬WU÷tri-city-americans¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷6aW5ryWr¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷5¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷lzMKTH7Q¬AD÷1511060400¬ADE÷1511060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷MmtoQ4vr¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷KYblPOgl¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷WbRFUchK¬AD÷1511060400¬ADE÷1511060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷2aTCrDf9¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷tjSGsX9F¬WV÷edmonton-oil-kings¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷jq8nPyGs¬AD÷1511060400¬ADE÷1511060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷EebhOr9f¬WU÷vancouver-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷hncdN2O0¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷h8SBVwwE¬AD÷1511056800¬ADE÷1511056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷YPO8qgu3¬WV÷regina-pats¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷fZP4pZPd¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷v5vU6f0D¬AD÷1511056800¬ADE÷1511056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷vRsIMVXk¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷hUoMLkmd¬WV÷kootenay-ice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷tKLQ7zo7¬AD÷1511053200¬ADE÷1511053200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷rednSiAS¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷p4rENBIq¬WV÷saskatoon-blades¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷beWL8GV0¬AD÷1511053200¬ADE÷1511053200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷2qukTXfM¬WV÷calgary-hitmen¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷OhtoUDuG¬WU÷swift-current-broncos¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷bRCnkvhf¬AD÷1510976100¬ADE÷1510976100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷0bmNjaO2¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷E1iRkJw9¬WV÷seattle-thunderbirds¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷K4XH9dGf¬AD÷1510974300¬ADE÷1510974300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷GSxwWZA3¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷UVtsVgQ9¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷ni9rjKxl¬AD÷1510974300¬ADE÷1510974300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷840yTeWe¬WU÷spokane-chiefs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷neauSFo2¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hU9vi0Ns¬AD÷1510974300¬ADE÷1510974300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷2iVzVH1q¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷trUvUyHk¬WV÷prince-albert-raiders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷jVSDAx1l¬AD÷1510974000¬ADE÷1510974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷fDlUXeti¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷Y3mYWFec¬WV÷vancouver-giants¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷CvU9BIor¬AD÷1510974000¬ADE÷1510974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷S6drAhlp¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷6cen9C3j¬WV÷edmonton-oil-kings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6cisGbwR¬AD÷1510972200¬ADE÷1510972200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷AkGBFEQM¬WU÷medicine-hat-tigers¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷MPJFEYuT¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hfmwHvOK¬AD÷1510970400¬ADE÷1510970400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷xxI3HzdA¬WU÷kootenay-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷GSG7GfBG¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷bXmZHK8E¬AD÷1510967100¬ADE÷1510967100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷tAOfJdRc¬WU÷saskatoon-blades¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷K0NbIGt4¬WV÷brandon-wheat-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷KtkVI0g8¬AD÷1510966800¬ADE÷1510966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷YqLnLIdo¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷nmPjKxCi¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~
4
1511272763
304
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷SWsZHFh9¬ZD÷p¬ZE÷dMl8VlcE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000169000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷b9BfNFpf¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷2HvmpQVD¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷GKriqpoK¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷tY0aMZa0¬AD÷1511316000¬ADE÷1511316000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷bqYer40Q¬WU÷kootenay-ice¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷0hKNwO8s¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷KOa3LgF6¬AD÷1511319600¬ADE÷1511319600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷8IJRxrOm¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷n9IVy2wf¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷Sla7KDUC¬AD÷1511319900¬ADE÷1511319900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷UX7zyMh0¬WU÷victoria-royals¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷ryCvzt86¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷6ubBJXqJ¬AD÷1511398800¬ADE÷1511398800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷xbBrZaNC¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷GlAnYJxJ¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷6J0JRUyt¬AD÷1511402400¬ADE÷1511402400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷h6gVd3FJ¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷WdhZeNUP¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷KM4NQlin¬AD÷1511406000¬ADE÷1511406000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷lxu1isws¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷0Cr5j1hm¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷Eq4RP86h¬AD÷1511406000¬ADE÷1511406000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷ryY9kL7g¬WU÷vancouver-giants¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷MRWDluNa¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷UBrnAuUJ¬AD÷1511406300¬ADE÷1511406300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷lK592dNE¬WV÷regina-pats¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷AT653x88¬WU÷seattle-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷rFnj9aqQ¬AD÷1511406300¬ADE÷1511406300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷tGTxoUis¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷fJXtpl7m¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷0fZH4Jis¬AD÷1511406300¬ADE÷1511406300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷xrNoq8Mg¬WU÷tri-city-americans¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷GYLkrSy0¬WV÷everett-silvertips¬AN÷n¬~AA÷hz3VOSLb¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷j1yImax6¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷UizMnJiC¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷ABczOny5¬AD÷1511571900¬ADE÷1511571900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷CGPQow7I¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷QJTUpcMO¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷l2dvN6jB¬AD÷1511575200¬ADE÷1511575200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷vNHC9taP¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷tW3v507t¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷rPerMQ5H¬AD÷1511575200¬ADE÷1511575200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷8hzy4KMn¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷nqZv3vxg¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷faanLpLN¬AD÷1511578800¬ADE÷1511578800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷f9xm1I65¬WV÷medicine-hat-tigers¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷t6Yr2bia¬WU÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷voYL3w7m¬AD÷1511579100¬ADE÷1511579100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷ObLgsni6¬WU÷tri-city-americans¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷2kKct66C¬WV÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷674I2cMg¬AD÷1511579100¬ADE÷1511579100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷pE92uQLI¬WU÷victoria-royals¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷bHD6vpyP¬WV÷seattle-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷xOliK4zU¬AD÷1511580600¬ADE÷1511580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷xYRi0xMB¬WU÷vancouver-giants¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷GOQeadyI¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷pb3M1Hy0¬AD÷1511580900¬ADE÷1511580900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷CK1l3TDP¬WU÷everett-silvertips¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷ETmGbmMt¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷vXzJFOro¬AD÷1511641800¬ADE÷1511641800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷pbVabGjO¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷OlU3cz6U¬WV÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~
4
1511272763
550
Ohje: Olet tällä hetkellä WHL 2017/2018 tulokset -sivulla jääkiekko/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa WHL 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, WHL 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. WHL 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). WHL 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.