USL Championship 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Jalkapallo USA

USL Championship
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷llo6o3C4¬ZD÷p¬ZE÷p8Ss9uFr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/usl-championship/¬ZX÷00USA 003......0050000000001000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0SrsKO4f¬AD÷1583978400¬ADE÷1583978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583985478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷6Viv4e6D¬WU÷tacoma-defiance¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal¬JB÷KYuMSvqE¬WV÷san-diego-loyal¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Ei katsojia.¬~AA÷lxHRUkM1¬AD÷1583710200¬ADE÷1583710200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583717352¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RGV¬AE÷Rio Grande¬JA÷bH8P6ro3¬WU÷rio-grande-valley-fc-toros¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2¬JB÷hv8T5209¬WV÷los-angeles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷SSFVT9y8¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583708192¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Kansas City 2¬JA÷WU6X4MFF¬WU÷sporting-kansas-city¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬JB÷04By4tVL¬WV÷charlotte-independence¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷fFHNVV6e¬AD÷1583695800¬ADE÷1583695800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583702795¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United 2¬JA÷WAGwqugd¬WU÷atlanta-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷pE4L7OVd¬WV÷charleston¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷S4XrwEEL¬AD÷1583638200¬ADE÷1583638200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Republic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583645650¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷YXPqf51c¬WU÷sacramento-republic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FCT¬AF÷FC Tulsa¬JB÷27UmgPG3¬WV÷fc-tulsa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tCDJWBik¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Loyal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583643853¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Loyal¬JA÷pfIVp1Oq¬WU÷san-diego-loyal¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷hKHZqLwj¬WV÷las-vegas-lights¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷lEYvvfaF¬AD÷1583634600¬ADE÷1583634600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583641749¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland 2¬JB÷fsRueoni¬WV÷portland¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷tvwbW19j¬WU÷phoenix-rising¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬~AA÷6gayKY7q¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Bold¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold¬JA÷0QIoxXuC¬WU÷austin-bold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷fmIkyieI¬WV÷new-mexico¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bmOEXixq¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638263¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷lOWajN0M¬WU÷san-antonio-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Monarchs¬JB÷roW3ksGS¬WV÷real-monarchs¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fFuWuGU2¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636444¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COT¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷4bqKwpHG¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷YXmOx4WM¬WV÷colorado-springs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dvxmxYTR¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Louis FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636455¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷tbTihqW9¬WU÷st-louis-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷MIA¬AF÷Miami FC¬JB÷zLSei3oG¬WV÷miami-fc¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷6kqzuzp9¬AD÷1583627400¬ADE÷1583627400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583634599¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 2¬JA÷COnSyOoT¬WU÷philadelphia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun¬JB÷U3ZgXsfp¬WV÷loudoun-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ppbuJhNk¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583633111¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷WCuJJOPp¬WU÷memphis-901¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬JB÷pUr0r82o¬WV÷indy-eleven¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷2LhpICxd¬AD÷1583611200¬ADE÷1583611200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583618330¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷Iss8tnXc¬WV÷tampa-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷NYR¬AE÷New York Red Bulls 2¬JA÷OKs4sSHi¬WU÷new-york-red-bulls¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷tCilHWi2¬AD÷1583609400¬ADE÷1583609400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583616445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina¬JA÷WpoCu6n4¬WU÷north-carolina-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬JB÷Q7pGvQ1A¬WV÷louisville-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷zB85PfpM¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orange County SC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583557195¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELP¬AF÷El Paso¬JB÷E9GZvZeg¬WV÷el-paso-locomotive¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷pzCVuFtm¬WU÷orange-county-sc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷lEC9OEaS¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583557082¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷h0FwvgBa¬WU÷tacoma-defiance¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷nNEswDQ5¬WV÷reno-1868¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~
17
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷llo6o3C4¬ZD÷p¬ZE÷p8Ss9uFr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/usl-championship/¬ZX÷00USA 003......0050000000001000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷4WVjeo3S¬AD÷1591228800¬ADE÷1591228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷tOpWqp0p¬WV÷tampa-bay¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷Orb4lQiT¬WU÷memphis-901¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷pQDJj5Bq¬AD÷1591408800¬ADE÷1591408800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷KEqzq4Fj¬WU÷tacoma-defiance¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷8UxI7mhi¬WV÷las-vegas-lights¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷GOUUm3e2¬AD÷1591482600¬ADE÷1591482600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Loudoun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷tGdu2qMS¬WV÷charleston¬WM÷LOU¬AE÷Loudoun¬JA÷Cthy3P6M¬WU÷loudoun-united¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷IwCRlqtd¬AD÷1591484400¬ADE÷1591484400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indy Eleven¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven¬JA÷vTgT4oxA¬WU÷indy-eleven¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham¬JB÷YkgX35iG¬WV÷birmingham-legion¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷bmfFeFE8¬AD÷1591484400¬ADE÷1591484400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina¬JA÷jknFesad¬WU÷north-carolina-fc¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic¬JB÷4hzcKQyc¬WV÷hartford-athletic¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷vNgaoVj1¬AD÷1591486200¬ADE÷1591486200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tampa Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay¬JA÷vDFlU15L¬WU÷tampa-bay¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2¬JB÷8nKhTLKR¬WV÷atlanta-united¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷OGCNkPQk¬AD÷1591488000¬ADE÷1591488000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Colorado Springs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬JA÷nLyM677c¬WU÷colorado-springs¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷tryQ5RM3¬WV÷sacramento-republic¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷QcvflX6r¬AD÷1591488000¬ADE÷1591488000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saint Louis FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷YeMnAtEk¬WU÷st-louis-fc¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬JB÷2VQj90Te¬WV÷charlotte-independence¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷KdeBdea2¬AD÷1591489800¬ADE÷1591489800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷rPr7c3Uq¬WU÷memphis-901¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 2¬JB÷xnrBdNqj¬WV÷philadelphia¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷KKwbmiMl¬AD÷1591489800¬ADE÷1591489800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷tMPf8Kr2¬WU÷san-antonio-fc¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2¬JB÷fPDxX3L2¬WV÷los-angeles¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷SMbJfZTE¬AD÷1591495200¬ADE÷1591495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Orange County SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷rqZ0Jpi3¬WU÷orange-county-sc¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold¬JB÷j9Y4I469¬WV÷austin-bold¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷bBx2nBye¬AD÷1591495200¬ADE÷1591495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Diego Loyal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Loyal¬JA÷6aHtWNz9¬WU÷san-diego-loyal¬WN÷FCT¬AF÷FC Tulsa¬JB÷0MGpVsjF¬WV÷fc-tulsa¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷6DcNggqL¬AD÷1591497000¬ADE÷1591497000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELP¬AF÷El Paso¬JB÷OMWCGryM¬WV÷el-paso-locomotive¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷UaX8HOLF¬WU÷phoenix-rising¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷lxmShDbR¬AD÷1591497000¬ADE÷1591497000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno¬JA÷xQzHF2jS¬WU÷reno-1868¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande¬JB÷f5NrBMbq¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷WGto9Yr8¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sporting Kansas City 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Kansas City 2¬JA÷IL9SMJce¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬JB÷Cr9WLwD1¬WV÷louisville-city¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷IDh3pk67¬AD÷1591572600¬ADE÷1591572600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Miami FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami FC¬JA÷Ae6KOuTr¬WU÷miami-fc¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷4I5ONark¬WV÷pittsburgh¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷pKpk8hbE¬AD÷1591754400¬ADE÷1591754400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Portland 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland 2¬JA÷jZ7zLcS7¬WU÷portland¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷4jBHqs58¬WV÷las-vegas-lights¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~
376
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä USL Championship 2020 tulokset -sivulla jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa USL Championship 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, USL Championship 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). USL Championship 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). USL Championship 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!