Am. jalkapallo »USA » NFL » 2018/2019

Loading ...
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - Harjoitusottelu¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2q1r34eg¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000145000NFL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Yyon3elR¬AD÷1533254400¬ADE÷1533254400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷djSMofvg¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷jDRQpEga¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷f9UUfXe7¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷r7j4bXNb¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷QVu9ciw5¬WV÷los-angeles-chargers¬AN÷n¬~AA÷CrYDHf3K¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷tI0qkTpo¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷fLlRDCNo¬WV÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷0nVQeDt1¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷zsmd0ggn¬WU÷buffalo-bills¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷4Gi0aD8h¬WV÷carolina-panthers¬AN÷n¬~AA÷YiZ9IzlE¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷CnrLfkNN¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷v9EHg9xU¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷nqRMdgRf¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷djlh1Zwt¬WV÷minnesota-vikings¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷WSMotj8U¬WU÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷QTxEbFdr¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷U3QUqY85¬WU÷green-bay-packers¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷nuLZrhOB¬WV÷tennessee-titans¬AN÷n¬~AA÷4KyIcZBl¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷QVJwrCwI¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷KhJssWhO¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷YaTYgiBD¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷YeqHeV7H¬WV÷houston-texans¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷vZqDdBhB¬WU÷kansas-city-chiefs¬AN÷n¬~AA÷QkElBhtl¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷x4pn9lxH¬WU÷miami-dolphins¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷I1bGiM6q¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷C6G08jQ6¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷IcrFCNr9¬WU÷new-england-patriots¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷CKsJBsbF¬WV÷washington-redskins¬AN÷n¬~AA÷fV557AuD¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷QNoNA1DL¬WU÷new-york-giants¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷8nyS9LSR¬WV÷cleveland-browns¬AN÷n¬~AA÷65996UfJ¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷AeNg5uyq¬WU÷new-york-jets¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷ILMc4ajk¬WV÷atlanta-falcons¬AN÷n¬~AA÷4tDhACef¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷Uy2KjtMk¬WU÷oakland-raiders¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷Ob1Ok0yd¬WV÷detroit-lions¬AN÷n¬~AA÷65XHGEIQ¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷8OhVCWxh¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷jmrzCjhb¬WV÷pittsburgh-steelers¬AN÷n¬~AA÷rROqCYQs¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷UwsvBA74¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷bDorAUMA¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YFHd9WA0¬AD÷1533844800¬ADE÷1533844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷2k0SlKj2¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷v7qBD3T2¬WV÷indianapolis-colts¬AN÷n¬~AA÷Q9tzNku0¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷nFgmFG47¬WV÷kansas-city-chiefs¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷IukqGdk1¬WU÷atlanta-falcons¬AN÷n¬~AA÷IqwSOBAm¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷t0e5NvcR¬WU÷carolina-panthers¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷burXIb5r¬WV÷miami-dolphins¬AN÷n¬~AA÷8YVvM9f6¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷Q5hiEzKD¬WU÷cleveland-browns¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷UwJXMSND¬WV÷buffalo-bills¬AN÷n¬~AA÷K8ciVDXJ¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷dCL13J5e¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷vyB62wL1¬WV÷cincinnati-bengals¬AN÷n¬~AA÷vgvOPies¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷29d1OKsL¬WV÷chicago-bears¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷pY1dP0SE¬WU÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷badeUXnQ¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷hvFA1cz8¬WU÷detroit-lions¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷6s3hQtD8¬WV÷new-york-giants¬AN÷n¬~AA÷C6xWNVPg¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷dQ0zIIKl¬WU÷green-bay-packers¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷vkjuHxze¬WV÷pittsburgh-steelers¬AN÷n¬~AA÷McXeBDco¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷6uSGCr06¬WU÷houston-texans¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷l4HLB2FC¬WV÷san-francisco-49ers¬AN÷n¬~AA÷8EZ78Bs4¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷CIlrT3pm¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷6ulnSNag¬WV÷seattle-seahawks¬AN÷n¬~AA÷UNz49iSc¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷f18BYPMP¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷0rovUqVt¬WV÷oakland-raiders¬AN÷n¬~AA÷nPUrLT9C¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷rsNyMnwK¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷x4MuL6hQ¬WV÷jacksonville-jaguars¬AN÷n¬~AA÷z1y0AXCi¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷SfGPAMUI¬WU÷new-england-patriots¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷GA97Z57J¬WV÷philadelphia-eagles¬AN÷n¬~AA÷t0qnKmPI¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷vD87GQ0s¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷KOP4FpGm¬WV÷arizona-cardinals¬AN÷n¬~AA÷IP6F2Lgo¬AD÷1534449600¬ADE÷1534449600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷bFO8E4Vg¬WU÷tennessee-titans¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷hxOCDOp0¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷QkUC7VdA¬AD÷1534464000¬ADE÷1534464000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷pWnjRsFa¬WU÷washington-redskins¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷27seQ1U5¬WV÷new-york-jets¬AN÷n¬~AA÷4tTG6kCG¬AD÷1534809600¬ADE÷1534809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷tbtaPLqC¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷zLu3OuaI¬WV÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷fB7ea74j¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷dnhZQYKG¬WU÷carolina-panthers¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷j9iwQhzN¬WV÷new-england-patriots¬AN÷n¬~AA÷GK8i0mkp¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷rqlVRE5A¬WV÷kansas-city-chiefs¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷0KbQSfj4¬WU÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷AwWO4TtT¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷ShoJUGLi¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷MTaMTzyb¬WV÷san-francisco-49ers¬AN÷n¬~AA÷b3SK59RM¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷nc8W6DTp¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷l2nFVd6o¬WV÷atlanta-falcons¬AN÷n¬~AA÷MHasNAdc¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷2mLerzji¬WV÷houston-texans¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷lpXDJjDj¬WU÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷rR0wOjsi¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷UajsPCkT¬WU÷miami-dolphins¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷AgY9KWcp¬WV÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷IqgjLlR9¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷zwD8uYZ9¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷4CHCvhkG¬WV÷seattle-seahawks¬AN÷n¬~AA÷jcibJSeM¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷2mcmYkSq¬WU÷new-york-jets¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷dAdiX9sj¬WV÷new-york-giants¬AN÷n¬~AA÷W88eInBS¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷z1eeWTdd¬WU÷oakland-raiders¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷zg1WfDZd¬WV÷green-bay-packers¬AN÷n¬~AA÷C6hfK8tG¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷r3GGwC4M¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷QR5LxWJS¬WV÷tennessee-titans¬AN÷n¬~AA÷4tknMUB3¬AD÷1535054400¬ADE÷1535054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷ENOasf5c¬WU÷washington-redskins¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷dnE4tEK3¬WV÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷YHfND6Jq¬AD÷1535068800¬ADE÷1535068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷Eq0zfXl3¬WU÷cleveland-browns¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷86avgi49¬WV÷philadelphia-eagles¬AN÷n¬~AA÷SvfRCQYk¬AD÷1535155200¬ADE÷1535155200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷M93rhBJF¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷4YhmiVYL¬WV÷detroit-lions¬AN÷n¬~AA÷trbVBpld¬AD÷1535241600¬ADE÷1535241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷rPiijklS¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷zHqJo9dq¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷rmxEzUQd¬AD÷1535313600¬ADE÷1535313600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷E7rNpTBk¬WU÷buffalo-bills¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷dWXRqmRe¬WV÷cincinnati-bengals¬AN÷n¬~AA÷MwyIZmt3¬AD÷1535328000¬ADE÷1535328000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷fHjVr7t2¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷8KvD7jJ2¬WV÷arizona-cardinals¬AN÷n¬~AA÷dYnnwNne¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷8MVuSH0n¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷xdzpRyGh¬WV÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷ShZaRPmq¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷MiACepQ7¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷OdleKT28¬WV÷miami-dolphins¬AN÷n¬~AA÷6qY3Qq3k¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷UeGS1Lns¬WV÷washington-redskins¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷x0haJmIE¬WU÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷ADnYV5uS¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷zyC4c6ee¬WU÷chicago-bears¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷r1B8dQA1¬WV÷buffalo-bills¬AN÷n¬~AA÷CSTUWoQL¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷dpD0bntk¬WV÷indianapolis-colts¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷ELNeaSQr¬WU÷cincinnati-bengals¬AN÷n¬~AA÷jDuMY7e9¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷nBwH6AY8¬WU÷detroit-lions¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷4nYL5UmF¬WV÷cleveland-browns¬AN÷n¬~AA÷U3vQXRAF¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷rwXP4l3L¬WU÷houston-texans¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷x0WT38IR¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷OKS8P3Ie¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷8nFW0u2m¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷QN9y0aHg¬WV÷green-bay-packers¬AN÷n¬~AA÷rVrrv3Xl¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷485V7EFU¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷UVWyTcot¬WV÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷2BRCONX1¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷4E8uaJWa¬WU÷new-york-giants¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷by8qbwn6¬WV÷new-england-patriots¬AN÷n¬~AA÷bc7BqP9R¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷jVWMBdG5¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷Ii3JAGVB¬WV÷new-york-jets¬AN÷n¬~AA÷06gwuqIr¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷dr2N9zoI¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷j51R8f0O¬WV÷carolina-panthers¬AN÷n¬~AA÷jX77p5fL¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷IHYEDIog¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷CvYICx1a¬WV÷los-angeles-chargers¬AN÷n¬~AA÷Ct93oouF¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷Mku6FvHt¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷4EUAEbWn¬WV÷oakland-raiders¬AN÷n¬~AA÷GEFfm7A2¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷ABBmcc1C¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷hz1hdHGI¬WV÷jacksonville-jaguars¬AN÷n¬~AA÷UHJbnRP8¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷WQadeyWO¬WU÷tennessee-titans¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷KtgvKK8P¬WV÷minnesota-vikings¬AN÷n¬~
5
1524159049
169
65
Löydä turnauksen NFL otteluohjelma, huomisen ottelut ja ja kaikki nykyisen kauden NFL otteluohjelmat. LiveTulokset.com tarjoaa kaikki NFL ottelut, live tulokset ja lopputulokset sekä tämän hetken sarjataulukot, head-to-head tilastot ja kerroinvertailun. NFL lisäksi voit seurata yli 5000 kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman LiveTulokset.comissa.