NBA G League 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo USA NBA G League2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MwHuWl91¬AD÷1553047200¬ADE÷1553047200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553055061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷KMQN8aPe¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷33¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷34¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷bDPR7Jv2¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷105¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷34¬~AA÷SGHyXUge¬AD÷1553045400¬ADE÷1553045400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553052312¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷0KAMALfq¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷105¬BA÷33¬BC÷34¬BE÷28¬BG÷10¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷vB9Q9uAk¬WV÷iowa-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷28¬BD÷30¬BF÷30¬BH÷27¬~AA÷lQIXXAvk¬AD÷1553043600¬ADE÷1553043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553051543¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷ruOfF1nS¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷131¬AU÷122¬BJ÷9¬BB÷28¬BD÷27¬BF÷39¬BH÷28¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷UyKjGsXL¬WU÷salt-lake-city-stars¬AZ÷0¬AG÷127¬AT÷122¬BI÷5¬BA÷35¬BC÷41¬BE÷27¬BG÷19¬~AA÷WlOSYjPr¬AD÷1553041800¬ADE÷1553041800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553049610¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷8MVsI329¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷30¬BC÷35¬BE÷32¬BG÷24¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷nDUoHNHF¬WV÷texas-legends¬AH÷117¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷23¬BH÷42¬~AA÷Uux1wXGR¬AD÷1553040000¬ADE÷1553040000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553047548¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷0dSZJPXd¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷130¬BA÷30¬BC÷28¬BE÷44¬BG÷28¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷vmRwJqm3¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AH÷112¬BB÷28¬BD÷28¬BF÷28¬BH÷28¬~AA÷xYJgugnF¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553043799¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷joaH1rIS¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷27¬BC÷32¬BE÷22¬BG÷24¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷hfoqc2Qq¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷100¬BB÷27¬BD÷30¬BF÷26¬BH÷17¬~AA÷zJxcvD1L¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553043385¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷bilieted¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷109¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷32¬BH÷33¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷nHpmdMuj¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷141¬BA÷32¬BC÷41¬BE÷30¬BG÷38¬~AA÷f9UltZW8¬AD÷1552960800¬ADE÷1552960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552968737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷fJ5834mG¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷35¬BC÷22¬BE÷24¬BG÷32¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷Y94C2O2M¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷108¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷30¬~AA÷GIVpsFH2¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552956998¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷ng205QI3¬WU÷delaware-blue-coats¬AG÷97¬BA÷16¬BC÷22¬BE÷24¬BG÷35¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷0d644pY9¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷19¬BD÷33¬BF÷32¬BH÷20¬~AA÷dvOrrRRF¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552958231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷pSIBopI1¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷37¬BC÷31¬BE÷27¬BG÷29¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷rDyFp4X7¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷116¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷45¬BH÷22¬~AA÷S2x3IVv2¬AD÷1552860000¬ADE÷1552860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552867483¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷QwEi7nli¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AG÷101¬BA÷27¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷4UCe663c¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷34¬BH÷27¬~AA÷lCwaJBPe¬AD÷1552852800¬ADE÷1552852800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552862003¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷YVB6qqdp¬WU÷stockton-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷118¬AT÷114¬BI÷4¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷33¬BG÷33¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷CMAAr3Bj¬WV÷greensboro-swarm¬AZ÷0¬AH÷116¬AU÷114¬BJ÷2¬BB÷31¬BD÷30¬BF÷27¬BH÷26¬~AA÷6mlfKiAk¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552858764¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷EoVZl5YM¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷32¬BC÷33¬BE÷23¬BG÷15¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷SlZwlPmT¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷102¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷24¬BH÷19¬~AA÷hppjLXfq¬AD÷1552842000¬ADE÷1552842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552849515¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷tYWRjR3A¬WU÷maine-red-claws¬AG÷103¬BA÷30¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷26¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷KOVVkoJG¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷29¬~AA÷0lMMx0QG¬AD÷1552788000¬ADE÷1552788000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552796356¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷p6wJhmZc¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷127¬BA÷28¬BC÷30¬BE÷33¬BG÷36¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷OdxNi7l4¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷129¬BB÷31¬BD÷33¬BF÷39¬BH÷26¬~AA÷McNIwtBA¬AD÷1552782600¬ADE÷1552782600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552790414¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷v9zBf94o¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷30¬BC÷22¬BE÷27¬BG÷27¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷jqvFgTJi¬WV÷agua-caliente-clippers¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷35¬BF÷26¬BH÷15¬~AA÷2e7Hu2tb¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552788169¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷SU6hxSlH¬WU÷iowa-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷123¬BA÷29¬BC÷39¬BE÷18¬BG÷37¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷6L5dyn4N¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷116¬BB÷36¬BD÷27¬BF÷21¬BH÷32¬~AA÷tn6LvMe4¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552788225¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷zeA0z6JT¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷131