NBA livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo »USA » NBA » 2018/2019

results
3
1534412718
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA - Harjoitusottelu¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷QgKIAR2o¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/koripallo/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0000000000145000NBA - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ShiEl0pH¬AD÷1538177400¬ADE÷1538177400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷zT7WNZ4i¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷EJ6zNgKc¬WV÷boston-celtics¬AN÷n¬~AA÷by0qn1PB¬AD÷1538262000¬ADE÷1538262000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷McNEZ6wi¬WU÷toronto-raptors¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷0lMIYQhc¬WV÷portland-trail-blazers¬AN÷n¬~AA÷tdeImKaN¬AD÷1538267400¬ADE÷1538267400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷8t6vMDZ3¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷KG9rLXlA¬WV÷minnesota-timberwolves¬AN÷n¬~AA÷OKpNnvFT¬AD÷1538341200¬ADE÷1538341200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷2uamKi4G¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷tWciJBJM¬WV÷miami-heat¬AN÷n¬~AA÷QTWlrbNp¬AD÷1538344800¬ADE÷1538344800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷A52eIVYS¬WU÷boston-celtics¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷CElNDksp¬WV÷charlotte-hornets¬AN÷n¬~AA÷EqQW6s0o¬AD÷1538352000¬ADE÷1538352000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷8trWBTBd¬WV÷new-orleans-pelicans¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷fwvSC9dj¬WU÷chicago-bulls¬AN÷n¬~AA÷hzPz61Fi¬AD÷1538357400¬ADE÷1538357400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷MqWDzDlc¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷0zVHZW33¬WV÷denver-nuggets¬AN÷n¬~AA÷zaEu5LUc¬AD÷1538434800¬ADE÷1538434800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷tnnFYjJ9¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷KxoJXAYF¬WV÷orlando-magic¬AN÷n¬~AA÷YqXr4up4¬AD÷1538434800¬ADE÷1538434800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷S2lRVl3S¬WV÷new-york-knicks¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷EapNWUmM¬WU÷washington-wizards¬AN÷n¬~AA÷S6Wn3aaA¬AD÷1538436600¬ADE÷1538436600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷YqRgR8Bq¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷CzQcQSQk¬WV÷new-orleans-pelicans¬AN÷n¬~AA÷6cVj2JEG¬AD÷1538445600¬ADE÷1538445600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷tAU1Pntd¬WU÷phoenix-suns¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷K0T5O6e2¬WV÷sacramento-kings¬AN÷n¬~AA÷OYPe1wUM¬AD÷1538521200¬ADE÷1538521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷OYgnXba2¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷MJCkWIE8¬WV÷miami-heat¬AN÷n¬~AA÷2POa0cqT¬AD÷1538523000¬ADE÷1538523000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷GtCgVxUE¬WU÷boston-celtics¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷h6ZMDAbs¬WV÷cleveland-cavaliers¬AN÷n¬~AA÷K4BReHip¬AD÷1538524800¬ADE÷1538524800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷AsURCUDm¬WU÷houston-rockets¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷lYSVBlTg¬WV÷memphis-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷dMInoLvI¬AD÷1538528400¬ADE÷1538528400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷fBLMXp83¬WU÷utah-jazz¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷8EPQW4N9¬WV÷toronto-raptors¬AN÷n¬~AA÷Y7FVfy7j¬AD÷1538533800¬ADE÷1538533800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷reSZA8r0¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷dbWwASc6¬WV÷denver-nuggets¬AN÷n¬~
3
1534412718
1294
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.