Jalkapallo »Etelä-Afrikka » Nedbank Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷2oflAIyt¬ZD÷p¬ZE÷Wp6TnkUL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/cup/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0030000000179000Nedbank Cup 011nk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷0zuyours¬AD÷1526749200¬ADE÷1526749200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷fuHahYgq¬WU÷maritzburg-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷YVF3ih9k¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bit8riwp¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷tjOiLcMR¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷IBFJGHUr¬WV÷mamelodi¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hEuCsBhj¬AD÷1524334500¬ADE÷1524334500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷CYENFypk¬WU÷kaizer¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷jPDREeae¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷2Lbgi55E¬AD÷1522587600¬ADE÷1522587600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Cape Town City¬JA÷M99wlTdC¬WU÷cape-town-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷GW8smmCI¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷joekhoj8¬AD÷1522520100¬ADE÷1522520100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷865Zl9s6¬WV÷baroka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷QsGUkkSa¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷xr77T1D7¬AD÷1522503000¬ADE÷1522503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷hG2NiBcm¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷niHQjVCg¬WV÷bloem-celtic¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bi83Usb1¬AD÷1522503000¬ADE÷1522503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ubuntu Cape Town¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UBU¬AE÷Ubuntu Cape Town¬JA÷8rRjcXZP¬WU÷ubuntu-cape-town-fc¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷EP3Jhirs¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WnTahQYM¬AD÷1521048600¬ADE÷1521048600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Cape Town City¬JA÷8OEKSlzM¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷nFDOR8kS¬WV÷orlando¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Iw2IA7li¬AD÷1520962200¬ADE÷1520962200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬JA÷YuHoslkF¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷EAS¬AF÷EC Bees¬JB÷CWFkt84L¬WV÷ec-bees¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷dU0M9R3c¬AD÷1520775000¬ADE÷1520775000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷fe5fuSJR¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷RIC¬AF÷Richards Bay¬JB÷UmdMznSr¬WV÷richards-bay¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷pjX3iplT¬AD÷1520775000¬ADE÷1520775000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Eagles¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬JA÷xfXrNScq¬WU÷royal-eagles-fc¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷GpWnMnDk¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷xQTeg6JG¬AD÷1520705700¬ADE÷1520705700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷0bBCUA59¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷STE¬AF÷Stellenbosch¬JB÷E1FGTUKF¬WV÷stellenbosch-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vgjR8oJ3¬AD÷1520688600¬ADE÷1520688600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STE¬AF÷Steenberg United¬JB÷21fUYPde¬WV÷steenberg-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷OAeQZ5sk¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷UN8znOBj¬AD÷1520688600¬ADE÷1520688600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷QFDwqAK2¬WU÷free-state-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬JB÷46CsrUZ8¬WV÷chippa-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1531980522
39
fixtures
1
1531980522
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Nedbank Cup 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Nedbank Cup 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Nedbank Cup 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Nedbank Cup 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Nedbank Cup 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.