NBA livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Koripallo USA

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷tW3mWEn4¬AD÷1583971200¬ADE÷1583971200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583980046¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷YycZfqfF¬WV÷denver-nuggets¬AH÷97¬BB÷29¬BD÷21¬BF÷35¬BH÷12¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷G02UePv9¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷33¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷29¬AW÷1¬~AA÷KGFvYzIi¬AD÷1583969400¬ADE÷1583969400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583979257¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷U7MZZsIk¬WU÷atlanta-hawks¬AZ÷0¬AG÷131¬AT÷118¬BI÷13¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷28¬BG÷40¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷CWBvZ1Xe¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷136¬AU÷118¬BJ÷18¬BB÷33¬BD÷34¬BF÷29¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷hANhAXPp¬AD÷1583969400¬ADE÷1583969400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583977776¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷xAsesQPF¬WU÷miami-heat¬AG÷98¬BA÷40¬BC÷11¬BE÷26¬BG÷21¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷KYWatpuM¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷22¬BD÷37¬BF÷28¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷6DBzZG2o¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583976179¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷bPV3u4fS¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷34¬BC÷36¬BE÷29¬BG÷25¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷jHNVzO2q¬WV÷detroit-pistons¬AH÷106¬BB÷29¬BD÷26¬BF÷29¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷zZrSSutC¬AD÷1583893800¬ADE÷1583893800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583902032¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷4jK8Lr3d¬WU÷golden-state-warriors¬AG÷107¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷29¬BG÷30¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷jguqpSuc¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷131¬BB÷35¬BD÷41¬BF÷35¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷Gp0PRaeI¬AD÷1583893800¬ADE÷1583893800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583902550¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷Uqvmqne3¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷102¬BA÷33¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷O6wir6A9¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷drpOTLQ5¬AD÷1583892000¬ADE÷1583892000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583900176¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷WxM0N4Yq¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷36¬BC÷18¬BE÷28¬BG÷39¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷QaL4MOmj¬WV÷phoenix-suns¬AH÷105¬BB÷28¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷lItGVsdg¬AD÷1583884800¬ADE÷1583884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893364¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷4SyMUntA¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷27¬BC÷27¬BE÷24¬BG÷30¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷Y1tQT6eG¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷103¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷6giBWNtm¬AD÷1583884800¬ADE÷1583884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893281¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷rDmDW8Bc¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷26¬BC÷26¬BE÷31¬BG÷34¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷QywIVSQ3¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷111¬BB÷35¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷S2h7X3Rt¬AD÷1583884800¬ADE÷1583884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893867¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷IZeR85Jj¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷115¬BA÷35¬BC÷28¬BE÷23¬BG÷29¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷Wxp9Xldi¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷35¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷2LpKU1Ba¬AD÷1583884800¬ADE÷1583884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583893163¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷ChuUSQAM¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷27¬BC÷27¬BE÷29¬BG÷36¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷fHUYRpQS¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷109¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷26¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷dK1ywQ3J¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583889551¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷QyHnGmRG¬WU÷indiana-pacers¬AG÷111¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷31¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷KbGjF7tN¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷30¬BD÷29¬BF÷35¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷zB0uxpJP¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583891129¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷bkFfEReT¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷36¬BC÷18¬BE÷33¬BG÷35¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷vqcN9o4p¬WV÷new-york-knicks¬AH÷115¬BB÷31¬BD÷39¬BF÷17¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷hnyeUXaJ¬AD÷1583802000¬ADE÷1583802000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583810285¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷CYCrHTBA¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷95¬BB÷24¬BD÷30¬BF÷17¬BH÷24¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷U9NwI9d4¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷39¬BC÷23¬BE÷14¬BG÷33¬AW÷1¬~AA÷OMoXcFA3¬AD÷1583802000¬ADE÷1583802000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583811087¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷GtfmBvjB¬WU÷utah-jazz¬AG÷92¬BA÷22¬BC÷29¬BE÷19¬BG÷22¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷A3giAb5H¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷101¬BB÷27¬BD÷30¬BF÷19¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷tCXjVDpD¬AD÷1583796600¬ADE÷1583796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583807732¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷rgPVJVRi¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷143¬AT÷122¬BI÷21¬BA÷32¬BC÷34¬BE÷32¬BG÷24¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷jJOZIksb¬WV÷charlotte-hornets¬AZ÷0¬AH÷138¬AU÷122¬BJ÷16¬BB÷32¬BD÷31¬BF÷31¬BH÷28¬AM÷2 jatkoaikaa pelattu.¬AW÷1¬~
1038
fixtures
0
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!