Jalkapallo »Etelä-Afrikka » Nedbank Cup » 2016/2017

results
1
1481025851
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷8QZIzoBM¬ZD÷p¬ZE÷MqM34vEE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/cup/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0020000000153000Nedbank Cup 011nk Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷pKMuqXZP¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬WU÷cape-town-all-stars¬WN÷MTH¬AF÷Mthatha Bucks¬WV÷mthatha-bucks¬AN÷n¬~AA÷UibCwBcm¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Cape Town¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷FC Cape Town¬WU÷fc-cape-town¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬WV÷black-leopards¬AN÷n¬~AA÷S6fXYnCI¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magesi¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAG¬AE÷Magesi¬WU÷magesi¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬WV÷jomo-cosmos¬AN÷n¬~AA÷KtiPz9s6¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbombela¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬WU÷mbombela¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬WV÷real-kings¬AN÷n¬~AA÷xI1KykSa¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pretoria U.¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRE¬AE÷Pretoria U.¬WU÷pretoria-u¬WN÷WIT¬AF÷Witbank¬WV÷witbank¬AN÷n¬~AA÷YqeTZSdC¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Royal Eagles¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬WU÷royal-eagles-fc¬WN÷MIL¬AF÷Milano Utd¬WV÷milano-utd¬AN÷n¬~AA÷j1a8virs¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santos¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santos¬WU÷santos¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬WV÷amazulu¬AN÷n¬~AA÷bR2GxVCg¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬WU÷stellenbosch-fc¬WN÷THA¬AF÷Thanda¬WV÷thanda¬AN÷n¬~
1
1481025851
8
Ohje: Olet tällä hetkellä Nedbank Cup 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Nedbank Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Nedbank Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Nedbank Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Nedbank Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.