WNBA 2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo USA WNBA2019

results
3
1548190438
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷hCUntVkh¬ZD÷p¬ZE÷vHrsSAnn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/wnba/¬ZX÷02USA 003......0110000000186000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷IHrdiSYa¬AD÷1558740600¬ADE÷1558740600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream N¬JA÷C6ELvj2I¬WU÷atlanta-dream¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings N¬JB÷Q9IPwAHO¬WV÷dallas-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Evhh8Jg¬AD÷1558740600¬ADE÷1558740600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty N¬JA÷jiQCtCX5¬WU÷new-york-liberty¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever N¬JB÷UsPGuWnC¬WV÷indiana-fever¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0tY0jnl6¬AD÷1558812600¬ADE÷1558812600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm N¬JA÷vD672gfP¬WU÷seattle-storm¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury N¬JB÷tMhZcD2t¬WV÷phoenix-mercury¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vXW4k63C¬AD÷1558827000¬ADE÷1558827000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun N¬JA÷MX9WdXHn¬WU÷connecticut-sun¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics N¬JB÷0O8zdiXh¬WV÷washington-mystics¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ncW8lQII¬AD÷1558828800¬ADE÷1558828800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky N¬JB÷8lCrfV15¬WV÷chicago-sky¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx N¬JA÷fo8veBna¬WU÷minnesota-lynx¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QmVCmpYO¬AD÷1558915200¬ADE÷1558915200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Aces N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces N¬JA÷jD1mgkHB¬WU÷las-vegas-aces¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks N¬JB÷U30ih9WH¬WV÷los-angeles-sparks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sh9eCTAP¬AD÷1559084400¬ADE÷1559084400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun N¬JA÷bw5eiToO¬WU÷connecticut-sun¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever N¬JB÷xU3ajm1U¬WV÷indiana-fever¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4E0N7mJt¬AD÷1559174400¬ADE÷1559174400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm N¬JB÷ERY9Ajnn¬WV÷seattle-storm¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx N¬JA÷2iV5BWWu¬WU÷minnesota-lynx¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷by0R67Yn¬AD÷1559345400¬ADE÷1559345400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream N¬JA÷8lYD9A1h¬WU÷atlanta-dream¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm N¬JB÷nuXH8UGb¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xSbV5Rmg¬AD÷1559354400¬ADE÷1559354400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury N¬JA÷4GRM7lW4¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces N¬JB÷r7QQ68oB¬WV÷las-vegas-aces¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f3gz5o3a¬AD÷1559356200¬ADE÷1559356200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks N¬JA÷xUPU5S0H¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun N¬JB÷jXTY4nGN¬WV÷connecticut-sun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yghv45I5¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever N¬JA÷YeJw46VT¬WU÷indiana-fever¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty N¬JB÷z555aQwo¬WV÷new-york-liberty¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SGir3PXB¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics N¬JA÷lM8nO9Go¬WU÷washington-mystics¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream N¬JB÷SC7jNTVi¬WV÷atlanta-dream¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q1Ao2qmI¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky N¬JA÷AyceMmob¬WU÷chicago-sky¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm N¬JB÷Ov1aL704¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6aOFpHHp¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings N¬JA÷I103KRFA¬WU÷dallas-wings¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx N¬JB÷dha7JoVG¬WV÷minnesota-lynx¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1548190438
204
Ohje: Olet tällä hetkellä WNBA 2019 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa WNBA 2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, WNBA 2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. WNBA 2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). WNBA 2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!