NBA G League 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo USA NBA G League2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷bDw5VYPJ¬AD÷1547924400¬ADE÷1547924400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷4WmoZohb¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷30¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷22¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷rNnkY574¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷103¬BB÷21¬BD÷27¬BF÷26¬BH÷29¬~AA÷pAkN6kmJ¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷pUXqy8No¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷25¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷18¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷OKWmzSxh¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷97¬BB÷22¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷37¬~AA÷6JjJ7VXC¬AD÷1547861400¬ADE÷1547861400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷f5hzH4xU¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷25¬BC÷30¬BE÷30¬BG÷37¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷WQq2COpo¬WV÷south-bay-lakers¬AH÷114¬BB÷37¬BD÷19¬BF÷26¬BH÷32¬~AA÷4ff2BDYm¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷C2f3OUwt¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷31¬BG÷23¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷jgg7Nlgn¬WV÷iowa-wolves¬AH÷108¬BB÷33¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷26¬~AA÷GUc6AXmf¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷r1BELSNb¬WV÷memphis-hustle¬AH÷121¬BB÷32¬BD÷29¬BF÷39¬BH÷21¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷pGhBM88h¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷35¬BC÷37¬BE÷35¬BG÷22¬~AA÷AicA9i30¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷QP0JKnw5¬WU÷windy-city-bulls¬AG÷103¬BA÷25¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷19¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷4GaNJ6hB¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷24¬BD÷34¬BF÷28¬BH÷21¬~AA÷lrdE8BI6¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷Yk4RIQ7H¬WU÷wisconsin-herd¬AG÷110¬BA÷24¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷37¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷Ct3VHpNN¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷124¬BB÷21¬BD÷34¬BF÷35¬BH÷34¬~AA÷jmERHFeK¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷4dXy89ga¬WU÷capital-city-go-go¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷20¬BC÷35¬BE÷32¬BG÷31¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷rmWu7T85¬WV÷maine-red-claws¬AH÷107¬BB÷31¬BD÷26¬BF÷24¬BH÷26¬~AA÷KMIVGZAQ¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷vFPl57wI¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷105¬BB÷22¬BD÷31¬BF÷35¬BH÷17¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷QBLp6mOB¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷123¬BA÷42¬BC÷17¬BE÷31¬BG÷33¬~AA÷MV4cCgJs¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷YyPh4RhO¬WU÷long-island-nets¬AG÷117¬BA÷29¬BC÷38¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷CSNd3o8U¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷25¬BD÷33¬BF÷28¬BH÷32¬~AA÷CdFNIetE¬AD÷1547780400¬ADE÷1547780400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷IuZT9VOn¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷29¬BC÷28¬BE÷33¬BG÷23¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷dWXX8kvg¬WV÷stockton-kings¬AH÷102¬BB÷31¬BD÷32¬BF÷27¬BH÷12¬~AA÷AiyufC3D¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷OvHeSwuE¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷117¬BA÷32¬BC÷38¬BE÷25¬BG÷22¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷zHqPAB9t¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷32¬BD÷32¬BF÷29¬BH÷26¬~AA÷dlXzehl7¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷WpU94zm7¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷31¬BG÷32¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷AyTD3f2D¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷24¬~AA÷2RXWeYY0¬AD÷1547690400¬ADE÷1547690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷zJz16dIf¬WU÷salt-lake-city-stars¬AG÷113¬BA÷22¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷36¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷E9Z45GX0¬WV÷stockton-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷43¬BD÷24¬BF÷31¬BH÷19¬~AA÷OzZSdEJf¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷ULXh8Imr¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷32¬BC÷28¬BE÷34¬BG÷32¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷tdyc7x3l¬WV÷westchester-knicks¬AH÷108¬BB÷28¬BD÷31¬BF÷26¬BH÷23¬~AA÷dE2Wcf4l¬AD÷1547685000¬ADE÷1547685000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷pldMDvQK¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷133¬BA÷15¬BC÷40¬BE÷40¬BG÷38¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷OveQCbuR¬WV÷iowa-wolves¬AH÷122¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷32¬BH÷34¬~
