WHL 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jääkiekko Kanada WHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷8UBi2MRI¬AD÷1547929800¬ADE÷1547929800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷zskdPOEI¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷EXm0OrUO¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷hCrLyxyS¬AD÷1547868900¬ADE÷1547868900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷tCcKH7nc¬WU÷everett-silvertips¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷K2dOGR13¬WV÷kelowna-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷KbpDwb6F¬AD÷1547867100¬ADE÷1547867100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷fLO1aQWS¬WU÷spokane-chiefs¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷WtGTfpup¬WV÷vancouver-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬~AA÷ELqHxILL¬AD÷1547867100¬ADE÷1547867100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷Q3FXg4fj¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷4fEygO9d¬WV÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷UwDm32CC¬AD÷1547867100¬ADE÷1547867100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷fXtlRpp6¬WU÷victoria-royals¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷hIaiQ4aC¬WV÷moose-jaw-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷C2Ir4rc6¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷MJrtT6Fg¬WU÷kamloops-blazers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷0AspSQUa¬WV÷prince-albert-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷YBJv5Os0¬AD÷1547863200¬ADE÷1547863200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷QikXUSps¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷4rlyUn0m¬WV÷red-deer-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷vkKz64Sg¬AD÷1547861400¬ADE÷1547861400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷f9b1zkNJ¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷8C25Z8xQ¬WV÷kootenay-ice¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷rNQR7Qcs¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷SdN6E700¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷6mMADRF6¬WV÷regina-pats¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷QoGW6pDm¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷EDLECoVC¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷h4KIB5pJ¬WV÷medicine-hat-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷tEv0C6kQ¬AD÷1547694300¬ADE÷1547694300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷WUTcGTVm¬WU÷kelowna-rockets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷pYX1Fmof¬WV÷moose-jaw-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷6et9vvi9¬AD÷1547694300¬ADE÷1547694300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷Y5zg1n2G¬WU÷tri-city-americans¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷CdZd06HM¬WV÷vancouver-giants¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷0¬~AA÷nwQdDnzK¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷x8UgH9Gs¬WV÷prince-albert-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷zarSLk8Q¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷8nRhESKD¬AD÷1547690400¬ADE÷1547690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷vXlJNBwE¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷INmNMVhK¬WV÷edmonton-oil-kings¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷ABk0D4KD¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷EgcXa8o7¬WU÷regina-pats¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷QT0yaS0D¬WV÷kootenay-ice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷d8odEp57¬AD÷1547607600¬ADE÷1547607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷WU7S0lW0¬WV÷moose-jaw-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷hv9O1UGf¬WU÷kamloops-blazers¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷2onhFQk1¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷pE5G3jnr¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷O44K2A1l¬WV÷kootenay-ice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~
4
1547946415
539
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷Y5QmXeqq¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷EPeSFoH9¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷CAEVE5WF¬WV÷everett-silvertips¬AN÷n¬~AA÷MXaZQ54J¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1547946299¬BX÷1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷4dT9rnFt¬WV÷saskatoon-blades¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷2msrmS6P¬WU÷regina-pats¬AG÷0¬BA÷0¬AN÷n¬~AA÷Y73wQPJP¬AD÷1547947800¬ADE÷1547947800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷nLIEs6Un¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷0OMItQqg¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷vkt6LqSt¬AD÷1547949600¬ADE÷1547949600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷foMMupaa¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷YyLQv4E5¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷CdPiWFbk¬AD÷1547949900¬ADE÷1547949900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷fZ3zEPoM¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷YP2vDq1S¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷IuuAK3sm¬AD÷1547951400¬ADE÷1547951400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷EmxOwOTB¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷hvySxrqI¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷Q5rIIsCa¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷QR5td5qt¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷4I4pePbn¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷nFqEJNdg¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷n1zWy2bO¬WU÷vancouver-giants¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷04vzyMDU¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷8UXMH1R5¬AD÷1547953500¬ADE÷1547953500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷Yi9lfqEh¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷Cr8hg3Tb¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷6JOeVZDe¬AD÷1547953500¬ADE÷1547953500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷48gA7NOk¬WV÷tri-city-americans¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷QHf6839q¬WU÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷MXyRGLtC¬AD÷1548021600¬ADE÷1548021600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷f7cchNr5¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷6s11isbB¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷GfyVFudI¬AD÷1548025200¬ADE÷1548025200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷0405j1DH¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷xUNYYYsp¬WV÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~AA÷IgSaUgT1¬AD÷1548029100¬ADE÷1548029100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷nXrF6svd¬WU÷everett-silvertips¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷0zmJ51g2¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷Kb6rgw62¬AD÷1548032400¬ADE÷1548032400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷Ewy1UpW2¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷hUZ4T4o9¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷fozZEaBO¬AD÷1548212400¬ADE÷1548212400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷f5IwYhcj¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷YeHsXCCd¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷bk5nhcL8¬AD÷1548212700¬ADE÷1548212700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷CWk6RrGL¬WV÷spokane-chiefs¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷Yui2SO0F¬WU÷seattle-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷fwtAwqlP¬AD÷1548212700¬ADE÷1548212700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷na5Pedkc¬WU÷victoria-royals¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷029TfG43¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~~
4
1547946415
270
Ohje: Olet tällä hetkellä WHL 2018/2019 tulokset -sivulla jääkiekko/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa WHL 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, WHL 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. WHL 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). WHL 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!