NBA G League 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo USA

NBA G League
2018/2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League - Playoffit¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷xt4gw2Oo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷11¬ZL÷/koripallo/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0050000000006000NBA G League024yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MF0sopbn¬AD÷1555113600¬ADE÷1555113600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555122720¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷Ic4tuMVn¬WU÷long-island-nets¬AG÷112¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷38¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷dl3pvtog¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷129¬BB÷38¬BD÷37¬BF÷28¬BH÷26¬AM÷Rio Grande Valley Vipers voitti ottelusarjan 2-1.¬~AA÷8KzfRzSe¬AD÷1554854400¬ADE÷1554854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554863515¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷ERz3O4v2¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷27¬BC÷37¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷2sUpmlH2¬WV÷long-island-nets¬AH÷116¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷30¬AM÷Ottelusarja tasan 1-1.¬~AA÷EcyjSGCk¬AD÷1554678000¬ADE÷1554678000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554686328¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷zyxaPpPe¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷107¬BB÷18¬BD÷31¬BF÷27¬BH÷31¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷hCnfQQ9k¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷37¬BC÷22¬BE÷31¬BG÷27¬~AA÷djMCiwPL¬AD÷1554253200¬ADE÷1554253200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554263125¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷zsonPotl¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷144¬BA÷32¬BC÷43¬BE÷31¬BG÷38¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷lpkjO5ef¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷125¬BB÷38¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷39¬~AA÷ERW7hJ9F¬AD÷1554246000¬ADE÷1554246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554254391¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷j99FU7IQ¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷108¬AT÷102¬BI÷6¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷25¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷hIesQRQs¬WV÷lakeland-magic¬AZ÷0¬AH÷106¬AU÷102¬BJ÷4¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷27¬BH÷19¬~AA÷QJ9Bwe32¬AD÷1553911200¬ADE÷1553911200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553918614¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷pvJBRZnQ¬WV÷oklahoma-city-blue¬AH÷102¬BB÷23¬BD÷27¬BF÷34¬BH÷18¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷6mK7SFXJ¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷117¬BA÷34¬BC÷43¬BE÷22¬BG÷18¬~AA÷CGLTEBQ1¬AD÷1553904000¬ADE÷1553904000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553911133¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷vsSL4CuD¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷135¬BA÷37¬BC÷33¬BE÷32¬BG÷33¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷IXQP3WfJ¬WV÷memphis-hustle¬AH÷118¬BB÷24¬BD÷31¬BF÷32¬BH÷31¬~AA÷bDHPFiBe¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553907598¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷rFYC6YA0¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷dIxH5hQ6¬WV÷westchester-knicks¬AH÷91¬BB÷18¬BD÷27¬BF÷18¬BH÷28¬~AA÷GlSKGXek¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553908372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷A1z58ftl¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷112¬BA÷30¬BC÷37¬BE÷19¬BG÷26¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷lhZ87Eef¬WV÷raptors¬AH÷99¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷20¬~AA÷SS9PWHrI¬AD÷1553738400¬ADE÷1553738400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Kings¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553746445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷jDNB6lDs¬WU÷stockton-kings¬AG÷119¬BA÷28¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷32¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷YyDG58Sm¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷122¬BB÷24¬BD÷38¬BF÷34¬BH÷26¬~AA÷lxBLXcTB¬AD÷1553727600¬ADE÷1553727600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553735195¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷tvxtCAkK¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷28¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷l4ypBU4Q¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷82¬BB÷12¬BD÷20¬BF÷27¬BH÷23¬~AA÷W0GGYwE5¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553652854¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷0ragl7cD¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷118¬BA÷23¬BC÷32¬BE÷26¬BG÷37¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷2mwxDjzE¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷113¬BB÷37¬BD÷31¬BF÷21¬BH÷24¬~AA÷hAHCZJba¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Raptors 905¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553654333¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷hIeojTS0¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷91¬AT÷85¬BA÷12¬BC÷29¬BE÷22¬BG÷22¬BI÷6¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷nuekkmr7¬WV÷grand-rapids-drive¬AZ÷0¬AH÷90¬AU÷85¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷17¬BH÷25¬BJ÷5¬~
688
fixtures
0
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA G League 2018/2019 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA G League 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA G League 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA G League 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA G League 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!