WHL 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jääkiekko Kanada

WHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷bNjtywOb¬AD÷1571796300¬ADE÷1571796300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571805108¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷4YYSenn0¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷rPXWf616¬WV÷prince-albert-raiders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷tntozcw5¬AD÷1571796300¬ADE÷1571796300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571805436¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷xnXzfQGC¬WU÷tri-city-americans¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷zXkvgpWI¬WV÷brandon-wheat-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷5¬BF÷2¬~AA÷2H6ZsWIh¬AD÷1571796000¬ADE÷1571796000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571804512¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷z3pkQKMR¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷AeyHLvVr¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷2¬~AA÷t85wsjYb¬AD÷1571792400¬ADE÷1571792400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571801293¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷hKQLKbpk¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷WAPPJIae¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷KhHUrC3n¬AD÷1571617800¬ADE÷1571617800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571626985¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷2knsSthF¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷ttooR07L¬WV÷saskatoon-blades¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷6kDQqhlt¬AD÷1571612400¬ADE÷1571612400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571620844¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷6NhYT2N2¬WU÷vancouver-giants¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷pEixTMx9¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷UTyLO8IU¬AD÷1571601600¬ADE÷1571601600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571610328¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷vH0n6aVe¬WU÷calgary-hitmen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷hK4j5Jp2¬WV÷medicine-hat-tigers¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷C6lUwuvt¬AD÷1571537100¬ADE÷1571537100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571545495¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷faaq4AvK¬WV÷prince-albert-raiders¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷G80u5jPD¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷pKnxxJ8h¬AD÷1571537100¬ADE÷1571537100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571547227¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷86uKc8Hm¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷ncvOdSWg¬WV÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷KvxdUClg¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571545917¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷YcAXBU1H¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷UHi0f2Wq¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷jcmYxagn¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571545480¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷xOll3UgQ¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷EqtGbl2s¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷Y1rCQUmI¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571546460¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷8SQ7DswM¬WU÷vancouver-giants¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷nJPBC1hS¬WV÷swift-current-broncos¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷23R0TW3a¬AD÷1571533200¬ADE÷1571533200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571542059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷Ovi4gMoj¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷2Vk8ht1d¬WV÷moose-jaw-warriors¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷0lp4SjJ5¬AD÷1571533200¬ADE÷1571533200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571542308¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷vmZjHPwc¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷IwYfGqg3¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷fBq8RAYB¬AD÷1571533200¬ADE÷1571533200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571543380¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷C0XbF389¬WU÷red-deer-rebels¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷Q3y3ENNF¬WV÷regina-pats¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬~AA÷jwwHPl3O¬AD÷1571531400¬ADE÷1571531400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571539879¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷I1Cw8L0q¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷dhBs7uGk¬WV÷saskatoon-blades¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷vJJFKHwI¬AD÷1571452500¬ADE÷1571452500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571460437¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷KMKtpkml¬WV÷tri-city-americans¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷tWLxoVXs¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷CWHNIe8U¬AD÷1571452500¬ADE÷1571452500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571462852¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷ABDgsmX6¬WU÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷l2Cct7nD¬WV÷brandon-wheat-kings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷tlwhVhZn¬AD÷1571450700¬ADE÷1571450700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571458710¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷CrMODjX4¬WU÷victoria-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷jZKSCAnB¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷YqXyPHCD¬AD÷1571450400¬ADE÷1571450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571459085¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷hvkbcVnO¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷WUm2dk2U¬WV÷vancouver-giants¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷YuJJJygO¬AD÷1571450400¬ADE÷1571450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571458530¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷EqKpq92f¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷SnOlrTH0¬WV÷spokane-chiefs¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷KtTXPcc7¬AD÷1571446800¬ADE÷1571446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571456573¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷CSX0bBXH¬WV÷moose-jaw-warriors¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷YyZdaiIB¬WU÷calgary-hitmen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷2¬~AA÷zkBKm1kE¬AD÷1571446800¬ADE÷1571446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571455107¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷8jP7HYXu¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷MgTBGhmn¬WV÷regina-pats¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷CEYmWYJt¬AD÷1571446800¬ADE÷1571446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571455474¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷r9HKEWHb¬WV÷edmonton-oil-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷4IIGFC2h¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬~~
185
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷lY4stAm5¬AD÷1571882400¬ADE÷1571882400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷0pUTIxF1¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷vyTXHdU7¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷SO3ouU2B¬AD÷1571882400¬ADE÷1571882400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷tt7Gtt78¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷fqBKu0ME¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷KxukZGhB¬AD÷1571882700¬ADE÷1571882700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷xxUMHT8J¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷GSSQGmOP¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷AmgjvlIH¬AD÷1572051600¬ADE÷1572051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷l6AOvKyL¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷Sd9SwviR¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷Ojcfw8XN¬AD÷1572051600¬ADE÷1572051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷IyTnZcar¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷dSRjYHEl¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷IDdbxSnU¬AD÷1572051600¬ADE÷1572051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷jkRfXyUf¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷4hVbWeq1¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷EDghYz8H¬AD÷1572051600¬ADE÷1572051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷8KKhC7Wt¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷nBJdBRom¬WV÷seattle-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷KMrQXoeo¬AD÷1572051600¬ADE÷1572051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷nHK3VFb7¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷Q7J7UZDD¬WV÷winnipeg-ice¬AN÷n¬~AA÷jwHLG8xp¬AD÷1572055500¬ADE÷1572055500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷rwD595Ga¬WV÷portland-winterhawks¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷UZ81Ao1g¬WU÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷Y16QFSij¬AD÷1572055500¬ADE÷1572055500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷x0C98PV5¬WU÷tri-city-americans¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷GjBD7qoC¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷b7E6tvao¬AD÷1572055500¬ADE÷1572055500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷ENCkgJjE¬WU÷victoria-royals¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷hEBghw6K¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷n5AUEn7d¬AD÷1572057000¬ADE÷1572057000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷d2SA630I¬WU÷vancouver-giants¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷YRkvkyVp¬WV÷everett-silvertips¬AN÷n¬~AA÷08bCwWqc¬AD÷1572138000¬ADE÷1572138000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷nVwMDK7o¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷0YsQCvNi¬WV÷seattle-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷xbDAubEi¬AD÷1572138000¬ADE÷1572138000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷zw1bicLQ¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷AViQnHTs¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷WKCEvITc¬AD÷1572138000¬ADE÷1572138000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷4hiUoyql¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷rqjYpebf¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷vacGxja3¬AD÷1572141900¬ADE÷1572141900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷rcXUBbxb¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷MmWYAIi4¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷dzhLyAE9¬AD÷1572141900¬ADE÷1572141900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷jNzwAx7A¬WU÷tri-city-americans¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷UDZt9dMG¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷reGIwxq4¬AD÷1572141900¬ADE÷1572141900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷0KpwpFD0¬WU÷victoria-royals¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷vBqsqZS6¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷QJ5NxdbA¬AD÷1572206400¬ADE÷1572206400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷YXrorgrD¬WU÷regina-pats¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷nymksDcJ¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷4A4RyGDG¬AD÷1572206400¬ADE÷1572206400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷SYzaYxWo¬WV÷moose-jaw-warriors¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷lrxeZIGu¬WU÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~
623
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä WHL 2019/2020 tulokset -sivulla jääkiekko/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa WHL 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, WHL 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. WHL 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). WHL 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!