NFL livescore, tulokset, sarjataulukko

Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediitteinä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+
NFL
2021/2022
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - Harjoitusottelu¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷URNvJZHh¬ZD÷t¬ZE÷KzxhVIXr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬OAJ÷xfnjAWBO-63DFJ1Yc.png¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NFL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jqCLv5EO¬AD÷1628208000¬ADE÷1628208000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷bB1vXmJu¬WU÷pittsburgh-steelers¬GRA÷0¬OA÷lbe3SHA6-xWoKmNHc.png¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷x20rW7Yo¬WV÷dallas-cowboys¬GRB÷0¬OB÷CMNV2EjT-juNzxQIo.png¬AM÷Neutraalikenttä - Tom Benson Hall of Fame Stadium.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4nxEqfGc¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷YFri7zEa¬WV÷dallas-cowboys¬GRB÷0¬OB÷CMNV2EjT-juNzxQIo.png¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷fPqm8Gbg¬WU÷arizona-cardinals¬GRA÷0¬OA÷z7VsxmBN-I3hBL4Y4.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nVg4fBUF¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷dARNTlRT¬WU÷atlanta-falcons¬GRA÷0¬OA÷WMlfVPle-GMpOnsX3.png¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷bJDkP8Zp¬WV÷tennessee-titans¬GRB÷0¬OB÷2cevbh6k-fDqSo1nA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fyVQth0G¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷29wkSyjP¬WU÷baltimore-ravens¬GRA÷0¬OA÷lfJ3wBBN-8MKrz4mb.png¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷4IPGNebt¬WV÷new-orleans-saints¬GRB÷0¬OB÷plsoZZ96-nPREwqgc.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hCA1zjwp¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷C2VzJXCB¬WU÷chicago-bears¬GRA÷0¬OA÷SWh4qKR0-h8ZhDtto.png¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷jgUvIiSH¬WV÷miami-dolphins¬GRB÷0¬OB÷vyq9Xw96-xSNKmbvi.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j3OZvWUS¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷4xSSKgra¬WU÷detroit-lions¬GRA÷0¬OA÷dEPJYlRq-CfszpuHM.png¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷rTQWJDc5¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬OB÷h2flVoSq-EykNI2IN.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8ve0eiF9¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷lpOFVAdH¬WU÷green-bay-packers¬GRA÷0¬OA÷jaLLCNhT-xWoKmNHc.png¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷SzNJUUBN¬WV÷houston-texans¬GRB÷0¬OB÷SfZEbpPq-UHQ9wwfj.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0EVMsYpA¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷z3o34YcI¬WU÷indianapolis-colts¬GRA÷0¬OA÷rmq1gTT0-bumGl32i.png¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷Egp73hDO¬WV÷carolina-panthers¬GRB÷0¬OB÷Qm4lrzlC-roGbWLnN.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0EihcDpc¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷86MaZhch¬WU÷jacksonville-jaguars¬GRA÷0¬OA÷zLSHjLkC-08aYPJPj.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷ncL3YCCb¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬OB÷SlW5KeSq-rHGQ79B0.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YRTUuCFM¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Las Vegas Raiders¬JA÷buPKMFDn¬WU÷las-vegas-raiders¬GRA÷0¬OA÷h0D5bwkC-8YhVVWZj.png¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷AFSOLZSh¬WV÷seattle-seahawks¬GRB÷0¬OB÷boQ8fk7k-dfiFKOmB.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0xzul97q¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷Qq8mpABA¬WU÷los-angeles-rams¬GRA÷0¬OA÷UDYh8rlC-hWw88CsL.png¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷4z7iqUQG¬WV÷los-angeles-chargers¬GRB÷0¬OB÷O4NCYgA6-GpZzOWv7.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ugq9gVqM¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷CM1XmhCo¬WU÷minnesota-vikings¬GRA÷0¬OA÷thiChCme-8AS42qSo.png¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷Od5ymCRi¬WV÷denver-broncos¬GRB÷0¬OB÷KjF6FiA6-EykNI2IN.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nBRIrEV3¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷Sxre6fT5¬WU÷new-england-patriots¬GRA÷0¬OA÷jyHwhqjC-lIuvqaWS.png¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬JB÷ttna5ErC¬WV÷washington-football-team¬GRB÷0¬OB÷AJODy8gT-dUZl5GPo.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nZ95Z9hj¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷pGTrHBsO¬WU÷new-york-giants¬GRA÷0¬OA÷lz7aznT0-OUWrWupQ.png¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷bJXnGVdU¬WV÷new-york-jets¬GRB÷0¬OB÷GAUjqYUH-hdcTKOBC.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v5jddXa3¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷tKK7XWR4¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬OA÷rBmqE7WH-Q3IjYsIA.png¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷fNOBWjsB¬WV÷pittsburgh-steelers¬GRB÷0¬OB÷lbe3SHA6-xWoKmNHc.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rcmDhkaS¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷IJ4unWtb¬WU÷san-francisco-49ers¬GRA÷0¬OA÷MVskEogT-jRR5vJvp.png¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷dA3qojd4¬WV÷kansas-city-chiefs¬GRB÷0¬OB÷lA7IdU5k-K8E2Vu2T.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b9D9YT7d¬AD÷1629046800¬ADE÷1629046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷zu9hyFSu¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬GRA÷0¬OA÷lWELIW86-MH0UQaAp.png¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷EV7dzZsn¬WV÷cincinnati-bengals¬GRB÷0¬OB÷tURqKGne-UVLvypYi.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vTYrmTMk¬AD÷1629504000¬ADE÷1629504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷C0Aas8eT¬WV÷kansas-city-chiefs¬GRB÷0¬OB÷lA7IdU5k-K8E2Vu2T.png¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷bc6erltN¬WU÷arizona-cardinals¬GRA÷0¬OA÷z7VsxmBN-I3hBL4Y4.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0bBF0nik¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷AD7Xhvfr¬WU÷carolina-panthers¬GRA÷0¬OA÷Qm4lrzlC-roGbWLnN.png¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷OGByhb9l¬WV÷baltimore-ravens¬GRB÷0¬OB÷lfJ3wBBN-8MKrz4mb.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷niVv7lEL¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷fTB8xJ91¬WU÷chicago-bears¬GRA÷0¬OA÷SWh4qKR0-h8ZhDtto.png¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷hEUBywP7¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬OB÷h2flVoSq-EykNI2IN.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bVlpo7i2¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷zwpD0Vei¬WU÷cleveland-browns¬GRA÷0¬OA÷SlW5KeSq-rHGQ79B0.png¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷ETrHakBc¬WV÷new-york-giants¬GRB÷0¬OB÷lz7aznT0-OUWrWupQ.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h6TMbQL1¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷4f9mkdg7¬WU÷dallas-cowboys¬GRA÷0¬OA÷CMNV2EjT-juNzxQIo.png¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷ro8ilG8D¬WV÷houston-texans¬GRB÷0¬OB÷SfZEbpPq-UHQ9wwfj.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZLA1Syq¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷EsM1b0WK¬WU÷green-bay-packers¬GRA÷0¬OA÷jaLLCNhT-xWoKmNHc.png¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷hYK5cKoR¬WV÷new-york-jets¬GRB÷0¬OB÷GAUjqYUH-hdcTKOBC.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷80Wz8UbF¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷MFD0vuuk¬WU÷los-angeles-chargers¬GRA÷0¬OA÷O4NCYgA6-GpZzOWv7.png¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷06C4wafe¬WV÷san-francisco-49ers¬GRB÷0¬OB÷MVskEogT-jRR5vJvp.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷redF4G9K¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷8AlL3e80¬WU÷los-angeles-rams¬GRA÷0¬OA÷UDYh8rlC-hWw88CsL.png¬WN÷RAI¬AF÷Las Vegas Raiders¬JB÷KphP2FN6¬WV÷las-vegas-raiders¬GRB÷0¬OB÷h0D5bwkC-8YhVVWZj.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QysW8Aq9¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷GGoTdmeG¬WU÷miami-dolphins¬GRA÷0¬OA÷vyq9Xw96-xSNKmbvi.png¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷ht9duLPr¬WV÷atlanta-falcons¬GRB÷0¬OB÷WMlfVPle-GMpOnsX3.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WdSQcpy8¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷dldZCaoE¬WU÷minnesota-vikings¬GRA÷0¬OA÷thiChCme-8AS42qSo.png¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷Ai0wCJ0K¬WV÷indianapolis-colts¬GRB÷0¬OB÷rmq1gTT0-bumGl32i.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GQZr68TR¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷6HIg0M18¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬OA÷rBmqE7WH-Q3IjYsIA.png¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷p8HcatHE¬WV÷new-england-patriots¬GRB÷0¬OB÷jyHwhqjC-lIuvqaWS.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CYxS9jU2¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷8jrLb9Q3¬WU÷pittsburgh-steelers¬GRA÷0¬OA÷lbe3SHA6-xWoKmNHc.png¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷MgnPcTuA¬WV÷detroit-lions¬GRB÷0¬OB÷dEPJYlRq-CfszpuHM.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lYdB5dfE¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷zcjD5Hwl¬WU÷seattle-seahawks¬GRA÷0¬OA÷boQ8fk7k-dfiFKOmB.png¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷EmkH4ygf¬WV÷denver-broncos¬GRB÷0¬OB÷KjF6FiA6-EykNI2IN.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Asb76xu8¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷4EasBwGQ¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬GRA÷0¬OA÷lWELIW86-MH0UQaAp.png¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷6No96cOs¬WV÷tennessee-titans¬GRB÷0¬OB÷2cevbh6k-fDqSo1nA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bqUIa66e¬AD÷1629651600¬ADE÷1629651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬JA÷IwBuiIOf¬WU÷washington-football-team¬GRA÷0¬OA÷AJODy8gT-dUZl5GPo.png¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷dU9qjxv1¬WV÷cincinnati-bengals¬GRB÷0¬OB÷tURqKGne-UVLvypYi.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
321
Mainos
Mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
Mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä NFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NFL sarjataulukon ja ottelutiedot. NFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup