Polish Cup - Naiset 2020/2021 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.

Jalkapallo Puola

Polish Cup - Naiset
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PUOLA: Polish Cup - Naiset¬ZEE÷zwmDLSl8¬ZB÷154¬ZY÷Puola¬ZC÷hprqlBEj¬ZD÷c¬ZE÷4bvzaRBE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_zwmDLSl8¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/puola/polish-cup-naiset/¬ZX÷00Puola 005......0200000000001000Polish Cup -019Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷Puola¬~AA÷0G2puISb¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bronowianka Krakow N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bronowianka Krakow N¬JA÷GfzGKkk2¬WU÷bronowianka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slask II N¬JB÷UcOcqZR2¬WV÷slask¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷d2GIukJ9¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bukowina Tatrzanska N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOC¬AF÷Loczki Wyszkow N¬JB÷xlcXpn37¬WV÷loczki-wyszkow¬GRB÷0¬WM÷BUK¬AE÷Bukowina Tatrzanska N¬JA÷rRcToSm1¬WU÷bukowina-tatrzanska¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷WdtcxyUE¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daleszyce N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Daleszyce N¬JA÷tI1mr54N¬WU÷daleszyce¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec N¬JB÷zu1isPJT¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Amu1yeqL¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forty Piatnica N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forty Piatnica N¬JA÷xlmJxqSp¬WU÷forty-piatnica¬GRA÷0¬WN÷SRO¬AF÷Sroda N¬JB÷Q3t11S4o¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷x2VNNGcO¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gdansk N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Gdansk N¬JA÷YFvT9Yzp¬WU÷aplg-gdansk¬GRA÷0¬WN÷BEL¬AF÷Biedrzychowice N¬JB÷SxvX8hjj¬WV÷biedrzychowice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GjaLtV33¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hetmanki Wloszczowa N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HET¬AE÷Hetmanki Wloszczowa N¬JA÷dAaLmlJl¬WU÷hetmanki-wloszczowa¬GRA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gorzno N¬JB÷4zaPn8Yf¬WV÷unifreeze-gorzno¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ruWJOdrI¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kolbuszowa Dolna N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolbuszowa Dolna N¬JA÷2XmcFfDM¬WU÷kolbuszowa-dolna¬GRA÷0¬WN÷TRO¬AF÷Trojka Staszowka N¬JB÷W6h1EESS¬WV÷trojka-staszowka¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UFEQwTmM¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kotwica Kolobrzeg N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Kotwica Kolobrzeg N¬JA÷rmapyWjt¬WU÷kotwica-kolobrzeg¬GRA÷0¬WN÷UJK¬AF÷UJ Krakow N¬JB÷CM3lzj6n¬WV÷uj-krakow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OfLyVhMl¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KSP Kielce N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷KSP Kielce N¬JA÷r5tLd4JG¬WU÷ksp-kielce¬GRA÷0¬WN÷GRO¬AF÷Grodzisk Wielkopolski N¬JB÷CvoPeOYM¬WV÷grodzisk-wielkopolski¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xzsgwHE8¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KS Raszyn N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS Raszyn¬AE÷KS Raszyn N¬JA÷YibupRZA¬WU÷ks-raszyn¬GRA÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piastow N¬JB÷SEcqqokH¬WV÷piastow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷x00HsBlc¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leczna II N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Leczna II N¬JA÷0vEkgAeR¬WU÷leczna¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz II N¬JB÷IJ0HlU3r¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷dQb5Wptd¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medyk Konin N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medyk Konin N¬JA÷ObMFT5kU¬WU÷medyk-konin¬GRA÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Szczecin N¬JB÷0KcLlkLu¬WV÷olimpia-szczecin¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷j5ecxGCH¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notec Inowroclaw N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notec Inowroclaw N¬JA÷ncHuyBZr¬WU÷notec-inowroclaw¬GRA÷0¬WN÷SLE¬AF÷Sleza Wroclaw N¬JB÷tKGqzVlk¬WV÷sleza-wroclaw¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷rJIUxm3S¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nowa Huta N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOW¬AE÷Nowa Huta N¬JA÷jD2hZ9Lh¬WU÷nowa-huta¬GRA÷0¬WN÷MED¬AF÷Medyk Konin 2 N¬JB÷pz2dYTza¬WV÷medyk-konin¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Ag8VJ7dj¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Szczecin 2 N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Szczecin 2 N¬JA÷Q7IeXSY7¬WU÷olimpia-szczecin¬GRA÷0¬WN÷MYS¬AF÷Myslenice N¬JB÷ENBwdCB8¬WV÷myslenice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SOZ5zFbR¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn II N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn II N¬JA÷4fu50nKi¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷LUB¬AF÷Lubinska Czerniec N¬JB÷bHv9a6Zc¬WV÷lubinska-czerniec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷zHc9V4e2¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn N¬JA÷EN1Pm9zn¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷HUE¬AF÷Rekord Bielsko-Biala N¬JB÷8p1TnTkh¬WV÷rekord-bielsko-biala¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UXLXVY6r¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrovia N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrovia N¬JA÷AirDbQl4¬WU÷ostrovia-ostrow¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz III W¬JB÷4EsHcp4A¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ruhkvxr5¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Tczew II N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Tczew II N¬JA÷r1S1rgs9¬WU÷pogon-tczew¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec II N¬JB÷xOR5sDdF¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UySFPxTB¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Zdunska Wola N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROW¬AF÷ROW Rybnik N¬JB÷hGVIWerc¬WV÷row-rybnik¬GRB÷0¬WM÷POG¬AE÷Pogon Zdunska Wola N¬JA÷vDsy8C5d¬WU÷pogon-zdunska-wola¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷MVjgwdcB¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pradniczanka Krakow N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pradniczanka Krakow N¬JA÷GEQ9tXBL¬WU÷pradniczanka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SKR¬AF÷Skra N¬JB÷plVDuiRR¬WV÷skra-czestochowa¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷zgFMv9YF¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga II N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga II N¬JA÷ji1yp6ID¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷TAR¬AF÷Tarnovia Tarnow N¬JB÷6NyHhbMD¬WV÷tarnovia-tarnow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷l0ecY6Bq¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga N¬JA÷rLKaXmj5¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷KKP¬AF÷Bydgoszcz N¬JB÷xrK3W75B¬WV÷sportis-kkp-bydgoszcz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷vkOkvca2¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷R. Rzeszow II N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow II N¬JA÷ny0Xom5b¬WU÷r-rzeszow¬GRA÷0¬WN÷LUK¬AF÷LUKS Sportowa Czworka Radom N¬JB÷f1ayo7K4¬WV÷luks-sportowa-czworka-radom¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Sjf1XQQk¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stare Oborzyska N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stare Oborzyska N¬JA÷GYI7VRKH¬WU÷stare-oborzyska¬GRA÷0¬WN÷BIE¬AF÷Bielawa N¬JB÷p8NBUozO¬WV÷bielawianka-bielawa¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GS0YsKrt¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stilon Gorzow N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stilon Gorzow N¬JA÷vXXUTgSF¬WU÷stilon-gorzow¬GRA÷0¬WN÷WLO¬AF÷Wlokniarz Bialystok N¬JB÷YgXYSDsM¬WV÷wlokniarz-bialystok¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SUIQKmsp¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Opole N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unia Opole N¬JA÷hfKmZl4e¬WU÷unia-opole¬GRA÷0¬WN÷POG¬AF÷Pogon Tczew N¬JB÷nHJiY8J1¬WV÷pogon-tczew¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OdCZIRBd¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UW Warszawa N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UWW¬AE÷UW Warszawa N¬JA÷hEAseWQE¬WU÷uw-warszawa¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz N¬JB÷nyAofjtL¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷fJaxsvbn¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widok Lublin N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widok Lublin N¬JA÷rTM8MBKk¬WU÷widok-lublin¬GRA÷0¬WN÷RZE¬AF÷R. Rzeszow N¬JB÷x4yCLVZe¬WV÷r-rzeszow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xbPuUCye¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wloclawek N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WLO¬AE÷Wloclawek N¬JA÷jVqTfrlT¬WU÷wap-wloclawek¬GRA÷0¬WN÷KAT¬AF÷Katowice N¬JB÷8AWfj2dp¬WV÷katowice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ltattbDh¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wodzislaw Slaski N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOD¬AE÷Wodzislaw Slaski N¬JA÷ncywSXdS¬WU÷wodzislaw-slaski¬GRA÷0¬WN÷LEC¬AF÷Leczna N¬JB÷4xO4Ni5q¬WV÷leczna¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GhURMzDU¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zabki N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Zabki N¬JA÷W6UMVFc3¬WU÷zabkovia-zabki¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slask N¬JB÷0tZQUZC9¬WV÷slask¬GRB÷0¬AN÷n¬~
32
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Polish Cup - Naiset 2020/2021 tulokset -sivulla jalkapallo/Puola alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Polish Cup - Naiset 2020/2021 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Polish Cup - Naiset 2020/2021 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Polish Cup - Naiset 2020/2021 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Polish Cup - Naiset 2020/2021 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup