Super League 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo Israel

Super League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷82gxasee¬ZD÷p¬ZE÷0CCairCm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/super-league/¬ZX÷02Israel 006Israel0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷2cWlklhf¬AD÷1583861400¬ADE÷1583861400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583868472¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷bunWHtCT¬WU÷ironi-nes-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷27¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷25¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷GKYcD0Kp¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AH÷76¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷14¬BH÷20¬~AA÷pMLgl870¬AD÷1583776800¬ADE÷1583776800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583784720¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷UNx2CKZj¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷105¬AT÷82¬BI÷23¬BA÷21¬BC÷19¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷Ye3rLCwi¬WV÷maccabi-rishon¬AZ÷0¬AH÷104¬AU÷82¬BJ÷22¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷17¬AM÷2 jatkoaikaa pelattu.¬~AA÷hnP1nnxD¬AD÷1583774400¬ADE÷1583774400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583782683¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷KC5fIAN9¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷26¬BG÷23¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷2yeaHUxG¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷83¬BB÷29¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷9¬~AA÷4nUfH6ym¬AD÷1583694000¬ADE÷1583694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583701463¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷nFDEvbzs¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷87¬BB÷27¬BD÷14¬BF÷19¬BH÷27¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷MJIhdQ5E¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷39¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷16¬~AA÷OCKcmSM6¬AD÷1583607600¬ADE÷1583607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583614808¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷Cn2nKWhc¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷33¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷tM6jJj83¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷88¬BB÷16¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷25¬~AA÷4CDojUxl¬AD÷1583598600¬ADE÷1583598600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583605454¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷vwWUJ2sH¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷KlmSIMdN¬WV÷hapoel-eilat¬AH÷85¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷26¬BH÷21¬~AA÷CEY6cCpE¬AD÷1583089200¬ADE÷1583089200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583096315¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷O2ZgIk6C¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷21¬BE÷15¬BG÷31¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷6RObH9LI¬WV÷ironi-nes-ziona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷95¬BB÷25¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷29¬~AA÷8tSFejFQ¬AD÷1583082900¬ADE÷1583082900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583089511¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷AcvENprh¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷16¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷hMTIM4cb¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷63¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷18¬BH÷16¬~AA÷j5XAdWaK¬AD÷1583082000¬ADE÷1583082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583088768¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷rinSasjo¬WU÷hapoel-eilat¬AG÷84¬BA÷14¬BC÷19¬BE÷24¬BG÷27¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷W6uAOQSo¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷26¬~AA÷AkEsiANs¬AD÷1582999200¬ADE÷1582999200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583005656¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷6PXMLOC4¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷30¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷23¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷0nXQKrSA¬WV÷gilboa-galil¬AH÷76¬BB÷18¬BD÷17¬BF÷20¬BH÷21¬~AA÷p8tLZ8h7¬AD÷1582993800¬ADE÷1582993800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583000142¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷MwwwMX6m¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷33¬BC÷22¬BE÷29¬BG÷17¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷vFXsLiMg¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷19¬BH÷20¬~AA÷nkfy0jlM¬AD÷1582891200¬ADE÷1582891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582898231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷niseGgHr¬WU÷hapoel-holon¬AG÷112¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷33¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷UFWaFDWl¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷20¬BD÷44¬BF÷25¬BH÷26¬~AA÷2qiGzkw1¬AD÷1581879900¬ADE÷1581879900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581886256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷Q7i7RgqQ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷rmvZMDis¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷64¬BB÷16¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷9¬~AA÷OhhCyVNf¬AD÷1581873600¬ADE÷1581873600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581879513¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷Aa9K3jiJ¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷21¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷C4m3SZTJ¬WV÷ironi-nes-ziona¬AH÷71¬BB÷12¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷15¬~AA÷IiDXrDVK¬AD÷1581873000¬ADE÷1581873000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581880292¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷l8NPEGaK¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AG÷81¬BA÷20¬BC÷15¬BE÷19¬BG÷27¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷6qIUDzFQ¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷15¬BH÷19¬~AA÷GSh8xB8l¬AD÷1581872400¬ADE÷1581872400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581880359¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷W8AG4WyD¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷89¬BB÷18¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷34¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷xYeD5CM6¬WU÷ironi-nahariya¬AG÷84¬BA÷16¬BC÷18¬BE÷29¬BG÷21¬~
126
fixtures
0
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Ohje: Olet tällä hetkellä Super League 2019/2020 tulokset -sivulla koripallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super League 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super League 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. Super League 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super League 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!