KHL 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jääkiekko Venäjä

KHL
2019/2020
results
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷VENÄJÄ: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Venäjä¬ZC÷SIr1Kv42¬ZD÷t¬ZE÷8Ym4QROM¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/venaja/khl/¬ZX÷01Venäjä 006Venäjä0000000000183000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Venäjä¬~AA÷tKZLwVAh¬AD÷1567342800¬ADE÷1567342800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TsSKA Moskova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷TsSKA Moskova¬JA÷j1aUkWBB¬WU÷tsska-moskova¬WN÷OMS¬AF÷Avangard Omsk¬JB÷UibYljRH¬WV÷avangard-omsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jocLM6As¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIZ¬AF÷Neftehimik Nizhnekamsk¬JB÷zZESWfad¬WV÷neftehimik-nizhnekamsk¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minsk¬JA÷MVAOXzpj¬WU÷dynamo-minsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p8dPLQPm¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riika¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riika¬JA÷lx3Aevxc¬WU÷dinamo-riika¬WN÷SPM¬AF÷Spartak Moskova¬JB÷SS1Efbi3¬WV÷sp-moscow¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rqWxzmAH¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Moskova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moskova¬JA÷4ONciqmG¬WU÷uhc-dynamo¬WN÷NOV¬AF÷Nizhni Novgorod¬JB÷rFM1j32M¬WV÷nizhni-novgorod¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hfwQxkQb¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jekaterinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKA¬AE÷Jekaterinburg¬JA÷8xveXNep¬WU÷avtomobilist-jekaterinburg¬WN÷CHE¬AF÷Severstal Tsherepovets¬JB÷nTxaWsBj¬WV÷severstal-tsherepovets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nHxUy9u5¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magnitogorsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magnitogorsk¬JA÷0WQteRmi¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷PET¬AF÷SKA Pietari¬JB÷EZUpfo3c¬WV÷ska-pietari¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q7yYzTfB¬AD÷1567429200¬ADE÷1567429200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Tsheljabinsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Tsheljabinsk¬JA÷dbKkg5I3¬WU÷traktor-tsheljabinsk¬WN÷POD¬AF÷HK Vitjaz¬JB÷zkJghPX9¬WV÷hk-vitjaz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v7kYJ4f0¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barys Nur-Sultan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barys Nur-Sultan¬JA÷thHJidyM¬WU÷barys-nur-sultan¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vladivostok¬JB÷feLNjGjS¬WV÷admiral-vladivostok¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IclxJO96¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit¬JA÷0xbjnzaq¬WU÷jokerit¬WN÷OMS¬AF÷Avangard Omsk¬JB÷vTdfofEk¬WV÷avangard-omsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dr0TKpuf¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷8vJBgI69¬WU÷red-star-kunlun¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa¬JB÷nVHFhxMF¬WV÷salavat-julajev-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GdUpYQvU¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sibir Novosibirsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Sibir Novosibirsk¬JA÷t4Hyp1uj¬WU÷sibir-novosibirsk¬WN÷KHA¬AF÷Amur Habarovsk¬JB÷KfGuqLfd¬WV÷amur-habarovsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MZUtZ6PN¬AD÷1567515600¬ADE÷1567515600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TsSKA Moskova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷TsSKA Moskova¬JA÷QwC6kNHS¬WU÷tsska-moskova¬WN÷KAZ¬AF÷Ak Bars Kazan¬JB÷nsIXpsQq¬WV÷ak-bars-kazan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QNipH2vJ¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riika¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riika¬JA÷lbvo8HL2¬WU÷dinamo-riika¬WN÷NOV¬AF÷Nizhni Novgorod¬JB÷nqcl7yy9¬WV÷nizhni-novgorod¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SSVSunHJ¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Moskova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moskova¬JA÷t6dh6ejF¬WU÷uhc-dynamo¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minsk¬JB÷Kded5F5L¬WV÷dynamo-minsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6uC6kS94¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Sotshi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Sotshi¬JA÷dtRJdvPe¬WU÷hk-sotshi¬WN÷NIZ¬AF÷Neftehimik Nizhnekamsk¬JB÷AqVNebv2¬WV÷neftehimik-nizhnekamsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YDbailuh¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jekaterinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POD¬AF÷HK Vitjaz¬JB÷4rjq3tnS¬WV÷hk-vitjaz¬WM÷EKA¬AE÷Jekaterinburg¬JA÷Qiiu4MWL¬WU÷avtomobilist-jekaterinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nXhtIrPC¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷821bpETe¬WU÷red-star-kunlun¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa¬JB÷ng02qYr2¬WV÷salavat-julajev-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hILCTpmo¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Yaroslavl¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAR¬AE÷Lokomotiv Yaroslavl¬JA÷dCaO74Xd¬WU÷yaroslavl¬WN÷SPM¬AF÷Spartak Moskova¬JB÷z3bS6On3¬WV÷sp-moscow¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fNaehUPo¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magnitogorsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magnitogorsk¬JA÷UPcW5r29¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷CHE¬AF÷Severstal Tsherepovets¬JB÷rT1z52HF¬WV÷severstal-tsherepovets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SlD2j8fb¬AD÷1567602000¬ADE÷1567602000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Tsheljabinsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Tsheljabinsk¬JA÷zRxBb0fq¬WU÷traktor-tsheljabinsk¬WN÷PET¬AF÷SKA Pietari¬JB÷EHyFcK9k¬WV÷ska-pietari¬AW÷1¬AN÷n¬~
744
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä KHL 2019/2020 tulokset -sivulla jääkiekko/Venäjä alueella. LiveTulokset.com tarjoaa KHL 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, KHL 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. KHL 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). KHL 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
. Seuraa KHL 2019/2020 livetuloksia, tulokset, otteluohjelma ja KHL sarjataulukot.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!