CAF Confederation Cup 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Afrikka CAF Confederation Cup2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷AFRIKKA: CAF Confederation Cup - Karsinta¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Afrikka¬ZC÷rBh04F0k¬ZD÷p¬ZE÷GUa6Fd40¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/jalkapallo/afrikka/caf-confederation-cup/¬ZX÷00Afrikka 007frikka0020000000163000CAF Confeder032rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrikka¬~AA÷xfa6vLJb¬AD÷1544814000¬ADE÷1544814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agadir (Mar)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGA¬AE÷Agadir (Mar)¬JA÷8CWwsiJ6¬WU÷agadir¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GEN¬AF÷Generation F. (Sen)¬JB÷QmRrtBYC¬WV÷generation-foot¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WtU5tskn¬AD÷1544797800¬ADE÷1544797800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nyuki (Drc)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYU¬AE÷Nyuki (Drc)¬JA÷fkQNpZJs¬WU÷nyuki¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷xEFSqgZm¬WV÷petro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MynfJX3Q¬AD÷1544029200¬ADE÷1544029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United (Bot)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United (Bot)¬JA÷IiVrlFmE¬WU÷orapa-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷drUnmZ2K¬WV÷petro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-4.¬~AA÷xOSaQlBg¬AD÷1544029200¬ADE÷1544029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unidad Malabo (Gnq)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unidad Malabo (Gnq)¬JA÷fZivwAdA¬WU÷unidad-malabo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ELG¬AF÷Elgeco Plus (Mad)¬JB÷YPjrxUBG¬WV÷elgeco-plus¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-3.¬~AA÷xAmRBkd0¬AD÷1544025600¬ADE÷1544025600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LISCR FC (Lbr)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷LISCR FC (Lbr)¬JA÷OSrWxkuD¬WU÷liberia-registry¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BEL¬AF÷Bel Abbes (Alg)¬JB÷2Jszx9fJ¬WV÷bel-abbes¬BZ÷1¬AH÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-4.¬~AA÷OpYLEiCs¬AD÷1544022000¬ADE÷1544022000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gomido (Tog)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOM¬AE÷Gomido (Tog)¬JA÷QHYjngIQ¬WU÷gomido¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COT¬AF÷CotonTchad (Cha)¬JB÷SQKIsDQs¬WV÷cotontchad¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2.¬~AA÷0rZLXWIJ¬AD÷1544020200¬ADE÷1544020200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anges Fatima (Caf)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe (Drc)¬JB÷jwqBwMVN¬WV÷motema-pembe¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬WM÷ANG¬AE÷Anges Fatima (Caf)¬JA÷v3u7v2GH¬WU÷anges-fatima¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-4.¬~AA÷SEnjKDlK¬AD÷1544020200¬ADE÷1544020200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nyuki (Drc)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYU¬AE÷Nyuki (Drc)¬JA÷4CmdQBe7¬WU÷nyuki¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷SHE¬AF÷Ahli Shendi (Sud)¬JB÷Gni0PVAD¬WV÷ahli-shendi¬AH÷0¬AU÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1.¬~AA÷Iump5vuo¬AD÷1544016600¬ADE÷1544016600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mukura Victory Sports (Rwa)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUK¬AE÷Mukura Victory Sports (Rwa)¬JA÷M9BLkmtG¬WU÷mukura-victory-sports¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars (Rsa)¬JB÷KfUOl7eM¬WV÷free-state-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0.¬~AA÷61PzS1nb¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Merreikh Juba (Ssu)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AL¬AE÷Al Merreikh Juba (Ssu)¬JA÷Ecmn68Qd¬WU÷al-merreikh-juba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC (Zam)¬JB÷S0ij5Su3¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2.¬~AA÷CtLCNneC¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arta / SIHD (Dji)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ART¬AE÷Arta / SIHD (Dji)¬JA÷hUJ4gVti¬WU÷arta-sihd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAR¬AF÷Kariobangi Sharks (Ken)¬JB÷WKI8hkdc¬WV÷kariobangi-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-6.¬~AA÷jDiVA9B6¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force (Eth)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force (Eth)¬JA÷Eefsp6nt¬WU÷defence-force¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ENU¬AF÷Enugu (Nga)¬JB÷SbboqQ1n¬WV÷enugu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2.¬~AA÷YkM8OSu6¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vital O (Bur)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIT¬AE÷Vital O (Bur)¬JA÷QNRIVRlp¬WU÷vital-o¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷New Star (Cmr)¬JB÷vRVMUo4j¬WV÷new-star¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0.¬~AA÷KpRSTNHo¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes (Esw)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes (Esw)¬JA÷2JJTmRAS¬WU÷young-buffaloes¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles (Zam)¬JB÷4S5eqoJq¬WV÷green-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2.¬~AA÷pGAhSAts¬AD÷1544013000¬ADE÷1544013000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Silver (Mal)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIL¬AE÷Silver (Mal)¬JA÷Qg0Nthco¬WU÷silver¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MBE¬AF÷Mberi Sportif (Gab)¬JB÷4paRuCCi¬WV÷cercle-mberi-sportif¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1.¬~AA÷YyszATQC¬AD÷1543941000¬ADE÷1543941000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wakriya (Gui)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wakriya (Gui)¬JA÷ANmjrpHh¬WU÷wakriya-ac¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SAL¬AF÷Salitas (Bfa)¬JB÷lEnfs4Wb¬WV÷salitas¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2.¬~AA÷rmlNCVtf¬AD÷1543939200¬ADE÷1543939200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Djoliba (Mli)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DJO¬AE÷Djoliba (Mli)¬JA÷IFDVvBA0¬WU÷djoliba¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GEN¬AF÷Generation F. (Sen)¬JB÷d6CZwVP6¬WV÷generation-foot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0.¬~AA÷EBrnLgZD¬AD÷1543939200¬ADE÷1543939200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stade d Abidjan (Ivo)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade d Abidjan (Ivo)¬JA÷WbklSXQf¬WU÷stade-d-abidjan¬BY÷1¬AG÷0¬WN÷NOU¬AF÷Nouakchott King's (Mrt)¬JB÷AklhRit1¬WV÷nouakchott-king-s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-1.¬~AA÷4dkJDBRm¬AD÷1543937400¬ADE÷1543937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ASGNN (Nig)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASG¬AE÷ASGNN (Nig)¬JA÷AkANtXul¬WU÷as-garde-nationale¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AGA¬AF÷Agadir (Mar)¬JB÷OhERuief¬WV÷agadir¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-4.¬~AA÷byQWSsXi¬AD÷1543933800¬ADE÷1543933800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diables Noirs (Con)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Diables Noirs (Con)¬JA÷Y1Aar5Yk¬WU÷diables-noirs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷HUS¬AF÷Hussein Dey (Alg)¬JB÷Ch93sPmd¬WV÷hussein-dey¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2.¬~AA÷vZXPWjYP¬AD÷1543932000¬ADE÷1543932000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Armed Forces (Gam)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Armed Forces (Gam)¬JA÷p0rFxtoU¬WU÷armed-forces¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Pedro (Ivo)¬JB÷n9UtYago¬WV÷san-pedro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1.¬~AA÷CSuv9mtJ¬AD÷1543930200¬ADE÷1543930200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Dynamo (Sey)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Dynamo (Sey)¬JA÷ImibtOo5¬WU÷northern-dynamo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTI¬AF÷Mtibwa Sugar (Tan)¬JB÷dvj2ur1B¬WV÷mtibwa-sugar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-4.¬~AA÷63KGM6AI¬AD÷1543928400¬ADE÷1543928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Eding Sport (Cmr)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Eding Sport (Cmr)¬JA÷ldDDi9B3¬WU÷eding-sport¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko (Gha)¬JB÷SnCHjTQ9¬WV÷asante-kotoko¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬~AA÷r1TeRUem¬AD÷1543928400¬ADE÷1543928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimamoto (Zan)¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer (Rsa)¬JB÷CA2Zwjs4¬WV÷kaizer¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ZIM¬AE÷Zimamoto (Zan)¬JA÷b7bVvWRc¬WU÷zimamoto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-4.¬~
1
1544834734
47
