Jalkapallo »USA » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000157000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷U9RDgnC5¬AD÷1490484600¬ADE÷1490484600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬AX÷1¬AV÷1490501830|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jJS9fSda¬AD÷1490472000¬ADE÷1490472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬AX÷1¬AV÷1490535835|¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YsY4e8sg¬AD÷1490464800¬ADE÷1490464800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬AX÷1¬AV÷1490522061|¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WvgcXm9b¬AD÷1489964400¬ADE÷1489964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬AX÷1¬AV÷1490008036|¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fiZ0dlSn¬AD÷1489890600¬ADE÷1489890600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬AX÷1¬AV÷1489906329|¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0UZdcUCt¬AD÷1489887000¬ADE÷1489887000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬AX÷1¬AV÷1489903809|¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O8rV1A4P¬AD÷1489885200¬ADE÷1489885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬AX÷1¬AV÷1489903799|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M34nwRRO¬AD÷1489883400¬ADE÷1489883400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬AX÷1¬AV÷1489899065|¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hlfgYTgh¬AD÷1489881600¬ADE÷1489881600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬AX÷1¬AV÷1489899074|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rD5rv7CI¬AD÷1489879800¬ADE÷1489879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬AX÷1¬AV÷1489893828|¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zm6vumcC¬AD÷1489878000¬ADE÷1489878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬AX÷1¬AV÷1489889830|¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dd7ztTs6¬AD÷1489867200¬ADE÷1489867200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬AX÷1¬AV÷1489881927|¬BX÷-1¬WM÷JOU¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EXHVt9Sa¬AD÷1489867200¬ADE÷1489867200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬AX÷1¬AV÷1489881920|¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬WV÷toronto-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0UDRskDg¬AD÷1489860000¬ADE÷1489860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬AX÷1¬AV÷1489881904|¬BX÷-1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1490806921
35
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000157000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷rulwOqWp¬AD÷1491003000¬ADE÷1491003000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷r1urFV29¬AD÷1491012000¬ADE÷1491012000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬WN÷JOU¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4GTjD9XL¬AD÷1491069600¬ADE÷1491069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SpJ0qmW7¬AD÷1491073200¬ADE÷1491073200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IJXfCTnS¬AD÷1491076800¬ADE÷1491076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷zaKM7meq¬AD÷1491087600¬ADE÷1491087600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EkJQ67Ak¬AD÷1491091200¬ADE÷1491091200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WQDV5RPe¬AD÷1491093000¬ADE÷1491093000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷422q8W88¬AD÷1491098400¬ADE÷1491098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷AHCZ4ou2¬AD÷1491181200¬ADE÷1491181200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷rg1m7jOE¬AD÷1491618600¬ADE÷1491618600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OK0HTUH2¬AD÷1491674400¬ADE÷1491674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4U8PR8nF¬AD÷1491674400¬ADE÷1491674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tfWhAtHs¬AD÷1491681600¬ADE÷1491681600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M5JKSlX8¬AD÷1491692400¬ADE÷1491692400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬WU÷philadelphia-union¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lhTKlr8m¬AD÷1491694200¬ADE÷1491694200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬WN÷JOU¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ATzc90Wm¬AD÷1491696000¬ADE÷1491696000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zkPGkOhs¬AD÷1491701400¬ADE÷1491701400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lKZ08Kof¬AD÷1491705000¬ADE÷1491705000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WrP57v10¬AD÷1491768000¬ADE÷1491768000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1490806921
339
Ohje: Olet tällä hetkellä MLS 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa MLS 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, MLS 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). MLS 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). MLS 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.