Super League 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo Israel

Super League
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷82gxasee¬ZD÷p¬ZE÷0CCairCm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/super-league/¬ZX÷02Israel 006Israel0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷v9p1soxQ¬AD÷1570287600¬ADE÷1570287600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷bDH7VA4d¬WU÷ironi-nes-ziona¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷CG5kffsc¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷dlXSx5ps¬AD÷1570374000¬ADE÷1570374000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷6FbbhYB9¬WV÷hapoel-tel-aviv¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷Oj9ggEd3¬WU÷hapoel-holon¬AN÷n¬~AA÷zuWWyPam¬AD÷1570374000¬ADE÷1570374000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷p6c2ihRF¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷CEQVZPer¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷hGQyyqFg¬AD÷1570460400¬ADE÷1570460400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷j5PZYqBl¬WU÷gilboa-galil¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷YTEvY3Qf¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷W6Puz3Ua¬AD÷1570460400¬ADE÷1570460400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷nXIrXNu1¬WU÷hapoel-eilat¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷tfInWse7¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷OEsmYtaC¬AD÷1570806000¬ADE÷1570806000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷bTLVh52K¬WU÷hapoel-holon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷hjLZiPHQ¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷6wXiX0EI¬AD÷1570892400¬ADE÷1570892400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷UBC1mqQs¬WU÷hapoel-beer-sheva¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷Cz26n3ul¬WV÷maccabi-rishon¬AN÷n¬~AA÷r3fLFYro¬AD÷1570892400¬ADE÷1570892400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷jR0AoNff¬WU÷hapoel-tel-aviv¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷K05EpsA0¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷WIm3vILo¬AD÷1571065200¬ADE÷1571065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷bi4Iq1P6¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷tGgNrLvD¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷A9n7wxyh¬AD÷1571065200¬ADE÷1571065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷v1CQsufJ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷h4086OWJ¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷6ytGyG54¬AD÷1571497200¬ADE÷1571497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷jutq0M9m¬WU÷gilboa-galil¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷p2umatPg¬WV÷hapoel-holon¬AN÷n¬~AA÷0buKzzLA¬AD÷1571497200¬ADE÷1571497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷b5qib0v0¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷tUYecKg6¬WV÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷2J7P1Ry0¬AD÷1571497200¬ADE÷1571497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷nsEGN5ak¬WU÷ironi-nes-ziona¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷t4DKMPEe¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷vkvOZgzH¬AD÷1571583600¬ADE÷1571583600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷KKXadv9C¬WU÷hapoel-jerusalem¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷SpX3ebOI¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷K0eLYDkN¬AD÷1571670000¬ADE÷1571670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷6yW7fIwP¬WU÷hapoel-beer-sheva¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷A9dl3AsP¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷bifPXX4T¬AD÷1571670000¬ADE÷1571670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷thmKcl5n¬WV÷hapoel-tel-aviv¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷nVmGbUkt¬WU÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~
132
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä Super League 2019/2020 tulokset -sivulla koripallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super League 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super League 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. Super League 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super League 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!