Jalkapallo »USA » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷KKRJfGZp¬AD÷1498098600¬ADE÷1498098600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷08KnQPoi¬AD÷1498093200¬ADE÷1498093200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ya96IJRi¬AD÷1498089600¬ADE÷1498089600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MP52JaCo¬AD÷1498087800¬ADE÷1498087800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JOU¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ELanDOkC¬AD÷1497819600¬ADE÷1497819600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬WU÷philadelphia-union¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zV0rE4z6¬AD÷1497754800¬ADE÷1497754800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h6BwFpLa¬AD÷1497751200¬ADE÷1497751200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b3t41t9j¬AD÷1497751200¬ADE÷1497751200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬WV÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷re4jCr5I¬AD÷1497749400¬ADE÷1497749400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v37ZFQ5g¬AD÷1497747600¬ADE÷1497747600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p0x02Mgp¬AD÷1497744000¬ADE÷1497744000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pt8VG6jm¬AD÷1497742200¬ADE÷1497742200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SKkY62oT¬AD÷1497742200¬ADE÷1497742200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GAk7MSSP¬AD÷1497740400¬ADE÷1497740400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6k9RHnys¬AD÷1497718800¬ADE÷1497718800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬WV÷seattle-sounders¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xKj3N8DJ¬AD÷1497148200¬ADE÷1497148200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lUjU7rWM¬AD÷1497139200¬ADE÷1497139200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~~
1
1498156206
175
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷vaJjPq1c¬AD÷1498262400¬ADE÷1498262400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SM8AHwsb¬AD÷1498266000¬ADE÷1498266000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬WV÷fc-dallas¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Ol2JFHBA¬AD÷1498325400¬ADE÷1498325400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬WV÷new-york-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nPIfO3G3¬AD÷1498345200¬ADE÷1498345200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬WV÷colorado-rapids¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷2u1NEyRG¬AD÷1498345200¬ADE÷1498345200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬WU÷philadelphia-union¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QFHbNNV9¬AD÷1498347000¬ADE÷1498347000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8v73MsoG¬AD÷1498348800¬ADE÷1498348800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6D7EGcd4¬AD÷1498350600¬ADE÷1498350600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷d20RDetN¬AD÷1498357800¬ADE÷1498357800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷A54VCFeT¬AD÷1498357800¬ADE÷1498357800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Gnsb8Z3p¬AD÷1498442400¬ADE÷1498442400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷fwt27gJj¬AD÷1498779000¬ADE÷1498779000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MqUqWxdi¬AD÷1498872600¬ADE÷1498872600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1498156206
199
Ohje: Olet tällä hetkellä MLS 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa MLS 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, MLS 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). MLS 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). MLS 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.