NFL aikataulu, NFL otteluohjelma, Tulevat ottelut

Am. jalkapallo USA

NFL
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷2u39mAWq¬AD÷1576200000¬ADE÷1576200000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷fqT698HC¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷YZRA8SWI¬WV÷new-york-jets¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"},{"TVI":632,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"Viasat Jalkapallo"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16|33|383¬~AA÷WE7DnUoj¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷AiBgXB9J¬WU÷carolina-panthers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷lrAcWVOP¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷C85tj3hr¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷dCB7vTGn¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷z3ABwmWh¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷ja4pkN7l¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷SASIyR05¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷UP9Fx7oa¬WU÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷pM3llsNf¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷AZHNzoGB¬WU÷green-bay-packers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷lQGRZ4VH¬WV÷chicago-bears¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷dbnC7VNF¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷xSUzpkgP¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷vyH2u91t¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷I7m88B89¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷ALxkMo1I¬WU÷new-york-giants¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷OOtgL5GO¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16|383¬~AA÷CAp0AXwc¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷2kjYPT1g¬WU÷tennessee-titans¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷ttkxPmHa¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷A56Hol1d¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷6NdPRkXt¬WU÷washington-redskins¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷KQ0TQ9nm¬WV÷philadelphia-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16|383¬~AA÷tlccnLi7¬AD÷1576443900¬ADE÷1576443900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷zHkphnon¬WV÷cleveland-browns¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷MDotgSVu¬WU÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷Qyqm9raK¬AD÷1576443900¬ADE÷1576443900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷Mg3cmOaH¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷YVVQVeUq¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷bP7hm1x1¬AD÷1576443900¬ADE÷1576443900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷IaLVYOpO¬WU÷oakland-raiders¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷djKZXr0U¬WV÷jacksonville-jaguars¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷nopqAOqE¬AD÷1576445100¬ADE÷1576445100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷lt5kkpV4¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷SW3gl4pB¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷Kvd1ou7D¬AD÷1576445100¬ADE÷1576445100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷Uwkli60h¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷8UmhjQFb¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷Opl49ig3¬AD÷1576459200¬ADE÷1576459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷l6ltO7W5¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷SdmpNRoC¬WV÷buffalo-bills¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16|383¬~AA÷80Yi82EQ¬AD÷1576545300¬ADE÷1576545300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷GfLVUFqj¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷foKZTZbd¬WV÷indianapolis-colts¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷8EDQM1TJ¬AD÷1576951200¬ADE÷1576951200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷C0TF1EKR¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷lMKscYSr¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8OGvabyD¬AD÷1576963800¬ADE÷1576963800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷IJRa5dL2¬WU÷new-england-patriots¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷dAQ34Gz9¬WV÷buffalo-bills¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷69ZsbIjJ¬AD÷1576977300¬ADE÷1576977300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷jou73zjF¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷UyvB2f5L¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n5CULLrQ¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷MZIkeCce¬WV÷jacksonville-jaguars¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷rqKodhrk¬WU÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vc4dHuis¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷vBDffWC1¬WU÷cleveland-browns¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷I1CbgjS7¬WV÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Im30Ga6m¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷W40tIZ48¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷ru4pHgKE¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0Ch5FJLg¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷4fhgFXlR¬WV÷cincinnati-bengals¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷Q3gkGDZK¬WU÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E1Hz0vM6¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷2BqDsgTe¬WU÷new-york-jets¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷GEmHtDr2¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zBIW0K60¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷Uco5qFbq¬WU÷tennessee-titans¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷8lp9rZDk¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZNR10if¬AD÷1577037600¬ADE÷1577037600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷AD4YlyyM¬WU÷washington-redskins¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷l43xlejS¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pMPJ3MMs¬AD÷1577048700¬ADE÷1577048700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷r1DHhJyc¬WU÷denver-broncos¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷MiCLiwi3¬WV÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vqPN2txl¬AD÷1577048700¬ADE÷1577048700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷4G1Qjc69¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷Gj5UkHLF¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8xdDDcj6¬AD÷1577049900¬ADE÷1577049900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷I1YT8VRf¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷W4xY7ks1¬WV÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EFd9Ewy0¬AD÷1577049900¬ADE÷1577049900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷dnpLAicr¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷zwqP9BCl¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nTfHCH5C¬AD÷1577064000¬ADE÷1577064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷QRyx79d7¬WU÷chicago-bears¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷4Izt6TBD¬WV÷kansas-city-chiefs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SvCEByLI¬AD÷1577150100¬ADE÷1577150100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷4AtHUClE¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷r1uLTW3K¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6VAIAezP¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷xOvPSjJQ¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷EqWjOARs¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KYb0ZvDP¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷d8LeNUtl¬WU÷buffalo-bills¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷zaKaMldf¬WV÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I9vyTxjg¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷zBrNQ3mt¬WU÷carolina-panthers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷E1sRPN2n¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nqquSd5a¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷WxxWOsIh¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷ATzzO1Xb¬WV÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QZsqRGK5¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷4jzvNLn5¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷IgvrMu2B¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bXmQzzC¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷0ITnLaHH¬WU÷detroit-lions¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷v9SjKJWN¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KYzhPfkI¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷lrEMEcfo¬WV÷tennessee-titans¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷nZRfJwnU¬WU÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EezdOE4O¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷hGv3Nkbo¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷6Jr7M9Di¬WV÷indianapolis-colts¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hnZaNYJU¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷0trBLTSc¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷vXtFKmr4¬WV÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fkh4SQGu¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷zazOIRCG¬WV÷chicago-bears¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷d8yKJ7cA¬WU÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yui8RpWo¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷ULZRHoSM¬WU÷new-england-patriots¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷tdwWG5sT¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vJuXTIzm¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷QmDCJntD¬WU÷new-york-giants¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷OYVFI6eJ¬WV÷philadelphia-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dfjSUbLt¬AD÷1577642400¬ADE÷1577642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷4YO3L8B0¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷rPN7KSQ6¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S2jCQ4oh¬AD÷1577654700¬ADE÷1577654700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷nwGbCPkp¬WU÷denver-broncos¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷QTE2Bq5j¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t6fGPO0b¬AD÷1577654700¬ADE÷1577654700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷Eq8pzTsi¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷hz7lZncc¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OUqLOrG4¬AD÷1577654700¬ADE÷1577654700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷zadgY6C3¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷l20cXQR9¬WV÷san-francisco-49ers¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NFL - All Stars¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷vmRARrc8¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷17¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NFL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷OhIksAIi¬AD÷1580068800¬ADE÷1580068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NFC¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NFC¬AE÷NFC¬JA÷WYyEgAb7¬WU÷nfc¬WN÷AFC¬AF÷AFC¬JB÷r9uIhUDD¬WV÷afc¬AW÷1¬AN÷n¬~
170
49
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Löydä turnauksen NFL otteluohjelma, huomisen ottelut ja ja kaikki nykyisen kauden NFL otteluohjelmat. LiveTulokset.com tarjoaa kaikki NFL ottelut, live tulokset ja lopputulokset sekä tämän hetken sarjataulukot, head-to-head tilastot ja kerroinvertailun. NFL lisäksi voit seurata yli 5000 kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman LiveTulokset.comissa.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!