Jalkapallo »Uruguay » Torneo Preparación » 2012

results
SA÷1¬~ZA÷URUGUAY: Torneo Preparación¬ZEE÷2arP1f64¬ZB÷201¬ZY÷Uruguay¬ZC÷p0QvPYiD¬ZD÷p¬ZE÷pGaD91oh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷201_2arP1f64¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/uruguay/torneo-preparacion/¬ZX÷00Uruguay 007ruguay0020000000153000Torneo Prepa018ración000¬ZCC÷0¬~AA÷OIUhQfN7¬AD÷1329088200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penarol¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷GYIgLVdh¬AD÷1328389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Penarol¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAN¬AF÷Wanderers¬WV÷wanderers¬AZ÷0¬BB÷0¬AU÷0¬AH÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lnH1J9R4¬AD÷1328387400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷El Tanque Sisley¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAN¬AE÷El Tanque Sisley¬WU÷el-tanque-sisley¬AZ÷0¬BA÷1¬AT÷1¬AG÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷S0E0gixA¬AD÷1328137500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RAM¬AF÷Rampla Juniors¬WV÷rampla-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷0vpu9Wyc¬AD÷1328133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷El Tanque Sisley¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEL¬AF÷Bella Vista¬WV÷bella-vista¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TAN¬AE÷El Tanque Sisley¬WU÷el-tanque-sisley¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷pb6K1uzl¬AD÷1328133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penarol¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Montevideo¬WV÷racing-montevideo¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷S6TW0akf¬AD÷1328128200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wanderers¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanderers¬WU÷wanderers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CER¬AF÷Cerrito¬WV÷cerrito¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~ZA÷URUGUAY: Torneo Preparación - Hävinneiden playoffit¬ZEE÷2arP1f64¬ZB÷201¬ZY÷Uruguay¬ZC÷jNSVmIUD¬ZD÷p¬ZE÷pGaD91oh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷201_2arP1f64¬ZJ÷104¬ZL÷/jalkapallo/uruguay/torneo-preparacion/¬ZX÷00Uruguay 007ruguay0020000000212000Torneo Prepa042yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷pdsqufx1¬AD÷1329081000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubio¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬WV÷fenix¬AK÷3¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DAN¬AE÷Danubio¬WU÷danubio¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷67qEITtB¬AD÷1328392800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubio¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAN¬AE÷Danubio¬WU÷danubio¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬BA÷2¬AG÷4¬BC÷2¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sp.¬WV÷defensor-sp¬BB÷0¬AH÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MJquPe91¬AD÷1328392800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool M.¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool M.¬WU÷liverpool-m¬BA÷0¬AG÷1¬BC÷1¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬WV÷fenix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬BB÷1¬AH÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷r967J62S¬AD÷1328141400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Club Nacional¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Nacional¬WU÷club-nacional¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool M.¬WV÷liverpool-m¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dGnrD4ud¬AD÷1328137200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubio¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAN¬AE÷Danubio¬WU÷danubio¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷CER¬AF÷Cerro CA¬WV÷cerro-ca¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷z1bZEQAq¬AD÷1328133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cerro Largo¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro Largo¬WU÷cerro-largo¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬WV÷fenix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷EicwEpQk¬AD÷1328130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Defensor Sp.¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensor Sp.¬WU÷defensor-sp¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REN¬AF÷Rentistas¬WV÷rentistas¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1480808881
22
fixtures
1
1480808881
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Torneo Preparación 2012 tulokset -sivulla jalkapallo/Uruguay alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Torneo Preparación 2012 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Torneo Preparación 2012 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Torneo Preparación 2012 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Torneo Preparación 2012 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.