Jalkapallo »USA » US Open Cup » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷USA: US Open Cup¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dAK4vd0K¬ZD÷p¬ZE÷zRWiFKMR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/us-open-cup/¬ZX÷00USA 003......0040000000179000US Open Cup 011en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷nT4C74kh¬AD÷1529548200¬ADE÷1529548200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷b36YFfgi¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷xf5xFE8c¬WV÷sacramento-republic¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷AmRfkNZN¬AD÷1529537400¬ADE÷1529537400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Atlanta United¬JA÷p0ta1evb¬WU÷atlanta-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷b3p30Fg4¬WV÷chicago-fire¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ELXoiq5B¬AD÷1529535600¬ADE÷1529535600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷DC United¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷8K2sqEOT¬WV÷orlando-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷ATl9vYWp¬WU÷dc-united¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷lvQblskU¬AD÷1529535600¬ADE÷1529535600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷hQq7aZ8A¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷WGrBbgOG¬WV÷nashville-sc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QDG39QKu¬AD÷1529368200¬ADE÷1529368200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷lhwGcDwN¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷SrxKdXhT¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷44F78pzn¬AD÷1529197200¬ADE÷1529197200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷pOOohi1p¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷dbSkiBGj¬WV÷fc-dallas¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷SOyjj3KH¬AD÷1529190000¬ADE÷1529190000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷2yif2yPi¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷Ophj3H9o¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷0W8G6O4b¬AD÷1529118000¬ADE÷1529118000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷6T9tEYN3¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷pK8pDhwA¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Y5lh5zc0¬AD÷1528340400¬ADE÷1528340400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sacramento Republic¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷nNk8YnJ8¬WU÷sacramento-republic¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷UouDX6YE¬WV÷seattle-sounders¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rHeu8xDs¬AD÷1528338600¬ADE÷1528338600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷UoJsIRYR¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden State Force¬JB÷nR59Dosq¬WV÷golden-state-force¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vqkl6Gsf¬AD÷1528338600¬ADE÷1528338600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷zmn4ZS32¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷MqbMAqR1¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷0hjp7dSm¬AD÷1528336800¬ADE÷1528336800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷QH4DC5dk¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷FRE¬AF÷Fresno¬JB÷rgaIBPBe¬WV÷fresno¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ys65EvzE¬AD÷1528336800¬ADE÷1528336800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷4v2tEcGd¬WU÷real-salt-lake¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷8CSMMkKd¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷noA9DbkK¬AD÷1528331400¬ADE÷1528331400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷n3RQL9Z2¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷VAL¬AF÷NTX Rayados¬JB÷fTQUKTl9¬WV÷ntx-rayados¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WxSMkecD¬AD÷1528331400¬ADE÷1528331400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville SC¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷dEbYFJop¬WU÷nashville-sc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷jybxFw1j¬WV÷colorado-rapids¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷t89DCI4Q¬AD÷1528331400¬ADE÷1528331400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷YJPYJm4F¬WU÷san-antonio-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷GrFwJ7JL¬WV÷fc-dallas¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷6VUAhcDf¬AD÷1528327800¬ADE÷1528327800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Atlanta United¬JA÷O6BoPNOc¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷6V0jOsv4¬WV÷charleston¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pMTEiHS0¬AD÷1528327800¬ADE÷1528327800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cincinnati¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷4GJgN1gA¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷bwJcML8G¬WU÷fc-cincinnati¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷O6u6gwbl¬AD÷1528327800¬ADE÷1528327800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami United¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami United¬JA÷d0Ja1KWj¬WU÷miami-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷pGCsQ39i¬WV÷orlando-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷ddeR0L5E¬AD÷1528327800¬ADE÷1528327800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷CnQBCpuh¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷69PFB4fb¬WV÷new-york-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hnTIjyr7¬AD÷1528326000¬ADE÷1528326000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Columbus Crew¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷xUH1LuOM¬WU÷columbus-crew¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷f5C6KawT¬WV÷chicago-fire¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hOlzaazR¬AD÷1528239600¬ADE÷1528239600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷DC United¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷42vL82vH¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina¬JB÷bPwP7MgN¬WV÷north-carolina-fc¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷EXkWauLK¬AD÷1528239600¬ADE÷1528239600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷QBuH9rPA¬WV÷new-england-revolution¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷p0OJAO94¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷A3y2fJrr¬AD÷1528239600¬ADE÷1528239600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷CSsT6t9T¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Kickers¬JB÷I9Ke20Hp¬WV÷richmond-kickers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1529754653
86
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: US Open Cup¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dAK4vd0K¬ZD÷p¬ZE÷zRWiFKMR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/us-open-cup/¬ZX÷00USA 003......0040000000179000US Open Cup 011en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷YJ7hKVOq¬AD÷1531954800¬ADE÷1531954800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷4ASlllx0¬WV÷orlando-city¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷QJTpkUMg¬WU÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GrccJkvj¬AD÷1531960200¬ADE÷1531960200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷YqXhm8i6¬WU÷chicago-fire¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬JB÷CzWdnS6C¬WV÷louisville-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fZe1I9gd¬AD÷1531960200¬ADE÷1531960200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷faL1onMI¬WU÷houston-dynamo¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷6ZO5p6yP¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MupqsgWd¬AD÷1531967400¬ADE÷1531967400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷MoaF49Mt¬WV÷portland-timbers¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷KxDm9kEP¬WU÷los-angeles-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1529754653
4
Ohje: Olet tällä hetkellä US Open Cup 2018 tulokset -sivulla jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa US Open Cup 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, US Open Cup 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). US Open Cup 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). US Open Cup 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.