Koripallo »Israel » Israel Cup » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷hEml0Ts8¬ZD÷p¬ZE÷KSTp0qTp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/israel-cup/¬ZX÷02Israel 006Israel0010000000169000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷8ddXhCOd¬AD÷1514747100¬ADE÷1514747100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷2793wIBP¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷85¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷25¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷QkQKEYYO¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷G29oV8Wk¬AD÷1514741400¬ADE÷1514741400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷CSJ4IGZa¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷23¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷16¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷fi99Hzk6¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AH÷62¬BB÷19¬BD÷15¬BF÷17¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷zihlWlHq¬AD÷1514658600¬ADE÷1514658600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷YyL0JdKg¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷100¬BB÷32¬BD÷11¬BF÷32¬BH÷25¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷42GdKx5m¬WU÷maccabi-rishon¬AG÷98¬BA÷27¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷fg8kUSod¬AD÷1514651400¬ADE÷1514651400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷hxSCGf4C¬WU÷hapoel-eilat¬AG÷56¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷6¬BG÷18¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷naRGFEJI¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷16¬BD÷29¬BF÷22¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷jZYljxyC¬AD÷1514142000¬ADE÷1514142000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷bwT6IwOg¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷97¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷21¬BG÷26¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Raanana¬JB÷xURAHcw0¬WV÷maccabi-raanana¬AH÷73¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷YcvpiIL5¬AD÷1514135400¬ADE÷1514135400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷4vzbKags¬WU÷ironi-nes-ziona¬AG÷87¬BA÷17¬BC÷28¬BE÷26¬BG÷16¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷GEw2JJ8m¬WV÷maccabi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷24¬BD÷23¬BF÷17¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷f7uthb6a¬AD÷1514135100¬ADE÷1514135100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷YiDQx898¬WU÷maccabi-ashdod¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷19¬BG÷27¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷CrCUySOE¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷70¬BB÷8¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷0ptxgvig¬AD÷1514134800¬ADE÷1514134800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬JA÷IqVwF4H1¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷69¬BA÷21¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷13¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷dzUsEOW7¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷28¬BD÷10¬BF÷24¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷nsxYgKym¬AD÷1514134500¬ADE÷1514134500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷AJRVGQnk¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷23¬BC÷26¬BE÷23¬BG÷19¬WN÷MAN¬AF÷M. Hod Hasharon¬JB÷OMVZFp2e¬WV÷maccabi-hod-hasharon¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷17¬BF÷26¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷4InTf0Mt¬AD÷1514053800¬ADE÷1514053800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷QojaMnPR¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷17¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷SfxRH6Xr¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷74¬BB÷22¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷ShPaCSiE¬AD÷1514049000¬ADE÷1514049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷hKxhO8fF¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷30¬BE÷22¬BG÷19¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rehovot¬JB÷WAydNS9L¬WV÷maccabi-rehovot¬AH÷67¬BB÷24¬BD÷12¬BF÷9¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷r3tvBmia¬AD÷1514046600¬ADE÷1514046600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷0tMeBxy9¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷16¬BC÷18¬BE÷22¬BG÷18¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷UFQaAdjF¬WV÷bnei-herzliya¬AH÷60¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷td144mSj¬AD÷1512063000¬ADE÷1512063000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬JA÷SQlUJqaA¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AG÷72¬BA÷31¬BC÷17¬BE÷6¬BG÷18¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷6HmYI3EG¬WV÷bnei-herzliya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷95¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷nVg7SaEt¬AD÷1508949000¬ADE÷1508949000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬JA÷CWeCE67O¬WU÷maccabi-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷30¬BG÷12¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷jNfGDQMU¬WV÷gilboa-galil¬AH÷80¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷23¬AN÷n¬~
3
1516593264
22
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷hEml0Ts8¬ZD÷p¬ZE÷KSTp0qTp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/israel/israel-cup/¬ZX÷02Israel 006Israel0010000000169000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷2ymjlZNd¬AD÷1518453900¬ADE÷1518453900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷bgsz0wCR¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷02T1ecKr¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷tSofmgw3¬AD÷1518462900¬ADE÷1518462900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷UyY5fHZl¬WU÷hapoel-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷8SW9gyke¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~
3
1516593264
2
Ohje: Olet tällä hetkellä Israel Cup 2017/2018 tulokset -sivulla koripallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Israel Cup 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Israel Cup 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. Israel Cup 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Israel Cup 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.