NBA G League 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo USA

NBA G League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷4KHmVaXl¬AD÷1579834800¬ADE÷1579834800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579841966¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷4YZqk7CC¬WV÷northern-arizona-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷32¬BD÷37¬BF÷17¬BH÷31¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷ABztjmc6¬WU÷agua-caliente-clippers¬AG÷88¬BA÷24¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷20¬~AA÷MeSrWuIr¬AD÷1579827600¬ADE÷1579827600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579834978¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷2oXXi9Sg¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷140¬BA÷32¬BC÷31¬BE÷34¬BG÷43¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷d8WyiTs0¬WV÷texas-legends¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷144¬BB÷37¬BD÷36¬BF÷33¬BH÷38¬~AA÷QBRDy2fL¬AD÷1579824000¬ADE÷1579824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579831088¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷hCsbbBkQ¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷89¬BB÷13¬BD÷29¬BF÷16¬BH÷31¬WM÷JOU¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷bkrfaizK¬WU÷capital-city-go-go¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷23¬BC÷17¬BE÷30¬BG÷36¬~AA÷KntHzM9R¬AD÷1579824000¬ADE÷1579824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579831233¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷fLTPgVcs¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷107¬BA÷24¬BC÷25¬BE÷34¬BG÷24¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷OfYThkDm¬WV÷iowa-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷32¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷29¬~AA÷nLS9xruF¬AD÷1579744800¬ADE÷1579744800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579752025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷xtgba9KD¬WU÷salt-lake-city-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷40¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷21¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷nFvj0XKD¬WV÷agua-caliente-clippers¬AH÷109¬BB÷18¬BD÷29¬BF÷36¬BH÷26¬~AA÷jgZ0v4A2¬AD÷1579741200¬ADE÷1579741200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579748319¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷d2ir3iLl¬WU÷memphis-hustle¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷138¬BA÷43¬BC÷32¬BE÷23¬BG÷40¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷jPjn2Bze¬WV÷delaware-blue-coats¬AH÷121¬BB÷35¬BD÷39¬BF÷33¬BH÷14¬~AA÷4dw5wOP8¬AD÷1579741200¬ADE÷1579741200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579749161¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷UFkj1Vk1¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷46¬BG÷28¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷bkff0k57¬WV÷grand-rapids-drive¬AH÷115¬BB÷15¬BD÷34¬BF÷25¬BH÷41¬~AA÷xjoJFKX1¬AD÷1579739400¬ADE÷1579739400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579746732¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷QJ0C8DcR¬WU÷raptors¬AG÷101¬BA÷29¬BC÷23¬BE÷30¬BG÷19¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷ramv4X5r¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷24¬BD÷29¬BF÷24¬BH÷31¬~AA÷tOiAHt3k¬AD÷1579737600¬ADE÷1579737600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579745154¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷n9FInWz8¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷138¬BA÷35¬BC÷29¬BE÷38¬BG÷36¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷0C30BFD8¬WV÷lakeland-magic¬AH÷125¬BB÷31¬BD÷32¬BF÷30¬BH÷32¬~AA÷banFG0Ie¬AD÷1579737600¬ADE÷1579737600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579745106¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷v324AZSE¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷143¬BA÷40¬BC÷28¬BE÷40¬BG÷35¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷nT189grL¬WV÷south-bay-lakers¬AH÷108¬BB÷19¬BD÷31¬BF÷29¬BH÷29¬~AA÷2Xh6IMmq¬AD÷1579656600¬ADE÷1579656600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579665994¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷vqCAlh6e¬WU÷austin-toros-spurs¬AG÷116¬BA÷41¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷20¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷Y5BEmCL1¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷32¬BD÷46¬BF÷30¬BH÷17¬~AA÷ph6vN2uS¬AD÷1579651200¬ADE÷1579651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579659104¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷WI82jEyq¬WU÷capital-city-go-go¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷25¬BC÷32¬BE÷29¬BG÷30¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷0hD6kYjk¬WV÷westchester-knicks¬AH÷110¬BB÷28¬BD÷31¬BF÷21¬BH÷30¬~AA÷YH2zOrQL¬AD÷1579629600¬ADE÷1579629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579637001¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷zmNWezEL¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷114¬BA÷31¬BC÷31¬BE÷23¬BG÷29¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷U9MzefTR¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷33¬BD÷37¬BF÷33¬BH÷22¬~AA÷jgDVOOAF¬AD÷1579566600¬ADE÷1579566600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579574227¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷ru5Pcdq9¬WU÷raptors¬AG÷105¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷x24TdGbF¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷24¬BD÷33¬BF÷27¬BH÷28¬~AA÷C2ERP4e9¬AD÷1579557600¬ADE÷1579557600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579565349¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷GYCwzgi2¬WU÷greensboro-swarm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷34¬BC÷34¬BE÷19¬BG÷22¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷4l6LbxU2¬WV÷iowa-wolves¬AH÷99¬BB÷29¬BD÷19¬BF÷30¬BH÷21¬~
