Am. jalkapallo »Itävalta » AFL » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷ITÄVALTA: AFL¬ZEE÷GSwVVW3i¬ZB÷25¬ZY÷Itävalta¬ZC÷pxAblZcT¬ZD÷p¬ZE÷8tbm8Tri¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷25_GSwVVW3i¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/itavalta/afl/¬ZX÷09Itävalta 008ävalta0110000000179000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Itävalta¬~AA÷dAQoVoid¬AD÷1529848800¬ADE÷1529848800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danube Dragons¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Danube Dragons¬JA÷bF22YqmG¬WU÷danube-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷RAI¬AF÷Raiders Tirol¬JB÷x616X32M¬WV÷raiders-tirol¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷6¬~AA÷4dRaer51¬AD÷1529240400¬ADE÷1529240400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vikings Vienna¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIK¬AE÷Vikings Vienna¬JA÷bHF08jUn¬WU÷vikings-vienna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬WN÷GRA¬AF÷Graz Giants¬JB÷CKJ47Aqg¬WV÷graz-giants¬AH÷14¬~AA÷MXyedOke¬AD÷1529164800¬ADE÷1529164800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raiders Tirol¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Raiders Tirol¬JA÷EqvUDC6P¬WU÷raiders-tirol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷47¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬JB÷GhQe9WEt¬WV÷danube-dragons¬AH÷21¬~AA÷ph0L8huI¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steelsharks Traun¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steelsharks Traun¬JA÷AkdXV5q8¬WU÷steelsharks-traun¬AG÷36¬WN÷LJU¬AF÷Ljubljana Silverhawks¬JB÷lteyVPbE¬WV÷ljubljana-silverhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷39¬~AA÷611H9YPB¬AD÷1529154000¬ADE÷1529154000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Modling Rangers¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Bratislava Monarchs¬JB÷dn8k7M67¬WV÷bratislava-monarchs¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬WM÷MOD¬AE÷Modling Rangers¬JA÷rq4o82i1¬WU÷modling-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷6¬BC÷8¬BE÷14¬BG÷7¬~AA÷E7YnbpLr¬AD÷1528030800¬ADE÷1528030800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danube Dragons¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Danube Dragons¬JA÷CKcZiVq6¬WU÷danube-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷61¬WN÷STE¬AF÷Steelsharks Traun¬JB÷QN1wikaC¬WV÷steelsharks-traun¬AH÷28¬~AA÷8UXjc4zk¬AD÷1528030800¬ADE÷1528030800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Graz Giants¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Graz Giants¬JA÷8nirj9EI¬WU÷graz-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷MOD¬AF÷Modling Rangers¬JB÷nwjnkTTO¬WV÷modling-rangers¬AH÷0¬~AA÷Cv2DAEA5¬AD÷1528027200¬ADE÷1528027200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bratislava Monarchs¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bratislava Monarchs¬JA÷MTFxAOMl¬WU÷bratislava-monarchs¬AG÷7¬WN÷VIK¬AF÷Vikings Vienna¬JB÷0KEt9rxe¬WV÷vikings-vienna¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬~AA÷byb9Bfea¬AD÷1527944400¬ADE÷1527944400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ljubljana Silverhawks¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LJU¬AE÷Ljubljana Silverhawks¬JA÷jTw6SWxG¬WU÷ljubljana-silverhawks¬AG÷17¬WN÷RAI¬AF÷Raiders Tirol¬JB÷Sh1ZA47r¬WV÷raiders-tirol¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷55¬~AA÷fNiG36cL¬AD÷1527426000¬ADE÷1527426000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raiders Tirol¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Raiders Tirol¬JA÷ru6IeDps¬WU÷raiders-tirol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷MOD¬AF÷Modling Rangers¬JB÷MV4MfXam¬WV÷modling-rangers¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷0¬~AA÷xM90DGQn¬AD÷1527426000¬ADE÷1527426000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vikings Vienna¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIK¬AE÷Vikings Vienna¬JA÷MmnkWEwi¬WU÷vikings-vienna¬AG÷21¬WN÷LJU¬AF÷Ljubljana Silverhawks¬JB÷0vogVYhc¬WV÷ljubljana-silverhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬~AA÷GC84Cztg¬AD÷1527422400¬ADE÷1527422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bratislava Monarchs¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬JB÷84l1TCN9¬WV÷danube-dragons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬WM÷BRA¬AE÷Bratislava Monarchs¬JA÷f1pcUh83¬WU÷bratislava-monarchs¬AG÷12¬~AA÷CbnL2QCR¬AD÷1527339600¬ADE÷1527339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Graz Giants¬ER÷Kierros 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Graz Giants¬JA÷v7aRgiFg¬WU÷graz-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷STE¬AF÷Steelsharks Traun¬JB÷IcbVhBUa¬WV÷steelsharks-traun¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬~AA÷GWhC4nrF¬AD÷1526216400¬ADE÷1526216400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raiders Tirol¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Raiders Tirol¬JA÷v9voEL08¬WU÷raiders-tirol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷VIK¬AF÷Vikings Vienna¬JB÷jqrkDuGE¬WV÷vikings-vienna¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬~~
5
1529873247
40
fixtures
5
1529873247
0
Ohje: Olet tällä hetkellä AFL 2018 tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Itävalta alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AFL 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AFL 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. AFL 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. AFL 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.