Primera B 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Jalkapallo Argentiina

Primera B
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B - Clausura¬ZEE÷GKJrZE7I¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷YHEohwp4¬ZD÷c¬ZE÷vcEDm61d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_GKJrZE7I¬ZJ÷24¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0030000000001000Primera B - 020ausura000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷nVoNHX1I¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305718¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬JB÷WQ5jJM9e¬WV÷sacachispas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬JA÷hz7nK2fk¬WU÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷Eyv9uyfP¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Justo Jose de Urquiza¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305967¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬JB÷GIqeHrfE¬WV÷fenix¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷JUS¬AE÷Justo Jose de Urquiza¬JA÷xSpiIOv8¬WU÷justo-jose-de-urquiza¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷46dIIDnC¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Telmo¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305415¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEL¬AE÷San Telmo¬JA÷O4lOPOWR¬WU÷san-telmo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TRI¬AF÷Tristan Suarez¬JB÷QDzjLruq¬WV÷tristan-suarez¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷MceyZYWh¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa San Carlos¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305643¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬JB÷EDRs8vH0¬WV÷defensores-unidos¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷VIL¬AE÷Villa San Carlos¬JA÷zNSw9K1f¬WU÷villa-san-carlos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷QFcEJgX5¬AD÷1584212400¬ADE÷1584212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colegiales¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584219181¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Armenio¬JB÷UskKQ4HL¬WV÷deportivo-armenio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Colegiales¬JA÷GvoGRp2F¬WU÷colegiales¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷GpQzye2t¬AD÷1584212400¬ADE÷1584212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Miguel¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584219129¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UAI¬AF÷UAI Urquiza¬JB÷Orm3FMOQ¬WV÷uai-urquiza¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬WM÷SAN¬AE÷San Miguel¬JA÷phlaG29K¬WU÷san-miguel¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷r7dXZEHn¬AD÷1584205200¬ADE÷1584205200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comunicaciones¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584212091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEI¬AF÷Talleres (R.E)¬JB÷t0TZ90nl¬WV÷talleres-remedios-escalada¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷COM¬AE÷Comunicaciones¬JA÷UPPVAtXs¬WU÷comunicaciones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷0YkRGiHO¬AD÷1584202200¬ADE÷1584202200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584208801¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALM¬AF÷Almirante Brown¬JB÷vi9bH0v8¬WV÷almirante-brown¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬JA÷Qm5fItP1¬WU÷los-andes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷SKFRScAJ¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres (R.E)¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583887873¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Miguel¬JB÷naXTFm33¬WV÷san-miguel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷GEI¬AE÷Talleres (R.E)¬JA÷YeTPGTmc¬WU÷talleres-remedios-escalada¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷j3Wr4EXI¬AD÷1583784000¬ADE÷1583784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Unidos¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583790711¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COM¬AF÷Comunicaciones¬JB÷WjkshpBd¬WV÷comunicaciones¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Unidos¬JA÷h0jwgQej¬WU÷defensores-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Ikf6LF2g¬AD÷1583784000¬ADE÷1583784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacachispas¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583790839¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEL¬AF÷San Telmo¬JB÷693P4Nf2¬WV÷san-telmo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SAC¬AE÷Sacachispas¬JA÷SI4L53ud¬WU÷sacachispas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷zR41Memm¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almirante Brown¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704627¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬JB÷pfFG6qQk¬WV÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ALM¬AE÷Almirante Brown¬JA÷YJBC7PAq¬WU÷almirante-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷CCXv5fIC¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentino de Quilmes¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704342¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentino de Quilmes¬JA÷8AT5BYBH¬WU÷argentino-de-quilmes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa San Carlos¬JB÷pziZg6tp¬WV÷villa-san-carlos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6BEVRHPP¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UAI Urquiza¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704500¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUS¬AF÷Justo Jose de Urquiza¬JB÷KCVyERXF¬WV÷justo-jose-de-urquiza¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UAI¬AE÷UAI Urquiza¬JA÷tMWXE7I9¬WU÷uai-urquiza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
224
fixtures
0
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Primera B 2019/2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Primera B 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Primera B 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Primera B 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Primera B 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!