Copa Argentina, Argentiinan Cup livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Argentiina

Copa Argentina
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷zmWwrJPm¬AD÷1568923200¬ADE÷1568923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568930600¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷4xkrA6wt¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BAR¬AF÷Barracas Central¬JB÷rTmn9Qhn¬WV÷barracas-centra¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KzUhpeaD¬AD÷1568851800¬ADE÷1568851800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568858573¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷WvT5td1d¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷IyP1sxnj¬WU÷godoy-cruz¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷d2Kntcf0¬AD÷1568841000¬ADE÷1568841000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568848623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷YHta6Ox5¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷php35rhB¬WV÷banfield¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nwSjFdRm¬AD÷1568153400¬ADE÷1568153400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Colon¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568160921¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷C4mvWDM0¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷6RnrVXy7¬WV÷atletico-tucuman¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fNqhmmWH¬AD÷1567965900¬ADE÷1567965900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567972941¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬JB÷rT9QXmJR¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷04KLYT3L¬WU÷villa-mitre¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷lpqdn7oO¬AD÷1567887000¬ADE÷1567887000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567894128¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷4WFiT7Rr¬WV÷argentinos-jrs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷bgFeSRtk¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷4SNfvyPC¬AD÷1567642200¬ADE÷1567642200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567650061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷zswG2txU¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷xjPsb0po¬WV÷boca-unidos¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷rJMbwevJ¬AD÷1567030200¬ADE÷1567030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567037105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷jgDPMqNo¬WU÷arsenal-sarandi¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬JB÷4dHTL3xh¬WV÷ca-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷2mFkNMKG¬AD÷1567022400¬ADE÷1567022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567029197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷zmvAYCP0¬WU÷patronato¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷29A6XWv7¬WV÷independiente¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷A5OjuH96¬AD÷1567014000¬ADE÷1567014000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567020641¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷vFq7427H¬WU÷sol-de-mayo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷I5rB3MMN¬WV÷colon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷EwVsswuf¬AD÷1566425700¬ADE÷1566425700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566433475¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷C2hj8p8h¬WU÷san-martin-tucuman¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷jgif74Nb¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tCHzqaAs¬AD÷1566412200¬ADE÷1566412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566419353¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬JA÷QBJXk3hO¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬JB÷vFNykN7U¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷M5mp01t3¬AD÷1565741400¬ADE÷1565741400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565749423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷xnLHE069¬WU÷boca-juniors¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷GxKLDKLF¬WV÷almagro¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
52
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷IeLdl3lE¬AD÷1569452400¬ADE÷1569452400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CA Estudiantes¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷CA Estudiantes¬JA÷YNg9Hog5¬WU÷ca-estudiantes¬WN÷REA¬AF÷Real Pilar¬JB÷GnqEG58B¬WV÷real-pilar¬AN÷n¬~AA÷lYOV8Ycg¬AD÷1569528000¬ADE÷1569528000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷pQND2W0j¬WV÷sportivo-estudiantes¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷OGMH1jGd¬WU÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷SONZ7hDa¬AD÷1569528600¬ADE÷1569528600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷21hbArKd¬WU÷almagro¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷thi292Z2¬WV÷talleres-cordoba¬AN÷n¬~AA÷GjsEPJBD¬AD÷1569543000¬ADE÷1569543000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷Qcj1J7Oh¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷fXf5IRwa¬WV÷independiente¬AN÷n¬~
4
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä Copa Argentina, Argentiinan Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Copa Argentina, Argentiinan Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Copa Argentina, Argentiinan Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Copa Argentina, Argentiinan Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Copa Argentina, Argentiinan Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!