CFL livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Am. jalkapallo Kanada

CFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷KANADA: CFL¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷v1AgwCKG¬ZD÷t¬ZE÷6L3pcq7j¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/kanada/cfl/¬ZX÷09Kanada 006Kanada0010000000001000CFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷r9mi5uPq¬AD÷1594508400¬ADE÷1594508400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷tQq0Bvjk¬WU÷saskatchewan-roughriders¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬JB÷KGr4Ab5e¬WV÷toronto-argonauts¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷QXxd4avj¬AD÷1594519200¬ADE÷1594519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷StnC8xz8¬WV÷ottawa-redblacks¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷ljm89IK1¬WU÷bc-lions¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷4Oy03Jgd¬AD÷1594945800¬ADE÷1594945800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬JB÷fmvbWuSE¬WV÷bc-lions¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬JA÷tpzfXLC8¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷hvVsS2Wd¬AD÷1595026800¬ADE÷1595026800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Montreal Alouettes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬JB÷S0x6UJdR¬WV÷calgary-stampeders¬WM÷MON¬AE÷Montreal Alouettes¬JA÷lAw2VasL¬WU÷montreal-alouettes¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷WUToRMo3¬AD÷1595035800¬ADE÷1595035800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬JB÷OpwyPcKl¬WV÷toronto-argonauts¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷pfvXPw5r¬WU÷edmonton-eskimos¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷EgJjQt19¬AD÷1595113200¬ADE÷1595113200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ottawa Redblacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷WAtqNyk1¬WV÷hamilton-tiger-cats¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬JA÷I7xuOHZf¬WU÷ottawa-redblacks¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷QTMfP0GF¬AD÷1595556000¬ADE÷1595556000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬JB÷4OviLFJD¬WV÷montreal-alouettes¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷QXumMe47¬WU÷bc-lions¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷IPpO7Ypr¬AD÷1595631600¬ADE÷1595631600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ottawa Redblacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬JB÷WWs0Cuht¬WV÷edmonton-eskimos¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬JA÷f7KWT7ND¬WU÷ottawa-redblacks¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷dGqS6h0l¬AD÷1595707200¬ADE÷1595707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toronto Argonauts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷xUp8AJMh¬WV÷saskatchewan-roughriders¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬JA÷Qgs4Ba7n¬WU÷toronto-argonauts¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷EivX5CFf¬AD÷1595718000¬ADE÷1595718000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷AsqG8ci5¬WV÷hamilton-tiger-cats¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷WjpC9wxa¬WU÷calgary-stampeders¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷hrwy5WU0¬AD÷1596157200¬ADE÷1596157200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷I7nO6yMH¬WV÷ottawa-redblacks¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷vHmK7H6B¬WU÷saskatchewan-roughriders¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷n5xu4jp7¬AD÷1596236400¬ADE÷1596236400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toronto Argonauts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷QXkW4FjU¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬JA÷CUoS5eyO¬WU÷toronto-argonauts¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~AA÷08tq3AaD¬AD÷1596245400¬ADE÷1596245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷tpQuPIyn¬WV÷hamilton-tiger-cats¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷2gRyQbMu¬WU÷edmonton-eskimos¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬AW÷1¬~
64
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä CFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CFL sarjataulukon ja ottelutiedot. CFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. CFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!