Jalkapallo »USA » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Playoffit¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SCg9u9sC¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000225000MLS - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷nwlg1BxA¬AD÷1511317800¬ADE÷1511317800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷40invFAI¬WU÷houston-dynamo¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷rijjwZPO¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷1. osaottelu.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8nkk2iN3¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷ChZvtyt6¬WU÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷AwhrueeC¬WV÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. osaottelu.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QP89jynI¬AD÷1509928200¬ADE÷1509928200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷0K2RcaH2¬WU÷portland-timbers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷vB1VdJW8¬WV÷houston-dynamo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0. Yhteismaalit: 1-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8lbEke1O¬AD÷1509919200¬ADE÷1509919200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷MZjzdwnF¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷zwevec1L¬WV÷columbus-crew¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-4. Yhteismaalit: 3-4. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zwTrWAsa¬AD÷1509912000¬ADE÷1509912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷UPmdjirJ¬WU÷toronto-fc¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷dWyvFzLJ¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-1. Yhteismaalit: 2-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hEwvXjSh¬AD÷1509676200¬ADE÷1509676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷jZlhiXSC¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷8AamhDD6¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0. Yhteismaalit: 2-0. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nZ95iHWB¬AD÷1509494400¬ADE÷1509494400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷8C0tzdPe¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷n3apZFv2¬WV÷new-york-city¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ia51hcH5¬AD÷1509413400¬ADE÷1509413400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷Cp7XyIfq¬WU÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷QmByyxAk¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. osaottelu.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ENvzYWCn¬AD÷1509404400¬ADE÷1509404400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷0pdufZrf¬WU÷new-york-red-bulls¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷f7eqggb0¬WV÷toronto-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷plzWYCct¬AD÷1509323400¬ADE÷1509323400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷4I2WeeEs¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷MgcyeFTm¬WV÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. osaottelu.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6eOPThD7¬AD÷1509067800¬ADE÷1509067800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷dKBUFFpf¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷Ee6ZEZa0¬WV÷sporting-kansas-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bkBBid5E¬AD÷1509058800¬ADE÷1509058800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atlanta United¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷0lnUzHMJ¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JOU¬AE÷Atlanta United¬JA÷bq8oCXqJ¬WU÷atlanta-united¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8A5MUYc1¬AD÷1508985000¬ADE÷1508985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷O6DMHyGs¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷ITCQGeVm¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KbC7hxj8¬AD÷1508977800¬ADE÷1508977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷hn5wEgF6¬WU÷chicago-fire¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷n94sDDUC¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1511449113
388
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Playoffit¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SCg9u9sC¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000225000MLS - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷4Erb0ViG¬AD÷1512001800¬ADE÷1512001800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷MHL0cxBt¬WV÷columbus-crew¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷K8ZY1I2P¬WU÷toronto-fc¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷r5s2ak7M¬AD÷1512099000¬ADE÷1512099000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷GvL4ddQn¬WU÷seattle-sounders¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷UsP8eGug¬WV÷houston-dynamo¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-0. ¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1511449113
2
Ohje: Olet tällä hetkellä MLS 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa MLS 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, MLS 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). MLS 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). MLS 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.