State Cup 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Jalkapallo Israel

State Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷jZAJkgK7¬ZD÷c¬ZE÷zHuVaeM3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷tAI3y9CR¬AD÷1594662300¬ADE÷1594662300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1594669122¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Maccabi Petah Tikva¬JB÷nLi7l2Ja¬WV÷m-petach-tikva¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷YHm3kr4g¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Neutraalikenttä - Bloomfield Stadium.¬~AA÷Sxu3gDtD¬AD÷1591810200¬ADE÷1591810200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1591820656¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬JB÷AJfzqXUs¬WV÷yehuda¬AZ÷0¬AK÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷8A88mDMQ¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷xlnjdFdf¬AD÷1591723800¬ADE÷1591723800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1591730977¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Maccabi Petah Tikva¬JB÷vHDASBp1¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷0QE6TiVf¬WU÷h-tel-aviv¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷2sOYxltN¬AD÷1583777700¬ADE÷1583777700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583784497¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEE¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷vqv6vnHm¬WV÷h-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷pMv2uS1s¬WU÷m-haifa¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷tYMxx8eT¬AD÷1583432100¬ADE÷1583432100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Beitar Jerusalem¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583442106¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Maccabi Petah Tikva¬JB÷n9sExQo0¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷JER¬AE÷Beitar Jerusalem¬JA÷IZxAw6Wg¬WU÷b-jerusalem¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷869VwUQG¬AD÷1583343000¬ADE÷1583343000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583352324¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAA¬AF÷H. Raanana¬JB÷ATmzp8gQ¬WV÷h-raanana¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷G6lWplvK¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷nFa5XR3p¬AD÷1583259300¬ADE÷1583259300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583265978¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YEH¬AF÷Bnei Yehuda¬JB÷KMuMz4GC¬WV÷yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬JA÷QatIyp16¬WU÷h-haifa¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷repAT3WE¬AD÷1579195800¬ADE÷1579195800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Netanya¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579202734¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷SpvHTIK8¬WU÷netanya¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEE¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷M7wLSxzF¬WV÷h-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2qcrBeGm¬AD÷1579193100¬ADE÷1579193100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Jerusalem¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579199969¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Bnei Raina¬JB÷v7SbLfSl¬WV÷maccabi-bnei-raina¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷JER¬AE÷Beitar Jerusalem¬JA÷WtTfMzDr¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷Gn1nAFVg¬AD÷1579112100¬ADE÷1579112100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579118719¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel Aviv¬JB÷CKQ6JYd1¬WV÷h-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷IcR2KEse¬WU÷sakhnin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷A90j9Zp0¬AD÷1579108500¬ADE÷1579108500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579115061¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAA¬AF÷H. Raanana¬JB÷vRIhsxk8¬WV÷h-raanana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷QNUAIhC7¬WU÷agudat-sport-ashdod¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷KK7wCy1s¬AD÷1579108500¬ADE÷1579108500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579115094¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷UXtTQG4R¬WV÷hapoel-afula¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷zBsPRdkL¬WU÷yehuda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷pSh36XUI¬AD÷1579108500¬ADE÷1579108500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579115146¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷OzntLoY5¬WV÷ms-kafr-qasim¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬JA÷UDnxMRIa¬WU÷h-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷l0af8g06¬AD÷1579022400¬ADE÷1579022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579029281¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAI¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷pQpQOTYt¬WV÷m-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷IHHdtd4E¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷6yfa7DFC¬AD÷1579022100¬ADE÷1579022100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nof Hagalil¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579028850¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Maccabi Petah Tikva¬JB÷IwqYM73g¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷NAZ¬AE÷Nof Hagalil¬JA÷OGqUNmlm¬WU÷nof-hagalil¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~
45
fixtures
0
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä State Cup 2019/2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa State Cup 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, State Cup 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). State Cup 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). State Cup 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup