Yi League 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Jalkapallo Kiina

Yi League
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷KIINA: Yi League¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kiina¬ZC÷KhLZaQYd¬ZD÷c¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kiina/yi-league/¬ZX÷00Kiina 005......0020000000001000Yi League 009League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kiina¬~AA÷EXX9JEKk¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640206¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷rRcNwhLe¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷CKVEP2Sq-dtjS2X84.png¬WN÷BAO¬AF÷Inner Mongolia¬JB÷MHdRxCz2¬WV÷inner-mongolia¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷bsVGW3BN-2eK6oWwU.png¬~AA÷O2F0txS2¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing Fengfan¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640143¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Fengfan¬JA÷jBiPcDCR¬WU÷nanjing-fengfan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷0rM4ePAN-UZZpLSOp.png¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬JB÷hKwigXKr¬WV÷qingdao-jonoon¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷YLkyqS5k-rNBxnzC5.png¬~AA÷noWHHhk2¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xian Daxing Chongde¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640150¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIA¬AE÷Xian Daxing Chongde¬JA÷rolHaZsF¬WU÷xian-daxing-chongde¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷fNCZD2Qq-zFkfxHAe.png¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷dlhLbgcL¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷xv9vNMPq-t8n5VFJU.png¬~AA÷6sy8Nid4¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606639959¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷0nIBEooE¬WU÷zhejiang-yiteng¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷KliYClXH-AFMrHvWu.png¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷vwHFD50K¬WV÷wuhan-three-towns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷IDcvXdkC-dQwgWrqb.png¬~AA÷dWTKKktN¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷C8Ac5s80¬WU÷zibo-cuju-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷ITqxd0UH-jVwr2ka0.png¬WN÷GUA¬AF÷Guangxi Baoyun¬JB÷ja9141N6¬WV÷guangxi-baoyun¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷WfQfyMR0-t0GKV0UJ.png¬~AA÷l6QCMBBA¬AD÷1606615200¬ADE÷1606615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬JA÷YaGJCPFQ¬WU÷hunan-billows¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷4tqbGk96-Ys7arfxJ.png¬WN÷WUH¬AF÷Hubei Chufeng Heli¬JB÷AL7o8qOs¬WV÷hubei-chufeng-heli¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬OB÷0S3UXI76-zuejOWM3.png¬~AA÷29UGLVQG¬AD÷1606615200¬ADE÷1606615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Jiading City Development¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading City Development¬JA÷4r7k73wl¬WU÷shanghai-jiading-city-development¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷Qo5MDtQq-tGKtvdcE.png¬WN÷SHA¬AF÷Shanxi Longjin¬JB÷rZ5g6Nhf¬WV÷shanxi-longjin¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷4nk0WDA6-pnvUqaSh.png¬~AA÷zNSOJ9eT¬AD÷1606615200¬ADE÷1606615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Kunlu¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yunnan Kunlu¬JA÷pM853LxD¬WU÷yunnan-kunlu¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷OWPYdgSq-tYm1XMXS.png¬WN÷XIA¬AF÷Xian Youkeduo¬JB÷r7R82uhJ¬WV÷xian-youkeduo¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷YelHGnXH-W4eTuYKs.png¬~AA÷8fXDIYZe¬AD÷1606546800¬ADE÷1606546800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Red Lions¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606553607¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Red Lions¬JA÷AXk91eD2¬WU÷qingdao-red-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷4nHLiyhT-4Y71Yk4M.png¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷lOlD0FS8¬WV÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷n7yE70WH-tShK4gvh.png¬~AA÷2gE4uds9¬AD÷1606546800¬ADE÷1606546800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Bogang¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606554119¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Bogang¬JA÷0pwehizk¬WU÷shenzhen-bogang¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷n7tVZM76-WtyJUQwi.png¬WN÷ZHO¬AF÷Zhongchuang Hengtai¬JB÷vyxaiBke¬WV÷zhongchuang-hengtai¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬OB÷ljoaxVoe-zeVTQxv9.png¬~AA÷dGiwPzcS¬AD÷1606374000¬ADE÷1606374000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606381001¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷6sYsbM6A¬WU÷hebei-elite¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷n7yE70WH-tShK4gvh.png¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷pYWoctMG¬WV÷jiangsu-yancheng¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷CKVEP2Sq-dtjS2X84.png¬~AA÷KQYeQgCo¬AD÷1606374000¬ADE÷1606374000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hubei Chufeng Heli¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606380819¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Hubei Chufeng Heli¬JA÷EBT9fQgr¬WU÷hubei-chufeng-heli¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷0S3UXI76-zuejOWM3.png¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Jiading City Development¬JB÷h2SDgp9l¬WV÷shanghai-jiading-city-development¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬OB÷Qo5MDtQq-tGKtvdcE.png¬~AA÷2cU5Kf5q¬AD÷1606374000¬ADE÷1606374000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inner Mongolia¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606381842¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Inner Mongolia¬JA÷xUfFuEjq¬WU÷inner-mongolia¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷bsVGW3BN-2eK6oWwU.png¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Bogang¬JB÷l4bJvY5k¬WV÷shenzhen-bogang¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬OB÷n7tVZM76-WtyJUQwi.png¬~AA÷bHXaPDRi¬AD÷1606374000¬ADE÷1606374000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanxi Longjin¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606380900¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanxi Longjin¬JA÷nPRHh4Of¬WU÷shanxi-longjin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷4nk0WDA6-pnvUqaSh.png¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬JB÷0SVLiOw1¬WV÷zhejiang-yiteng¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷KliYClXH-AFMrHvWu.png¬~AA÷Sjx4OXtb¬AD÷1606374000¬ADE÷1606374000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Three Towns¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606380994¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Three Towns¬JA÷fkVPjrg7¬WU÷wuhan-three-towns¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷IDcvXdkC-dQwgWrqb.png¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷YuUTk28D¬WV÷hunan-billows¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷4tqbGk96-Ys7arfxJ.png¬~AA÷ljlVQdSF¬AD÷1606287600¬ADE÷1606287600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606294493¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷jiRR147o¬WU÷beijing-technology¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷xv9vNMPq-t8n5VFJU.png¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Red Lions¬JB÷4fVV0OMi¬WV÷qingdao-red-lions¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷4nHLiyhT-4Y71Yk4M.png¬~AA÷rT3o6jRT¬AD÷1606287600¬ADE÷1606287600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiina U19¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606294437¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YEO¬AF÷Yunnan Kunlu¬JB÷l6wz1SGE¬WV÷yunnan-kunlu¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷OWPYdgSq-tYm1XMXS.png¬WM÷CHN¬AE÷Kiina U19¬JA÷xWZV1818¬WU÷kiina¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷4OEHnM8k-YyQdlZTO.png¬~AA÷AakRRxD9¬AD÷1606287600¬ADE÷1606287600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606294555¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷XIA¬AF÷Xian Daxing Chongde¬JB÷xlwpwLUp¬WV÷xian-daxing-chongde¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷fNCZD2Qq-zFkfxHAe.png¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬JA÷zuiIs1MT¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷YLkyqS5k-rNBxnzC5.png¬~AA÷ILfD1AZp¬AD÷1606287600¬ADE÷1606287600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xian Youkeduo¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606294367¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIA¬AE÷Xian Youkeduo¬JA÷rTxv0nWK¬WU÷xian-youkeduo¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷YelHGnXH-W4eTuYKs.png¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Cuju¬JB÷MJyra6oR¬WV÷zibo-cuju-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷ITqxd0UH-jVwr2ka0.png¬~AA÷IPhZPGsM¬AD÷1606287600¬ADE÷1606287600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhongchuang Hengtai¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606294550¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHO¬AE÷Zhongchuang Hengtai¬JA÷bHUZarxb¬WU÷zhongchuang-hengtai¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷ljoaxVoe-zeVTQxv9.png¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Fengfan¬JB÷x8Twa2i4¬WV÷nanjing-fengfan¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷0rM4ePAN-UZZpLSOp.png¬~
100
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KIINA: Yi League - Pudotuspelit¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kiina¬ZC÷bqKwapl3¬ZD÷c¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/jalkapallo/kiina/yi-league/¬ZX÷00Kiina 005......0020000000001000Yi League - 024spelit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kiina¬~UD÷168380¬ZC÷bqKwapl3¬UN÷Finaali¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1607842800¬~AA÷Is4TU8Ab¬AD÷1607151600¬ADE÷1607151600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beijing Technology¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷zDWuFfXB¬WV÷wuhan-three-towns¬GRB÷0¬OB÷IDcvXdkC-dQwgWrqb.png¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷E3VqEEnI¬WU÷beijing-technology¬GRA÷0¬OA÷xv9vNMPq-t8n5VFJU.png¬AN÷n¬~AA÷vchxTnuB¬AD÷1607151600¬ADE÷1607151600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Fengfan¬JB÷bkAcXymt¬WV÷nanjing-fengfan¬GRB÷0¬OB÷0rM4ePAN-UZZpLSOp.png¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷ChE1We2n¬WU÷zibo-cuju-fc¬GRA÷0¬OA÷ITqxd0UH-jVwr2ka0.png¬AN÷n¬~ZA÷KIINA: Yi League - Karsinta¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kiina¬ZC÷6DJ3a439¬ZD÷c¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷14¬ZL÷/jalkapallo/kiina/yi-league/¬ZX÷00Kiina 005......0020000000001000Yi League - 020rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kiina¬~AA÷UookQpPT¬AD÷1607238000¬ADE÷1607238000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanxi Longjin¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanxi Longjin¬JA÷QqALRXGH¬WU÷shanxi-longjin¬GRA÷0¬OA÷4nk0WDA6-pnvUqaSh.png¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷vmEPQiWN¬WV÷jiangsu-yancheng¬GRB÷0¬OB÷CKVEP2Sq-dtjS2X84.png¬AN÷n¬~ZA÷KIINA: Yi League - Pudotuspelit¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kiina¬ZC÷bqKwapl3¬ZD÷c¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/jalkapallo/kiina/yi-league/¬ZX÷00Kiina 005......0020000000001000Yi League - 024spelit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kiina¬~UD÷168380¬ZC÷bqKwapl3¬UN÷Finaali¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1607842800¬~AA÷8WdtS6fH¬AD÷1607497200¬ADE÷1607497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nanjing Fengfan¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Fengfan¬JA÷6FD5VFHh¬WU÷nanjing-fengfan¬GRA÷0¬OA÷0rM4ePAN-UZZpLSOp.png¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Cuju¬JB÷p6C9UZWb¬WV÷zibo-cuju-fc¬GRB÷0¬OB÷ITqxd0UH-jVwr2ka0.png¬AN÷n¬~AA÷06gYTSP4¬AD÷1607497200¬ADE÷1607497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Three Towns¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Three Towns¬JA÷rwzlDY1O¬WU÷wuhan-three-towns¬GRA÷0¬OA÷IDcvXdkC-dQwgWrqb.png¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷MTYiChHU¬WV÷beijing-technology¬GRB÷0¬OB÷xv9vNMPq-t8n5VFJU.png¬AN÷n¬~ZA÷KIINA: Yi League - Karsinta¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kiina¬ZC÷6DJ3a439¬ZD÷c¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷14¬ZL÷/jalkapallo/kiina/yi-league/¬ZX÷00Kiina 005......0020000000001000Yi League - 020rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kiina¬~AA÷4vxHL4Xp¬AD÷1607583600¬ADE÷1607583600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanxi Longjin¬JB÷Y9DTPBoU¬WV÷shanxi-longjin¬GRB÷0¬OB÷4nk0WDA6-pnvUqaSh.png¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷zJaeLVgo¬WU÷jiangsu-yancheng¬GRA÷0¬OA÷CKVEP2Sq-dtjS2X84.png¬AN÷n¬~
6
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Yi League 2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Kiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Yi League 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Yi League 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Yi League 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Yi League 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup