Jääkiekko »Venäjä » KHL » 2018/2019

results
4
1532076898
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷VENÄJÄ: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Venäjä¬ZC÷6aIbT6Xe¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/venaja/khl/¬ZX÷01Venäjä 006Venäjä0000000000179000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Venäjä¬~AA÷0Y9tW0eE¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Bars Kazan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAZ¬AE÷Ak Bars Kazan¬JA÷GUR8PTHg¬WU÷ak-bars-kazan¬WN÷PET¬AF÷SKA Pietari¬JB÷UXVCOmXa¬WV÷ska-pietari¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hWlLOIml¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Moskova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moskova¬JA÷p8OqRtgb¬WU÷uhc-dynamo¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa¬JB÷ObNmQ084¬WV÷salavat-julajev-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4t3Yyxsl¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jekaterinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKA¬AE÷Jekaterinburg¬JA÷z1Zwk9dP¬WU÷avtomobilist-jekaterinburg¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riika¬JB÷CMQ5pT4t¬WV÷dinamo-riika¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yo8lUvQQ¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Yaroslavl¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAR¬AE÷Lokomotiv Yaroslavl¬JA÷bDJPLoHI¬WU÷yaroslavl¬WN÷OMS¬AF÷Avangard Omsk¬JB÷zwsg4Joo¬WV÷avangard-omsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rX1xyddf¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magnitogorsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magnitogorsk¬JA÷6qQ9qmKn¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷pzPDr7Zh¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EujHPbYs¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Severstal Tsherepovets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Severstal Tsherepovets¬JA÷xrLyT2Oo¬WU÷severstal-tsherepovets¬WN÷NOV¬AF÷Sibir Novosibirsk¬JB÷joPuSMwh¬WV÷sibir-novosibirsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fe9pVKAK¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Tsheljabinsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Tsheljabinsk¬JA÷CdLHN7n6¬WU÷traktor-tsheljabinsk¬WN÷CSKA¬AF÷TsSKA Moskova¬JB÷jmKLMR1C¬WV÷tsska-moskova¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xf1tzGB0¬AD÷1535983200¬ADE÷1535983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Bars Kazan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAZ¬AE÷Ak Bars Kazan¬JA÷2BJIsRla¬WU÷ak-bars-kazan¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minsk¬JB÷t2IMto45¬WV÷dynamo-minsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KrtxLzmD¬AD÷1535983200¬ADE÷1535983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Sotshi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vladivostok¬JB÷x2mNv0Nc¬WV÷admiral-vladivostok¬WM÷SOC¬AE÷HK Sotshi¬JA÷bBlJut8i¬WU÷hk-sotshi¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zuKqZZQ6¬AD÷1535983200¬ADE÷1535983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit¬JA÷zPHQu5JB¬WU÷jokerit¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬JB÷Y9zUvPYH¬WV÷red-star-kunlun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nglPNx3f¬AD÷1535983200¬ADE÷1535983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neftehimik Nizhnekamsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POD¬AF÷HK Vitjaz¬JB÷KQGdOvwH¬WV÷hk-vitjaz¬WM÷NIZ¬AE÷Neftehimik Nizhnekamsk¬JA÷tzIhPKNA¬WU÷neftehimik-nizhnekamsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bTiTMdI0¬AD÷1535983200¬ADE÷1535983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nizhni Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nizhni Novgorod¬JA÷EmG0NbhN¬WU÷nizhni-novgorod¬WN÷PET¬AF÷SKA Pietari¬JB÷QNJ4MI7T¬WV÷ska-pietari¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷thsYLGX6¬AD÷1535983200¬ADE÷1535983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sp. Moscow¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOS¬AE÷Sp. Moscow¬JA÷W4dXHxGp¬WU÷sp-moscow¬WN÷KHA¬AF÷Amur Habarovsk¬JB÷AeeyHdVj¬WV÷amur-habarovsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tjjdQVOh¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Moskova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moskova¬JA÷UZd6UFaj¬WU÷uhc-dynamo¬WN÷OMS¬AF÷Avangard Omsk¬JB÷rw1ATZEd¬WV÷avangard-omsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bZJqKPD¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jekaterinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKA¬AE÷Jekaterinburg¬JA÷KQxSwKx4¬WU÷avtomobilist-jekaterinburg¬WN÷CSKA¬AF÷TsSKA Moskova¬JB÷YTtWxvhA¬WV÷tsska-moskova¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pOdmSift¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Yaroslavl¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAR¬AE÷Lokomotiv Yaroslavl¬JA÷Sjtzxb7G¬WU÷yaroslavl¬WN÷NOV¬AF÷Sibir Novosibirsk¬JB÷6suvyIMM¬WV÷sibir-novosibirsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I39lYgtD¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magnitogorsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magnitogorsk¬JA÷GYPYwqlO¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riika¬JB÷fPOxw33U¬WV÷dinamo-riika¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SnnhRB9n¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Severstal Tsherepovets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Severstal Tsherepovets¬JA÷Y3BzzxxT¬WU÷severstal-tsherepovets¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa¬JB÷zDc2Vepp¬WV÷salavat-julajev-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷df8hXDeJ¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Tsheljabinsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Tsheljabinsk¬JA÷6c5rbnZu¬WU÷traktor-tsheljabinsk¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷pl4nc6ln¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1532076898
775
Ohje: Olet tällä hetkellä KHL 2018/2019 tulokset -sivulla jääkiekko/Venäjä alueella. LiveTulokset.com tarjoaa KHL 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, KHL 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. KHL 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). KHL 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.