CFL livescore, tulokset, sarjataulukko

Am. jalkapallo Kanada CFL2019

results
5
1548189453
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷KANADA: CFL - Harjoitusottelu¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷GjZIi8WB¬ZD÷t¬ZE÷zmUhoU4i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/kanada/cfl/¬ZX÷09Kanada 006Kanada0010000000152000CFL - Harjoi021ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷IoUAvajq¬AD÷1558900800¬ADE÷1558900800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬JB÷dl72fKxq¬WV÷bc-lions¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷vDd7gvhk¬WU÷edmonton-eskimos¬AN÷n¬~AA÷dxTEwJ5k¬AD÷1559228400¬ADE÷1559228400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Argonauts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬JB÷I3eBhb7e¬WV÷montreal-alouettes¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬JA÷nw0FiIM1¬WU÷toronto-argonauts¬AN÷n¬~AA÷QBXIxwLe¬AD÷1559349000¬ADE÷1559349000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬JA÷U1PaaUu8¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬JB÷QTbJjxx8¬WV÷edmonton-eskimos¬AN÷n¬~AA÷42WMycz2¬AD÷1559350800¬ADE÷1559350800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷Snr3bleE¬WV÷saskatchewan-roughriders¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷M9s7c8AK¬WU÷calgary-stampeders¬AN÷n¬~AA÷67A50tD2¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Redblacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷00tBdSPQ¬WV÷hamilton-tiger-cats¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬JA÷tfOwhnYs¬WU÷ottawa-redblacks¬AN÷n¬~AA÷IsE9a0S8¬AD÷1559863800¬ADE÷1559863800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬JA÷E7MojQ2f¬WU÷hamilton-tiger-cats¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬JB÷KpNsi6ml¬WV÷toronto-argonauts¬AN÷n¬~AA÷C4DDbKsF¬AD÷1559863800¬ADE÷1559863800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Alouettes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷SAQkkpI0¬WV÷ottawa-redblacks¬WM÷MON¬AE÷Montreal Alouettes¬JA÷AZFfl4X6¬WU÷montreal-alouettes¬AN÷n¬~AA÷lUzsshCs¬AD÷1559869200¬ADE÷1559869200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷lQEbmOnD¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷GW2tC7PD¬WU÷saskatchewan-roughriders¬AN÷n¬~AA÷65VotCRm¬AD÷1559959200¬ADE÷1559959200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬JB÷fN1pBRvK¬WV÷calgary-stampeders¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷xnikAofQ¬WU÷bc-lions¬AN÷n¬~ZA÷KANADA: CFL¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷QDCthU1a¬ZD÷t¬ZE÷zmUhoU4i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/kanada/cfl/¬ZX÷09Kanada 006Kanada0010000000186000CFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷pdUkuWtf¬AD÷1560468600¬ADE÷1560468600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬JA÷E7rH552s¬WU÷hamilton-tiger-cats¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷8UsL4PHm¬WV÷saskatchewan-roughriders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vJTgvjd0¬AD÷1560560400¬ADE÷1560560400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷nLtP3qXg¬WU÷edmonton-eskimos¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬JB÷4dyU23n0¬WV÷montreal-alouettes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hMXcwAB6¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷rmzY1N16¬WU÷calgary-stampeders¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷xAZy1sHC¬WV÷ottawa-redblacks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zoN2xUQC¬AD÷1560650400¬ADE÷1560650400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷lpwt01WI¬WU÷bc-lions¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷lOul8bOu¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1548189453
90
Ohje: Olet tällä hetkellä CFL tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Kanada alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CFL livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CFL sarjataulukon ja ottelutiedot. CFL tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. CFL tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!