ECHL 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jääkiekko USA ECHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷KU0jqvjI¬AD÷1550887800¬ADE÷1550887800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷x8QQz5zl¬WU÷idaho-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷GbPUZOkf¬WV÷tulsa-oilers¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷6RdnpKzC¬AD÷1550887500¬ADE÷1550887500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷r78hgDjF¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷fqyMyoLs¬WV÷atlanta-gladiators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷O27so0L5¬AD÷1550883900¬ADE÷1550883900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷AgApeZL2¬WU÷allen-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷lp9lfgy9¬WV÷utah-grizzlies¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬~AA÷pC8wnt6a¬AD÷1550883900¬ADE÷1550883900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷foScXVTe¬WU÷kansas-city-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷YyR1Wkq2¬WV÷toledo-walleye¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷Gx4ZnMjg¬AD÷1550883600¬ADE÷1550883600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷llPkZiaq¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷0OSgYBEk¬WV÷wichita-thunder¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷fNFQlrMt¬AD÷1550880300¬ADE÷1550880300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷djpBtz79¬WU÷south-carolina-stingrays¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷zsqFufMF¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷tQMDVKLI¬AD÷1550880000¬ADE÷1550880000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷Q90iQEMS¬WU÷adirondack-thunder¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷SInJLYUq¬WV÷maine-mariners¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷KGLHUvyP¬AD÷1550880000¬ADE÷1550880000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷8U3GKhpj¬WU÷manchester-monarchs¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷nL2KJCad¬WV÷reading-royals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷xn5Vm2ym¬AD÷1550795700¬ADE÷1550795700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷4GmJvEyM¬WU÷cincinnati-cyclones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷r7nNwYjS¬WV÷wheeling-nailers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷OlS8W06C¬AD÷1550793600¬ADE÷1550793600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷IqcqSzhG¬WU÷orlando-solar-bears¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷6¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷Wn1mRf7M¬WV÷norfolk-admirals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷6¬BH÷1¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷pbT4Xti6¬AD÷1550715000¬ADE÷1550715000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷zL7vTGxA¬WV÷tulsa-oilers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷dU8zUdN3¬WU÷idaho-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬~AA÷jyU0YMy0¬AD÷1550714700¬ADE÷1550714700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷l45SVIhi¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷Sf4WUx8c¬WV÷atlanta-gladiators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷xYPdZ2Mg¬AD÷1550711100¬ADE÷1550711100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷lE8t8F0p¬WU÷kansas-city-mavericks¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷naRq7ZFj¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷f9zhzq7m¬AD÷1550709300¬ADE÷1550709300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷WYLECehT¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷hrNADywN¬WU÷cincinnati-cyclones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷GIylyPis¬AD÷1550709000¬ADE÷1550709000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷dGT1Fc8A¬WU÷fort-wayne-komets¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷z7S5EHNG¬WV÷wichita-thunder¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷pzkMu5qQ¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷ljQgHJwb¬WU÷jacksonville-icemen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷2gUcGwg4¬WV÷florida-everblades¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷6qjItoUJ¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷SzxoJu9o¬WU÷manchester-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷6RzkIaOi¬WV÷worcester-railers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷4vCZH1iJ¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷bL1yaxOT¬WU÷reading-royals¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷0Um3fdWp¬WV÷maine-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷jy8VIsxD¬AD÷1550621100¬ADE÷1550621100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷2g8S0bgH¬WU÷south-carolina-stingrays¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷GdCWaI8N¬WV÷norfolk-admirals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷dE8RJNM6¬AD÷1550590200¬ADE÷1550590200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷UuAK2KO4¬WU÷indy-fuel¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷8W8O1vvB¬WV÷wichita-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~~
4
1550950001
718
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷phzEaEhk¬AD÷1550955600¬ADE÷1550955600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷8K2gBFns¬WU÷brampton-beast¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷nB1cAZ1m¬WV÷newfoundland¬AN÷n¬~AA÷Ei0frb5O¬AD÷1550962800¬ADE÷1550962800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷AZwYYr50¬WU÷manchester-monarchs¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷lQxxY2K6¬WV÷maine-mariners¬AN÷n¬~AA÷n1WBrSG4¬AD÷1550963100¬ADE÷1550963100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷hIeOq0JI¬WU÷indy-fuel¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷W8fSrKYO¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷hrabsIKU¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷phWpWtkJ¬WV÷reading-royals¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷WlStXMZC¬WU÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷dCwaoUWo¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷Iu1ak4ks¬WU÷jacksonville-icemen¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷dWa3lO4m¬WV÷norfolk-admirals¬AN÷n¬~AA÷ILvenAHu¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷beKSfQRJ¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷KRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷xnJWgpsQ¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷jZx3plnh¬AD÷1550966700¬ADE÷1550966700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷jga7mrKg¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷2T2Bn2Za¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷fRZJt6oH¬AD÷1550970300¬ADE÷1550970300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷4dPt2sZn¬WU÷allen-americans¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷rmOp11lg¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷QiVFsnWA¬AD÷1550970300¬ADE÷1550970300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷YDYA73BP¬WU÷kansas-city-mavericks¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷AZPx3NJt¬WV÷kalamazoo-wings¬AN÷n¬~AA÷YHYNuQ0N¬AD÷1550973900¬ADE÷1550973900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷Obur0L3a¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷2kvnauJ5¬WV÷atlanta-gladiators¬AN÷n¬~AA÷GtOSvpGT¬AD÷1550974200¬ADE÷1550974200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷dCwjbaYB¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷AFsfcJmI¬WV÷tulsa-oilers¬AN÷n¬~AA÷YJ9agODP¬AD÷1551033000¬ADE÷1551033000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷0Oj2rdxc¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷KRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷ERf6sGi3¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷OrZHbY7e¬AD÷1551034800¬ADE÷1551034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷SMIf9gHg¬WU÷brampton-beast¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷6DHb8DWa¬WV÷newfoundland¬AN÷n¬~AA÷4x3xam1o¬AD÷1551038400¬ADE÷1551038400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷r3C8Gtlt¬WU÷jacksonville-icemen¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷MgBCF03n¬WV÷norfolk-admirals¬AN÷n¬~AA÷jZEfz4Op¬AD÷1551038400¬ADE÷1551038400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷hvXbdw3O¬WU÷maine-mariners¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷WUV2ecIU¬WV÷worcester-railers¬AN÷n¬~AA÷rT1tb7Gi¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷4I0HEKIh¬WU÷reading-royals¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷23JKDvYb¬WV÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷04docRVc¬AD÷1551045600¬ADE÷1551045600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷dQIOCbm5¬WU÷fort-wayne-komets¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷zHHSBI2B¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷veekdoo4¬AD÷1551045900¬ADE÷1551045900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷WrByAdXN¬WV÷utah-grizzlies¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷hhCXAxIH¬WU÷allen-americans¬AN÷n¬~~
4
1550950001
254
Ohje: Olet tällä hetkellä ECHL 2018/2019 tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa ECHL 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, ECHL 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. ECHL 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). ECHL 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!