Jalkapallo »Etelä-Afrikka » Nedbank Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷2oflAIyt¬ZD÷p¬ZE÷Wp6TnkUL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/cup/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0030000000177000Nedbank Cup 011nk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷2Lbgi55E¬AD÷1522587600¬ADE÷1522587600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬JA÷M99wlTdC¬WU÷cape-town-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷GW8smmCI¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷joekhoj8¬AD÷1522520100¬ADE÷1522520100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷QsGUkkSa¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷865Zl9s6¬WV÷baroka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xr77T1D7¬AD÷1522503000¬ADE÷1522503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷hG2NiBcm¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷niHQjVCg¬WV÷bloem-celtic¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bi83Usb1¬AD÷1522503000¬ADE÷1522503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ubuntu Cape Town¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UBU¬AE÷Ubuntu Cape Town¬JA÷8rRjcXZP¬WU÷ubuntu-cape-town-fc¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷EP3Jhirs¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WnTahQYM¬AD÷1521048600¬ADE÷1521048600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷nFDOR8kS¬WV÷orlando¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬JA÷8OEKSlzM¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Iw2IA7li¬AD÷1520962200¬ADE÷1520962200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬JA÷YuHoslkF¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷EAS¬AF÷EC Bees¬JB÷CWFkt84L¬WV÷ec-bees¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷dU0M9R3c¬AD÷1520775000¬ADE÷1520775000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷fe5fuSJR¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷RIC¬AF÷Richards Bay¬JB÷UmdMznSr¬WV÷richards-bay¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷pjX3iplT¬AD÷1520775000¬ADE÷1520775000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Eagles¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬JA÷xfXrNScq¬WU÷royal-eagles-fc¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷GpWnMnDk¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷xQTeg6JG¬AD÷1520705700¬ADE÷1520705700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷0bBCUA59¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷STE¬AF÷Stellenbosch¬JB÷E1FGTUKF¬WV÷stellenbosch-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vgjR8oJ3¬AD÷1520688600¬ADE÷1520688600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷OAeQZ5sk¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷STE¬AF÷Steenberg United¬JB÷21fUYPde¬WV÷steenberg-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UN8znOBj¬AD÷1520688600¬ADE÷1520688600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷QFDwqAK2¬WU÷free-state-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬JB÷46CsrUZ8¬WV÷chippa-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jX9Wn4dp¬AD÷1520618400¬ADE÷1520618400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷A7VjL6Se¬WU÷amazulu¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷UBU¬AF÷Ubuntu Cape Town¬JB÷OAZfKQs2¬WV÷ubuntu-cape-town-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷lIUiPCWI¬AD÷1518629400¬ADE÷1518629400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷nwCBEKiD¬WU÷platinum-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷lrjfw4UD¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4QCvmGOP¬AD÷1518629400¬ADE÷1518629400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬JA÷YXGVJFTh¬WU÷stellenbosch-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷0fmSIZra¬WV÷highlands¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ARVmQhHC¬AD÷1518624000¬ADE÷1518624000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Super Eagles¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super Eagles¬JA÷vD83GtN0¬WU÷super-eagles¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷8nD7F0x7¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QZDzld9J¬AD÷1518615000¬ADE÷1518615000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richards Bay¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloemfontein Young Tigers¬JB÷fsIRKeEn¬WV÷bloemfontein-young-tigers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RIC¬AE÷Richards Bay¬JA÷0KINLyat¬WU÷richards-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬~
1
1524309758
36
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷2oflAIyt¬ZD÷p¬ZE÷Wp6TnkUL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/cup/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0030000000177000Nedbank Cup 011nk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷hEuCsBhj¬AD÷1524334500¬ADE÷1524334500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷CYENFypk¬WU÷kaizer¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷jPDREeae¬WV÷free-state-stars¬AN÷n¬~AA÷bit8riwp¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷tjOiLcMR¬WU÷maritzburg-utd¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷IBFJGHUr¬WV÷mamelodi¬AN÷n¬~~
1
1524309758
2
Ohje: Olet tällä hetkellä Nedbank Cup 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Nedbank Cup 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Nedbank Cup 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Nedbank Cup 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Nedbank Cup 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.