NFL livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Am. jalkapallo USA

NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - Pudotuspelit¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷29AGNF0a¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NFL - Pudotu018spelit000¬ZXF÷09USA 003......0000000000001000NFL - Pudotu018spelit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MocBtN7R¬AD÷1610926800¬ADE÷1610926800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610938343¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷8MQ76zwI¬WU÷new-orleans-saints¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬OA÷plsoZZ96-MiawwfzK.png¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷tzPF4E7U¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷10¬OB÷lWELIW86-W09fDODI.png¬AW÷1¬~AA÷0nu4H9Zi¬AD÷1610913900¬ADE÷1610913900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610924787¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷h4VX4xK3¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷22¬BA÷6¬BC÷13¬BE÷3¬BG÷0¬OA÷lA7IdU5k-hAAjE4bC.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷WfUy4dZ9¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷SlW5KeSq-zF1jVbhN.png¬AW÷1¬~AA÷f9v8GTlb¬AD÷1610846100¬ADE÷1610846100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610857119¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷QHTu3GlG¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷0¬OA÷h2flVoSq-nwoB1RE6.png¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷vLXq2z4M¬WV÷baltimore-ravens¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷lfJ3wBBN-tOGWISqs.png¬AW÷1¬~AA÷vN76s3hL¬AD÷1610832900¬ADE÷1610832900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610843514¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷dnN37GNB¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷32¬BA÷3¬BC÷16¬BE÷6¬BG÷7¬OA÷jaLLCNhT-AXs8WoEt.png¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷2qQB5fhO¬WV÷los-angeles-rams¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷8¬BH÷0¬OB÷UDYh8rlC-QXZeiyv4.png¬AW÷1¬~AA÷tGDoh6GR¬AD÷1610327700¬ADE÷1610327700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610339915¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷AazOH0Di¬WU÷pittsburgh-steelers¬GRA÷0¬AG÷37¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷13¬BG÷14¬OA÷lbe3SHA6-AXs8WoEt.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷CnwzFbcA¬WV÷cleveland-browns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷48¬BB÷28¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷13¬OB÷SlW5KeSq-zF1jVbhN.png¬AW÷1¬~AA÷YDhQpO81¬AD÷1610314800¬ADE÷1610314800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610326271¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷SIVH6z5j¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷7¬OA÷plsoZZ96-MiawwfzK.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷tMJaVJsi¬WV÷chicago-bears¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬OB÷SWh4qKR0-2irJa5qJ.png¬AW÷1¬~AA÷rPaDmQOr¬AD÷1610301900¬ADE÷1610301900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610311807¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷IPwWFvr4¬WU÷tennessee-titans¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬OA÷2cevbh6k-SEuGUPrg.png¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷IqtrDxSM¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬OB÷lfJ3wBBN-tOGWISqs.png¬AW÷1¬~AA÷C4iUqrO7¬AD÷1610241300¬ADE÷1610241300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610253278¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬JA÷fPN3Uwcc¬WU÷washington-football-team¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷9¬BG÷7¬OA÷AJODy8gT-CAX2a9WJ.png¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷lnN7TcC3¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷9¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷13¬OB÷lWELIW86-W09fDODI.png¬AW÷1¬~AA÷QmkInpvk¬AD÷1610228400¬ADE÷1610228400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610241195¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷vZvSGKSc¬WU÷seattle-seahawks¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷7¬OA÷boQ8fk7k-Uem33mpf.png¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷OMtvEICG¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷10¬OB÷UDYh8rlC-QXZeiyv4.png¬AW÷1¬~AA÷vigMo4ge¬AD÷1610215500¬ADE÷1610215500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610227340¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷lSWD7Gkp¬WV÷indianapolis-colts¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬OB÷rmq1gTT0-8OetyS5P.png¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷dzunCdsT¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷10¬OA÷h2flVoSq-nwoB1RE6.png¬AW÷1¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZXF÷09USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷dQvFzfyr¬AD÷1609723200¬ADE÷1609723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609734263¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷tCGwAmPA¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬OA÷rBmqE7WH-b5EvH6Eg.png¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬JB÷vcZt97vH¬WV÷washington-football-team¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬OB÷AJODy8gT-CAX2a9WJ.png¬AW÷1¬~AA÷jPXNYX5f¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷42PG25Hp¬WU÷carolina-panthers¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬OA÷Qm4lrzlC-GnCnFpq6.png¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷rgOK1PWj¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷9¬BF÷10¬BH÷7¬OB÷plsoZZ96-MiawwfzK.png¬AW÷1¬~AA÷G6JuMfMl¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719593¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷KxdYtkeO¬WU÷chicago-bears¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷0¬OA÷SWh4qKR0-2irJa5qJ.png¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷bTfxt9AU¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷35¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷14¬OB÷jaLLCNhT-AXs8WoEt.png¬AW÷1¬~AA÷bkyWWBz7¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609721771¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAI¬AF÷Las Vegas Raiders¬JB÷rDEEN6gA¬WV÷las-vegas-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷32¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷15¬OB÷h0D5bwkC-lbFswCKD.png¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷4MFAOnv4¬WU÷denver-broncos¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷15¬OA÷KjF6FiA6-nwoB1RE6.png¬AW÷1¬~AA÷UFWRXiL0¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609720801¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷ddC2Q89i¬WU÷houston-texans¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷19¬BG÷10¬OA÷SfZEbpPq-v1ZZP1cO.png¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷AaG6PSOc¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷10¬OB÷2cevbh6k-SEuGUPrg.png¬AW÷1¬~AA÷4Sazrxq8¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719707¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷xdy6elAH¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷8¬OA÷rmq1gTT0-8OetyS5P.png¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷GnzAf8PN¬WV÷jacksonville-jaguars¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬OB÷zLSHjLkC-Ai8bCrTO.png¬AW÷1¬~AA÷rJbvsdbE¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719699¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷nVQuknmo¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷17¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷O4NCYgA6-6HrQUZzj.png¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷A9ZDgSvU¬WU÷kansas-city-chiefs¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬OA÷lA7IdU5k-hAAjE4bC.png¬AW÷1¬~AA÷xtzzWVkD¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719509¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷jwEIMQ8G¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷12¬BE÷3¬BG÷3¬OA÷UDYh8rlC-QXZeiyv4.png¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷S2yn5bwq¬WV÷arizona-cardinals¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷z7VsxmBN-j5la4TUm.png¬AW÷1¬~AA÷voEIfFSD¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609720109¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷MPzj4Ihk¬WU÷san-francisco-49ers¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷6¬BG÷14¬OA÷MVskEogT-0AzWQsrI.png¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷zTvf3x8e¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷20¬OB÷boQ8fk7k-Uem33mpf.png¬AW÷1¬~AA÷8tKyNz7r¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609708574¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷QFdUsVuI¬WV÷miami-dolphins¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷13¬OB÷vyq9Xw96-4tpnb1sP.png¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷EugQrBQB¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷7¬BG÷21¬OA÷h2flVoSq-nwoB1RE6.png¬AW÷1¬~AA÷fcIqLEye¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609707450¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷A1yr1htt¬WU÷cincinnati-bengals¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬OA÷tURqKGne-vFU4N8yQ.png¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷lhzn0Cen¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷21¬BH÷0¬OB÷lfJ3wBBN-tOGWISqs.png¬AW÷1¬~AA÷xM7lKYj1¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609707867¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷rFZkaWAh¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬OA÷SlW5KeSq-zF1jVbhN.png¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷dIwfbjQb¬WV÷pittsburgh-steelers¬GRB÷0¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷13¬OB÷lbe3SHA6-AXs8WoEt.png¬AW÷1¬~AA÷jPBhJh67¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609708239¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷juwbcAu5¬WU÷detroit-lions¬GRA÷0¬AG÷35¬BA÷6¬BC÷10¬BE÷13¬BG÷6¬OA÷dEPJYlRq-pdwOS3D5.png¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷UVy2dUfB¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷37¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷10¬BH÷6¬OB÷thiChCme-OjQIdxZJ.png¬AW÷1¬~AA÷0fgqtGDK¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609707827¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷0YENDVPo¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷14¬OA÷jyHwhqjC-MJySRNSB.png¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷vPDRCkuh¬WV÷new-york-jets¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬OB÷GAUjqYUH-jsIFGZop.png¬AW÷1¬~AA÷vohmuzTQ¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609708761¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷8bIVB9fb¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷6¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬OA÷lz7aznT0-vo5WkVJc.png¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷nkHZAT94¬WV÷dallas-cowboys¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷3¬OB÷CMNV2EjT-0OV0OlMJ.png¬AW÷1¬~AA÷80rJZDjl¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609708035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷YJYp8RgN¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷44¬BA÷10¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷21¬OA÷lWELIW86-W09fDODI.png¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷CAXl7o9T¬WV÷atlanta-falcons¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷7¬OB÷WMlfVPle-lOtCV5Tn.png¬AW÷1¬~
266
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - Pudotuspelit¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷29AGNF0a¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NFL - Pudotu018spelit000¬ZXF÷09USA 003......0000000000001000NFL - Pudotu018spelit000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~UD÷168880¬ZC÷29AGNF0a¬UN÷Finaali¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1612746000¬~AA÷2D6QilM6¬AD÷1611518700¬ADE÷1611518700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷GQxr0EOM¬WU÷green-bay-packers¬GRA÷0¬OA÷jaLLCNhT-AXs8WoEt.png¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷p0snaYwT¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬GRB÷0¬OB÷lWELIW86-W09fDODI.png¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2FyaTFF0¬AD÷1611531600¬ADE÷1611531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷SlQFLDAs¬WU÷kansas-city-chiefs¬GRA÷0¬OA÷lA7IdU5k-hAAjE4bC.png¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷MBPJKXPm¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬OB÷h2flVoSq-nwoB1RE6.png¬AL÷{"1":[{"TVI":528,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport","BN":"Viaplay (Fin)"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
2
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä NFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NFL sarjataulukon ja ottelutiedot. NFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup