State Cup 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Israel

State Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷jZAJkgK7¬ZD÷c¬ZE÷zHuVaeM3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷repAT3WE¬AD÷1579195800¬ADE÷1579195800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Netanya¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579202734¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷SpvHTIK8¬WU÷netanya¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEE¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷M7wLSxzF¬WV÷h-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2qcrBeGm¬AD÷1579193100¬ADE÷1579193100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579199969¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬JA÷WtTfMzDr¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Bnei Raina¬JB÷v7SbLfSl¬WV÷maccabi-bnei-raina¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Gn1nAFVg¬AD÷1579112100¬ADE÷1579112100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579118719¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷IcR2KEse¬WU÷sakhnin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬JB÷CKQ6JYd1¬WV÷h-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷A90j9Zp0¬AD÷1579108500¬ADE÷1579108500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579115061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷QNUAIhC7¬WU÷agudat-sport-ashdod¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAA¬AF÷H. Raanana¬JB÷vRIhsxk8¬WV÷h-raanana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷KK7wCy1s¬AD÷1579108500¬ADE÷1579108500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579115094¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷zBsPRdkL¬WU÷yehuda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷UXtTQG4R¬WV÷hapoel-afula¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pSh36XUI¬AD÷1579108500¬ADE÷1579108500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579115146¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬JA÷UDnxMRIa¬WU÷h-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷OzntLoY5¬WV÷ms-kafr-qasim¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷l0af8g06¬AD÷1579022400¬ADE÷1579022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579029281¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷IHHdtd4E¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷M. Haifa¬JB÷pQpQOTYt¬WV÷m-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷6yfa7DFC¬AD÷1579022100¬ADE÷1579022100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nof Hagalil¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579028850¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷Nof Hagalil¬JA÷OGqUNmlm¬WU÷nof-hagalil¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷IwqYM73g¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷8Of8cZhO¬AD÷1577038500¬ADE÷1577038500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1577044973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬JA÷GWVBJQvL¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷UZZFIpfR¬WV÷h-ironi-rishon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QuPMGdgn¬AD÷1577035800¬ADE÷1577035800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1577045047¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷6qJcAM17¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬JB÷KnN19tHD¬WV÷hapoel-katamon¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GUHZDfw5¬AD÷1576950600¬ADE÷1576950600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576957485¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬JB÷zXIQP11f¬WV÷m-tel-aviv¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷xn0NQsnl¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷nkQIHxvt¬AD÷1576942200¬ADE÷1576942200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576948950¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷YVKkCrXf¬WU÷ashdod¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BEE¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷CMJgB2n1¬WV÷h-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷2Ri0aeOB¬AD÷1576933200¬ADE÷1576933200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576942523¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬JA÷GCuIcqI1¬WU÷m-haifa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TZI¬AF÷Nes Tziona¬JB÷f3vMd3X7¬WV÷nes-tziona¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷txFoBhNN¬AD÷1576843200¬ADE÷1576843200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576849719¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷Qq6YMs1J¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷H. Haifa¬JB÷vmAxM1GP¬WV÷h-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬~AA÷O04jACxU¬AD÷1576843200¬ADE÷1576843200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576852330¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬JB÷zJe8Guvm¬WV÷shmona¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷dSd4HLOt¬WU÷m-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷Y5SUEzOb¬AD÷1576839600¬ADE÷1576839600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Ironi Kiryat Malachi¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576846205¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Kiryat Malachi¬JA÷tGEiW3OQ¬WU÷maccabi-ironi-kiryat-malachi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAA¬AF÷H. Raanana¬JB÷rP0JRNWs¬WV÷h-raanana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷fLGwDEhB¬AD÷1576839600¬ADE÷1576839600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MS Tira¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576846214¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MST¬AE÷MS Tira¬JA÷UgIUOLG0¬WU÷ms-tira¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NET¬AF÷Netanya¬JB÷8pHYNuW6¬WV÷netanya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷Aiw9Sghb¬AD÷1576839600¬ADE÷1576839600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nof Hagalil¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576846392¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷Nof Hagalil¬JA÷jTlEZKpP¬WU÷nof-hagalil¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷hxytVvgt¬WV÷hapoel-marmorek¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
38
fixtures
0
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Ohje: Olet tällä hetkellä State Cup 2019/2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa State Cup 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, State Cup 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). State Cup 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). State Cup 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!