Israel Cup 2020/2021 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Koripallo Israel

Israel Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷Gfyb1Oko¬ZD÷p¬ZE÷KrYYEu5I¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/israel-cup/¬ZX÷02Israel 006Israel0020000000001000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷4jj1HkFC¬AD÷1606416300¬ADE÷1606416300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Hod Hasharon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606421622¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷drLe9qy8¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷90¬BB÷25¬BD÷19¬BF÷32¬BH÷14¬OB÷r9Fy4i5k-ziq6dpdB.png¬WM÷MAN¬AE÷M. Hod Hasharon¬JA÷IiMiAPL1¬WU÷maccabi-hod-hasharon¬GRA÷0¬AG÷50¬BA÷12¬BC÷10¬BE÷9¬BG÷19¬OA÷zLbDrGjT-nP3F2lP7.png¬~AA÷fasmMD0s¬AD÷1604945400¬ADE÷1604945400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604951170¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷nVxGd6i2¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷75¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷16¬BG÷18¬OA÷GKurxC86-CjsCPjPK.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷8vvCcnxd¬WV÷maccabi-ashdod¬GRB÷0¬AH÷69¬BB÷19¬BD÷13¬BF÷23¬BH÷14¬OB÷vmmUhCle-nXDrOIMI.png¬~AA÷rsk5G9UI¬AD÷1604596500¬ADE÷1604596500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galil Elyon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604602484¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷jJ9vHefE¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷29¬BD÷24¬BF÷22¬BH÷9¬OB÷fBW3UVR0-fRbS91WS.png¬WM÷GAL¬AE÷Galil Elyon¬JA÷CSAzIyu8¬WU÷galil-elyon¬GRA÷0¬AG÷64¬BA÷13¬BC÷15¬BE÷18¬BG÷18¬OA÷bRD8PLR0-hKcivaOa.png¬~AA÷MR0dIVa6¬AD÷1604596500¬ADE÷1604596500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604602007¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷OUMmB56e¬WV÷bnei-herzliya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷15¬BH÷23¬OB÷2Je3FBS0-ULE5nci0.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬JA÷ARIqCoik¬WU÷maccabi-raanana¬GRA÷0¬AG÷58¬BA÷16¬BC÷14¬BE÷15¬BG÷13¬OA÷AJ8Zx2lC-l6ZW3gJ7.png¬~AA÷AmsivDMP¬AD÷1604595600¬ADE÷1604595600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Yavne¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604601569¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷UVZJdR8a¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷18¬BH÷21¬OB÷0OpVdpCN-vurn3bUM.png¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne¬JA÷juyGc7gg¬WU÷elitzur-yavne¬GRA÷0¬AG÷66¬BA÷11¬BC÷18¬BE÷16¬BG÷21¬OA÷x43soOUH-lfwGuqvG.png¬~AA÷bTeHRZxK¬AD÷1604595600¬ADE÷1604595600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604602077¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷v5Z7bSMk¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷12¬BH÷24¬OB÷SMIdYniC-d0p2cQt5.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬JA÷rZmx4laS¬WU÷hapoel-ramat-gan¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷21¬BC÷23¬BE÷11¬BG÷19¬OA÷CGIUJ7Pq-xf2qljNh.png¬~AA÷Wdrmug7J¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Ashkelon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604514464¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷dIyCbmvm¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷20¬OB÷rk0flnUH-SOKfek6T.png¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Ashkelon¬JA÷rFX7aTOt¬WU÷elitzur-ashkelon¬GRA÷0¬AG÷75¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷16¬OA÷QaSMBmSq-CpUm1CpA.png¬~AA÷8OdhJBp0¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604515755¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷pMS9ImEL¬WU÷hapoel-afula¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷16¬BG÷20¬OA÷d0uwMPme-dbLryoal.