Super League 2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Kiina Super League2018

results
SA÷1¬~ZA÷KIINA: Super League¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Kiina¬ZC÷Am7Qh90Q¬ZD÷p¬ZE÷vTOckvF5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kiina/super-league/¬ZX÷00Kiina 005......0000000000186000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kiina¬~AA÷WYB2OQDj¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬JA÷ry4pWcwl¬WU÷beijing-renhe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷MR2lVHhf¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷40yqiV5p¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬JA÷YBDnS1ZE¬WU÷dalian-yifang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷C2CjRLlL¬WV÷changchun-yatai¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷8I9ZQJZl¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷bmnyugMI¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷ANkuvDyP¬WV÷tianjin-teda¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KUCAWcPg¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷fcvPJXsl¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷YmwTIicf¬WV÷chongqing-lifan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷xjJiGxuD¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷txJFBzjR¬WV÷beijing-guoan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷2oKBCGzL¬WU÷hebei-china-fortune¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷CAM3zX6o¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷4Oe4L7PS¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷6XsWGRXq¬WV÷henan-jianye¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷YXGEVHv0¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷tExXHBC0¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷K4yyHVR6¬WV÷shandong-luneng¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷URG3mYnJ¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬JA÷QXz5D7qr¬WU÷tianjin-quanjian¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷4OZ8CRbl¬WV÷shanghai-sipg¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷xtfwegP8¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷tA2qcjgO¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷K01mdA8U¬WV÷shanghai-shenhua¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷UqW4avtE¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Changchun Yatai¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Changchun Yatai¬JA÷bqxknVpq¬WU÷changchun-yatai¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷xzygok0k¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷8A554ut1¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷pQkq28Go¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷OGlm1SVi¬WV÷guangzhou¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷YwjomAji¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷4jhgUy80¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷IgdcTeN6¬WV÷hebei-china-fortune¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷jgo4PtIQ¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷Kr4REo0i¬WU÷henan-jianye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷bZ2VD5Fc¬WV÷guizhou-zhicheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷UwZHmBHr¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷MTNIBk8H¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷Y3RMA9NN¬WV÷jiangsu-suning¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷fmsHuEPL¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷jqdp1slr¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷UZfl013l¬WV÷beijing-renhe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Wr3mYVHe¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷v3cL2fPn¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷IgdP1Evg¬WV÷dalian-yifang¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷6PsDRBsc¬AD÷1541244900¬ADE÷1541244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷nHrpXmHB¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷Q7slW7WH¬WV÷tianjin-teda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷CrCd61Bl¬AD÷1541244900¬ADE÷1541244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷YX6RqR0H¬WU÷guangzhou¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷nyBVroGN¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷pEiXuNJ4¬AD÷1541244900¬ADE÷1541244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷YTh9vosS¬WV÷hebei-china-fortune¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷KQl5uRRL¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷IaRUp911¬AD÷1541230200¬ADE÷1541230200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬JA÷S6ppSAhb¬WU÷dalian-yifang¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷tAllRU74¬WV÷beijing-renhe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1542329744
240
fixtures
1
1542329744
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Super League 2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Kiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super League 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super League 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Super League 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super League 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.