Nedbank Cup 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Etelä-Afrikka

Nedbank Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷zNrTtqJC¬ZD÷c¬ZE÷h6cBDhzo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/cup/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0030000000001000Nedbank Cup 011nk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷nViqWckj¬AD÷1575205200¬ADE÷1575205200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TS Galaxy¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575212399¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOU¬AF÷Cape Umoya United¬JB÷xC7Ua6hr¬WV÷cape-umoya-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TSG¬AE÷TS Galaxy¬JA÷KWK24npR¬WU÷ts-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷YNB8x0CM¬AD÷1575205200¬ADE÷1575205200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tshakhuma¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575215324¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTH¬AF÷Uthongathi¬JB÷t8G5qo81¬WV÷uthongathi¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷MIL¬AE÷Tshakhuma¬JA÷noH1pRhe¬WU÷tshakhuma¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷UgcvXwzp¬AD÷1575118800¬ADE÷1575118800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷n57e68FE¬WU÷free-state-stars¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TSS¬AF÷TS Sporting¬JB÷ttMb5SUK¬WV÷ts-sporting¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷QLjmVH4d¬AD÷1575118800¬ADE÷1575118800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575125483¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷jFBYbQ7l¬WU÷jomo-cosmos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PRE¬AF÷Pretoria U.¬JB÷pxBxbpNf¬WV÷pretoria-u¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷b5Jeu2S3¬AD÷1575118800¬ADE÷1575118800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbombela¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575125608¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬JA÷xhPFgVV8¬WU÷mbombela¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JDR¬AF÷JDR Stars¬JB÷WEOJhkoF¬WV÷jdr-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SpBCyKRS¬AD÷1575118800¬ADE÷1575118800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richards Bay¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575125810¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richards Bay¬JA÷fBK9r5N7¬WU÷richards-bay¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬JB÷8E8i7l08¬WV÷ajax-cape-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷KK74wtcG¬AD÷1575032400¬ADE÷1575032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Kings¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575039167¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Kings¬JA÷vLDgnmOr¬WU÷real-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷STE¬AF÷Steenberg United¬JB÷8fIco7wk¬WV÷steenberg-united¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xdIavMsA¬AD÷1575032400¬ADE÷1575032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Swallows¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575042396¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWA¬AE÷Swallows¬JA÷rkSNi90L¬WU÷swallows-fc¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Eagles¬JB÷xCRRjTFR¬WV÷royal-eagles-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷zNrTtqJC¬ZD÷c¬ZE÷h6cBDhzo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/cup/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0030000000001000Nedbank Cup 011nk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷lEnGaWd6¬AD÷1580923800¬ADE÷1580923800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chippa United¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷6ZgifkYl¬WU÷chippa-united¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy¬JB÷pQheg9me¬WV÷ts-galaxy¬AN÷n¬~AA÷zBMtoXsD¬AD÷1581010200¬ADE÷1581010200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TSS¬AF÷TS Sporting¬JB÷dM7Ukzs3¬WV÷ts-sporting¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬JA÷pn4QjGRd¬WU÷ajax-cape-town¬AN÷n¬~AA÷lEQppicJ¬AD÷1581098400¬ADE÷1581098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬JA÷jq7Ylfd9¬WU÷stellenbosch-fc¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷UZ5xlEBF¬WV÷maritzburg-utd¬AN÷n¬~AA÷S4oKbjCC¬AD÷1581166800¬ADE÷1581166800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amavarara¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amavarara¬JA÷vmhahT21¬WU÷amavarara¬WN÷SUP¬AF÷Super Eagles¬JB÷jNe3imI7¬WV÷super-eagles¬AN÷n¬~AA÷4lHjhW4n¬AD÷1581166800¬ADE÷1581166800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷xKBthK8I¬WU÷bloem-celtic¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷GAApivOO¬WV÷amazulu¬AN÷n¬~AA÷fFg71hSg¬AD÷1581166800¬ADE÷1581166800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Passion¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Passion¬JA÷SQaD1XuF¬WU÷passion¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬JB÷tU3H0ieL¬WV÷real-kings¬AN÷n¬~AA÷Y5QKchsP¬AD÷1581166800¬ADE÷1581166800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vaal University of Technology¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAL¬AE÷Vaal University of Technology¬JA÷rwAQe29g¬WU÷vaal-university-of-technology¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷dtEUfMOa¬WV÷golden-arrows¬AN÷n¬~AA÷t8DW7fkQ¬AD÷1581177600¬ADE÷1581177600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷fudCsClq¬WU÷kaizer¬WN÷ROY¬AF÷Royal Eagles¬JB÷8r0GtW3k¬WV÷royal-eagles-fc¬AN÷n¬~AA÷hnXynDS6¬AD÷1581185700¬ADE÷1581185700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Highlands¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷hhHvTCZk¬WU÷highlands¬WN÷UTH¬AF÷Uthongathi¬JB÷WrGrSWld¬WV÷uthongathi¬AN÷n¬~AA÷2HES8zzK¬AD÷1581185700¬ADE÷1581185700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬JA÷b9AtmYQL¬WU÷mamelodi¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬JB÷x09pnhtS¬WV÷supersport¬AN÷n¬~AA÷6kcB0Cs0¬AD÷1581253200¬ADE÷1581253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Leopards¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷zi3LaBAR¬WU÷black-leopards¬WN÷NWU¬AF÷NWU Mafikeng¬JB÷x0kmeVIr¬WV÷north-west-university-mafikeng¬AN÷n¬~AA÷M1ea3Ecs¬AD÷1581253200¬ADE÷1581253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷25aKujJe¬WU÷jomo-cosmos¬WN÷HUN¬AF÷Hungry Lions¬JB÷tdbOvAY1¬WV÷hungry-lions¬AN÷n¬~AA÷dvjOcARI¬AD÷1581253200¬ADE÷1581253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbombela¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬JA÷4QqoGWf8¬WU÷mbombela¬WN÷JOU¬AF÷Cape Town City¬JB÷rHrkFjAE¬WV÷cape-town-city¬AN÷n¬~AA÷zVlSdUtP¬AD÷1581253200¬ADE÷1581253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬JA÷APBIcOvs¬WU÷orlando¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷lGAMdrfm¬WV÷bidvest-wits¬AN÷n¬~AA÷ARHngCkt¬AD÷1581442200¬ADE÷1581442200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polokwane¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷UgCxg0gC¬WV÷baroka¬WM÷PUO¬AE÷Polokwane¬JA÷j3DYgtv6¬WU÷polokwane-city¬AN÷n¬~AA÷0hf32YCm¬AD÷1581442200¬ADE÷1581442200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zizwe United¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIZ¬AE÷Zizwe United¬JA÷fD153gB2¬WU÷zizwe-united¬WN÷HAP¬AF÷Happy Wanderers¬JB÷Y3092DQ8¬WV÷happy-wanderers¬AN÷n¬~
16
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Ohje: Olet tällä hetkellä Nedbank Cup 2019/2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Nedbank Cup 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Nedbank Cup 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Nedbank Cup 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Nedbank Cup 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!