NBL1 North - Naiset 2021 livescore, tulokset, sarjataulukko

Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediitteinä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+
NBL1 North - Naiset
2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷AUSTRALIA: NBL1 North - Naiset¬ZEE÷0AXnHt1E¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷h6940UHB¬ZD÷p¬ZE÷C6A9JcSu¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_0AXnHt1E¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/australia/nbl1-north-naiset/¬ZX÷02Australia 009tralia0030000000001000NBL1 North -019Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷0vFCwHjo¬AD÷1620981000¬ADE÷1620981000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Townsville Flames N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOW¬AE÷Townsville Flames N¬JA÷E5jkM0rf¬WU÷townsville-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷56¬BA÷10¬BC÷9¬BE÷19¬BG÷18¬OA÷tnevFURq-xfS1q7x9.png¬WN÷MAC¬AF÷Mackay Meteorettes N¬JB÷8SkgLKc0¬WV÷mackay-meteorettes¬GRB÷0¬AH÷52¬BB÷16¬BD÷15¬BF÷7¬BH÷14¬OB÷00o0qERq-0S9G3eb9.png¬~AA÷A9d30vbb¬AD÷1620894600¬ADE÷1620894600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷USC Rip City N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷USC Rip City N¬JA÷6XbjtMZP¬WU÷usc-rip-city¬GRA÷0¬AG÷70¬BA÷18¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷15¬OA÷fDeTHQTH-hlJ5dhsD.png¬WN÷FEL¬AF÷Sunshine Coast Phoenix N¬JB÷OCoIytrs¬WV÷sunshine-coast-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷26¬BD÷19¬BF÷18¬BH÷26¬OB÷U3ittEU0-W6nxiHnp.png¬~~
2
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AUSTRALIA: NBL1 North - Naiset¬ZEE÷0AXnHt1E¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷h6940UHB¬ZD÷p¬ZE÷C6A9JcSu¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_0AXnHt1E¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/australia/nbl1-north-naiset/¬ZX÷02Australia 009tralia0030000000001000NBL1 North -019Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷lf8f20To¬AD÷1621062000¬ADE÷1621062000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Capitals N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Capitals N¬JA÷nJlcKvD6¬WU÷brisbane-capitals¬GRA÷0¬OA÷MPxb8H6k-xx5A20rb.png¬WN÷NOR¬AF÷Northside Wizards N¬JB÷Ghg1JbSC¬WV÷northside-wizards¬GRB÷0¬OB÷QcP6WSS0-n1HcrvoT.png¬AN÷n¬~AA÷rgu3Hijm¬AD÷1621065600¬ADE÷1621065600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Mackay Meteorettes N¬JB÷EukATc8A¬WV÷mackay-meteorettes¬GRB÷0¬OB÷00o0qERq-0S9G3eb9.png¬WM÷CAI¬AE÷Cairns N¬JA÷KIk6Uwg4¬WU÷cairns-dolphins¬GRA÷0¬OA÷EyRZ4GU0-6sl7DopO.png¬AN÷n¬~AA÷OC07abD4¬AD÷1621065600¬ADE÷1621065600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Logan Thunder N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red City Roar N¬JB÷WxkQZJCg¬WV÷red-city-roar¬GRB÷0¬OB÷Czi0ao86-bqyurySp.png¬WM÷LOG¬AE÷Logan Thunder N¬JA÷23pMz0cm¬WU÷logan-thunder¬GRA÷0¬OA÷dfLle9A6-pjrjD4sU.png¬AN÷n¬~AA÷IZaBbISA¬AD÷1621065600¬ADE÷1621065600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South West Metro Pirates N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southern District Spartans N¬JB÷4jmYXcs6¬WV÷southern-district-spartans¬GRB÷0¬OB÷dzVypvVH-Q36h76kK.png¬WM÷SWM¬AE÷South West Metro Pirates N¬JA÷ATmUYwSa¬WU÷south-west-metro-pirates¬GRA÷0¬OA÷Qsw97Pme-dj1OxC9q.png¬AN÷n¬~AA÷Sp7b1Krh¬AD÷1621134000¬ADE÷1621134000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Rollers N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich Force N¬JB÷8ntms2KJ¬WV÷ipswich-force¬GRB÷0¬OB÷IJCnKCkC-0dNZZ6mi.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Rollers N¬JA÷fqh5IIsJ¬WU÷gold-coast-rollers¬GRA÷0¬OA÷dfJQZSPq-pxLwlnBE.png¬AN÷n¬~AA÷dQbFcxrH¬AD÷1621584000¬ADE÷1621584000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Rollers N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAI¬AF÷Cairns N¬JB÷CGjtWyCI¬WV÷cairns-dolphins¬GRB÷0¬OB÷EyRZ4GU0-6sl7DopO.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Rollers N¬JA÷IgixXHdC¬WU÷gold-coast-rollers¬GRA÷0¬OA÷dfJQZSPq-pxLwlnBE.png¬AN÷n¬~AA÷xxGCddcN¬AD÷1621585800¬ADE÷1621585800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mackay Meteorettes N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockhampton N¬JB÷IDwSgu4P¬WV÷rockhampton-cyclones¬GRB÷0¬OB÷vDDuQL5k-ImOViH4U.png¬WM÷MAC¬AE÷Mackay Meteorettes N¬JA÷j7kpVeRO¬WU÷mackay-meteorettes¬GRA÷0¬OA÷00o0qERq-0S9G3eb9.png¬AN÷n¬~AA÷GSEGeGCT¬AD÷1621666800¬ADE÷1621666800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Capitals N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southern District Spartans N¬JB÷EqPclJRn¬WV÷southern-district-spartans¬GRB÷0¬OB÷dzVypvVH-Q36h76kK.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Capitals N¬JA÷KMPgkaCt¬WU÷brisbane-capitals¬GRA÷0¬OA÷MPxb8H6k-xx5A20rb.png¬AN÷n¬~AA÷xGv7GB5g¬AD÷1621666800¬ADE÷1621666800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ipswich Force N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAI¬AF÷Cairns N¬JB÷M5hIRywN¬WV÷cairns-dolphins¬GRB÷0¬OB÷EyRZ4GU0-6sl7DopO.png¬WM÷IPS¬AE÷Ipswich Force N¬JA÷SrgESHNG¬WU÷ipswich-force¬GRA÷0¬OA÷IJCnKCkC-0dNZZ6mi.png¬AN÷n¬~AA÷Y71rizLp¬AD÷1621666800¬ADE÷1621666800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northside Wizards N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northside Wizards N¬JA÷SnT1mwsg¬WU÷northside-wizards¬GRA÷0¬OA÷QcP6WSS0-n1HcrvoT.png¬WN÷FEL¬AF÷Sunshine Coast Phoenix N¬JB÷M9S5ncda¬WV÷sunshine-coast-phoenix¬GRB÷0¬OB÷U3ittEU0-W6nxiHnp.png¬AN÷n¬~AA÷nB5njfzi¬AD÷1621668600¬ADE÷1621668600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red City Roar N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SWM¬AF÷South West Metro Pirates N¬JB÷UZVDpyRB¬WV÷south-west-metro-pirates¬GRB÷0¬OB÷Qsw97Pme-dj1OxC9q.png¬WM÷RED¬AE÷Red City Roar N¬JA÷00R9oHB5¬WU÷red-city-roar¬GRA÷0¬OA÷Czi0ao86-bqyurySp.png¬AN÷n¬~AA÷jJrBFVKa¬AD÷1621670400¬ADE÷1621670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Townsville Flames N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockhampton N¬JB÷hlqlMF0p¬WV÷rockhampton-cyclones¬GRB÷0¬OB÷vDDuQL5k-ImOViH4U.png¬WM÷TOW¬AE÷Townsville Flames N¬JA÷0diMQehT¬WU÷townsville-flames¬GRA÷0¬OA÷tnevFURq-xfS1q7x9.png¬AN÷n¬~AA÷jqWSbnvi¬AD÷1621738800¬ADE÷1621738800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Logan Thunder N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich Force N¬JB÷0MhoSSAp¬WV÷ipswich-force¬GRB÷0¬OB÷IJCnKCkC-0dNZZ6mi.png¬WM÷LOG¬AE÷Logan Thunder N¬JA÷8QUHqetI¬WU÷logan-thunder¬GRA÷0¬OA÷dfLle9A6-pjrjD4sU.png¬AN÷n¬~AA÷UZUWc6gc¬AD÷1622188800¬ADE÷1622188800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunshine Coast Phoenix N¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Capitals N¬JB÷QapXkW2i¬WV÷brisbane-capitals¬GRB÷0¬OB÷MPxb8H6k-xx5A20rb.png¬WM÷FEL¬AE÷Sunshine Coast Phoenix N¬JA÷CddkRnQj¬WU÷sunshine-coast-phoenix¬GRA÷0¬OA÷U3ittEU0-W6nxiHnp.png¬AN÷n¬~
117
Mainos
Mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
Mainos
Mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä NBL1 North - Naiset 2021 tulokset -sivulla koripallo/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBL1 North - Naiset 2021 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBL1 North - Naiset 2021 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBL1 North - Naiset 2021 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBL1 North - Naiset 2021 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup