Jalkapallo »Uruguay » Primera Division » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷URUGUAY: Primera Division¬ZEE÷r9s6zO6P¬ZB÷201¬ZY÷Uruguay¬ZC÷GIPeymsd¬ZD÷p¬ZE÷6c1UVtIr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷201_r9s6zO6P¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/uruguay/primera-division/¬ZX÷00Uruguay 007ruguay0010000000153000Primera Divi016vision000¬ZCC÷0¬~AA÷EHJ2XVUG¬AD÷1481486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Nacional¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOS¬AF÷Boston River¬WV÷boston-river¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CLU¬AE÷Club Nacional¬WU÷club-nacional¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷S0HjzYpb¬AD÷1481486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubio¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool M.¬WV÷liverpool-m¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷DAN¬AE÷Danubio¬WU÷danubio¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷0EFbYBFA¬AD÷1481486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rampla Juniors¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAM¬AE÷Rampla Juniors¬WU÷rampla-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WAN¬AF÷Wanderers¬WV÷wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zX7BV9aT¬AD÷1481400900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penarol¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sp.¬WV÷defensor-sp¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6FfwRT7p¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cerro CA¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro CA¬WU÷cerro-ca¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷APMoyEVi¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plaza Colonia¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Plaza Colonia¬WU÷plaza-colonia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUD¬AF÷Sud America¬WV÷sud-america¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷dt97WkpN¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Montevideo¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Montevideo¬WU÷racing-montevideo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷Juventud¬WV÷juventud¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6iGfZi04¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Espanola¬ER÷Kierros 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Espanola¬WU÷villa-espanola¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬WV÷fenix¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0d4OWbv6¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Nacional¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Nacional¬WU÷club-nacional¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷Juventud¬WV÷juventud¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WMaKXvPa¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensor Sp.¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensor Sp.¬WU÷defensor-sp¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Montevideo¬WV÷racing-montevideo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IVZaDAwo¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fenix¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬AV÷1480909578|¬BX÷-1¬WM÷FEN¬AE÷Fenix¬WU÷fenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷DAN¬AF÷Danubio¬WV÷danubio¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WYNsxfGo¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool M.¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool M.¬WU÷liverpool-m¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plaza Colonia¬WV÷plaza-colonia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MBhXUx9I¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanderers¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬AV÷1480909566|¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanderers¬WU÷wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa Espanola¬WV÷villa-espanola¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vm3SVIgC¬AD÷1480793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston River¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston River¬WU÷boston-river¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Rampla Juniors¬WV÷rampla-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hW0GYK9g¬AD÷1480793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PEN¬AF÷Penarol¬WV÷penarol¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷A7BBZ0fm¬AD÷1480793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sud America¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Sud America¬WU÷sud-america¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CER¬AF÷Cerro CA¬WV÷cerro-ca¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1484853270
120
fixtures
1
1484853270
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Primera Division 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Uruguay alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Primera Division 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Primera Division 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Primera Division 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Primera Division 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.