NBA livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo »USA » NBA » 2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0000000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷O65nUAn5¬AD÷1540089000¬ADE÷1540089000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷tAO5mtgn¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷115¬BA÷28¬BC÷34¬BE÷35¬BG÷18¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷zXN9n08h¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷124¬BB÷31¬BD÷35¬BF÷32¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷Uq6rVjXb¬AD÷1540087200¬ADE÷1540087200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷Ist2tPoJ¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷22¬BC÷37¬BE÷38¬BG÷24¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷2JP1lMwt¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷108¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷32¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷jg7vWWHh¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷pUsfroH6¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷30¬BC÷35¬BE÷27¬BG÷27¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷visbs5WC¬WV÷phoenix-suns¬AH÷91¬BB÷16¬BD÷33¬BF÷30¬BH÷12¬AW÷1¬~AA÷YHCZWC2n¬AD÷1540081800¬ADE÷1540081800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷l2lop7nf¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷140¬BA÷37¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷43¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷WQwjqR10¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷136¬BB÷46¬BD÷23¬BF÷30¬BH÷37¬AW÷1¬~AA÷rk1OPeeJ¬AD÷1540080000¬ADE÷1540080000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷d496ikfK¬WU÷chicago-bulls¬AG÷116¬BA÷27¬BC÷31¬BE÷26¬BG÷32¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷vTbBj99Q¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷25¬BD÷35¬BF÷25¬BH÷33¬AW÷1¬~AA÷fRDVXhmt¬AD÷1540080000¬ADE÷1540080000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷txownTHs¬WU÷miami-heat¬AG÷112¬BA÷29¬BC÷23¬BE÷30¬BG÷30¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷ABksomXm¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷34¬BD÷38¬BF÷20¬BH÷21¬AW÷1¬~AA÷p4rLQytD¬AD÷1540078200¬ADE÷1540078200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷WQHKTo2D¬WU÷new-york-knicks¬AG÷101¬BA÷18¬BC÷30¬BE÷22¬BG÷31¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷pU52hVvE¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷103¬BB÷31¬BD÷19¬BF÷27¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷2ugGRHQ6¬AD÷1540078200¬ADE÷1540078200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷zaOBV7X0¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷30¬BC÷33¬BE÷26¬BG÷27¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷hzJGURn7¬WV÷orlando-magic¬AH÷115¬BB÷32¬BD÷20¬BF÷34¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷OlfCScB0¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷d8P7WmIf¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷112¬BB÷29¬BD÷29¬BF÷27¬BH÷27¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷2oQ3XT2l¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷132¬BA÷33¬BC÷34¬BE÷28¬BG÷37¬AW÷1¬~AA÷2XrEq54r¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷MwurMUZi¬WU÷washington-wizards¬AG÷113¬BA÷22¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷31¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷G0vnLlkb¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷24¬BD÷33¬BF÷33¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷GOj4UJtl¬AD÷1540002600¬ADE÷1540002600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷dpoPvCAE¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷27¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷37¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷4ApTwWPK¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷92¬BB÷20¬BD÷26¬BF÷31¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷fFk8Twdf¬AD÷1540002600¬ADE÷1540002600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷r1qXxjuR¬WU÷utah-jazz¬AG÷123¬BA÷34¬BC÷47¬BE÷22¬BG÷20¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷lrMaY9mr¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷124¬BB÷32¬BD÷37¬BF÷28¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷Ya1aVaRs¬AD÷1539995400¬ADE÷1539995400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷IgnLuhe8¬WV÷indiana-pacers¬AH÷101¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷23¬BH÷25¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷Gl8xH8I7¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷30¬BC÷32¬BE÷31¬BG÷25¬AW÷1¬~AA÷dvAXZuJQ¬AD÷1539993600¬ADE÷1539993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷8O4UIUme¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷131¬BA÷37¬BC÷40¬BE÷29¬BG÷25¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷2o4YHl31¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷117¬BB÷33¬BD÷28¬BF÷21¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷2HATzM3K¬AD÷1539993600¬ADE÷1539993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷CdBLKjJr¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷131¬BA÷32¬BC÷39¬BE÷33¬BG÷27¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷UX5QJAYl¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷123¬BB÷30¬BD÷24¬BF÷41¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷OQBPy2lE¬AD÷1539993600¬ADE÷1539993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷GQPkQCeL¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷149¬BA÷40¬BC÷32¬BE÷38¬BG÷39¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷AmPgPWAR¬WV÷sacramento-kings¬AH÷129¬BB÷32¬BD÷31¬BF÷27¬BH÷39¬AW÷1¬~AA÷AuinlodR¬AD÷1539993600¬ADE÷1539993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷6VdebRso¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷18¬BC÷31¬BE÷33¬BG÷31¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷8zyvNAKo¬WV÷boston-celtics¬AH÷101¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷26¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷OY5lDIBD¬AD÷1539991800¬ADE÷1539991800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷zHHsSYQ8¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷33¬BC÷24¬BE÷17¬BG÷33¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷Iu7nRhtF¬WV÷new-york-knicks¬AH÷105¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷26¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷pr7pEbd7¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷8APe4VY1¬WU÷orlando-magic¬AG÷88¬BA÷10¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷34¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷dQIwTEB2¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷22¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷38¬AW÷1¬~AA÷jL7tFvs1¬AD÷1539916200¬ADE÷1539916200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷neym6i4k¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷34¬BC÷31¬BE÷28¬BG÷35¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷UJQi5BJe¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷119¬BB÷31¬BD÷32¬BF÷28¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷xI3xGKRf¬AD÷1539907200¬ADE÷1539907200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷GCpHBDtS¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷38¬BC÷27¬BE÷37¬BG÷25¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷YiXr7Xlq¬WV÷chicago-bulls¬AH÷108¬BB÷41¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷fgEXG0Cl¬AD÷1539907200¬ADE÷1539907200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷dAUFDZBF¬WU÷washington-wizards¬AG÷112¬BA÷25¬BC÷34¬BE÷30¬BG÷23¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷xMoDCgRL¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷24¬BD÷34¬BF÷27¬BH÷28¬AW÷1¬~~
3
1540123570
101
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0000000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷xA9jTU1B¬AD÷1540159200¬ADE÷1540159200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷lzSDoKNb¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷WbHIpvw5¬WV÷atlanta-hawks¬AL÷{"1":[{"BN":"Ruutu","BU":"http:\/\/www.ruutu.fi\/"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KYbeSlHH¬AD÷1540162800¬ADE÷1540162800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷AkGMqbhB¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷vPKQrI7H¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bPcaR8WN¬AD÷1540166400¬ADE÷1540166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷IFJUsxNN¬WU÷denver-nuggets¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷0v9ZtdxU¬WV÷golden-state-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6kc3QSoU¬AD÷1540170000¬ADE÷1540170000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷zXa1xGpo¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷lzlq1aNo¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bqVLnfo¬AD÷1540251000¬ADE÷1540251000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷SQnm0Jxh¬WU÷boston-celtics¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷p2shawhb¬WV÷orlando-magic¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tOsIrPJl¬AD÷1540251000¬ADE÷1540251000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷fiwjK844¬WU÷toronto-raptors¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷CSXfJSJA¬WV÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QZDFTbDi¬AD÷1540252800¬ADE÷1540252800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷WIq4dyxH¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷EsZ8eeiN¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CW9BUvbo¬AD÷1540252800¬ADE÷1540252800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷Ohtdbc74¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷IFu0cHMA¬WV÷indiana-pacers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KdDJSISc¬AD÷1540254600¬ADE÷1540254600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷hYXCfF6T¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷OGKvjZEp¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bmCNRxr4¬AD÷1540256400¬ADE÷1540256400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷27JrkgUj¬WU÷utah-jazz¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷4CcRDx7i¬WV÷memphis-grizzlies¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GO6SQdcA¬AD÷1540260000¬ADE÷1540260000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷Cx1ZBGy4¬WV÷washington-wizards¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷IF1VCdMc¬WU÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lx5zPzSM¬AD÷1540261800¬ADE÷1540261800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷negn9ELM¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷tIhj8YzT¬WV÷phoenix-suns¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fF5WPGCG¬AD÷1540261800¬ADE÷1540261800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷jTawBziA¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷84frAf6G¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0C8vOfsT¬AD÷1540335600¬ADE÷1540335600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷pplM2Cbj¬WV÷philadelphia-76ers¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷2LbH3hqp¬WU÷detroit-pistons¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6go7JEkp¬AD÷1540339200¬ADE÷1540339200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷OzmQ1WDd¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷Cjt8QFjc¬WV÷los-angeles-clippers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pppBIY4j¬AD÷1540342800¬ADE÷1540342800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷jsuCPZ53¬WU÷denver-nuggets¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷Y5UGOgL9¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1540123570
1195
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.