Jalkapallo »Etelä-Afrikka » Nedbank Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷8QZIzoBM¬ZD÷p¬ZE÷MqM34vEE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/cup/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0020000000157000Nedbank Cup 011nk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷S6fXYnCI¬AD÷1481634000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magesi¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAG¬AE÷Magesi¬WU÷magesi¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬WV÷jomo-cosmos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AM÷Hylätty sateen vuoksi.¬AN÷n¬~AA÷KtiPz9s6¬AD÷1481117400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbombela¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬WU÷mbombela¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬WV÷real-kings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pKMuqXZP¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬WU÷cape-town-all-stars¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MTH¬AF÷Mthatha Bucks¬WV÷mthatha-bucks¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UibCwBcm¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Cape Town¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷FC Cape Town¬WU÷fc-cape-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬WV÷black-leopards¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xI1KykSa¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pretoria U.¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRE¬AE÷Pretoria U.¬WU÷pretoria-u¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WIT¬AF÷Witbank¬WV÷witbank¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YqeTZSdC¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Eagles¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIL¬AF÷Milano Utd¬WV÷milano-utd¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬WU÷royal-eagles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷j1a8virs¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Santos¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santos¬WU÷santos¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬WV÷amazulu¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bR2GxVCg¬AD÷1481112000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷THA¬AF÷Thanda¬WV÷thanda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬WU÷stellenbosch-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~
1
1488037836
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷8QZIzoBM¬ZD÷p¬ZE÷MqM34vEE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/cup/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0020000000157000Nedbank Cup 011nk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷YiFkcJdm¬AD÷1488821400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬WN÷MAR¬AF÷Mariveni United¬WV÷mariveni-united¬AN÷n¬~AA÷C2lcGb3P¬AD÷1488994200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polokwane¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PUO¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬WN÷AFR¬AF÷African All Stars¬WV÷african-all-stars¬AN÷n¬~AA÷df6AheBI¬AD÷1489237200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buya Msuthu¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUY¬AE÷Buya Msuthu¬WU÷buya-msuthu¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AN÷n¬~AA÷SEEgdwCg¬AD÷1489237200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Cape Town¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷FC Cape Town¬WU÷fc-cape-town¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AN÷n¬~AA÷MyzTAxRn¬AD÷1489237200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬WU÷jomo-cosmos¬WN÷UNI¬AF÷United Rovers FC¬WV÷united-rovers¬AN÷n¬~AA÷dfSu8zB5¬AD÷1489237200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KwaDukuza United¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KWA¬AE÷KwaDukuza United¬WU÷kwadukuza-united¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AN÷n¬~AA÷65DcecRa¬AD÷1489256100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AN÷n¬~AA÷0SYW9dtg¬AD÷1489256100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬WU÷stellenbosch-fc¬AN÷n¬~AA÷riOy9Gea¬AD÷1489323600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acornbush¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACO¬AE÷Acornbush¬WU÷acornbush¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AN÷n¬~AA÷jHRq7fQB¬AD÷1489323600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Days¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬WV÷mbombela¬WM÷DAY¬AE÷Days¬WU÷days¬AN÷n¬~AA÷z7dnbass¬AD÷1489323600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EC Bees¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ECB¬AE÷EC Bees¬WU÷ec-bees¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AN÷n¬~AA÷AcAEiFQO¬AD÷1489323600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden Arrows¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AN÷n¬~AA÷Ot82fHt6¬AD÷1489599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬WU÷cape-town-all-stars¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AN÷n¬~AA÷2X66gydC¬AD÷1489599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chippa United¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬WN÷WIT¬AF÷Witbank¬WV÷witbank¬AN÷n¬~AA÷f9rIFRCE¬AD÷1489599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platinum Stars¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬WV÷amazulu¬AN÷n¬~AA÷EBzPBIBt¬AD÷1489599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Royal Eagles¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬WU÷royal-eagles-fc¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AN÷n¬~
1
1488037836
16
Ohje: Olet tällä hetkellä Nedbank Cup 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Nedbank Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Nedbank Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Nedbank Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Nedbank Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.