349
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷INLiUJne¬AD÷1579910400¬ADE÷1579910400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷College Park Skyhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷dtxVCA4J¬WV÷lakeland-magic¬WM÷COL¬AE÷College Park Skyhawks¬JA÷rPYmlRRI¬WU÷college-park-skyhawks¬AN÷n¬~AA÷CpLeTw21¬AD÷1579910400¬ADE÷1579910400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷zXzZBUJP¬WU÷delaware-blue-coats¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷hCN07lSt¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷jyKaScH7¬AD÷1579910400¬ADE÷1579910400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷6FR468sm¬WU÷long-island-nets¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷0xR85Sdg¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷Sh3risf8¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷vTPC4nCa¬WU÷memphis-hustle¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷82UG36R5¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷6q2nj19E¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷ngTK2QtC¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷tGSO1pdI¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷buQFYYws¬AD÷1579917600¬ADE÷1579917600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷jPfhpIQp¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷4Srz913o¬WV÷stockton-kings¬AN÷n¬~AA÷AFTJXhgm¬AD÷1579921200¬ADE÷1579921200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷rJsv8LIi¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷Chnr7uYc¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷hvJOWC8g¬AD÷1579984200¬ADE÷1579984200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷jqon6am4¬WU÷agua-caliente-clippers¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷p6pj5J2A¬WV÷northern-arizona-suns¬AN÷n¬~AA÷04MWUjw6¬AD÷1579989600¬ADE÷1579989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷WMn22HnT¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷25ZTcyep¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷WUHSVWNa¬AD÷1579989600¬ADE÷1579989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷b9lf4wIG¬WU÷westchester-knicks¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷hWmb3cXM¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷veLzUAhC¬AD÷1579996800¬ADE÷1579996800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷tdYXdeAj¬WU÷canton-charge¬WN÷JOU¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷faMFLvmi¬WV÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~AA÷MJAuTU7I¬AD÷1579996800¬ADE÷1579996800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷82QJKb2c¬WU÷delaware-blue-coats¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷2PPNJIH3¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷zNEqSlNO¬AD÷1579996800¬ADE÷1579996800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷tGORIxX9¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷AkTVHdnG¬WV÷lakeland-magic¬AN÷n¬~AA÷lQ2RjYaP¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷r3RwGzHS¬WV÷austin-toros-spurs¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷ltSZGG1M¬WU÷memphis-hustle¬AN÷n¬~AA÷jZlgnh8t¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷46X4BfPq¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷bTW8AEvj¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷Wp6joCNn¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷xKVC9Ygd¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷QZOfYHWd¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷Ay5fpWxg¬AD÷1580072400¬ADE÷1580072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷bmN2We19¬WV÷college-park-skyhawks¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷4QNbXyn3¬WU÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷4b4bqjha¬AD÷1580076000¬ADE÷1580076000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷CjR6VFGF¬WU÷stockton-kings¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷6DQAUZVL¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷I182rA75¬AD÷1580086800¬ADE÷1580086800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷p4PETgoS¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷GnCtPDgq¬WV÷south-bay-lakers¬AN÷n¬~~
322
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA G League 2019/2020 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA G League 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA G League 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA G League 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA G League 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!