III Liga - Lohko IV 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Puola » III Liga - Lohko IV » 2018/2019

III Liga - Lohko IV 2018/2019
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷PUOLA: III Liga - Lohko IV¬ZEE÷nkL9fT52¬ZB÷154¬ZY÷Puola¬ZC÷UeAFlGmA¬ZD÷s¬ZE÷d6rN2o2L¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_nkL9fT52¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/puola/iii-liga-lohko-iv/¬ZX÷00Puola 005......0060000000179000III Liga - L019hko IV000¬ZCC÷0¬ZAF÷Puola¬~AA÷Ygb3342B¬AD÷1534086000¬ADE÷1534086000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Sieniawa¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Sieniawa¬JA÷dY6uKaEI¬WU÷sokol-sieniawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SOS¬AF÷Sola Oswiecim¬JB÷zP5qJJTO¬WV÷sola-oswiecim¬AH÷1¬~AA÷298O4Ebo¬AD÷1534001400¬ADE÷1534001400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬JA÷tOgnGjDp¬WU÷chelmianka-chelm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NKP¬AF÷NKP Podhale Nowy Targ¬JB÷fRcjFASj¬WV÷nkp-podhale-nowy-targ¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷QTfe5QXb¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Polaniec¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CZA¬AE÷Czarni Polaniec¬JA÷ShFONsFg¬WU÷czarni-polaniec¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬JB÷6qESM1Ua¬WV÷biala-podlaska¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷f3aa4pm5¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hutnik Krakow¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUT¬AE÷Hutnik Krakow¬JA÷06DWLLq6¬WU÷hutnik-krakow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SPA¬AF÷Spartakus Daleszyce¬JB÷E9HzLuaC¬WV÷spartakus-daleszyce¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ShiC1rXN¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orleta Radzyn¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUB¬AF÷Lublin¬JB÷8CzbxsUn¬WV÷lublin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn¬JA÷Knv2y1qg¬WU÷orleta-radzyn¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷MFjG02nU¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷E9w6zLba¬WU÷ostrowiec¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PLO¬AF÷Wislanie Jaskowice¬JB÷h0xAZvE5¬WV÷wislanie-jaskowice¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OOxrdMfo¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬JA÷AyXEYbTB¬WU÷s-rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷WOL¬AF÷Wolka Pelkinska¬JB÷lSVIXIrI¬WV÷wolka-pelkinska¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GIm82OHH¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Krasnik¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Krasnik¬JA÷OvaRs36P¬WU÷stal-krasnik¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik¬JB÷QmogwNEt¬WV÷avia-swidnik¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nwdi66Ih¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Pulawy¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUL¬AE÷Wisla Pulawy¬JA÷MupOP3ps¬WU÷wisla-pulawy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sandomierz¬JB÷0WrSONam¬WV÷sandomierz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1534310564
9
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PUOLA: III Liga - Lohko IV¬ZEE÷nkL9fT52¬ZB÷154¬ZY÷Puola¬ZC÷UeAFlGmA¬ZD÷s¬ZE÷d6rN2o2L¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_nkL9fT52¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/puola/iii-liga-lohko-iv/¬ZX÷00Puola 005......0060000000179000III Liga - L019hko IV000¬ZCC÷0¬ZAF÷Puola¬~AA÷llkJgljp¬AD÷1534327200¬ADE÷1534327200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Biala Podlaska¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIA¬AE÷Biala Podlaska¬JA÷Ct7WnklM¬WU÷biala-podlaska¬WN÷HUT¬AF÷Hutnik Krakow¬JB÷jX5zn93S¬WV÷hutnik-krakow¬AN÷n¬~AA÷4GDnaASM¬AD÷1534327200¬ADE÷1534327200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sola Oswiecim¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stal Krasnik¬JB÷MiEJki43¬WV÷stal-krasnik¬WM÷SOS¬AE÷Sola Oswiecim¬JA÷O6eGjXlc¬WU÷sola-oswiecim¬AN÷y¬~AA÷Auaq0jDG¬AD÷1534345200¬ADE÷1534345200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avia Swidnik¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVI¬AE÷Avia Swidnik¬JA÷WC8USTdj¬WU÷avia-swidnik¬WN÷LUB¬AF÷Lublin¬JB÷A37YRmCd¬WV÷lublin¬AN÷y¬~AA÷Wl0u1WcA¬AD÷1534345200¬ADE÷1534345200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orleta Radzyn¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn¬JA÷CSRcYkZS¬WU÷orleta-radzyn¬WN÷OST¬AF÷Ostrowiec¬JB÷EyEPT9sp¬WV÷ostrowiec¬AN÷y¬~AA÷t07S3YDi¬AD÷1534345200¬ADE÷1534345200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandomierz¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandomierz¬JA÷dWyZwf5i¬WU÷sandomierz¬WN÷NKP¬AF÷NKP Podhale Nowy Targ¬JB÷zNzwwEKc¬WV÷nkp-podhale-nowy-targ¬AN÷n¬~AA÷r7CjbUsT¬AD÷1534345200¬ADE÷1534345200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartakus Daleszyce¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartakus Daleszyce¬JA÷4G3OlBJ9¬WU÷spartakus-daleszyce¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Sieniawa¬JB÷r72SmVYF¬WV÷sokol-sieniawa¬AN÷n¬~AA÷lQAz2Cr4¬AD÷1534345200¬ADE÷1534345200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wislanie Jaskowice¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wislanie Jaskowice¬JA÷42OkzC4G¬WU÷wislanie-jaskowice¬WN÷RZE¬AF÷S. Rzeszow¬JB÷I5SgZVJM¬WV÷s-rzeszow¬AN÷n¬~AA÷2igNh85j¬AD÷1534345200¬ADE÷1534345200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Pulawy¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CZA¬AF÷Czarni Polaniec¬JB÷AHn7tmRk¬WV÷czarni-polaniec¬WM÷PUL¬AE÷Wisla Pulawy¬JA÷dEr3sTBq¬WU÷wisla-pulawy¬AN÷n¬~AA÷zN6W2hTc¬AD÷1534345200¬ADE÷1534345200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wolka Pelkinska¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolka Pelkinska¬JA÷rmzsxYZ3¬WU÷wolka-pelkinska¬WN÷CHE¬AF÷Chelmianka Chelm¬JB÷MwZpyhkA¬WV÷chelmianka-chelm¬AN÷n¬~AA÷AHI06RZk¬AD÷1534604400¬ADE÷1534604400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NKP Podhale Nowy Targ¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKP¬AE÷NKP Podhale Nowy Targ¬JA÷O4tAhEyr¬WU÷nkp-podhale-nowy-targ¬WN÷WOL¬AF÷Wolka Pelkinska¬JB÷x8pEiYjl¬WV÷wolka-pelkinska¬AN÷n¬~AA÷pzZLD9sG¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lublin¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬JA÷pELzvFMl¬WU÷lublin¬WN÷SOS¬AF÷Sola Oswiecim¬JB÷O4KvwZye¬WV÷sola-oswiecim¬AN÷n¬~AA÷trEd77Kq¬AD÷1534685400¬ADE÷1534685400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬JA÷SYfvbzEK¬WU÷chelmianka-chelm¬WN÷PLO¬AF÷Wislanie Jaskowice¬JB÷6PgrcfTQ¬WV÷wislanie-jaskowice¬AN÷n¬~AA÷Gfs5Hiri¬AD÷1534690800¬ADE÷1534690800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Czarni Polaniec¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CZA¬AE÷Czarni Polaniec¬JA÷4vnBu7td¬WU÷czarni-polaniec¬WN÷SAN¬AF÷Sandomierz¬JB÷rVpFvRe2¬WV÷sandomierz¬AN÷n¬~AA÷fot9GBcc¬AD÷1534690800¬ADE÷1534690800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hutnik Krakow¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUT¬AE÷Hutnik Krakow¬JA÷pjwlmJa2¬WU÷hutnik-krakow¬WN÷PUL¬AF÷Wisla Pulawy¬JB÷OtxhnwF8¬WV÷wisla-pulawy¬AN÷n¬~AA÷dAxQCTdM¬AD÷1534690800¬ADE÷1534690800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrowiec¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷6T9qxgi1¬WU÷ostrowiec¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik¬JB÷I3DmyD67¬WV÷avia-swidnik¬AN÷n¬~AA÷CMzEFVC3¬AD÷1534690800¬ADE÷1534690800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sokol Sieniawa¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Sieniawa¬JA÷I3ydocUE¬WU÷sokol-sieniawa¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬JB÷W6u0pHqL¬WV÷biala-podlaska¬AN÷n¬~AA÷vZRUBmCS¬AD÷1534690800¬ADE÷1534690800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬JA÷W61Vadq8¬WU÷s-rzeszow¬WN÷ORL¬AF÷Orleta Radzyn¬JB÷Ac0ZbGbE¬WV÷orleta-radzyn¬AN÷n¬~AA÷jDZHEkS9¬AD÷1534690800¬ADE÷1534690800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Krasnik¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Krasnik¬JA÷EVU4qyaR¬WU÷stal-krasnik¬WN÷SPA¬AF÷Spartakus Daleszyce¬JB÷GvHWve7r¬WV÷spartakus-daleszyce¬AN÷n¬~~
1
1534310564
144
Ohje: Olet tällä hetkellä III Liga - Lohko IV 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Puola alueella. LiveTulokset.com tarjoaa III Liga - Lohko IV 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, III Liga - Lohko IV 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). III Liga - Lohko IV 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). III Liga - Lohko IV 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.