FA Cup 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Jalkapallo Kiina

FA Cup
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷KIINA: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Kiina¬ZC÷rwTSM1tB¬ZD÷c¬ZE÷8S6a4T6O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kiina/fa-cup/¬ZX÷00Kiina 005......0070000000001000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kiina¬~AA÷Mg1NP5qo¬AD÷1600516800¬ADE÷1600516800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600523700¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷jRgdU3r0¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷jJSO0eiT-jVgsyKkg.png¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷UHh0TNc6¬WV÷chongqing-lifan¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷KU0L1JiT-4Q98z8Gu.png¬~AA÷0rafW76H¬AD÷1600515300¬ADE÷1600515300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600522062¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷tY1Aw8LD¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷EBqbYgDN-4WCYnGda.png¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷KO0ExSzK¬WV÷qingdao-huanghai¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷xEJMFSUH-6yaHtRIn.png¬~AA÷vZcbVRLN¬AD÷1600509600¬ADE÷1600509600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600517059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷lb5IynjQ¬WU÷wuhan-zall¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷G8CTyhCN-h2tf18rb.png¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷j7ipX5bs¬WV÷hebei-china-fortune¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷d4HBn1hT-f7Wkja0C.png¬~AA÷KpFeUoyU¬AD÷1600500600¬ADE÷1600500600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600507435¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷pUjlWPDm¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷zkdywJkC-049ppEtI.png¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷d4fhVqTg¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷rsJBX9Pq-Gb8SkNcR.png¬~AA÷6LajXmiB¬AD÷1600430400¬ADE÷1600430400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600436902¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷CbNQVe27¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷GUbvaLhT-ve8lqYeO.png¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷Q1RUUFHD¬WV÷dalian-professional¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷4lI5RoAN-xWy0fsTK.png¬~AA÷zck5lkMo¬AD÷1600428900¬ADE÷1600428900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600435559¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷bic4SsDC¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷MTIDsrS0-IRt22edn.png¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷xrd8R1SI¬WV÷henan-jianye¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷K8Yu1xiT-bLMpv5yI.png¬~AA÷Ag6sZ9Mb¬AD÷1600423200¬ADE÷1600423200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600430468¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷6JBBZw3r¬WU÷shanghai-shenhua¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷6XzJhD7k-049ppEtI.png¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷pAAFYcIl¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷AqmDBaDN-0QzQy1JQ.png¬~AA÷hIenYTy5¬AD÷1600414200¬ADE÷1600414200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600421071¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷voPIXHXf¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷4AtL4nhT-hY6u1VrU.png¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷IyOMWym1¬WV÷shenzhen-fc¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷j13EwCUH-O4uDBYcn.png¬~
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KIINA: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Kiina¬ZC÷rwTSM1tB¬ZD÷c¬ZE÷8S6a4T6O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kiina/fa-cup/¬ZX÷00Kiina 005......0070000000001000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kiina¬~AA÷ED1tOb9G¬AD÷1606376100¬ADE÷1606376100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷I9aIKiGm¬WU÷shanghai-sipg¬GRA÷0¬OA÷jJSO0eiT-jVgsyKkg.png¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷d0bMJBVg¬WV÷changchun-yatai¬GRB÷0¬OB÷QL5qGale-QuEUmdsg.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷IopPFzHd¬AD÷1606390500¬ADE÷1606390500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷SMsbXUag¬WU÷guangzhou¬GRA÷0¬OA÷MTIDsrS0-IRt22edn.png¬WN÷KUN¬AF÷Kunshan¬JB÷6Dt2WlFa¬WV÷kunshan¬GRB÷0¬OB÷jN9Qi0jT-h8iUFtCO.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷lYf9ZfWs¬AD÷1606462500¬ADE÷1606462500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷KMXTZVhA¬WU÷tianjin-teda¬GRA÷0¬OA÷zkdywJkC-049ppEtI.png¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷EqXXYk8G¬WV÷guizhou-zhicheng¬GRB÷0¬OB÷EXqo4mme-GMdcNNAQ.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷h40pNIOM¬AD÷1606476900¬ADE÷1606476900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷jNcQIVp0¬WU÷jiangsu-suning¬GRA÷0¬OA÷4AtL4nhT-hY6u1VrU.png¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬JB÷2c1UHk06¬WV÷meizhou-hakka¬GRB÷0¬OB÷pKfalX5k-AXNiDWB0.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷ClsHHdnp¬AD÷1606545000¬ADE÷1606545000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷OQhKvD7J¬WU÷wuhan-zall¬GRA÷0¬OA÷G8CTyhCN-h2tf18rb.png¬WN÷PER¬AF÷Taizhou Yuanda¬JB÷2HiOwXMP¬WV÷taizhou-yuanda¬GRB÷0¬OB÷vkN4Bfne-vijmGHzA.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷AuekMxvT¬AD÷1606563300¬ADE÷1606563300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷dK0YG9FC¬WU÷beijing-guoan¬GRA÷0¬OA÷EBqbYgDN-4WCYnGda.png¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Better City¬JB÷zBaxGTUI¬WV÷chengdu-better-city¬GRB÷0¬OB÷zcAKWjlC-lrHYPV9E.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷nP8svyOQ¬AD÷1606635300¬ADE÷1606635300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷CdULyhOc¬WU÷guangzhou-r-f¬GRA÷0¬OA÷AqmDBaDN-0QzQy1JQ.png¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷tWYPzCw4¬WV÷suzhou-dongwu¬GRB÷0¬OB÷2TO98OWH-dSUxEIY2.png¬AN÷n¬~AA÷6BtLGG1j¬AD÷1606649700¬ADE÷1606649700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷KdvjZjVt¬WU÷shandong-luneng¬GRA÷0¬OA÷GUbvaLhT-ve8lqYeO.png¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Greentown¬JB÷YarfYApm¬WV÷zhejiang-greentown¬GRB÷0¬OB÷QefQPRPq-INOU2Bf9.png¬AN÷n¬~~
8
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä FA Cup 2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Kiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa FA Cup 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, FA Cup 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). FA Cup 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). FA Cup 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup