State Cup 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Israel State Cup2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷xYevof5k¬ZD÷c¬ZE÷f3mgP9Ou¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000186000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷byhuO5Kc¬AD÷1541012400¬ADE÷1541012400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷Ycbfl3pc¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷ClcbmNa3¬WV÷ashkelon¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷KpgyPo5i¬AD÷1541005200¬ADE÷1541005200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷6i68Qahj¬WU÷h-petach-tikva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷KfACPJ7d¬WV÷ms-kafr-qasim¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷vie8LCba¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷vPAgWUOB¬WU÷hakoach-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HER¬AF÷H. Herzliya¬JB÷hSEcVlvI¬WV÷h-herzliya¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rT9h02Sj¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬JA÷MJUyWLUS¬WU÷h-ironi-rishon¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷OSG3Ruwp¬WV÷hapoel-afula¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷CtmLIArI¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Nazareth¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬JA÷YqJLZ3V3¬WU÷h-nazareth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬JB÷WUyPYNpA¬WV÷ironi-nesher¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷06qHJjTB¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Tziona¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TZI¬AE÷Nes Tziona¬JA÷0WKDyQ0i¬WU÷nes-tziona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shapira¬JB÷vNJHzpGc¬WV÷haifa-robbie-shapira¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4xBl1rDp¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷EgRTXs0G¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬JB÷hpQXW1FM¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bwNo4BTO¬AD÷1540897200¬ADE÷1540897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Kaukab¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Kaukab¬JA÷On1BJiu6¬WU÷hapoel-kaukab¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷2w0FIBfC¬WV÷m-nazareth¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷l22eOEEt¬AD÷1540897200¬ADE÷1540897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Hod Hasharon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Hod Hasharon¬JA÷C8s6uZ1P¬WU÷hapoel-hod-hasharon¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MSD¬AF÷MS Daburiya Osama¬JB÷lUYXzgAt¬WV÷ms-daburiya-osama¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷WQi0NYTn¬AD÷1540897200¬ADE÷1540897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Migdal HaEmek¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Migdal HaEmek¬JA÷WhOxzDPn¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Gedera¬JB÷AqNtZWvg¬WV÷hapoel-gedera¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CtBTSf6P¬AD÷1540897200¬ADE÷1540897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kiryat Gat¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷b5gOGkPO¬WV÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷2¬AH÷5¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷GAT¬AE÷Kiryat Gat¬JA÷KEfKHV9I¬WU÷kiryat-gat¬AZ÷0¬AJ÷4¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷IsfCKWD5¬AD÷1540832400¬ADE÷1540832400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Iksal Imad¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Iksal Imad¬JA÷pOxRDM8p¬WU÷hapoel-iksal-imad¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SIC¬AF÷Shimshon Tel Aviv¬JB÷OEyVCtOj¬WV÷shimshon-tel-aviv¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KnOs5iEI¬AD÷1540832400¬ADE÷1540832400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷Ikb3LDAg¬WU÷hapoel-katamon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷UP17KXPa¬WV÷maccabi-yavne¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AHj4Mhqg¬AD÷1540810800¬ADE÷1540810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Bnei Raina¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Bnei Raina¬JA÷I9MpYjfa¬WU÷maccabi-bnei-raina¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷d0LlXA95¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~
1
1544896631
14
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷xYevof5k¬ZD÷c¬ZE÷f3mgP9Ou¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000186000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷bX1DGGYa¬AD÷1545326100¬ADE÷1545326100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷h6qyV1Ab¬WU÷ashdod¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷zVYuULP4¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷KSNz3c40¬AD÷1545326100¬ADE÷1545326100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷WYNMFV4f¬WV÷h-bnei-lod¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷xCOIGBkl¬WU÷hapoel-afula¬AN÷n¬~AA÷j7b5Ix4m¬AD÷1545326100¬ADE÷1545326100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Netanya¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷2yLICKfU¬WU÷netanya¬WN÷MSD¬AF÷MS Daburiya Osama¬JB÷SbnPX3Qu¬WV÷ms-daburiya-osama¬AN÷n¬~AA÷hIwdAuCQ¬AD÷1545326100¬ADE÷1545326100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷ARZgI39e¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬JB÷v1vbHNO1¬WV÷yehuda¬AN÷n¬~AA÷jgJW3wkf¬AD÷1545326100¬ADE÷1545326100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shmona¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷8t6fMXRQ¬WU÷shmona¬WN÷KFA¬AF÷H. Migdal HaEmek¬JB÷bLPEHizr¬WV÷hapoel-migdal-haemek¬AN÷n¬~AA÷C2KS4JZm¬AD÷1545332400¬ADE÷1545332400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬JA÷zT7nOgcE¬WU÷h-haifa¬WN÷AKK¬AF÷Akko¬JB÷Uk7jNDCK¬WV÷akko¬AN÷n¬~AA÷bevhBLdK¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬JA÷lCooKPvq¬WU÷hapoel-hadera¬WN÷TZI¬AF÷Nes Tziona¬JB÷WzyjJqfk¬WV÷nes-tziona¬AN÷n¬~AA÷K4ulC1sE¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬JA÷KdeFPoHL¬WU÷h-nazareth¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬JB÷EJfJO5WR¬WV÷hapoel-iksal-imad¬AN÷n¬~AA÷WMHYNbtQ¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬JA÷bqO1G2e5¬WU÷h-raanana¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷GKI6FMAB¬WV÷hakoach-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷UwVN5aKs¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷MP3rPZs8¬WV÷h-kfar-saba¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷Iiw2Gsv8¬WU÷m-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷bJMv2HJ6¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷pxSQEkK0¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷S0HVD9Z6¬WV÷ms-kafr-qasim¬AN÷n¬~AA÷trCq1yZC¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷6iGZCTlD¬WU÷sakhnin¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷f79HyDRD¬WV÷m-nazareth¬AN÷n¬~AA÷CGa1JIls¬AD÷1545492600¬ADE÷1545492600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬JA÷fBHAEtQH¬WU÷m-haifa¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷lYGED0uO¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷pUc9HdJg¬AD÷1545499800¬ADE÷1545499800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷6koTWNun¬WU÷h-beer-sheva¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷EFpXVseh¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷hWIUOvRJ¬AD÷1545505200¬ADE÷1545505200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬JA÷QVPgIOQh¬WU÷b-jerusalem¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬JB÷KhPcHrta¬WV÷m-tel-aviv¬AN÷n¬~
1
1544896631
16
Ohje: Olet tällä hetkellä State Cup 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa State Cup 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, State Cup 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). State Cup 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). State Cup 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!