MLS 2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo USA

results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000187000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷vNLtzOUL¬AD÷1561325400¬ADE÷1561325400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561332774¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷rc3rAmSd¬WU÷columbus-crew¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷Mm2n97s3¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷p0Mxy4FF¬AD÷1561258800¬ADE÷1561258800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561266272¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷UHLenpzj¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷thPao4kd¬WV÷houston-dynamo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷G0zRxu3g¬AD÷1561255200¬ADE÷1561255200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561262611¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷nLteJLui¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷QBuaIuec¬WV÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WdIYyp09¬AD÷1561248000¬ADE÷1561248000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561255302¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷YozQi6CS¬WU÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷zeMimQKq¬WV÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷YyoMwLmm¬AD÷1561248000¬ADE÷1561248000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561255378¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷rmGEATyi¬WV÷toronto-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷WCCAB9Mp¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷lYSTxQp3¬AD÷1561246200¬ADE÷1561246200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561253361¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷xKtHgSsG¬WU÷fc-cincinnati¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷GAuLhncM¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AwIr7SeB¬AD÷1560042000¬ADE÷1560042000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560049466¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷fDEU15hQ¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷WY5dcP0s¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AsUPw6Vd¬AD÷1560036600¬ADE÷1560036600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560043918¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷Ugw9elD3¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷NYR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷rcsDf8S9¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷MRzrFMhd¬AD÷1560022200¬ADE÷1560022200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560030596¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷8vk0cAri¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷nVm4dUcc¬WV÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷KYtIv1Yt¬AD÷1559948400¬ADE÷1559948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559955794¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷zsRvHVbN¬WU÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷EXPrGkET¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷ryxvG2wj¬AD÷1559862000¬ADE÷1559862000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559869408¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷2s2EZ6jp¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷tY0IYQ5j¬WV÷fc-cincinnati¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷2gfjqsQP¬AD÷1559777400¬ADE÷1559777400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559784646¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷vFXVIiUA¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷I5WZHBqH¬WV÷seattle-sounders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷QJe7LOFS¬AD÷1559529000¬ADE÷1559529000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559536557¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷AqNZtkbA¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷lzMwt9DG¬WV÷new-england-revolution¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1561447946
193
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000187000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷IDKpZspS¬AD÷1561590000¬ADE÷1561590000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷jN6j8Rd9¬WU÷new-england-revolution¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷UD5f7oCF¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fiZUyaIa¬AD÷1561591800¬ADE÷1561591800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷fop3HaA3¬WU÷montreal-impact¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷Yyq7GJP9¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MsP5U1hq¬AD÷1561593600¬ADE÷1561593600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷Cxea65RL¬WU÷dc-united¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷Qua35PtS¬WV÷orlando-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lSmYzJX5¬AD÷1561593600¬ADE÷1561593600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United¬JB÷U3xGEcfM¬WV÷atlanta-united¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷G0YBFwuG¬WU÷toronto-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SInxzwmC¬AD÷1561597200¬ADE÷1561597200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷OQyKDH9S¬WU÷fc-dallas¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷QZNo9yIq¬WV÷vancouver-whitecaps¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0YN9TL7k¬AD÷1561602600¬ADE÷1561602600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷rLoV0qkq¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷MBpZa34k¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷feNDSuNe¬AD÷1561766400¬ADE÷1561766400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷lYGVbNJe¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷SOFZcsZ1¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bRHRax2¬AD÷1561773600¬ADE÷1561773600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷fV7LLpR8¬WV÷los-angeles-fc¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷tS3HMQB2¬WU÷colorado-rapids¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A350jqF2¬AD÷1561838400¬ADE÷1561838400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷xfcQK4tF¬WU÷minnesota-united¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷GpdUJOeL¬WV÷fc-cincinnati¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AsxsZd2I¬AD÷1561845600¬ADE÷1561845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United¬JA÷6ouq8eXk¬WU÷atlanta-united¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷pxvm7Fnd¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lf44k3U8¬AD÷1561849200¬ADE÷1561849200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷pK0YIrBR¬WU÷new-york-city¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷nTn0E2Jr¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IT88lNqF¬AD÷1561851000¬ADE÷1561851000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷tSu9Ctle¬WV÷orlando-city¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷Uix5DMYl¬WU÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fgWyXfEs¬AD÷1561851000¬ADE÷1561851000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷zkuDB031¬WU÷new-england-revolution¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷EuvHAKI7¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MJ4AHUWp¬AD÷1561852800¬ADE÷1561852800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷CrWYUIv3¬WV÷toronto-fc¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷buSUVbPd¬WU÷dc-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z3vpVYrf¬AD÷1561860000¬ADE÷1561860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷MqpXGeus¬WU÷real-salt-lake¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷zmlyGFfm¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xILtWETm¬AD÷1561860000¬ADE÷1561860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷jcNaZ3e8¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷UmM3YNAE¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zNhhtE9o¬AD÷1561860000¬ADE÷1561860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷f7LwUxf9¬WU÷seattle-sounders¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷YcKsTd9F¬WV÷vancouver-whitecaps¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UPwlUhb0¬AD÷1561950000¬ADE÷1561950000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷IBwtFZ9g¬WU÷portland-timbers¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷d2xpEgPa¬WV÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8GxhTCD6¬AD÷1562194800¬ADE÷1562194800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷4SylDDv6¬WU÷new-york-city¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷rJzhCXgC¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QiXdSWSC¬AD÷1562196600¬ADE÷1562196600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷QsQdBi9I¬WU÷orlando-city¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷voU0ABOO¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4rW0RjrJ¬AD÷1562198400¬ADE÷1562198400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷hlIrZf1P¬WU÷chicago-fire¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United¬JB÷fc4AUE9t¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WlOnkfzQ¬AD÷1562198400¬ADE÷1562198400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷pncNRCga¬WU÷minnesota-united¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷rXFQQW85¬WV÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xW0FpErs¬AD÷1562200200¬ADE÷1562200200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷Qe5VPjOB¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷4n4ZOAwI¬WV÷los-angeles-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IoKrjzLJ¬AD÷1562202000¬ADE÷1562202000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷CYbFTYOn¬WU÷houston-dynamo¬WN÷NYR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷jPcJShvg¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GMaJqYcm¬AD÷1562205600¬ADE÷1562205600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷YL8wOUhO¬WU÷real-salt-lake¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷CC7sNl8U¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1561447946
215
Settings
Ohje: Olet tällä hetkellä MLS 2019 tulokset -sivulla jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa MLS 2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, MLS 2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). MLS 2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). MLS 2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!