Copa de la Superliga 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Jalkapallo Argentiina

Copa de la Superliga
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Copa de la Superliga¬ZEE÷E3YDzuor¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷0KhTtmt8¬ZD÷p¬ZE÷SnAdgmlH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_E3YDzuor¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/copa-de-la-superliga/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0070000000001000Copa de la S020erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷dSJHa3dj¬AD÷1584403800¬ADE÷1584403800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584410834¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷dMLoaNpn¬WU÷rosario¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷QeQkbs0h¬WV÷colon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~AA÷2PA7MQ33¬AD÷1584396000¬ADE÷1584396000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584402760¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷pQQ9gJEN¬WU÷lanus¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷v1uDhwUT¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~AA÷EqG6B6f9¬AD÷1584320400¬ADE÷1584320400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584327327¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬JA÷zND70I8O¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷Ox7kP1oP¬WV÷newells-old-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~AA÷OYB3N6lc¬AD÷1584313200¬ADE÷1584313200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584320368¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷CCS1eupB¬WU÷aldosivi¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬JB÷6ZR5faaH¬WV÷racing-club¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~AA÷hzFAAQ9F¬AD÷1584305100¬ADE÷1584305100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584311909¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷QogHKLgt¬WU÷union-santa-fe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷K8hLJu9n¬WV÷arsenal-sarandi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~AA÷rZIFK4YF¬AD÷1584297000¬ADE÷1584297000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584303769¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷8GJQB0Ui¬WU÷huracan¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷2wJUAKqb¬WV÷talleres-cordoba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~AA÷AB9F9pPL¬AD÷1584226800¬ADE÷1584226800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584233389¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷IgBOIaOh¬WU÷godoy-cruz¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷CGASHJwa¬WV÷boca-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~AA÷6seo4Onq¬AD÷1584210600¬ADE÷1584210600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584217473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷bXCvFHNH¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷hfCrEywO¬WV÷velez-sarsfield¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~AA÷l28J84vS¬AD÷1584144600¬ADE÷1584144600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584151504¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷j79WGwg5¬WU÷patronato¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷KtEzGc8B¬WV÷san-lorenzo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~AA÷Kpak3r2k¬AD÷1584136800¬ADE÷1584136800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584144723¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷6cGnDehU¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷rJihYvOu¬WV÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ei katsojia.¬AW÷1¬~
10
fixtures
0
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Copa de la Superliga 2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Copa de la Superliga 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Copa de la Superliga 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Copa de la Superliga 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Copa de la Superliga 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!