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKKA: CAF Confederation Cup - Karsinta¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Afrikka¬ZC÷rBh04F0k¬ZD÷p¬ZE÷GUa6Fd40¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/jalkapallo/afrikka/caf-confederation-cup/¬ZX÷00Afrikka 007frikka0020000000163000CAF Confeder032rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrikka¬~AA÷jcPugKYi¬AD÷1544875200¬ADE÷1544875200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kariobangi Sharks (Ken)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Kariobangi Sharks (Ken)¬JA÷jgglc394¬WU÷kariobangi-sharks¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko (Gha)¬JB÷YHrgdNOA¬WV÷asante-kotoko¬AN÷y¬~AA÷vNLyf0Jo¬AD÷1544878800¬ADE÷1544878800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Ahly Tripoli (Lby)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Al Ahly Tripoli (Lby)¬JA÷pdjtaPvh¬WU÷al-ahly-tripoli¬WN÷NEW¬AF÷New Star (Cmr)¬JB÷vJkpbqfb¬WV÷new-star¬AN÷n¬~AA÷OANmib34¬AD÷1544878800¬ADE÷1544878800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Eagles (Zam)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles (Zam)¬JA÷KYp5gL8T¬WU÷green-eagles¬WN÷HUS¬AF÷Hussein Dey (Alg)¬JB÷QFNXluHp¬WV÷hussein-dey¬AN÷n¬~AA÷SrhJyJ3H¬AD÷1544878800¬ADE÷1544878800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kampala City (Uga)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kampala City (Uga)¬JA÷GIg5cC3m¬WU÷kampala-city¬WN÷MTI¬AF÷Mtibwa Sugar (Tan)¬JB÷Org9dWIg¬WV÷mtibwa-sugar¬AN÷n¬~AA÷pK2ExalB¬AD÷1544884200¬ADE÷1544884200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Masry (Egy)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷El Masry (Egy)¬JA÷WpIY2YuQ¬WU÷el-masry¬WN÷SAL¬AF÷Salitas (Bfa)¬JB÷xSf1bhls¬WV÷salitas¬AN÷n¬~AA÷6ZjNzwJN¬AD÷1544884200¬ADE÷1544884200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motema Pembe (Drc)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe (Drc)¬JA÷2ZiDejYa¬WU÷motema-pembe¬WN÷SAN¬AF÷San Pedro (Ivo)¬JB÷pbsIfAm6¬WV÷san-pedro¬AN÷n¬~AA÷WGbAwuZ4¬AD÷1544886000¬ADE÷1544886000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bel Abbes (Alg)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bel Abbes (Alg)¬JA÷4vQnuVmJ¬WU÷bel-abbes¬WN÷ENU¬AF÷Enugu (Nga)¬JB÷IsEU3EQJ¬WV÷enugu¬AN÷n¬~AA÷hjV1sNZu¬AD÷1544886000¬ADE÷1544886000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile Sahel (Tun)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETO¬AE÷Etoile Sahel (Tun)¬JA÷O6ZijedK¬WU÷etoile-du-sahel¬WN÷STA¬AF÷Stade d Abidjan (Ivo)¬JB÷htvdkFBQ¬WV÷stade-d-abidjan¬AN÷n¬~AA÷xIsgVGto¬AD÷1544889600¬ADE÷1544889600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berkane (Mar)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berkane (Mar)¬JA÷Um8gyMno¬WU÷berkane¬WN÷ITT¬AF÷Al Ittihad (Lby)¬JB÷65ix05Po¬WV÷al-ittihad¬AN÷n¬~AA÷pKOqhvlb¬AD÷1544891400¬ADE÷1544891400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hilal El Obied (Sud)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hilal El Obied (Sud)¬JA÷C8scesvH¬WU÷hilal-el-obied¬WN÷MUK¬AF÷Mukura Victory Sports (Rwa)¬JB÷trn1f1gN¬WV÷mukura-victory-sports¬AN÷n¬~AA÷tnIhjIIA¬AD÷1544893200¬ADE÷1544893200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sfaxien (Tun)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC (Zam)¬JB÷hMFJCr9i¬WV÷green-buffaloes-fc¬WM÷SFA¬AE÷Sfaxien (Tun)¬JA÷vJRylaWj¬WU÷sfaxien¬AN÷n¬~AA÷b302u14h¬AD÷1544893200¬ADE÷1544893200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zamalek (Egy)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAM¬AE÷Zamalek (Egy)¬JA÷zaYVrDlf¬WU÷zamalek¬WN÷COT¬AF÷CotonTchad (Cha)¬JB÷ULXZsX30¬WV÷cotontchad¬AN÷n¬~AA÷z9eRZdYT¬AD÷1544897700¬ADE÷1544897700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer (Rsa)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer (Rsa)¬JA÷b1oMgU2C¬WU÷kaizer¬WN÷ELG¬AF÷Elgeco Plus (Mad)¬JB÷hOpQhlII¬WV÷elgeco-plus¬AN÷y¬~AA÷lUMNnDna¬AD÷1544976000¬ADE÷1544976000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raja Casablanca (Mar)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAJ¬AE÷Raja Casablanca (Mar)¬JA÷UHHjPjec¬WU÷raja-casablanca¬WN÷MBE¬AF÷Mberi Sportif (Gab)¬JB÷Ct7eOAA3¬WV÷cercle-mberi-sportif¬AN÷n¬~AA÷rwDyj9OR¬AD÷1545400800¬ADE÷1545400800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petro (Ang)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petro (Ang)¬JA÷Ov5Q5kEc¬WU÷petro¬WN÷NYU¬AF÷Nyuki (Drc)¬JB÷I14U49T3¬WV÷nyuki¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-0.¬AN÷n¬~AA÷zkXlcQVf¬AD÷1545403500¬ADE÷1545403500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hussein Dey (Alg)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles (Zam)¬JB÷W6ZR9eB0¬WV÷green-eagles¬WM÷HUS¬AE÷Hussein Dey (Alg)¬JA÷xpzOAydf¬WU÷hussein-dey¬AN÷n¬~AA÷lGDXjk9L¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade d Abidjan (Ivo)¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade d Abidjan (Ivo)¬JA÷8WMwrnMj¬WU÷stade-d-abidjan¬WN÷ETO¬AF÷Etoile Sahel (Tun)¬JB÷Ay1M6Vbi¬WV÷etoile-du-sahel¬AN÷n¬~~
1
1544834734
30
Ohje: Olet tällä hetkellä CAF Confederation Cup 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CAF Confederation Cup 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CAF Confederation Cup 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). CAF Confederation Cup 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). CAF Confederation Cup 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!