WHL 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jääkiekko »Kanada » WHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL - Harjoitusottelu¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷8x8E4WQu¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷15¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000145000WHL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷jTRgPOfg¬AD÷1537135200¬ADE÷1537135200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷INqn30fo¬WU÷moose-jaw-warriors¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷MeASBhbo¬WV÷brandon-wheat-kings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷hY1BwFF3¬AD÷1537063500¬ADE÷1537063500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷zL7BSyuf¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷IqcGRef0¬WV÷seattle-thunderbirds¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷WO0FxZU9¬AD÷1537063500¬ADE÷1537063500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷dzdKQF96¬WU÷tri-city-americans¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷Q90OPZOC¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷84xkQ4um¬AD÷1537063200¬ADE÷1537063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷nugG8MWN¬WU÷prince-george-cougars¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷t2hK7tnU¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷xMoJVQHP¬AD÷1537059600¬ADE÷1537059600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷8EP7C4Xb¬WU÷calgary-hitmen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷2yPBBOn5¬WV÷kootenay-ice¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷KpHYNEbJ¬AD÷1537059600¬ADE÷1537059600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷MNjkfNHU¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷YeXfF6mt¬WV÷saskatoon-blades¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷f1YpRpQt¬AD÷1537059600¬ADE÷1537059600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷tSNFAr2B¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷8lfC92HH¬WV÷medicine-hat-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷bVnFW62J¬AD÷1537059600¬ADE÷1537059600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷CnWbEQ2n¬WU÷swift-current-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷fBL3DpIh¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷zcFMQGE0¬AD÷1536973200¬ADE÷1536973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷bq6PaRmg¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷GK0Ubo3a¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷nXIQPzU6¬AD÷1536973200¬ADE÷1536973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷fBaYc5I5¬WU÷kootenay-ice¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷lYbxcPXB¬WV÷calgary-hitmen¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷tfIUOfqD¬AD÷1536973200¬ADE÷1536973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷rXioe32O¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷082tdqmI¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬~AA÷EsRDSxpl¬AD÷1536973200¬ADE÷1536973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷Cl15fWBD¬WU÷regina-pats¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷EgulJFlE¬WV÷prince-albert-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷hYPHRdaf¬AD÷1536971400¬ADE÷1536971400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷Kh7L07Yn¬WV÷moose-jaw-warriors¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷QV7H1mJt¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷p8M9TIUs¬AD÷1536886800¬ADE÷1536886800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷QX2cdhs1¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷Yc21eCd7¬WV÷regina-pats¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷bB27ve0c¬AD÷1536717900¬ADE÷1536717900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷Sf43UcAs¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷MH37THPm¬WV÷everett-silvertips¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~
4
1537566220
61
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000179000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷dnQ16weG¬AD÷1537576200¬ADE÷1537576200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷0nudXPXT¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷2eRNSqto¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷OdAtaemj¬AD÷1537578000¬ADE÷1537578000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷ht4Zpq2T¬WV÷red-deer-rebels¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷t60VoPnN¬WU÷edmonton-oil-kings¬AN÷n¬~AA÷fN5x0yYq¬AD÷1537578000¬ADE÷1537578000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷8h2NmoIA¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷nq1Rn5XG¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷AkU55cAM¬AD÷1537578000¬ADE÷1537578000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷I39AjmYi¬WV÷regina-pats¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷4056iTIo¬WU÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷hEJA4HPS¬AD÷1537578000¬ADE÷1537578000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷CQ8Ek7mb¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷jH7IlR24¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷2m9pbF2d¬AD÷1537581600¬ADE÷1537581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷bNt2t3Ap¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷xEu6uNPj¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷4hmTMbuc¬AD÷1537581900¬ADE÷1537581900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷QTYm462i¬WU÷victoria-royals¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷4KXi3QHc¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷ClX110W2¬AD÷1537583400¬ADE÷1537583400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷noOr6xR8¬WV÷everett-silvertips¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷YsKv7IB2¬WU÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷rs7D1l9l¬AD÷1537664400¬ADE÷1537664400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kootenay Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬JA÷C0PNGqnc¬WU÷kootenay-ice¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷jiORF313¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷GSjXLIf3¬AD÷1537664400¬ADE÷1537664400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷nqNd2pX3¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷0nR014nA¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷4j892Ugr¬AD÷1537664400¬ADE÷1537664400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷dhsygtfj¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷Aeouh09d¬WV÷edmonton-oil-kings¬AN÷n¬~AA÷AkjyLxA9¬AD÷1537664400¬ADE÷1537664400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷f9Q40O1G¬WU÷regina-pats¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷YaP8arHM¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷ltkuKdPF¬AD÷1537664400¬ADE÷1537664400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷0Me5b2WS¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷2VsXgMvp¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷juW50Ko9¬AD÷1537664700¬ADE÷1537664700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷U9Dm5dtF¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷80Ci4GeL¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷x46H08Of¬AD÷1537666200¬ADE÷1537666200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷KQSVENG9¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷bHRZDsWF¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷Y3LAav1F¬AD÷1537668300¬ADE÷1537668300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷xzHe3zBR¬WU÷everett-silvertips¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷vq3NbfJr¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷j7ALaSw1¬AD÷1537668300¬ADE÷1537668300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷vFu4dF0r¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷jkq8eZFl¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷ptlvrCVs¬AD÷1537668300¬ADE÷1537668300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷YsdWdYme¬WV÷spokane-chiefs¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷M7hScEYl¬WU÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷YVaQbng7¬AD÷1537668300¬ADE÷1537668300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷pCrCfgVf¬WU÷victoria-royals¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷O2sGgDp1¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷v3mrsWpl¬AD÷1537743900¬ADE÷1537743900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷S4ezdh31¬WU÷everett-silvertips¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷6efveCI7¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷CMbUc68D¬AD÷1538010000¬ADE÷1538010000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷tvxLhXa7¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷KUzPiiFD¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷Qw2BMkoE¬AD÷1538013900¬ADE÷1538013900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷YXO6GzhE¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷nyTAFf7K¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~~
4
1537566220
748
Ohje: Olet tällä hetkellä WHL 2018/2019 tulokset -sivulla jääkiekko/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa WHL 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, WHL 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. WHL 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). WHL 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.