Copa Argentina, Argentiinan Cup livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Jalkapallo Argentiina

Copa Argentina
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷pAw8m2Ph¬ZD÷p¬ZE÷l4eOfELq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷W4EQLLnk¬AD÷1584043200¬ADE÷1584043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584049029¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷jHIhe2o9¬WV÷douglas-haig¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷CQJldrW2¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AM÷Pelataan kaksi 35 minuutin puoliskoa. Neutraalikenttä.¬~AA÷AeDUKu2e¬AD÷1583975400¬ADE÷1583975400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583982041¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬JB÷bsM0gtGL¬WV÷canuelas¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷KjNdfM0F¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬~AA÷ltPLM1Xr¬AD÷1583874000¬ADE÷1583874000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platense¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583880973¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷bNV6Xbg2¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PLA¬AE÷Platense¬JA÷nmS2Yvvd¬WU÷platense¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬~AA÷nBRGsy1b¬AD÷1583449500¬ADE÷1583449500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583457587¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOC¬AF÷Dock Sud¬JB÷x6AvQT7N¬WV÷dock-sud¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷bFBzR9hH¬WU÷union-santa-fe¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Neutraalikenttä.¬~AA÷8KSCrHoh¬AD÷1583368200¬ADE÷1583368200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583375613¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEL¬AF÷San Telmo¬JB÷4hCWRkwB¬WV÷san-telmo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬JA÷jk8SSVN4¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬~AA÷4nMLteG4¬AD÷1583359200¬ADE÷1583359200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583367594¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAF¬AF÷Laferrere¬JB÷8l1AK7Vp¬WV÷laferrere¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷6uFrPmNT¬WU÷estudiantes¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬~AA÷YDW8Z1cc¬AD÷1582844700¬ADE÷1582844700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Patronato¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582852485¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬JB÷hS7hH3GI¬WV÷instituto¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷bigkIq1C¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬~AA÷tKqNBb5j¬AD÷1582749300¬ADE÷1582749300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582756491¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷IDiZLR1m¬WU÷aldosivi¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GEI¬AF÷Talleres (R.E)¬JB÷CziwLoHg¬WV÷talleres-remedios-escalada¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Neutraalikenttä.¬~AA÷fNX4zrri¬AD÷1582675800¬ADE÷1582675800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582682687¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬JB÷K0foJPo6¬WV÷sportivo-barracas¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷QwesK5Wa¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬~
9
fixtures
0
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Copa Argentina, Argentiinan Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Copa Argentina, Argentiinan Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Copa Argentina, Argentiinan Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Copa Argentina, Argentiinan Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Copa Argentina, Argentiinan Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup