WNBA 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Koripallo USA

WNBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/wnba/¬ZX÷02USA 003......0110000000001000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷txTCwlue¬AD÷1590973200¬ADE÷1590973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks N¬JA÷QkBDKhV6¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun N¬JB÷fPFHJCpD¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷zaSGx8f1¬AD÷1591110000¬ADE÷1591110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever N¬JB÷lnk1RO3J¬WV÷indiana-fever¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty N¬JA÷YFELIWaJ¬WU÷new-york-liberty¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷EkRKyS97¬AD÷1591142400¬ADE÷1591142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm N¬JB÷4CfWL2Rt¬WV÷seattle-storm¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics N¬JA÷nX74QrJP¬WU÷washington-mystics¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷j7A30Bn8¬AD÷1591151400¬ADE÷1591151400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces N¬JB÷CxbvKtdg¬WV÷las-vegas-aces¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks N¬JA÷r3gzLMtm¬WU÷los-angeles-sparks¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷Uc97aV1E¬AD÷1591228800¬ADE÷1591228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun N¬JB÷pjdnIKQ5¬WV÷connecticut-sun¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky N¬JA÷jTdrJ0Ba¬WU÷chicago-sky¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷OK8BbkHK¬AD÷1591228800¬ADE÷1591228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dallas Wings N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury N¬JB÷hGafGbeI¬WV÷phoenix-mercury¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings N¬JA÷bg0jHvtC¬WU÷dallas-wings¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷M5REc9WQ¬AD÷1591398000¬ADE÷1591398000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever N¬JB÷bDntv2mP¬WV÷indiana-fever¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics N¬JA÷W6bbFIAO¬WU÷washington-mystics¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷Sn4sgTvr¬AD÷1591399800¬ADE÷1591399800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Connecticut Sun N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm N¬JB÷fqYBYuBn¬WV÷seattle-storm¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun N¬JA÷0MY7ZLet¬WU÷connecticut-sun¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷6w3ohmfl¬AD÷1591401600¬ADE÷1591401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream N¬JB÷29yKWJua¬WV÷atlanta-dream¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky N¬JA÷8nxGXaQh¬WU÷chicago-sky¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷zD7ki79f¬AD÷1591401600¬ADE÷1591401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty N¬JB÷AZvSUcAB¬WV÷new-york-liberty¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx N¬JA÷t0zOVwe5¬WU÷minnesota-lynx¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷E36gjRO0¬AD÷1591410600¬ADE÷1591410600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings N¬JB÷rmwzTyuO¬WV÷dallas-wings¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks N¬JA÷lQwWTHPH¬WU÷los-angeles-sparks¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷dSebkov7¬AD÷1591470000¬ADE÷1591470000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aces N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury N¬JB÷WrIqmuQu¬WV÷phoenix-mercury¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces N¬JA÷fNtvSefU¬WU÷las-vegas-aces¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷AVa2l5gD¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Atlanta Dream N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever N¬JB÷v9LioJfh¬WV÷indiana-fever¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream N¬JA÷AZGmnaun¬WU÷atlanta-dream¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷0bBDeM0t¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks N¬JB÷KnN7syfH¬WV÷los-angeles-sparks¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx N¬JA÷QPN3rHvB¬WU÷minnesota-lynx¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷OYmpDlWD¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm N¬JB÷CMJaqcP4¬WV÷seattle-storm¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty N¬JA÷IaKepwAb¬WU÷new-york-liberty¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~~
178
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä WNBA 2020 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa WNBA 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, WNBA 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. WNBA 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). WNBA 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!