ECHL 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jääkiekko USA ECHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷UcDUHccd¬AD÷1544926200¬ADE÷1544926200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷6gHGMkCp¬WU÷idaho-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷ppGKL9Rj¬WV÷kansas-city-mavericks¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷IN9QIwrj¬AD÷1544925900¬ADE÷1544925900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷n9zpSBlN¬WU÷utah-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬JB÷0CvlRV3T¬WV÷rapid-city-rush¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷YkYgOaKS¬AD÷1544920500¬ADE÷1544920500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷8r7yWgkb¬WU÷cincinnati-cyclones¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷nZ5uVD44¬WV÷wichita-thunder¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷zaKLJJSq¬AD÷1544920500¬ADE÷1544920500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷EexxUXJA¬WU÷indy-fuel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷hnytTiZG¬WV÷tulsa-oilers¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷4GTkPu5M¬AD÷1544920200¬ADE÷1544920200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷0I3TXFKo¬WU÷fort-wayne-komets¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷EL7XWZZi¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷xt8et2Gf¬AD÷1544920200¬ADE÷1544920200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷GjmD1Ups¬WU÷kalamazoo-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬JB÷UgiH0l0m¬WV÷brampton-beast¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷r1usR1zA¬AD÷1544918700¬ADE÷1544918700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷lvzBFY4H¬WU÷south-carolina-stingrays¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷KRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷SUYEEhKN¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷QPUoQLkG¬AD÷1544918700¬ADE÷1544918700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷d4wJDCZT¬WU÷wheeling-nailers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷bDPp9Wso¬WV÷norfolk-admirals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷UsVA7GwK¬AD÷1544918700¬ADE÷1544918700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷lGmRy7ab¬WU÷worcester-railers¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷S6nVzRE4¬WV÷maine-mariners¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷tMlGoZG0¬AD÷1544918400¬ADE÷1544918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷EqO1ZDw0¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷zgPczfOg¬WU÷adirondack-thunder¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷2ywPqDoD¬AD÷1544918400¬ADE÷1544918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷4YGEWBNI¬WU÷jacksonville-icemen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷GAqrFqho¬WV÷florida-everblades¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷jiW68dOD¬AD÷1544918400¬ADE÷1544918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷UDXPwTUo¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷84WTxmph¬WV÷allen-americans¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷SIpCnF1f¬AD÷1544839800¬ADE÷1544839800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷fqHkxGgs¬WU÷idaho-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷hUZhyz9m¬WV÷kansas-city-mavericks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷Yeo8menl¬AD÷1544839500¬ADE÷1544839500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷bDVJsxWJ¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬JB÷x4UNtdoQ¬WV÷rapid-city-rush¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷f5n4lyXs¬AD÷1544835600¬ADE÷1544835600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷MenyJhgJ¬WV÷wichita-thunder¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷r5mXJYwD¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷jyrqgHOQ¬AD÷1544834100¬ADE÷1544834100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷zupPLf90¬WU÷indy-fuel¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷lrlTKEO6¬WV÷tulsa-oilers¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷4KuXeJv8¬AD÷1544833800¬ADE÷1544833800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRE¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷8OGyVbnE¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷MRKuUI1K¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷INqyewfE¬AD÷1544833800¬ADE÷1544833800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷4jApTxHQ¬WU÷jacksonville-icemen¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷6adCOdPs¬WV÷atlanta-gladiators¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷Cpqufc9K¬AD÷1544833800¬ADE÷1544833800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷EPeGNGvl¬WU÷kalamazoo-wings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷hGfKMzff¬WV÷wheeling-nailers¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷Sh5zdyP1¬AD÷1544832900¬ADE÷1544832900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷K2zs9HPf¬WU÷maine-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷bgZp8yu1¬WV÷adirondack-thunder¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷6q4veev8¬AD÷1544832900¬ADE÷1544832900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷GUTk7ef7¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷fLSg6F9D¬WV÷norfolk-admirals¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷KS1Sccfk¬AD÷1544832300¬ADE÷1544832300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷UXe2GaXK¬WU÷worcester-railers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷8Of6FJnR¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷x4CNbwuq¬AD÷1544832000¬ADE÷1544832000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷M7hfIL28¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷0bibHuIE¬WV÷allen-americans¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~~
4
1544991410
350
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷OpvLpgW6¬AD÷1544985000¬ADE÷1544985000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1544990782¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷rJS5YXh6¬WU÷orlando-solar-bears¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷M9R9Xi8C¬WV÷atlanta-gladiators¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lGBauMV0¬AD÷1544986800¬ADE÷1544986800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1544989974¬BX÷11¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷CItMa8Fg¬WU÷brampton-beast¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷j9uQbSUa¬WV÷newfoundland¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷r11Ctszc¬AD÷1544990400¬ADE÷1544990400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1544990633¬BX÷9¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷Ya92pg4i¬WU÷kalamazoo-wings¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷Cj86qDJc¬WV÷wichita-thunder¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷Mi0Gu1k3¬AD÷1544990700¬ADE÷1544990700¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1544990823¬BX÷7¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷6k1FsilA¬WV÷fort-wayne-komets¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷fFcBrXY3¬WU÷wheeling-nailers¬AG÷2¬BA÷2¬AN÷n¬~AA÷vTfLvL49¬AD÷1544997600¬ADE÷1544997600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷0C0JtB3G¬WU÷reading-royals¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷xxOnPrYr¬WV÷allen-americans¬AN÷n¬~AA÷MmlsAwza¬AD÷1545091200¬ADE÷1545091200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷Sx7Gk9Ze¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷vDAKlTl2¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷IJgPwuKF¬AD÷1545181500¬ADE÷1545181500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷fDIiO2mk¬WU÷wichita-thunder¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷Y3HeNM2e¬WV÷kansas-city-mavericks¬AN÷n¬~AA÷CtgTxaZL¬AD÷1545264000¬ADE÷1545264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷tUK3L0X7¬WV÷south-carolina-stingrays¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷SQGaMtI1¬WU÷jacksonville-icemen¬AN÷n¬~AA÷QqcXyJlS¬AD÷1545264000¬ADE÷1545264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷rZbnppA8¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷MPcjq4PE¬WV÷wheeling-nailers¬AN÷n¬~AA÷Wv14vto7¬AD÷1545264900¬ADE÷1545264900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷KrpUcnp6¬WU÷brampton-beast¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷bZrYd6aC¬WV÷worcester-railers¬AN÷n¬~AA÷WQZaXxcq¬AD÷1545265800¬ADE÷1545265800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷UkcfrOvL¬WU÷kalamazoo-wings¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷8tdbsrfR¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷AHY3WdCk¬AD÷1545266100¬ADE÷1545266100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷ENYQx22r¬WU÷atlanta-gladiators¬WN÷KRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷SQxVyMHl¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷IsY7VGRe¬AD÷1545267900¬ADE÷1545267900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷MmxZztXf¬WU÷allen-americans¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷0vywz0n1¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷dYWBUzs2¬AD÷1545350400¬ADE÷1545350400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷IFVsZJ17¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷d6UoYwHD¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷bwBfgKJ2¬AD÷1545352500¬ADE÷1545352500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷A9ITdNgE¬WU÷atlanta-gladiators¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷8fyXes9K¬WV÷jacksonville-icemen¬AN÷n¬~~
4
1544991410
622
Ohje: Olet tällä hetkellä ECHL 2018/2019 tulokset -sivulla jääkiekko/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa ECHL 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, ECHL 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. ECHL 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). ECHL 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!