MLS 2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo USA

MLS
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷tzvpJ2Pn¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400218¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United¬JA÷l2YD8Dcq¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷25xI7XCk¬WV÷new-england-revolution¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷EmxhHtfa¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400581¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷MLe0UfK2¬WU÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷0Cf4TEZ8¬WV÷fc-cincinnati¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KQxlIMvg¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570399988¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷dSyM6iSe¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷zJzQ5Bs2¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷SjtdG095¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷fZg8SYlF¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷8xbCRh4L¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷AFV0FKOB¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷j1mHQCJR¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷hAZrMWRr¬WV÷colorado-rapids¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷CfMRfmrL¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400374¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷S4oh2ig0¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷6epd1B86¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷l6U4EvvI¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400575¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷MqvmLjsk¬WU÷orlando-city¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷0zwiKAde¬WV÷chicago-fire¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷GEcYdC8p¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400451¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷raSeJUB1¬WU÷philadelphia-union¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷fZVaIlR7¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷f5dxdWNj¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷8xKssY38¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷nTIothJE¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷dAzLKF0i¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400419¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷tUzKNq3m¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷2wxGOPms¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷joLVg7cR¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400408¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷zVl00VNC¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷ELm4akwJ¬WV÷columbus-crew¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷rwDckR5r¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570399975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷GQRnOYFJ¬WU÷vancouver-whitecaps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷EBpjNhVP¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷lpgU11fC¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807124¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷hzJZffTq¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷jRW7azLS¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷UVWMeTSE¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807130¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷ptdm3Xwf¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷Wxhq4DOm¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷pCnw0uPO¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569806967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷250QHHzc¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷Eu4UGyj3¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bFzLOO1P¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569806924¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷d4gZFe59¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷zehwFFKF¬WV÷houston-dynamo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷0OMnKrAt¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807161¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷4UdsEZZL¬WU÷san-jose-earthquakes¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷rLeoDgkS¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷W8rZ0L9I¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷ABDvfErj¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷l2CrgYcd¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷2PvyYPz8¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569799076¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷G4jCBeWD¬WU÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷fekGAFoK¬WV÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷K41D5qem¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569799164¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷KMbdsyap¬WU÷fc-cincinnati¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷YP20teEj¬WV÷orlando-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷2TjI43Ag¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569801497¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷ELum4b6c¬WV÷philadelphia-union¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷zVtq5vii¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷GSSId9D8¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569798967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷z76D9Z0Q¬WU÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United¬JB÷xGhu5g9s¬WV÷atlanta-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷tKkM3NPa¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569798838¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷Moui3IL3¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷0xve2xyA¬WV÷new-york-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AgfQ2su6¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569799313¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷r1Ta1djG¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷d4X30G5M¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~
408
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Playoffit¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷KvCWAvK4¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000MLS - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷YayDx6m2¬AD÷1571504400¬ADE÷1571504400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United¬JA÷zBOzoZob¬WU÷atlanta-united¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷lESvpg14¬WV÷new-england-revolution¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Cpm4vSIk¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷OWfISiWT¬WU÷seattle-sounders¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷QuspOBvo¬WV÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bsq0u83q¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷UX19UD1H¬WU÷toronto-fc¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷t85DTXGN¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SfMScGJA¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷0hAhYe2h¬WU÷real-salt-lake¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷vq9dXFHb¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷f9x9wnYe¬AD÷1571598000¬ADE÷1571598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷EezSneHo¬WU÷philadelphia-union¬WN÷NYR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷hnZVoFWi¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6oLWdzZG¬AD÷1571617800¬ADE÷1571617800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷dK31WZW4¬WU÷minnesota-united¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷zB25VgnB¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷y¬~
6
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä MLS 2019 tulokset -sivulla jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa MLS 2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, MLS 2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). MLS 2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). MLS 2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!