Super League 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Jalkapallo Kiina

Super League
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KIINA: Super League¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Kiina¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kiina/super-league/¬ZX÷00Kiina 005......0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kiina¬~AA÷6m6iXXF9¬AD÷1594553700¬ADE÷1594553700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hebei¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷8Yt4A55j¬WV÷shenzhen-fc¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷fVx0Bojp¬WU÷hebei-china-fortune¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷GG6N6bXs¬AD÷1594553700¬ADE÷1594553700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷AP3a8cV6¬WU÷henan-jianye¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷4n337HpD¬WV÷guangzhou¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷OtAV4x2f¬AD÷1594553700¬ADE÷1594553700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷484KdLmh¬WV÷shandong-luneng¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷Ao5Gc1Yo¬WU÷jiangsu-suning¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷2X8Z3dH0¬AD÷1594982100¬ADE÷1594982100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷CY7SfaI4¬WV÷tianjin-teda¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷IB8Oeu3b¬WU÷chongqing-lifan¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷UguW2GW6¬AD÷1594985700¬ADE÷1594985700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷p0LZhwmH¬WV÷dalian-professional¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷jP6WgJXA¬WU÷qingdao-huanghai¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷YPfo9igt¬AD÷1595068500¬ADE÷1595068500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷G22a9bXc¬WV÷guangzhou¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷nTceAvIi¬WU÷guangzhou-r-f¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷8pvz2znD¬AD÷1595068500¬ADE÷1595068500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷IDJsiHHT¬WV÷hebei-china-fortune¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷OjKwhc2N¬WU÷shanghai-shenhua¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷MmSHQJOD¬AD÷1595068500¬ADE÷1595068500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷8xaiBK2o¬WV÷jiangsu-suning¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷fZA9nyQp¬WU÷wuhan-zall¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷OEmb6kwa¬AD÷1595154900¬ADE÷1595154900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷Qefo0ffp¬WV÷shanghai-sipg¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷Y32J4znT¬WU÷beijing-guoan¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷fuqf7VNh¬AD÷1595154900¬ADE÷1595154900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷fD3F5GWM¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷0j4B6dHG¬WU÷henan-jianye¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷pv5eWiVF¬AD÷1595154900¬ADE÷1595154900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷0STkY8cc¬WV÷shenzhen-fc¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷MyVoZlri¬WU÷shandong-luneng¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷pUy74T7B¬AD÷1596281700¬ADE÷1596281700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷QFpuMyH3¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷WhoyNH1c¬WU÷chongqing-lifan¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷2Fa0VBpM¬AD÷1596281700¬ADE÷1596281700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shenzhen¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷8hXcWnS9¬WV÷guangzhou-r-f¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷U1YgXSC3¬WU÷shenzhen-fc¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~
107
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Super League 2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Kiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super League 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super League 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Super League 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super League 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!