NBL 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Koripallo Australia

NBL
2019/2020
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AUSTRALIA: NBL¬ZEE÷Of7riKL9¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷jcBKpU4A¬ZD÷p¬ZE÷Gr9bgxGN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_Of7riKL9¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/australia/nbl/¬ZX÷02Australia 009tralia0000000000183000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷CCqaEs5O¬AD÷1570071600¬ADE÷1570071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne United¬JA÷W0nMCFZD¬WU÷melbourne-united¬WN÷SOU¬AF÷South East Melbourne¬JB÷AioQBZlK¬WV÷south-east-melbourne¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ac22D1KU¬AD÷1570158000¬ADE÷1570158000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬JA÷vRkUAg4Q¬WU÷cairns-taipans¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings¬JB÷tzxd6DCs¬WV÷sydney-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xlG6IgHu¬AD÷1570244400¬ADE÷1570244400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬JA÷ObR05XRm¬WU÷perth-wildcats¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬JB÷zZU44isf¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GvFAHDWo¬AD÷1570330800¬ADE÷1570330800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illawarra Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets¬JB÷8nTC2VB6¬WV÷brisbane-bullets¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Hawks¬JA÷UeU83Bd0¬WU÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pEJEGXoh¬AD÷1570762800¬ADE÷1570762800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Bullets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Bullets¬JA÷QNNH1kRC¬WU÷brisbane-bullets¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬JB÷4EML09tJ¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O4IIFi1b¬AD÷1570762800¬ADE÷1570762800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬JA÷IHA3PhJJ¬WU÷perth-wildcats¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬JB÷WKE7OCYP¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6T7NEBG4¬AD÷1570849200¬ADE÷1570849200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers¬JB÷GhjvJjdm¬WV÷adelaide-36ers¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬JA÷x2izKWts¬WU÷sydney-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KWBRDVVA¬AD÷1570935600¬ADE÷1570935600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South East Melbourne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South East Melbourne¬JA÷OIkrIABg¬WU÷south-east-melbourne¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets¬JB÷29lnHUQa¬WV÷brisbane-bullets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EgBVCkoH¬AD÷1571022000¬ADE÷1571022000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illawarra Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Hawks¬JA÷pYwiGlt6¬WU÷illawarra-hawks¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬JB÷byreF8eC¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hpAZB90N¬AD÷1571367600¬ADE÷1571367600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬JA÷hbsaESAI¬WU÷perth-wildcats¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬JB÷Wlt3DnQO¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zLyQTyN1¬AD÷1571367600¬ADE÷1571367600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬JA÷A3RNUHVu¬WU÷sydney-kings¬WN÷BRE¬AF÷NZ Breakers¬JB÷lfQRTyon¬WV÷nz-breakers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YeRWATFT¬AD÷1571454000¬ADE÷1571454000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide 36ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers¬JA÷86PoxW2P¬WU÷adelaide-36ers¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets¬JB÷AFBDXkBt¬WV÷brisbane-bullets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z5Db6mOp¬AD÷1571454000¬ADE÷1571454000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South East Melbourne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South East Melbourne¬JA÷4xBHW9Qn¬WU÷south-east-melbourne¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬JB÷2NTKVTug¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~
126
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä NBL 2019/2020 tulokset -sivulla koripallo/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBL 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBL 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBL 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBL 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!