Koripallo »USA » NBA G League » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷46jYPdwj¬ZD÷p¬ZE÷tSPGUkx9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0040000000169000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Q1Arpbp6¬AD÷1511319600¬ADE÷1511319600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷xKG4qw60¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷21¬BC÷33¬BE÷16¬BG÷32¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷GAF8rcL6¬WV÷long-island-nets¬AH÷93¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷24¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷WvBvovVa¬AD÷1511314200¬ADE÷1511314200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷UgDdoayl¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷98¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷rcH0pJjf¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷101¬BB÷18¬BD÷24¬BF÷39¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷xtIVn00m¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷xdYHhsqE¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷138¬BA÷36¬BC÷26¬BE÷42¬BG÷34¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷GnXLi1bK¬WV÷memphis-hustle¬AH÷124¬BB÷35¬BD÷28¬BF÷32¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷K47znKFg¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷pMyQjLDQ¬WU÷texas-legends¬AG÷115¬BA÷34¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷nVNinuMs¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷34¬BD÷35¬BF÷27¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷4h9nqIaC¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬JA÷rXo5sHzD¬WU÷delaware-87ers¬AG÷111¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷35¬BG÷35¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷MNp9tyjJ¬WV÷wisconsin-herd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷27¬BD÷36¬BF÷26¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷6cRahMxQ¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷j3hNWaMf¬WU÷erie-bayhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷22¬BC÷32¬BE÷23¬BG÷28¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷UgiRVJy1¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷98¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷bkJRmtos¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷OGjVUwi7¬WU÷grand-rapids-drive¬AG÷112¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷21¬BG÷32¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷zifZTc6D¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷35¬BD÷28¬BF÷31¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷Q1lDUIpJ¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷lxXtiU79¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷18¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷2uyojlNF¬WV÷canton-charge¬AH÷78¬BB÷19¬BD÷25¬BF÷13¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷S6Seg2NJ¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷fyaEYLir¬WU÷raptors¬AG÷90¬BA÷16¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷19¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷YRcIXu7l¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷32¬BD÷29¬BF÷22¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷Cbp9VbVC¬AD÷1511143200¬ADE÷1511143200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno BigHorns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷6DsxhAh3¬WV÷long-island-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷18¬BD÷29¬BF÷33¬BH÷28¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬JA÷SMrYhjwc¬WU÷reno-bighorns¬AG÷102¬BA÷28¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷27¬AN÷n¬~AA÷Iyo5WvG6¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷MPenVnoj¬WU÷iowa-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷20¬BC÷29¬BE÷35¬BG÷21¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷0GfjU60d¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷97¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷von1XK00¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷2uFFz9NS¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷19¬BC÷27¬BE÷27¬BG÷33¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷v16sWSVq¬WV÷lakeland-magic¬AH÷100¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷24¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷KrWaZtWm¬AD÷1511056800¬ADE÷1511056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷CjM2wBwA¬WV÷northern-arizona-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷38¬BD÷34¬BF÷17¬BH÷25¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷YaNbviO3¬WU÷salt-lake-city-stars¬AG÷105¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷22¬BG÷22¬AN÷n¬~AA÷QLWezNGs¬AD÷1511055000¬ADE÷1511055000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷th5itDgi¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷30¬BC÷36¬BE÷27¬BG÷36¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷vwOfuX8c¬WV÷oklahoma-city-blue¬AH÷123¬BB÷32¬BD÷28¬BF÷29¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷hUFJgBH2¬AD÷1511053200¬ADE÷1511053200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷YorQPi9A¬WU÷austin-toros-spurs¬AG÷96¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷18¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷nknUOBOG¬WV÷south-bay-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷31¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷Eq4SiknF¬AD÷1511053200¬ADE÷1511053200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷0dS4I91p¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AG÷100¬BA÷27¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷22¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷vmR8HTGj¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷134¬BB÷27¬BD÷37¬BF÷25¬BH÷45¬AN÷n¬~AA÷WKENhVW8¬AD÷1511053200¬ADE÷1511053200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷UDyZNVwN¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷132¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷39¬BG÷35¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷84zwNkgT¬WV÷maine-red-claws¬AH÷125¬BB÷28¬BD÷29¬BF÷35¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷raYSWmAk¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷j7l79WOT¬WU÷erie-bayhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷32¬BC÷24¬BE÷31¬BG÷19¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷SSuZ4jXp¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷91¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷24¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷QNNXV7Pe¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷tWTGTZ9o¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷29¬BC÷29¬BE÷37¬BG÷32¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷KMSKSgPi¬WV÷delaware-87ers¬AH÷115¬BB÷29¬BD÷33¬BF÷25¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷4EMyVRv2¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷0YqIRDvb¬WU÷grand-rapids-drive¬AZ÷0¬AG÷104¬AT÷97¬BI÷7¬BA÷21¬BC÷22¬BE÷30¬BG÷24¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷vPrMQXg4¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷107¬AU÷97¬BJ÷10¬BB÷20¬BD÷26¬BF÷30¬BH÷21¬AN÷n¬~
3
1511409086
92
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷46jYPdwj¬ZD÷p¬ZE÷tSPGUkx9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0040000000169000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MT3irxFI¬AD÷1511402400¬ADE÷1511402400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1511408249¬BX÷5¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷lUxe4vrQ¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷96¬BB÷37¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷13¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷zRYj5KSJ¬WU÷salt-lake-city-stars¬AG÷78¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷9¬AN÷n¬~AA÷0K2esdUO¬AD÷1511406000¬ADE÷1511406000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1511407638¬BX÷11¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷fBFNabjs¬WU÷south-bay-lakers¬AG÷64¬BA÷33¬BC÷31¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬JB÷Y1ERbI5m¬WV÷reno-bighorns¬AH÷61¬BB÷29¬BD÷32¬AN÷n¬~AA÷ENjw6u7P¬AD÷1511550000¬ADE÷1511550000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷2yJVcxLg¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷tSHZddz0¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷jqr51aFt¬AD÷1511553600¬ADE÷1511553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷Oj7vdGk6¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷zRArez5C¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷Y7X90JUn¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷UmAnffKI¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷8v9jgEZO¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷CbWDawpg¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷pdhZHcCP¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷n5v1DHKt¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷6ZpHbcaa¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷tSw5Cyzm¬WU÷lakeland-magic¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷fVs9Bekg¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷SlZPdyUB¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷OAVL8gZB¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷21UP7DlI¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷pQqLcHE5¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷xfXDAF4a¬WU÷memphis-hustle¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷GpWH9ZJ5¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷thwUeeqI¬AD÷1511573400¬ADE÷1511573400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷pQJU6X3O¬WU÷texas-legends¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷bTNY5iJU¬WV÷south-bay-lakers¬AN÷n¬~AA÷zFxYfFbO¬AD÷1511578800¬ADE÷1511578800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷zkavRzkt¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷EubrQf4n¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷E5yxfZDU¬AD÷1511636400¬ADE÷1511636400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷WGhmPEJh¬WU÷raptors¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷A7iiOYYb¬WV÷delaware-87ers¬AN÷n¬~AA÷Eu8rFIqt¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷4UjeNhl5¬WU÷canton-charge¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷2F9bMC3B¬WV÷long-island-nets¬AN÷n¬~AA÷hW6nExan¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷M3MW34mp¬WV÷wisconsin-herd¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷pva3LWIH¬WU÷lakeland-magic¬AN÷n¬~AA÷bT9fCGTb¬AD÷1511658000¬ADE÷1511658000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷S41X26Id¬WU÷memphis-hustle¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷t85y2QX2¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷ng6jDdEh¬AD÷1511658000¬ADE÷1511658000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷jwRz3O2j¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷UTPv2rId¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷thaaBzq5¬AD÷1511659800¬ADE÷1511659800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷EL3q042F¬WV÷salt-lake-city-stars¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷zV4u1pm9¬WU÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷Krb3AfbB¬AD÷1511665200¬ADE÷1511665200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬JA÷fXKtaOHL¬WU÷reno-bighorns¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷YNJpbrXR¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷lI279EDH¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷j36Cg2uq¬WU÷maine-red-claws¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷46AGhMfk¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷S81B8YSN¬AD÷1511722800¬ADE÷1511722800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷nVaLitAe¬WU÷raptors¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷QLbPj0P1¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~~
3
1511409086
558
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA G League 2017/2018 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA G League 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA G League 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA G League 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA G League 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.