Copa de la Superliga 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Argentiina

Copa de la Superliga
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Copa de la Superliga¬ZEE÷E3YDzuor¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷0KhTtmt8¬ZD÷p¬ZE÷SnAdgmlH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_E3YDzuor¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/copa-de-la-superliga/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0070000000001000Copa de la S020erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷OYB3N6lc¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷CCS1eupB¬WU÷aldosivi¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬JB÷6ZR5faaH¬WV÷racing-club¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EqG6B6f9¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬JA÷zND70I8O¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷Ox7kP1oP¬WV÷newells-old-boys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pl0CLpJ9¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷tARvlcxo¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷fDFMCtFo¬WV÷estudiantes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kpak3r2k¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷6cGnDehU¬WU÷gimnasia-l-p¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷rJihYvOu¬WV÷banfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AB9F9pPL¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷IgBOIaOh¬WU÷godoy-cruz¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷CGASHJwa¬WV÷boca-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rZIFK4YF¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷8GJQB0Ui¬WU÷huracan¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷2wJUAKqb¬WV÷talleres-cordoba¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6seo4Onq¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷bXCvFHNH¬WU÷independiente¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷hfCrEywO¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2PA7MQ33¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷pQQ9gJEN¬WU÷lanus¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷v1uDhwUT¬WV÷argentinos-jrs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l28J84vS¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷j79WGwg5¬WU÷patronato¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷KtEzGc8B¬WV÷san-lorenzo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zJILbNBd¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷4nPgc1Fb¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷b9OcdLU4¬WV÷atletico-tucuman¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dSJHa3dj¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷QeQkbs0h¬WV÷colon¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷dMLoaNpn¬WU÷rosario¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hzFAAQ9F¬AD÷1584306000¬ADE÷1584306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷QogHKLgt¬WU÷union-santa-fe¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷K8hLJu9n¬WV÷arsenal-sarandi¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4AYaaf27¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷IT16OwEc¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷Cj1ANcT3¬WV÷aldosivi¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ULPlOqvF¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷KnsjMYUp¬WU÷arsenal-sarandi¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷YkVXpI7o¬WV÷godoy-cruz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zVtq3x3r¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷tUHY9va4¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷A3Mx9bEA¬WV÷huracan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rPThN3gL¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷pQYypxNi¬WU÷banfield¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷vmYuqdxb¬WV÷independiente¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86ytQ592¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷GjhCTGxB¬WU÷boca-juniors¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬JB÷ADiGSzhH¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ELum2dIl¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷lfLt8ITG¬WU÷colon¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷rHKp7xqN¬WV÷defensa-y-justicia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AmZe0zm1¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷jN9K0zMj¬WU÷estudiantes¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷vw32PJbi¬WV÷lanus¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t0mb1MW1¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷8Ql4Vx8b¬WU÷newells-old-boys¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬JB÷2ml8UdN4¬WV÷patronato¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wdzh1GXf¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷fiOl6dbT¬WU÷racing-club¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷CWAG1G6p¬WV÷rosario¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nczpPPO8¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷IweOQEMT¬WV÷gimnasia-l-p¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷l4jKRf7N¬WU÷san-lorenzo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IDx4bEHD¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷Qg5EMHrA¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷KG4ILybG¬WV÷river-plate¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29lf22He¬AD÷1584910800¬ADE÷1584910800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷M9jdXbwn¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷UZk0WIhh¬WV÷union-santa-fe¬AW÷1¬AN÷n¬~
132
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Ohje: Olet tällä hetkellä Copa de la Superliga 2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Copa de la Superliga 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Copa de la Superliga 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Copa de la Superliga 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Copa de la Superliga 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!