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷G4JuDRyq¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷25¬OB÷xGGtJCBN-rXMOIx3T.png¬~AA÷E1clKiVg¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Kiryat Ata¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604515375¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷EeXDH7TR¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷25¬BD÷16¬BF÷20¬BH÷28¬OB÷Y3CAmJVH-A19a1A8q.png¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Kiryat Ata¬JA÷6VT5JTbF¬WU÷ironi-kiryat-ata¬GRA÷0¬AG÷59¬BA÷16¬BC÷24¬BE÷10¬BG÷9¬OA÷x2MA0Ine-jPxyAokO.png¬~AA÷hjeLQghQ¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Ramat-Gan¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604515074¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Acre¬JB÷0Ez4a87q¬WV÷hapoel-acre¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷13¬BD÷32¬BF÷21¬BH÷23¬OB÷Yyduvime-KAXev2hA.png¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Ramat-Gan¬JA÷UVqY4UqM¬WU÷ironi-ramat-gan¬GRA÷0¬AG÷70¬BA÷19¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷19¬OA÷fNH7dSkC-E5pelj2H.png¬~AA÷pQiDSFND¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Motzkin¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Motzkin¬JA÷dIoQ6jF9¬WU÷maccabi-kiryat-motzkin¬GRA÷0¬AG÷70¬OA÷GWqL9ZWH-UsKP50W4.png¬WN÷ELI¬AF÷Elitzor Netania¬JB÷z9pU5AUF¬WV÷elitzor-netania¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷75¬OB÷pUKRSI96-YggaqQLN.png¬~AA÷zBbpLXFm¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604514650¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HHM¬AF÷H. Hevel Modiin¬JB÷C8U1K9q9¬WV÷hapoel-hevel-modiin¬GRB÷0¬AH÷67¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷13¬BH÷17¬OB÷IFUTHeDN-GtV6AeZb.png¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷0YQcLkU2¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷80¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷19¬OA÷QLKBex86-ANbmCHyp.png¬~~
12
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷Gfyb1Oko¬ZD÷p¬ZE÷KrYYEu5I¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/israel-cup/¬ZX÷02Israel 006Israel0020000000001000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷6N4tFR40¬AD÷1607883300¬ADE÷1607883300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Haifa¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Haifa¬JA÷Qo1Sax3h¬WU÷hapoel-haifa¬GRA÷0¬OA÷fBW3UVR0-fRbS91WS.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷OWJVbdIb¬WV÷maccabi-tel-aviv¬GRB÷0¬OB÷GKurxC86-CjsCPjPK.png¬AN÷n¬~AA÷bc1YGmzl¬AD÷1608400800¬ADE÷1608400800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷Shn9fsRC¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬OA÷6NwrCEkC-IXk9bIsa.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷6qoDg1tJ¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬OB÷rk0flnUH-SOKfek6T.png¬AN÷n¬~AA÷C05xG7kf¬AD÷1608487800¬ADE÷1608487800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷hY2K1bYu¬WU÷ramat-hasharon¬GRA÷0¬OA÷QLKBex86-ANbmCHyp.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷WO1O0Imn¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬OB÷xGGtJCBN-rXMOIx3T.png¬AN÷n¬~AA÷pYZdzxy9¬AD÷1608489300¬ADE÷1608489300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷xtaN3o4Q¬WU÷ironi-nahariya¬GRA÷0¬OA÷hn7B6VVH-hpDPVkN8.png¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷vkoka5Cs¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬OB÷0OpVdpCN-vurn3bUM.png¬AN÷n¬~AA÷GYBTHTKs¬AD÷1608490800¬ADE÷1608490800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzor Netania¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzor Netania¬JA÷KSr1d3d0¬WU÷elitzor-netania¬GRA÷0¬OA÷pUKRSI96-YggaqQLN.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷YVn5eNB6¬WV÷hapoel-tel-aviv¬GRB÷0¬OB÷SMIdYniC-d0p2cQt5.png¬AN÷n¬~AA÷pE3pEoK6¬AD÷1608572400¬ADE÷1608572400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷IgJZcGX4¬WU÷ironi-nes-ziona¬GRA÷0¬OA÷EXnwShUH-Gbtz5rtS.png¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷dpIwczmB¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬OB÷2Je3FBS0-ULE5nci0.png¬AN÷n¬~AA÷v9l0ZejF¬AD÷1608573000¬ADE÷1608573000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷nFpgbPRm¬WU÷maccabi-rishon¬GRA÷0¬OA÷O2IPR87k-YyzifMsJ.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷Q5qccqsf¬WV÷hapoel-beer-sheva¬GRB÷0¬OB÷Y3CAmJVH-A19a1A8q.png¬AN÷n¬~
7
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Israel Cup 2020/2021 tulokset -sivulla koripallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Israel Cup 2020/2021 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Israel Cup 2020/2021 sarjataulukon ja ottelutiedot. Israel Cup 2020/2021 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Israel Cup 2020/2021 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup