Koripallo »USA » WNBA » 2018

results
3
1519028515
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6VEzSTmB¬ZD÷p¬ZE÷hnysGY11¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/wnba/¬ZX÷02USA 003......0100000000169000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷EL5VEGDc¬AD÷1526695200¬ADE÷1526695200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury N¬JA÷tW1nsiai¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings N¬JB÷KM0jtBEc¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷8r5ZDzT3¬AD÷1526749200¬ADE÷1526749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever N¬JA÷Eq0fuVT3¬WU÷indiana-fever¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky N¬JB÷Sn4bvkqA¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~AA÷KI8wDfrA¬AD÷1526835600¬ADE÷1526835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun N¬JA÷ABg3w9bG¬WU÷connecticut-sun¬WN÷SAS¬AF÷Las Vegas Aces N¬JB÷l2h7xTDM¬WV÷las-vegas-aces¬AN÷n¬~AA÷2sbrCEcG¬AD÷1526835600¬ADE÷1526835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics N¬JA÷dSiBymTS¬WU÷washington-mystics¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever N¬JB÷byvwX6yp¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷tYdnBYCM¬AD÷1526842800¬ADE÷1526842800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings N¬JA÷t0TsWQjj¬WU÷dallas-wings¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream N¬JB÷f3XoVp6d¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷A71jAhSS¬AD÷1526850000¬ADE÷1526850000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx N¬JA÷86LTgUrc¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks N¬JB÷ncKXhlb3¬WV÷los-angeles-sparks¬AN÷n¬~AA÷CGmI5Czp¬AD÷1526857200¬ADE÷1526857200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky N¬JA÷4YExh8D9¬WU÷chicago-sky¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty N¬JB÷rPDtiSSF¬WV÷new-york-liberty¬AN÷n¬~AA÷fuwN4Wkj¬AD÷1526864400¬ADE÷1526864400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury N¬JB÷lMGlk6cS¬WV÷phoenix-mercury¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm N¬JA÷xnDpjnrM¬WU÷seattle-storm¬AN÷n¬~AA÷8rsR3j5d¬AD÷1527030000¬ADE÷1527030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever N¬JA÷f3gHpQ5q¬WU÷indiana-fever¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks N¬JB÷YghLqpLk¬WV÷los-angeles-sparks¬AN÷n¬~AA÷MoV8SZsc¬AD÷1527030000¬ADE÷1527030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics N¬JA÷2TdPr4zd¬WU÷washington-mystics¬WN÷SAS¬AF÷Las Vegas Aces N¬JB÷tKeTsOk2¬WV÷las-vegas-aces¬AN÷n¬~AA÷0xUCRgc3¬AD÷1527091200¬ADE÷1527091200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream N¬JB÷dSwG5Rs9¬WV÷atlanta-dream¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky N¬JA÷rPZB67S2¬WU÷chicago-sky¬AN÷n¬~AA÷tloAQDC9¬AD÷1527120000¬ADE÷1527120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx N¬JA÷jkwK4ocF¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings N¬JB÷UuxO35CL¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷KvpEPXRF¬AD÷1527127200¬ADE÷1527127200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury N¬JA÷d28K2PRR¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm N¬JB÷bBfnbqzq¬WV÷seattle-storm¬AN÷n¬~
3
1519028515
204
Ohje: Olet tällä hetkellä WNBA 2018 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa WNBA 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, WNBA 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. WNBA 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). WNBA 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.