Baseball »Japani » Summer Koshien » 2017

results
SA÷6¬~ZA÷JAPANI: Summer Koshien¬ZEE÷f3H45mwM¬ZB÷100¬ZY÷Japani¬ZC÷zR0QgEOK¬ZD÷p¬ZE÷EZYKKRMc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_f3H45mwM¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/japani/summer-koshien/¬ZX÷06Japani 006Japani0020000000179000Summer Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japani¬~AA÷G4tZ9umq¬AD÷1503464400¬ADE÷1503464400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koryo¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Koryo¬JA÷pWM6K7tj¬WU÷koryo¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷JOU¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷OMLAJRed¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷14¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷6¬BL÷4¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷CWZs8JHe¬AD÷1503372600¬ADE÷1503372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷Yi31tk39¬WU÷tokai-sugao¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬BS÷0¬WN÷JOU¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷Cr25u9IF¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬BT÷3¬AM÷Pelattiin 2 ylimääräistä vuoroparia.¬~AA÷U7pw9a2k¬AD÷1503363600¬ADE÷1503363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tenri¬JA÷QRagrBYd¬WU÷tenri¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷3¬WN÷KOR¬AF÷Koryo¬JB÷vV3csVm3¬WV÷koryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷1¬BL÷2¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷vqBxU0vF¬AD÷1503210600¬ADE÷1503210600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Morioka Daigaku¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Morioka Daigaku¬JA÷neTzelI2¬WU÷morioka-daigaku¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷JOU¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷QoSvf8X8¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷4¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷ITMTVM92¬AD÷1503201600¬ADE÷1503201600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷QkrtZ6eq¬WU÷sendai-ikuei¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷KOR¬AF÷Koryo¬JB÷xQopYQAk¬WV÷koryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷jNYo7wX1¬AD÷1503192600¬ADE÷1503192600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Meiho¬JA÷UJdAvTXL¬WU÷meiho¬AG÷9¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷6¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷8AeEwmmS¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷5¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷dKLXUtP8¬AD÷1503183600¬ADE÷1503183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷KlykXpQe¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷SAN¬AF÷Sanbon Matsu¬JB÷buzgW4u2¬WV÷sanbon-matsu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~AA÷EyAaM9x6¬AD÷1503124200¬ADE÷1503124200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷UujkdhaO¬WU÷sendai-ikuei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷8WlgeCEU¬WV÷osaka-toin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~AA÷hS83LTiC¬AD÷1503115200¬ADE÷1503115200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seiko Gakuin¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seiko Gakuin¬JA÷86LaGept¬WU÷seiko-gakuin¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷KOR¬AF÷Koryo¬JB÷ncK3FFan¬WV÷koryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷2¬~AA÷2g4EwB7t¬AD÷1503106200¬ADE÷1503106200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maebashi Ikuei¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAE¬AE÷Maebashi Ikuei¬JA÷4b4X8VrU¬WU÷maebashi-ikuei¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷JOU¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷tKea4kio¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷1¬~AA÷QXCnriaP¬AD÷1503097200¬ADE÷1503097200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saibi¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Saibi¬JA÷rqGOAiEH¬WU÷saibi¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷4¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬WN÷MIC¬AF÷Morioka Daigaku¬JB÷MZES9BTN¬WV÷morioka-daigaku¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷5¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬BT÷5¬AM÷Pelattiin 1 ylimääräinen vuoropari.¬~AA÷YwQ0Km7I¬AD÷1503037800¬ADE÷1503037800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AOM¬AF÷Aomori Yamada¬JB÷hfNBDgUb¬WV÷aomori-yamada¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷tKJ7EZEh¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷5¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬~AA÷6B6iOV7g¬AD÷1503028800¬ADE÷1503028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Meiho¬JA÷00bYaz0a¬WU÷meiho¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷4¬WN÷KAZ¬AF÷Kamimura Gakuen¬JB÷vicxafF5¬WV÷kamimura-gakuen¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷3¬BT÷3¬AM÷Pelattiin 3 ylimääräistä vuoroparia.¬~AA÷CUO4J7MO¬AD÷1503019800¬ADE÷1503019800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nishogakusha¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTA¬AE÷Nishogakusha¬JA÷zJCGCDq5¬WU÷nishogakusha¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷SAN¬AF÷Sanbon Matsu¬JB÷E9BKBXbB¬WV÷sanbon-matsu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷KEAeNkNa¬AD÷1503010800¬ADE÷1503010800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Kokusai Daigaku¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷zJjocYqI¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Kokusai Daigaku¬JA÷MFnsbEUB¬WU÷kobe-kokusai-daigaku¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬AM÷Pelattiin 2 ylimääräistä vuoroparia.¬~
6
1526915110
48
fixtures
6
1526915110
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Summer Koshien 2017 tulokset -sivulla baseball/Japani alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Summer Koshien 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Summer Koshien 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Summer Koshien 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. Summer Koshien 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.