NFL livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Am. jalkapallo USA

NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷xQJNkd65¬AD÷1603412400¬ADE÷1603412400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603424179¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷YypO7E5H¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷22¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷12¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷nulS6YKN¬WV÷new-york-giants¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷bZKJjxia¬AD÷1603152900¬ADE÷1603152900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603164186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷0OoG9zy5¬WU÷dallas-cowboys¬GRA÷0¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷vFpK8fjB¬WV÷arizona-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷zyf9p1UP¬AD÷1603141200¬ADE÷1603141200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603151873¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷zRmUto11¬WU÷buffalo-bills¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷EHnYu5G7¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷4CLFiIyg¬AD÷1603066800¬ADE÷1603066800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603078040¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷hbr8Bd6h¬WU÷san-francisco-49ers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷WlsCAGLb¬WV÷los-angeles-rams¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷hxIBhbMn¬AD÷1603052700¬ADE÷1603052700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603063822¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷0jQ0DIyt¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷byq4Cxin¬WV÷green-bay-packers¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷pUi5L8Dm¬AD÷1603051500¬ADE÷1603051500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603062376¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷tt0qPUhr¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷KWbmOl8l¬WV÷new-york-jets¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷tblgzH6I¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603052059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷dzoTbJMn¬WU÷carolina-panthers¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷zRqXcwxg¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷W6uuuuhm¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603052026¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷zovO2SNK¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷nLsS1nwR¬WV÷cincinnati-bengals¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷KlmcZzMO¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷Umqyccia¬WU÷jacksonville-jaguars¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷rimudH65¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷CIdxva7g¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051504¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷40Ugc6or¬WU÷minnesota-vikings¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷16¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷riTcdQ0l¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷40¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷04MNY3VD¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051030¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷ImMwNjAS¬WU÷new-england-patriots¬GRA÷0¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷Kd85IAIq¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷6¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷j9etwJMa¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051464¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷CQX1epGf¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬JB÷jHW5f4V0¬WV÷washington-football-team¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷pWfpxwx6¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603053158¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷bszEhr0D¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷6¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷pvW9gOp7¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷22¬AW÷1¬~AA÷bZblyciC¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051227¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷CpOeHRxE¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷lAoPaa7t¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷hGtytLxs¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603052134¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷tOvK388E¬WV÷houston-texans¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷36¬AU÷36¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷13¬BH÷13¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷2XuG4lg8¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷42¬AT÷36¬BI÷6¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷15¬AW÷1¬~AA÷YcUyB0w7¬AD÷1602630000¬ADE÷1602630000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602641016¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷xAORPhQ9¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷O6KNQYA3¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷42¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬AW÷1¬~AA÷MXk5osFJ¬AD÷1602548100¬ADE÷1602548100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602560121¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷S0pMr7Wl¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷30¬AT÷27¬BI÷3¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷t4lQsRoe¬WV÷los-angeles-chargers¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷27¬AU÷27¬BJ÷0¬BB÷6¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~
92
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷f1ESlGLB¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷rBZc1Cro¬WV÷detroit-lions¬GRB÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷t2mW5hzU¬WU÷atlanta-falcons¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YiDWmzyI¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷l8MqPFzh¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷AHNuQeLo¬WU÷cincinnati-bengals¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Icfd4eLb¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷6o8XZWlA¬WV÷green-bay-packers¬GRB÷0¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷Sf9TzDZ3¬WU÷houston-texans¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"},{"TVI":631,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"V Sport Urheilu"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tIGvnE5U¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷UoOaLXZG¬WV÷carolina-panthers¬GRB÷0¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷jePeMDKA¬WU÷new-orleans-saints¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6uro7cyt¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷xCR7JB4T¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷bLS3KikN¬WU÷new-york-jets¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WQ3HHBfM¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷WhuvEzA0¬WU÷tennessee-titans¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷AqvrDfP6¬WV÷pittsburgh-steelers¬GRB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pWtk6Hjn¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷6RHwEkSj¬WV÷dallas-cowboys¬GRB÷0¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬JA÷fiEZEVCp¬WU÷washington-football-team¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pCAxpRZq¬AD÷1603656300¬ADE÷1603656300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Raiders¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷AF24lW33¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬GRB÷0¬WM÷RAI¬AE÷Las Vegas Raiders¬JA÷dCb0kClc¬WU÷las-vegas-raiders¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"},{"TVI":631,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"V Sport Urheilu"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EPm52ZkB¬AD÷1603657500¬ADE÷1603657500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷AscBSlsp¬WV÷kansas-city-chiefs¬GRB÷0¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷8YAqXUYS¬WU÷denver-broncos¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fsUKd4Jk¬AD÷1603657500¬ADE÷1603657500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷nqnPp9KP¬WV÷jacksonville-jaguars¬GRB÷0¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷8hmLok5J¬WU÷los-angeles-chargers¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8nm91g5H¬AD÷1603657500¬ADE÷1603657500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷r9AIQSBd¬WV÷san-francisco-49ers¬GRB÷0¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷4IBER8dj¬WU÷new-england-patriots¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"},{"TVI":631,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"V Sport Urheilu"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0Mq13Fz5¬AD÷1603671600¬ADE÷1603671600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷EBBuYAJM¬WV÷seattle-seahawks¬GRB÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷087yZj4G¬WU÷arizona-cardinals¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"},{"TVI":631,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"V Sport Urheilu"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2m5sqokj¬AD÷1603757700¬ADE÷1603757700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷rT0CnAYF¬WV÷chicago-bears¬GRB÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷4x28mjJ9¬WU÷los-angeles-rams¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"},{"TVI":631,"BU":"https:\/\/www.viasat.fi","BN":"V Sport Urheilu"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
164
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä NFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NFL sarjataulukon ja ottelutiedot. NFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup