Jalkapallo »USA » NWSL - Naiset » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷USA: NWSL - Naiset¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Cz6qHk00¬ZD÷p¬ZE÷foOZXeYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/nwsl-naiset/¬ZX÷00USA 003......0080000000169000NWSL - Naise013Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0zH1wQ86¬AD÷1506895200¬ADE÷1506895200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City N¬JA÷Q1OunWnn¬WU÷kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dash N¬JB÷fyTqoj2h¬WV÷houston-dash¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ldcda7VP¬AD÷1506814200¬ADE÷1506814200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina Courage N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage N¬JA÷KOayy6vo¬WU÷north-carolina-courage¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride N¬JB÷YRmJakHo¬WV÷orlando-pride¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷A5bh0mGJ¬AD÷1506812400¬ADE÷1506812400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Breakers N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Breakers N¬JA÷0vJ4tSGN¬WU÷boston-breakers¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue N¬JB÷IFD9unWT¬WV÷sky-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷YmF9y4wJ¬AD÷1506812400¬ADE÷1506812400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington N¬JA÷SQKdrlnB¬WU÷washington¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Reign N¬JB÷MmK0s81H¬WV÷seattle-reign¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷fcG5xpOC¬AD÷1506799800¬ADE÷1506799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Thorns N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns N¬JA÷YRRmpAHb¬WU÷portland-thorns-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago N¬JB÷GjHhqUW4¬WV÷chicago-red-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nk6TzXn8¬AD÷1506556800¬ADE÷1506556800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dash N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash N¬JA÷IcjM4sbk¬WU÷houston-dash¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷North Carolina Courage N¬JB÷0MuR31De¬WV÷north-carolina-courage¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷nXCcv6g0¬AD÷1506301200¬ADE÷1506301200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Reign N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Reign N¬JA÷MmbVRS1U¬WU÷seattle-reign¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City N¬JB÷nBPymCXu¬WV÷kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷48Nhunvf¬AD÷1506290400¬ADE÷1506290400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sky Blue N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Sky Blue N¬JA÷ENfNTlXH¬WU÷sky-blue¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YOR¬AF÷North Carolina Courage N¬JB÷8pfRS8nO¬WV÷north-carolina-courage¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UXNJol1Q¬AD÷1506213000¬ADE÷1506213000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dash N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash N¬JA÷Qum5Zh3t¬WU÷houston-dash¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago N¬JB÷84xAYCIn¬WV÷chicago-red-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QHOltSOm¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington N¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington N¬JA÷fLvMVA25¬WU÷washington¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Breakers N¬JB÷zXeJUUHB¬WV÷boston-breakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~ZA÷USA: NWSL - Naiset - Playoffit¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷jR4mG9F6¬ZD÷p¬ZE÷foOZXeYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷11¬ZL÷/jalkapallo/usa/nwsl-naiset/¬ZX÷00USA 003......0080000000225000NWSL - Naise025yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷EP79LrDa¬AD÷1508013000¬ADE÷1508013000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina Courage N¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage N¬JA÷QNknNe77¬WU÷north-carolina-courage¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns N¬JB÷nXjrOyh1¬WV÷portland-thorns-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Kn63PzPj¬AD÷1507491000¬ADE÷1507491000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina Courage N¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage N¬JA÷Ae5PDF98¬WU÷north-carolina-courage¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago N¬JB÷ln4TCZOE¬WV÷chicago-red-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷td7aQG9p¬AD÷1507404600¬ADE÷1507404600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Thorns N¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns N¬JA÷fmNxjCH1¬WU÷portland-thorns-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride N¬JB÷YwMtkWW7¬WV÷orlando-pride¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1513115265
123
fixtures
1
1513115265
0
Ohje: Olet tällä hetkellä NWSL - Naiset 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NWSL - Naiset 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NWSL - Naiset 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). NWSL - Naiset 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NWSL - Naiset 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.