Jalkapallo »Afrikka » CAF Mestarien liiga » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷AFRIKKA: CAF Mestarien liiga - Karsinta¬ZEE÷EcZwBi3N¬ZB÷1¬ZY÷Afrikka¬ZC÷IJTyICV5¬ZD÷p¬ZE÷fgEzQkD3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_EcZwBi3N¬ZJ÷1¬ZL÷/jalkapallo/afrikka/caf-mestarien-liiga/¬ZX÷00Afrikka 007frikka0010000000148000CAF Mestarie030rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrikka¬~AA÷MLV7vPkj¬AD÷1519223400¬ADE÷1519223400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eding Sport (Cmr)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Eding Sport (Cmr)¬JA÷SxqMQlQg¬WU÷eding-sport¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plateau (Nga)¬JB÷vDnQP8u0¬WV÷plateau¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-3. Yhteismaalit: 0-4. ¬AN÷n¬~AA÷r9P9bpsM¬AD÷1519221600¬ADE÷1519221600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Benfica Bissau (Gub)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Benfica Bissau (Gub)¬JA÷zP92LE5B¬WU÷benfica-bissau¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JAD¬AF÷Difaa El Jadidi (Mar)¬JB÷lSD6KYKH¬WV÷jadida¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-10. Yhteismaalit: 0-10. ¬AN÷n¬~AA÷GKQgX7rN¬AD÷1519221600¬ADE÷1519221600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall. (Swa)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall. (Swa)¬JA÷x8zHL2rc¬WU÷mbabane-swall¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Bantu (Les)¬JB÷jBvLKMc3¬WV÷bantu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 4-2. Yhteismaalit: 5-5. ¬AN÷n¬~AA÷8EkXpRCM¬AD÷1519219800¬ADE÷1519219800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Louis (Sey)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Saint Louis (Sey)¬JA÷8YBeATuD¬WU÷saint-louis¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans (Tan)¬JB÷MyGa9meJ¬WV÷young-africans¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1. Yhteismaalit: 1-2. ¬AN÷n¬~AA÷KhXpZTDA¬AD÷1519218000¬ADE÷1519218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kampala City (Uga)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CNA¬AF÷Cnaps Sport (Mad)¬JB÷42WXbuyp¬WV÷cnaps-sport¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KAM¬AE÷Kampala City (Uga)¬JA÷2gp63LSS¬WU÷kampala-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-2. Yhteismaalit: 2-2. ¬AN÷n¬~AA÷z74li2Ze¬AD÷1519218000¬ADE÷1519218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LLB Academic (Bur)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LYD¬AE÷LLB Academic (Bur)¬JA÷zwkyzEK4¬WU÷llb-academic¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAY¬AF÷Rayon Sport (Rwa)¬JB÷ETmuZXZA¬WV÷rayon-sport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1. Yhteismaalit: 1-2. ¬AN÷n¬~AA÷2g6tgO4q¬AD÷1519218000¬ADE÷1519218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum (Zim)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum (Zim)¬JA÷MFrLwdLu¬WU÷platinum¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PRI¬AF÷Primeiro de Agosto (Ang)¬JB÷06sPxGzn¬WV÷primeiro-de-agosto¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-3. Yhteismaalit: 1-5. ¬AN÷n¬~AA÷lnQ5aQRF¬AD÷1519218000¬ADE÷1519218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UD Songo (Moz)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UDS¬AE÷UD Songo (Moz)¬JA÷2BBfNzya¬WU÷ud-songo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NGA¬AF÷Ngaya Club (Com)¬JB÷t2AbMfj5¬WV÷ngaya-club¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1. Yhteismaalit: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷hKWd1nc3¬AD÷1519218000¬ADE÷1519218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd (Zam)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd (Zam)¬JA÷CQ4NUIrP¬WU÷zesco-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬WN÷JKU¬AF÷JKU (Zan)¬JB÷lndkQxit¬WV÷jku¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0. Yhteismaalit: 7-0. ¬AN÷n¬~AA÷MaODc4dS¬AD÷1519216200¬ADE÷1519216200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Wanderers (Mal)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Mighty Wanderers (Mal)¬JA÷Wj3BJhzO¬WU÷mighty-wanderers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club (Drc)¬JB÷As2FICkU¬WV÷as-vita-club¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-4. Yhteismaalit: 1-6. ¬AN÷n¬~AA÷tp5phrKk¬AD÷1519214400¬ADE÷1519214400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pamplemousses (Mau)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAM¬AE÷Pamplemousses (Mau)¬JA÷rVWTyzjh¬WU÷pamplemousses¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits (Rsa)¬JB÷tGkXzf5b¬WV÷bidvest-wits¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2. Yhteismaalit: 1-2. ¬AN÷n¬~AA÷ETXh2Ssc¬AD÷1519147800¬ADE÷1519147800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al-Hilal (Sud)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal (Sud)¬JA÷U1uwN6PI¬WU÷al-hilal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LIS¬AF÷LISCR FC (Lib)¬JB÷8hvsMQvP¬WV÷liberia-registry¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1. Yhteismaalit: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷fBPcWRcT¬AD÷1519142400¬ADE÷1519142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAC (Ivo)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷WAC (Ivo)¬JA÷YZTPJtD9¬WU÷williamsville-athletic-club¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STA¬AF÷Stade Malien (Mli)¬JB÷CQSTI0SF¬WV÷stade-malien¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1. Yhteismaalit: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷QgGTQ5Lj¬AD÷1519135200¬ADE÷1519135200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympic Real de Bangui (Caf)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SET¬AF÷Setif (Alg)¬JB÷x8C8BIKk¬WV÷setif¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VOL¬AE÷Olympic Real de Bangui (Caf)¬JA÷QX84Cb5q¬WU÷olympic-real-de-bangui¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-6. Yhteismaalit: 0-6. ¬AN÷n¬~~
1
1519232054
40
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKKA: CAF Mestarien liiga - Karsinta¬ZEE÷EcZwBi3N¬ZB÷1¬ZY÷Afrikka¬ZC÷IJTyICV5¬ZD÷p¬ZE÷fgEzQkD3¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_EcZwBi3N¬ZJ÷1¬ZL÷/jalkapallo/afrikka/caf-mestarien-liiga/¬ZX÷00Afrikka 007frikka0010000000148000CAF Mestarie030rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrikka¬~AA÷SbfCkkbi¬AD÷1519223400¬ADE÷1519223400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CF Mounana (Gab)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOU¬AE÷CF Mounana (Gab)¬JA÷WUBCAxzd¬WU÷cf-mounana¬WN÷KAD¬AF÷Kadiogo (Bur)¬JB÷ALAG9dk2¬WV÷kadiogo¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1. ¬AN÷n¬~AA÷n3HPRo6p¬AD÷1519225200¬ADE÷1519225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aduana Stars (Gha)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1519231996¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAH¬AF÷Al Tahaddi (Lib)¬JB÷KjWyHvcS¬WV÷al-tahaddi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars (Gha)¬JA÷t0XXHKsM¬WU÷aduana-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1. ¬AN÷n¬~AA÷0CUBwq5d¬AD÷1519225200¬ADE÷1519225200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷AS Togo-Port (Tog)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1519231941¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOG¬AE÷AS Togo-Port (Tog)¬JA÷MyxVOSf6¬WU÷as-togo-port¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LEO¬AF÷Leopard (Con)¬JB÷0SzZNnAC¬WV÷leopard¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-2. ¬AN÷n¬MW÷16¬~AA÷vZcGl9Dc¬AD÷1519225200¬ADE÷1519225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MFM FC (Nga)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1519232040¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MFM¬AE÷MFM FC (Nga)¬JA÷nwfaYuS2¬WU÷mfm-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Bamako (Mli)¬JB÷QTh3Xas9¬WV÷real-bamako¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1. ¬AN÷n¬~AA÷zqM106C9¬AD÷1519228800¬ADE÷1519228800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷ASEC Mimosas (Ivo)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1519231653¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASE¬AE÷ASEC Mimosas (Ivo)¬JA÷r9egPd6n¬WU÷asec-mimosas¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffles du Borgou (Ben)¬JB÷MafcOGLh¬WV÷buffles-du-borgou¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1. ¬AN÷n¬MW÷16¬~AA÷vct3u5zp¬AD÷1519228800¬ADE÷1519228800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Esperance Tunis (Tun)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1519231642¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESP¬AE÷Esperance Tunis (Tun)¬JA÷fPpESAes¬WU÷esperance-tunis¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷ASA¬AF÷ASAC Concorde (Mau)¬JB÷YFqIRUAm¬WV÷asac-concorde¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1. ¬AN÷n¬MW÷5|16¬~AA÷2ykypoSS¬AD÷1519228800¬ADE÷1519228800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Vegetarianos (Gnq)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1519231978¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEG¬AE÷Vegetarianos (Gnq)¬JA÷zu4sYWXJ¬WU÷vegetarianos¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gor Mahia (Ken)¬JB÷EV2oXjmQ¬WV÷mahia¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2. ¬AN÷n¬~AA÷CndOnmrA¬AD÷1519232400¬ADE÷1519232400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horoya (Gui)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horoya (Gui)¬JA÷EiAuEBtl¬WU÷horoya¬WN÷ASF¬AF÷ASFAN (Nig)¬JB÷hr9qDVef¬WV÷asfan¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷UNjTo7cG¬AD÷1519232400¬ADE÷1519232400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Misr Elmaqasah (Egy)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Misr Elmaqasah (Egy)¬JA÷nJNnCkB0¬WU÷misr-elmaqasah¬WN÷GEN¬AF÷Generation F. (Sen)¬JB÷Q9MjB9Q6¬WV÷generation-foot¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2. ¬AN÷n¬MW÷16¬~AA÷nVwAB9CF¬AD÷1519234200¬ADE÷1519234200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Merreikh (Sud)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Al-Merreikh (Sud)¬JA÷h25gUh5l¬WU÷al-merreikh¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers (Bot)¬JB÷zRfbTCKf¬WV÷township-rollers¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-3. ¬AN÷n¬MW÷16¬~AA÷YecKmTS3¬AD÷1519236000¬ADE÷1519236000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MC Alger (Alg)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTO¬AF÷Otoho d'Oyo (Con)¬JB÷WSKzFiRs¬WV÷otoho-doyo¬WM÷MC¬AE÷MC Alger (Alg)¬JA÷Kjh7WJdF¬WU÷mc-alger¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2. ¬AN÷n¬~AA÷YeykYmTG¬AD÷1519489800¬ADE÷1519489800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Armed Forces (Gam)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Armed Forces (Gam)¬JA÷pEmVcajj¬WU÷armed-forces¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco (Zam)¬JB÷O4nZdJ5d¬WV÷zanaco¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-3. ¬AN÷n¬~AA÷GGjBTH5l¬AD÷1520690400¬ADE÷1520690400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Difaa El Jadidi (Mar)¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club (Drc)¬JB÷S89wJg0J¬WV÷as-vita-club¬WM÷JAD¬AE÷Difaa El Jadidi (Mar)¬JA÷lIAZJZpD¬WU÷jadida¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷MDRAlJsE¬AD÷1520690400¬ADE÷1520690400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile Sahel (Tun)¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETO¬AE÷Etoile Sahel (Tun)¬JA÷j7Y7GLeI¬WU÷etoile-du-sahel¬WN÷PLA¬AF÷Plateau (Nga)¬JB÷SWeyagQp¬WV÷plateau¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷ITlpkGEr¬AD÷1520690400¬ADE÷1520690400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe (Drc)¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe (Drc)¬JA÷YNTY0W21¬WU÷mazembe¬WN÷UDS¬AF÷UD Songo (Moz)¬JB÷CESx0jI7¬WV÷ud-songo¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷2sbfMj5i¬AD÷1520690400¬ADE÷1520690400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Primeiro de Agosto (Ang)¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Primeiro de Agosto (Ang)¬JA÷dIATrKD5¬WU÷primeiro-de-agosto¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits (Rsa)¬JB÷vs0YsvTB¬WV÷bidvest-wits¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷6s5uZwrR¬AD÷1520690400¬ADE÷1520690400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rayon Sport (Rwa)¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAY¬AE÷Rayon Sport (Rwa)¬JA÷ngEINHol¬WU÷rayon-sport¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi (Rsa)¬JB÷bTHMMy1f¬WV÷mamelodi¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷A712KUZ3¬AD÷1520690400¬ADE÷1520690400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. George (Eth)¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George (Eth)¬JA÷OWQ9OkSj¬WU÷st-george¬WN÷KAM¬AF÷Kampala City (Uga)¬JB÷Qy5hmZ4i¬WV÷kampala-city¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷MJKN99Zk¬AD÷1520690400¬ADE÷1520690400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wydad (Mar)¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYD¬AE÷Wydad (Mar)¬JA÷6cLpkIOm¬WU÷wydad¬WN÷WIL¬AF÷WAC (Ivo)¬JB÷plKllxvf¬WV÷williamsville-athletic-club¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~~
1
1519232054
26
Ohje: Olet tällä hetkellä CAF Mestarien liiga 2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CAF Mestarien liiga 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CAF Mestarien liiga 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). CAF Mestarien liiga 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). CAF Mestarien liiga 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.