CIT 2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo USA CIT2018

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷EyYR28EG¬ZD÷p¬ZE÷GfiBwwth¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/cit/¬ZX÷02USA 003......0080000000186000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷xIVrBWmQ¬AD÷1522450800¬ADE÷1522450800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Colorado¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Colorado¬JA÷6Jd6wAdr¬WU÷northern-colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷76¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷KM0AxUBl¬WV÷illinois-chi¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷45¬~AA÷QgGebZdF¬AD÷1522285200¬ADE÷1522285200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Colorado¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Colorado¬JA÷SzQj31Kn¬WU÷northern-colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷99¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷57¬WN÷HOU¬AF÷Sam Houston St.¬JB÷tvUf2LZh¬WV÷sam-houston-st¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷WWGiaFs9¬AD÷1522278000¬ADE÷1522278000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷W4vL8NdP¬WU÷liberty¬AG÷51¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷27¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷YDQn4s5t¬WV÷illinois-chi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷39¬~AA÷S0JjhPdi¬AD÷1521914400¬ADE÷1521914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷vNu2OV1E¬WV÷central-michigan¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷32¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷0WtbPBn8¬WU÷liberty¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷45¬~AA÷4pFacgCL¬AD÷1521914400¬ADE÷1521914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷O2Ja1uka¬WU÷liberty¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷2gI30a45¬WV÷central-michigan¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷EcV8TuKj¬AD÷1521763200¬ADE÷1521763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTSA Roadrunners¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷UTSA Roadrunners¬JA÷niaB18f1¬WU÷utsa-roadrunners¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷HOU¬AF÷Sam Houston St.¬JB÷bR2F0S97¬WV÷sam-houston-st¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷48¬~AA÷lvQQQel3¬AD÷1521684000¬ADE÷1521684000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego¬JA÷lCkrCu3T¬WU÷san-diego¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷43¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷NOR¬AF÷Northern Colorado¬JB÷fgSA7aBp¬WV÷northern-colorado¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷48¬~AA÷jg7NRyZd¬AD÷1521676800¬ADE÷1521676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Peay¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷z9ovDLmN¬WV÷illinois-chi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷52¬WM÷AUS¬AE÷Austin Peay¬JA÷tnnzE1YG¬WU÷austin-peay¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷45¬~AA÷IaqeQM5K¬AD÷1521502200¬ADE÷1521502200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sam Houston St.¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Sam Houston St.¬JA÷KCJAS3s0¬WU÷sam-houston-st¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Michigan¬JB÷0Oz8RNd6¬WV÷eastern-michigan¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷39¬~AA÷t0uwrG73¬AD÷1521399600¬ADE÷1521399600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Colorado¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Colorado¬JA÷W656dVA1¬WU÷northern-colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷DRA¬AF÷Drake¬JB÷Ac4AekQ7¬WV÷drake¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷43¬~AA÷nwtZrdhc¬AD÷1521327600¬ADE÷1521327600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego¬JA÷Ot2bbitk¬WU÷san-diego¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷POR¬AF÷Portland State¬JB÷xp62cBee¬WV÷portland-state¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷27¬~AA÷YZyVqxwi¬AD÷1521241200¬ADE÷1521241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wofford¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOF¬AE÷Wofford¬JA÷v9QR3DIR¬WU÷wofford¬AG÷94¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷52¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷tICgaXQr¬WV÷central-michigan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷98¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷57¬~AA÷zo1fWm6i¬AD÷1521158400¬ADE÷1521158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Peay¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Peay¬JA÷UcmMC0Qb¬WU÷austin-peay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana Monroe¬JB÷OKnQBKu5¬WV÷louisiana-monroe¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷37¬~
3
1544579097
20
fixtures
3
1544579097
0
Ohje: Olet tällä hetkellä CIT 2018 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CIT 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CIT 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. CIT 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). CIT 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!