¬BA÷25¬BC÷36¬BE÷40¬BG÷30¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷x4dSVPRp¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷123¬BB÷33¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷30¬~AA÷hQPQIvZp¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552784466¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷vmazrWKu¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷30¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷28¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷Iwbvsjzn¬WV÷erie-bayhawks¬AH÷100¬BB÷27¬BD÷26¬BF÷31¬BH÷16¬~AA÷fV39sOBo¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552784686¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷xtEuuU4b¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷37¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷bkFytAkh¬WU÷delaware-blue-coats¬AG÷104¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷25¬~AA÷8Y7DtrRi¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552785036¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷W2DqvlK4¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷17¬BG÷27¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷p6Hmw8ZA¬WV÷westchester-knicks¬AH÷102¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷27¬BH÷28¬~~
3
1553097899
649
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zsLqV8O7¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷CGD9W2H2¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷QJHDVMW8¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷xnaSgh18¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷8r7IUtnF¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷p8UoDEGs¬WV÷delaware-blue-coats¬AN÷n¬~AA÷GxbWhCGE¬AD÷1553133600¬ADE÷1553133600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷EsZkCYVm¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷JOU¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷hYXgBhof¬WV÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~AA÷O2czhWVK¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷zcNbAC00¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷Yst29WF6¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷2gdvijoR¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷S4u68jVC¬WU÷westchester-knicks¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷6evA7ApJ¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷8zZ6nAgr¬AD÷1553214600¬ADE÷1553214600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷rDNhWgNJ¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷M3MdVDxQ¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷MwwBoU8l¬AD÷1553220000¬ADE÷1553220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷vq9OQXps¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷hnDSPi0m¬WV÷stockton-kings¬AN÷n¬~AA÷G0xFplOf¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷E11yOVUa¬WV÷long-island-nets¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷zB2XOBFg¬WU÷delaware-blue-coats¬AN÷n¬~AA÷fiyJq8w1¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷MR0uNkp6¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷0IaqM9aC¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷CSVNrSh7¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷rsklLTEI¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷dpghKmUO¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷jJURsn8D¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷CdT1viFt¬WV÷raptors¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷AmszqX6P¬WU÷lakeland-magic¬AN÷n¬~AA÷4MI96VpE¬AD÷1553299200¬ADE÷1553299200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷UXN6wBUn¬WU÷memphis-hustle¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷8OMAxVqg¬WV÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷GdMD5k0K¬AD÷1553302800¬ADE÷1553302800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷2oMEykaa¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷ELPIz9E5¬WV÷iowa-wolves¬AN÷n¬~AA÷bLBI49FQ¬AD÷1553306400¬ADE÷1553306400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷dpFNZSTB¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷zyERYnqI¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷0Ucp0TNs¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷4AIVX6bO¬WU÷delaware-blue-coats¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷r1HZWQDU¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷U32lamwl¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷8OrthAqt¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷MRnpiUbn¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷8f1hb7hf¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷GlnljlEh¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷fuohk8Tb¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷jJjccR70¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷M1HllSr5¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷0hGhmnbB¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷4Mf1doN6¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷fFFdn6DH¬WU÷lakeland-magic¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷8IJ0oQSN¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷bqf5e5xD¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷js95pprU¬WU÷long-island-nets¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷hjeXu4jo¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷xzg9fPiJ¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷t6lF4mTo¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷KdmJ37rh¬WV÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷OxEqJ8UJ¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷2LxO2Rcb¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷EetS1oD4¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷2TCmISqQ¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷8IuW05SA¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷n9vz0PsH¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷K8aFDnhs¬AD÷1553392800¬ADE÷1553392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷tAd8sHRk¬WV÷south-bay-lakers¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷2Jc4rcCq¬WU÷northern-arizona-suns¬AN÷n¬~AA÷YB3JC67m¬AD÷1553392800¬ADE÷1553392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷zXeCtysd¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷lz0Gued2¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷GzgOBQMg¬AD÷1553392800¬ADE÷1553392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷h8Qdlm02¬WU÷stockton-kings¬WN÷JOU¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷WbP0m7F8¬WV÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~
3
1553097899
26
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA G League 2018/2019 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA G League 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA G League 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA G League 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA G League 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!