Nedbank Cup 2020/2021 aikataulu, Nedbank Cup 2020/2021 otteluohjelma, Tulevat ottelut

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Jalkapallo Etelä-Afrikka

Nedbank Cup
2020/2021
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷QHlx73M9¬ZD÷c¬ZE÷dlPd0OiC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/cup/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0030000000001000Nedbank Cup 011nk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷QiFbKMMg¬AD÷1607691600¬ADE÷1607691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬JA÷fe0apYTD¬WU÷cape-town-all-stars¬GRA÷0¬OA÷hroU1UT0-vq82cnXb.png¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬JB÷htJ2qhqK¬WV÷real-kings¬GRB÷0¬OB÷bDaxzkA6-nc7Zf6s8.png¬AN÷n¬~AA÷6LD0vrEP¬AD÷1607691600¬ADE÷1607691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richards Bay¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richards Bay¬JA÷0hqAikys¬WU÷richards-bay¬GRA÷0¬OA÷EcxMHL76-4YPiQ7A9.png¬WN÷PRE¬AF÷Pretoria U.¬JB÷EemEj9jm¬WV÷pretoria-u¬GRB÷0¬OB÷UF8LODBN-WfzLTo8O.png¬AN÷n¬~AA÷OxY1Jtx0¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bizana Pondo Chiefs¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIZ¬AE÷Bizana Pondo Chiefs¬JA÷Io9xwjMm¬WU÷bizana-pondo-chiefs¬GRA÷0¬OA÷z18HT396-2ivTMgpF.png¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town Spurs¬JB÷dx8txAyf¬WV÷cape-town-spurs¬GRB÷0¬OB÷QwVHuZmC-b1fNilVm.png¬AN÷n¬~AA÷IaX5I0i6¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷n3I6rCbQ¬WU÷free-state-stars¬GRA÷0¬OA÷xCjE2GRq-W4cmGEP3.png¬WN÷UTH¬AF÷Uthongathi¬JB÷lC4YwW6s¬WV÷uthongathi¬GRB÷0¬OB÷EsjOhIS0-rPOePRPF.png¬AN÷n¬~AA÷hIPIFbyP¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polokwane¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUO¬AE÷Polokwane¬JA÷4McvcBDJ¬WU÷polokwane-city¬GRA÷0¬OA÷WKvicnjT-AJl2i8F3.png¬WN÷TSS¬AF÷TS Sporting¬JB÷rDdrdVSP¬WV÷ts-sporting¬GRB÷0¬OB÷f742Ee96-dAZujBar.png¬AN÷n¬~AA÷rTPgL27m¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pretoria Callies¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Pretoria Callies¬JA÷21DDMUy7¬WU÷pretoria-callies¬GRA÷0¬OA÷2TypqbRq-hMlabD2j.png¬WN÷STE¬AF÷Steenberg United¬JB÷thCHLliD¬WV÷steenberg-united¬GRB÷0¬OB÷OOyiKToe-4YPiQ7A9.png¬AN÷n¬~AA÷ERQEGvMI¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sekhukhune¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TZI¬AE÷Sekhukhune¬JA÷bPAhZ7LC¬WU÷sekhukhune¬GRA÷0¬OA÷fVOJRE8k-tl8niErS.png¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬JB÷xG9dYRzJ¬WV÷jomo-cosmos¬GRB÷0¬OB÷v5c03vBN-GExX7eDC.png¬AN÷n¬~AA÷djW9HK6C¬AD÷1607864400¬ADE÷1607864400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷JDR Stars¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JDR¬AE÷JDR Stars¬JA÷ja7pyUj0¬WU÷jdr-stars¬GRA÷0¬OA÷bqaXAZmC-CSWDDc6h.png¬WN÷JOU¬AF÷Cape Umoya United¬JB÷42Blzl66¬WV÷cape-umoya-united¬GRB÷0¬OB÷W0XHoble-0vMIAAbE.png¬AN÷n¬~
171
8
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
Löydä turnauksen Nedbank Cup 2020/2021 otteluohjelma, huomisen ottelut ja ja kaikki nykyisen kauden Nedbank Cup 2020/2021 otteluohjelmat. LiveTulokset.com tarjoaa kaikki Nedbank Cup 2020/2021 ottelut, live tulokset ja lopputulokset sekä tämän hetken sarjataulukot, head-to-head tilastot ja kerroinvertailun. Nedbank Cup 2020/2021 lisäksi voit seurata yli 5000 kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman LiveTulokset.comissa.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup