Am. jalkapallo »USA » NFL » 2017/2018

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷vPfeucrG¬AD÷1513301100¬ADE÷1513301100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷dnfCjP8c¬WU÷indianapolis-colts¬AG÷13¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷j9gGkqO3¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷15¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p2eitwT9¬AD÷1513042200¬ADE÷1513042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷I3kXSLGj¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷Iee8i5gi¬WV÷new-england-patriots¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WbimsJD3¬AD÷1512955800¬ADE÷1512955800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷MX31YsgT¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷39¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷19¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷vDjTT11p¬WV÷baltimore-ravens¬AH÷38¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷17¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GObGvQi5¬AD÷1512941100¬ADE÷1512941100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷dCw3PnAb¬WU÷jacksonville-jaguars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷21¬BG÷6¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷vyT7O6P4¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Aq3vquqi¬AD÷1512941100¬ADE÷1512941100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷Iu7pxQg4¬WU÷los-angeles-rams¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷nFBlyp9A¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4nGhLyip¬AD÷1512939900¬ADE÷1512939900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷pxCjGrXp¬WU÷arizona-cardinals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷6¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷bu0YvS9o¬WV÷tennessee-titans¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2yc8mFyT¬AD÷1512939900¬ADE÷1512939900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷d2f0zMyq¬WU÷denver-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷jPg4Zuik¬WV÷new-york-jets¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rwFdKe6j¬AD÷1512939900¬ADE÷1512939900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷dQIyvnPi¬WU÷los-angeles-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷13¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷vk8tw6vb¬WV÷washington-redskins¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CjGXnlpP¬AD÷1512928800¬ADE÷1512928800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷lrrOOFJm¬WV÷indianapolis-colts¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷7¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷fLrKPe4s¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷13¬AT÷7¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nq7ar8ht¬AD÷1512928800¬ADE÷1512928800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷SYtSNZYg¬WU÷carolina-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷pAyXMgl0¬WV÷minnesota-vikings¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t663sS7n¬AD÷1512928800¬ADE÷1512928800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷O0zyMD36¬WU÷cincinnati-bengals¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷INZvLXIC¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kd57tnNh¬AD÷1512928800¬ADE÷1512928800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷W4tiSlQu¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷27¬AU÷21¬BJ÷6¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷WQwqKiYI¬WU÷cleveland-browns¬AZ÷0¬AG÷21¬AT÷21¬BI÷0¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xYaCu6xa¬AD÷1512928800¬ADE÷1512928800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷AeueR8un¬WU÷houston-texans¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷ILvaQSfh¬WV÷san-francisco-49ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AobKwp7B¬AD÷1512928800¬ADE÷1512928800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷hvXBNQvB¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷3¬BC÷13¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷n1WFMpfH¬WV÷oakland-raiders¬AH÷15¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷15¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lz2rrabc¬AD÷1512928800¬ADE÷1512928800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷Q5Ahz4OG¬WU÷new-york-giants¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷8UacZNwN¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ol2Ox4MH¬AD÷1512928800¬ADE÷1512928800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷QiVJL49N¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷rTPOKOOT¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8IkivdtP¬AD÷1512696300¬ADE÷1512696300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷x42mVHtK¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷KSihUydQ¬WV÷new-orleans-saints¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷URjmuxRI¬AD÷1512437400¬ADE÷1512437400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷AcA17ElD¬WU÷cincinnati-bengals¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷bD3qWcRD¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷13¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1513387103
273
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/usa/nfl/¬ZX÷09USA 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷IFgavHcM¬AD÷1513459800¬ADE÷1513459800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷4CcKl3wA¬WU÷detroit-lions¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷nymPmNhG¬WV÷chicago-bears¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport"},{"BN":"Viasat Urheilu","BU":"https:\/\/www.viasat.fi"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷zil4wyDS¬AD÷1513474200¬ADE÷1513474200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷f1jXo1NS¬WV÷los-angeles-chargers¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷QRoTns8M¬WU÷kansas-city-chiefs¬AL÷{"1":[{"BN":"ViaPlay","BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18632&cid=4056&productGroup=sport"},{"BN":"Viasat Urheilu","BU":"https:\/\/www.viasat.fi"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷x0zWYfLq¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷dAxasLVq¬WU÷buffalo-bills¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷vZR3tuoj¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WMZZXEzj¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷j9V7ua0d¬WU÷carolina-panthers¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷4CJk4rwc¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷U7hwXYkd¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷0vDb2M79¬WV÷baltimore-ravens¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷r3Ig32h3¬WU÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WCWLeISd¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷vVB21tNF¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷YiB600xM¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷A3VPfxr3¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷neFAaKiS¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷hxhwev0q¬WV÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷vwzUgdc9¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷WSjsfbFk¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷Q35pgIUe¬WV÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ITYXhGCF¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷4f4lhxp2¬WU÷new-york-giants¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷6arXGLM2¬WV÷philadelphia-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0hOxhzSL¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷K2nyGux9¬WU÷washington-redskins¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷EPouFaiF¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EeStifsS¬AD÷1513544700¬ADE÷1513544700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷jk98cXLs¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷8Q3Ddiyl¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IkA85gdL¬AD÷1513545900¬ADE÷1513545900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷00p846ZO¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷25OjTkCP¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WzF8nEkq¬AD÷1513545900¬ADE÷1513545900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷nH2HeBjf¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷tv2LfV50¬WV÷tennessee-titans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ARDCoY4k¬AD÷1513560600¬ADE÷1513560600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷hE5PgkL6¬WU÷oakland-raiders¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷zweUh9zD¬WV÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jwV9phKe¬AD÷1513647000¬ADE÷1513647000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷ETgYiTkJ¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷2qmGGCSJ¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
5
1513387103
47
Ohje: Olet tällä hetkellä NFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NFL sarjataulukon ja ottelutiedot. NFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.