Liga Alef South 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Israel

Liga Alef South
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Liga Alef South¬ZEE÷8SxszNrD¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷0O4IjDeg¬ZD÷c¬ZE÷E38m8YVo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8SxszNrD¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/liga-alef-south/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000005000Liga Alef So015 South000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷xtzSuXeT¬AD÷1568377800¬ADE÷1568377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷Q3Xprbpi¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷xvyksIac¬WV÷m-herzliya¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷rNCfyi4p¬AD÷1568377800¬ADE÷1568377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Shaarayim FC¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim FC¬JA÷W0zgtxF3¬WU÷maccabi-shaarayim¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷AiZdudU9¬WV÷ironi-or-yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷lKatafdi¬AD÷1568376000¬ADE÷1568376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷0tS9xfES¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷x2JyYDMq¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷SAbpbEBc¬AD÷1568375100¬ADE÷1568375100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷KQ8tXXyj¬WU÷hapoel-azor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷bH7pWiid¬WV÷maccabi-ironi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AZmkcYQ3¬AD÷1568375100¬ADE÷1568375100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷QNeSfyUd¬WU÷holon-yermiyahu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHI¬AF÷Shimshon Kafr Qasim¬JB÷4EfWgeq3¬WV÷shimshon-kafr-qasim¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MDBbzBJj¬AD÷1568368800¬ADE÷1568368800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Marmorek¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Marmorek¬JA÷SST1vGqG¬WU÷hapoel-marmorek¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷6JS5wzaM¬WV÷maccabi-yavne¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OxWNtDtN¬AD÷1568310300¬ADE÷1568310300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷p8fbKfhp¬WU÷agudat-sport-ashdod¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷Obg2JE7j¬WV÷hakoach-ramat-gan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
7
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Liga Alef South¬ZEE÷8SxszNrD¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷0O4IjDeg¬ZD÷c¬ZE÷E38m8YVo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8SxszNrD¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/liga-alef-south/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000005000Liga Alef So015 South000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷fPEQwpQr¬AD÷1568991600¬ADE÷1568991600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷EmUFoXjq¬WU÷hakoach-ramat-gan¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷hvTJpi6k¬WV÷hapoel-azor¬AN÷n¬~AA÷OxhgdhtA¬AD÷1568991600¬ADE÷1568991600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷nwpygFb9¬WU÷ironi-or-yehuda¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷0tluhZDF¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷C09Vx4uk¬AD÷1568991600¬ADE÷1568991600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Jaffa¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAF¬AE÷Maccabi Jaffa¬JA÷n1SNqBLe¬WU÷m-jaffa¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷pnoRrVz2¬WV÷beitar-nordia-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷IaiceCeG¬AD÷1568991600¬ADE÷1568991600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬JA÷f3mqigTL¬WU÷m-herzliya¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim FC¬JB÷YgnmjDrS¬WV÷maccabi-shaarayim¬AN÷n¬~AA÷dlBsz2P7¬AD÷1569078000¬ADE÷1569078000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷E5ujmpSm¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷S8qfn4sf¬WV÷agudat-sport-ashdod¬AN÷n¬~AA÷bgkQbo28¬AD÷1569078000¬ADE÷1569078000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Yavne¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Yavne¬JA÷MVrboOd0¬WU÷maccabi-yavne¬WN÷GAT¬AF÷Kiryat Gat¬JB÷0Ms2prC6¬WV÷kiryat-gat¬AN÷n¬~AA÷pE7wyrA1¬AD÷1569078000¬ADE÷1569078000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Ironi Ashdod¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Ashdod¬JA÷fHSH5hrF¬WU÷maccabi-ironi-ashdod¬WN÷HOL¬AF÷Holon Yermiyahu¬JB÷WtjolQCs¬WV÷holon-yermiyahu¬AN÷n¬~AA÷ji8ZyOfe¬AD÷1569078000¬ADE÷1569078000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷niP97ED2¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬WN÷HKS¬AF÷Hapoel Kfar Shalem¬JB÷QsOD6YS8¬WV÷hapoel-kfar-shalem¬AN÷n¬~AA÷xplUc5HE¬AD÷1569596400¬ADE÷1569596400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷tYbaq2RC¬WU÷agudat-sport-ashdod¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷KOc3rMtJ¬WV÷m-jaffa¬AN÷n¬~AA÷6JhYdPWK¬AD÷1569596400¬ADE÷1569596400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷YRoo75JJ¬WU÷holon-yermiyahu¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷nVkk6PYP¬WV÷hakoach-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷pAixdqnR¬AD÷1569596400¬ADE÷1569596400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷hCSH1qss¬WU÷ironi-or-yehuda¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷W2RL03dm¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷bHXCksPf¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷SlNtduBI¬WU÷hapoel-azor¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷6uMpeaQO¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬AN÷n¬~AA÷x8WGl1v1¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷p6ieF2Bt¬WV÷maccabi-ironi-ashdod¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷rc5TJr3P¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬AN÷n¬~AA÷jiU4i3fr¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiryat Gat¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷vTUTbsRa¬WV÷hapoel-marmorek¬WM÷GAT¬AE÷Kiryat Gat¬JA÷0xWPaNBg¬WU÷kiryat-gat¬AN÷n¬~AA÷4U2DmLg7¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Shaarayim FC¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim FC¬JA÷vTjaEMQn¬WU÷maccabi-shaarayim¬WN÷SHI¬AF÷Shimshon Kafr Qasim¬JB÷hWf3Dttg¬WV÷shimshon-kafr-qasim¬AN÷n¬~AA÷4fY8jN9l¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷MiKYc1t6¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷YRNxcLeC¬WV÷maccabi-yavne¬AN÷n¬~
232
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä Liga Alef South 2019/2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Liga Alef South 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Liga Alef South 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Liga Alef South 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Liga Alef South 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!