Baseball »Japani » NPB » 2018

results
6
1519133897
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷JAPANI: NPB¬ZEE÷SW9D1eZo¬ZB÷100¬ZY÷Japani¬ZC÷djpbuAMj¬ZD÷t¬ZE÷vegFu3pp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_SW9D1eZo¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/japani/npb/¬ZX÷06Japani 006Japani0010000000169000NPB 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japani¬~AA÷pWtJLMup¬AD÷1522400400¬ADE÷1522400400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷zga4y0b6¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷IHl9zKDC¬WV÷chunichi-dragons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qo0nRrIM¬AD÷1522400400¬ADE÷1522400400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷lxchv2Em¬WV÷hanshin-tigers¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷6D7muras¬WU÷yomiuri-giants¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hdpRJ0Ad¬AD÷1522402200¬ADE÷1522402200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chiba Lotte Marines¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiba Lotte Marines¬JA÷MouacsLP¬WU÷chiba-lotte-marines¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬JB÷2uNRh1Tt¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f1O9rpmc¬AD÷1522402200¬ADE÷1522402200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷tWLViLrm¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷zgLZjubg¬WV÷orix-buffaloes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vgtNKtej¬AD÷1522402200¬ADE÷1522402200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬JB÷retebN5J¬WV÷seibu-lions¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬JA÷UihDZwTI¬WU÷nippon-ham-fighters¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNfiQ2XS¬AD÷1522402200¬ADE÷1522402200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yokohama Baystars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama Baystars¬JA÷SSedwMTg¬WU÷yokohama-baystars¬WN÷YAK¬AF÷Yakult Swallows¬JB÷d200xtq0¬WV÷yakult-swallows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8WxbMgWf¬AD÷1522468800¬ADE÷1522468800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷QaPMkjJG¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷KMOQlAYM¬WV÷orix-buffaloes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E9wfNZGl¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chiba Lotte Marines¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiba Lotte Marines¬JA÷UXVDiCl4¬WU÷chiba-lotte-marines¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬JB÷n9QIjW3A¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K8LLurXF¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷tCkJVURp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷rHT1fE4o¬WV÷chunichi-dragons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tIMHtOH9¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yokohama Baystars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama Baystars¬JA÷ABDnlwrC¬WU÷yokohama-baystars¬WN÷YAK¬AF÷Yakult Swallows¬JB÷4nSkmccI¬WV÷yakult-swallows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷06ZkOF1r¬AD÷1522474200¬ADE÷1522474200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬JA÷dKX5gYJi¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬JB÷jsX9hhZc¬WV÷seibu-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YiNDs423¬AD÷1522486800¬ADE÷1522486800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷ldPwjaDa¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷WKErkJS5¬WV÷hanshin-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8SMdse8K¬AD÷1522573200¬ADE÷1522573200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chiba Lotte Marines¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬JB÷hS411mIS¬WV÷rakuten-gold-eagles¬WM÷CHI¬AE÷Chiba Lotte Marines¬JA÷CGm42T2M¬WU÷chiba-lotte-marines¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jiC1tFNQ¬AD÷1522573200¬ADE÷1522573200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷fyiTd7Qq¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷lbjXeRuj¬WV÷orix-buffaloes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rkVAJiGD¬AD÷1522573200¬ADE÷1522573200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷rydm6B3c¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷Qaoh5VI3¬WV÷chunichi-dragons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dhJhrygE¬AD÷1522573200¬ADE÷1522573200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬JA÷v3kd4kY9¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬JB÷YPl039mG¬WV÷seibu-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4bW6KX07¬AD÷1522573200¬ADE÷1522573200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yokohama Baystars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama Baystars¬JA÷GU31r8Bj¬WU÷yokohama-baystars¬WN÷YAK¬AF÷Yakult Swallows¬JB÷4pcq7ili¬WV÷yakult-swallows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nNy2LDo1¬AD÷1522573200¬ADE÷1522573200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷WdSUmUmT¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷xv5cqldp¬WV÷hanshin-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~
6
1519133897
858
Ohje: Olet tällä hetkellä NPB 2018 tulokset -sivulla baseball/Japani alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NPB 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NPB 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. NPB 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NPB 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.