3
1547946986
360
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-g-league/¬ZX÷02USA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷IcKyQCms¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1547946922¬BX÷1¬WQ÷¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷C2v6UN6T¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷53¬BB÷33¬BD÷20¬BF÷0¬WM÷JOU¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷YBu2V3iN¬WU÷capital-city-go-go¬AG÷57¬BA÷26¬BC÷31¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷dlJuPW2m¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1547946229¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷4fWXPsFp¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷58¬BA÷27¬BC÷31¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷roVyP1Uj¬WV÷long-island-nets¬AH÷55¬BB÷36¬BD÷19¬AN÷n¬~AA÷4EIqOjIg¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1547946470¬BX÷6¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷pj9Kmo7i¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AG÷48¬BA÷23¬BC÷16¬BE÷9¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷dQCOn5Mc¬WV÷lakeland-magic¬AH÷56¬BB÷26¬BD÷21¬BF÷9¬AN÷n¬~AA÷CGs9UhuQ¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1547946678¬BX÷4¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷xpngXPMA¬WU÷westchester-knicks¬AG÷60¬BA÷21¬BC÷30¬BE÷9¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷jmjcWqxH¬WV÷delaware-blue-coats¬AH÷58¬BB÷21¬BD÷30¬BF÷7¬AN÷n¬~AA÷r5HmNAXa¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1547946975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷jmCSoPy4¬WU÷canton-charge¬AG÷54¬BA÷26¬BC÷28¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷UwBWpqiA¬WV÷maine-red-claws¬AH÷50¬BB÷32¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷QT6hMUn6¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1547946136¬BX÷9¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷nF5yp36G¬WU÷austin-toros-spurs¬AG÷23¬BA÷23¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷Q54uqNLM¬WV÷iowa-wolves¬AH÷11¬BB÷11¬AN÷n¬~AA÷vXAdLl2C¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷KS3qrsyT¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷dleBw1qp¬WV÷windy-city-bulls¬AM÷Tapahtuma pelataan 26.2. 1:30.¬~AA÷YgA0K8HI¬AD÷1547949600¬ADE÷1547949600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷vDpGxLbj¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷I3qKyuEd¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷Cp94JSWO¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷WKn10Ojc¬WU÷agua-caliente-clippers¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷ABo5ar63¬WV÷stockton-kings¬AN÷n¬~AA÷l2hmrC9P¬AD÷1548014400¬ADE÷1548014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷hzyAb2L9¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷6wuEcMzG¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷jBvFwWHt¬AD÷1548032400¬ADE÷1548032400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷bZ2stf5r¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷xQ1ouEKl¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷pYwJxjXn¬AD÷1548097200¬ADE÷1548097200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷f1djvYZf¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷Yiefwhk1¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷rJdMyAng¬AD÷1548100800¬ADE÷1548100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷SEfbxC47¬WU÷long-island-nets¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷vkb2yWJD¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷QsnRzU1a¬AD÷1548100800¬ADE÷1548100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷rNOrpOND¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷MDNnqrwK¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷4YpVZmH5¬AD÷1548104400¬ADE÷1548104400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷jmSjr2hQ¬WU÷texas-legends¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷hdEIwM0s¬WV÷iowa-wolves¬AN÷n¬~AA÷Y7kZY7WB¬AD÷1548115200¬ADE÷1548115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOU¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷lO7Ry0Vg¬WV÷capital-city-go-go¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷zL3NxtGm¬WU÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷CblwYRoI¬AD÷1548180000¬ADE÷1548180000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷ro7VzKp0¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷My6ZZw06¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~~
3
1547946986
315
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA G League 2018/2019 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA G League 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA G League 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA G League 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA G League 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!