Jalkapallo »Etelä-Afrikka » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Premier League¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷Agrv9G2M¬ZD÷p¬ZE÷U7Wy0Kke¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/premier-league/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷Gf9yTHPe¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fo8uSyu2¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8ldNjLH2¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KOaRkuX8¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlands¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬WU÷highlands¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬WV÷mamelodi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2mkWlanF¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tvlzlJ1L¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ADhvmwHR¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUO¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CMv6rcPr¬AD÷1495890000¬ADE÷1495890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6c1viUBo¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pl0rjlRi¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PUO¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hEank8tb¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷W4bjlSe4¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ETmemnBA¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷SWian6QG¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KSFSUweq¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬WU÷orlando¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bJEWTcAk¬AD÷1495042200¬ADE÷1495042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷4Uv9ykCb¬AD÷1494699300¬ADE÷1494699300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SWVTWQQT¬AD÷1494691200¬ADE÷1494691200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUO¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xrwHZStB¬AD÷1494680400¬ADE÷1494680400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1498558930
240
fixtures
1
1498558930
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Etelä-Afrikan Valioliiga tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Etelä-Afrikan Valioliiga livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Etelä-Afrikan Valioliiga sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Etelä-Afrikan Valioliiga tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Etelä-Afrikan Valioliiga tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.