MLS 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Jalkapallo USA

MLS
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Playoffit¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Acn2nqcb¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷SGcE2tdE¬AD÷1596758400¬ADE÷1596758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596770209¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷v3QhfEsn¬WV÷minnesota-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷0CRlefSu¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷MTDFCZx5¬AD÷1596672000¬ADE÷1596672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596679379¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷0vxXKNqc¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷nylkdv7d¬WU÷philadelphia-union¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷vHUQoiYA¬AD÷1596335400¬ADE÷1596335400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596342799¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷UBeBu0vk¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷zkd7ttPr¬WU÷new-york-city¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷ClsDAKrl¬AD÷1596326400¬ADE÷1596326400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596333791¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷80LUhedF¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷vRGQgys9¬WU÷san-jose-earthquakes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷p2s9Ev3k¬AD÷1596238200¬ADE÷1596238200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Orlando City¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596246250¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷Wpy6IeQG¬WV÷los-angeles-fc¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷KAX1JyBA¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷QuFeu6pf¬AD÷1596153600¬ADE÷1596153600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596160989¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷EFP73wtc¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷0CyQvf3d¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷S6tBVqW0¬AD÷1595989800¬ADE÷1595989800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595997738¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷6uJ2OxAc¬WV÷fc-cincinnati¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷SlKbPIfi¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutraalikenttä.¬AW÷1¬~AA÷CEYrDHYs¬AD÷1595980800¬ADE÷1595980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595988630¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷WxRi4Ow6¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷xGRm54Oa¬WU÷columbus-crew¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutraalikenttä.¬AW÷1¬~AA÷AVVFU3o7¬AD÷1595905200¬ADE÷1595905200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595912437¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷zFN6NdP3¬WU÷seattle-sounders¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷E5MAMGvA¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷Neutraalikenttä.¬AW÷1¬~AA÷6XeGHcQQ¬AD÷1595896200¬ADE÷1595896200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595903601¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷QuOq6p9g¬WV÷real-salt-lake¬AK÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷WIOu7Qgm¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬AM÷Neutraalikenttä.¬AW÷1¬~AA÷6HPMMFmT¬AD÷1595818800¬ADE÷1595818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595827095¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷lrgcjhbE¬WV÷vancouver-whitecaps¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷AifgiYr8¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Neutraalikenttä. Neutraalikenttä.¬AW÷1¬~AA÷SQQINeYM¬AD÷1595809800¬ADE÷1595809800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595817175¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷My1BSl67¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷ro27TUj1¬WU÷toronto-fc¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutraalikenttä.¬AW÷1¬~AA÷pfs59W03¬AD÷1595730600¬ADE÷1595730600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595737864¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷nV4lUTPf¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷QL3hTmu1¬WV÷new-england-revolution¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬AW÷1¬~AA÷hUiCIwBK¬AD÷1595721600¬ADE÷1595721600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1595728958¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷hSPy86vs¬WV÷montreal-impact¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷0zY9CnWP¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutraalikenttä.¬AW÷1¬~
76
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Playoffit¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Acn2nqcb¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0bLQaS8i¬AD÷1597192200¬ADE÷1597192200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷OUvA9DZu¬WV÷orlando-city¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷n934lU3U¬WU÷portland-timbers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷CAn2IMeb¬AD÷1597278600¬ADE÷1597278600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷CnN0pwrc¬WV÷nashville-sc¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷OWTILg5d¬WU÷fc-dallas¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KI2UyyHC¬AD÷1597624200¬ADE÷1597624200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷dUXMkOuM¬WV÷nashville-sc¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷27YIj4QF¬WU÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ImmbJ2th¬AD÷1597964400¬ADE÷1597964400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷ptVEMZkj¬WV÷new-york-city¬WM÷NYR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷jJVANFzp¬WU÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4IhueJvi¬AD÷1597966200¬ADE÷1597966200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷MHzDjj0O¬WV÷chicago-fire¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷Sfy9iWpI¬WU÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fqkDoNns¬AD÷1598052600¬ADE÷1598052600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷GrrjDgzj¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷UonfCDkd¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AkWqavfp¬AD÷1598052600¬ADE÷1598052600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷b77w4FL3¬WV÷sporting-kansas-city¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷4p8Z4e6c¬WU÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QgOK5qCh¬AD÷1598054400¬ADE÷1598054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷xjduLMEo¬WV÷fc-dallas¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷On8cdwxo¬WU÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0CYy8Tw8¬AD÷1598054400¬ADE÷1598054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷ll8wnBza¬WV÷philadelphia-union¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷fR8ZniLh¬WU÷new-england-revolution¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2mgqy4WK¬AD÷1598133600¬ADE÷1598133600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷Kh8K22hQ¬WV÷los-angeles-galaxy¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷jJ3G3rwK¬WU÷los-angeles-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dx5lbOTq¬AD÷1598137200¬ADE÷1598137200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷6LbvM7wF¬WV÷nashville-sc¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United¬JA÷CbazNmO8¬WU÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pr7N6Pdn¬AD÷1598140800¬ADE÷1598140800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Miami¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷SSQUD57I¬WV÷orlando-city¬WM÷INT¬AE÷Inter Miami¬JA÷Y5RQEohC¬WU÷inter-miami¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2aJq0utU¬AD÷1598144400¬ADE÷1598144400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷zmwTVwT3¬WV÷real-salt-lake¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷tQwPWJDc¬WU÷colorado-rapids¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tvEIk3oE¬AD÷1598234400¬ADE÷1598234400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷6Tho6yaI¬WV÷seattle-sounders¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷C6gs7HqC¬WU÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷faaSzPCI¬AD÷1598310000¬ADE÷1598310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷GMCNcgHK¬WV÷columbus-crew¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷MobKbZ1E¬WU÷new-york-city¬AW÷1¬AN÷n¬~~
72
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä MLS 2020 tulokset -sivulla jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa MLS 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, MLS 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). MLS 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). MLS 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!