Summer Koshien 2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Baseball Japani

Summer Koshien
2018
Loading...
results
SA÷6¬~ZA÷JAPANI: Summer Koshien¬ZEE÷f3H45mwM¬ZB÷100¬ZY÷Japani¬ZC÷zBxMXPg4¬ZD÷p¬ZE÷Ms9oFUrU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_f3H45mwM¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/japani/summer-koshien/¬ZX÷07Japani 006Japani0020000000001000Summer Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japani¬~AA÷lnlOWVln¬AD÷1534827600¬ADE÷1534827600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kanaashi Nogyo¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kanaashi Nogyo¬JA÷zujykhho¬WU÷kanaashi-nogyo¬WF÷5¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷lrvJDyVo¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬WG÷15¬WI÷0¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬BJ÷6¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷X¬~AA÷EHs1YEkA¬AD÷1534735800¬ADE÷1534735800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saibi¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Saibi¬JA÷ELDCCAZ9¬WU÷saibi¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷MoDGBUlG¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WG÷11¬WI÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷3¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬~AA÷dtX5XY4G¬AD÷1534726800¬ADE÷1534726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kanaashi Nogyo¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kanaashi Nogyo¬JA÷0xCKAl4M¬WU÷kanaashi-nogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷NIH¬AF÷Nihon Daigaku DaiSan¬JB÷r11P98JS¬WV÷nihon-daigaku-daisan¬WG÷10¬WI÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~AA÷6i85lWqN¬AD÷1534573800¬ADE÷1534573800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kanaashi Nogyo¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kanaashi Nogyo¬JA÷2yJOTv70¬WU÷kanaashi-nogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷9¬WH÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷OMI¬AF÷Omi¬JB÷tSHSSbM6¬WV÷omi¬WG÷7¬WI÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷OSI0kCUG¬AD÷1534564800¬ADE÷1534564800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nihon Daigaku DaiSan¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIH¬AE÷Nihon Daigaku DaiSan¬JA÷69PFV0xl¬WU÷nihon-daigaku-daisan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷KAK¬AF÷Shimonoseki Kokusai¬JB÷p0OJUKif¬WV÷shimonoseki-kokusai¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷pxKdjhFA¬AD÷1534555800¬ADE÷1534555800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hotoku Gakuen¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOT¬AE÷Hotoku Gakuen¬JA÷jqKpyNEQ¬WU÷hotoku-gakuen¬WF÷8¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷MAR¬AF÷Saibi¬JB÷CnQBWtNs¬WV÷saibi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WG÷11¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬~AA÷G2FhiYa4¬AD÷1534546800¬ADE÷1534546800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷UTVywqpE¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷12¬WH÷0¬AG÷11¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷6¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷1¬WN÷URA¬AF÷Urawa Gakuin¬JB÷8KUux3aK¬WV÷urawa-gakuin¬WG÷5¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷jTZXK93M¬AD÷1534487400¬ADE÷1534487400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nihon Daigaku DaiSan¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIH¬AE÷Nihon Daigaku DaiSan¬JA÷IiuKQsNu¬WU÷nihon-daigaku-daisan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷10¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷RYU¬AF÷Ryukoku Dai Heian¬JB÷WfqOP1xn¬WV÷ryukoku-dai-heian¬WG÷4¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷OltBLiI0¬AD÷1534478400¬ADE÷1534478400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shimonoseki Kokusai¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAK¬AE÷Shimonoseki Kokusai¬JA÷G69nlZm0¬WU÷shimonoseki-kokusai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷8¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷1¬WN÷KIC¬AF÷Kisarazu Sogo¬JB÷EiSkmg36¬WV÷kisarazu-sogo¬WG÷9¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷hhGbdfd2¬AD÷1534469400¬ADE÷1534469400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kanaashi Nogyo¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kanaashi Nogyo¬JA÷C6xiswlU¬WU÷kanaashi-nogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama¬JB÷2VDd2MJu¬WV÷yokohama-high-school¬WG÷12¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷lp93cWf0¬AD÷1534460400¬ADE÷1534460400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omi¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAK¬AF÷Tokoha Kikigawa¬JB÷pWYuHTHI¬WV÷tokoha-kikigawa¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷3¬WM÷OMI¬AE÷Omi¬JA÷j9ZyI92C¬WU÷omi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷14¬WH÷0¬AG÷9¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷3¬BQ÷X¬~AA÷Kt9wMYWn¬AD÷1534401000¬ADE÷1534401000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷IHO78ND6¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷PAV¬AF÷Takaoka Shogyo¬JB÷0tEC7sTC¬WV÷takaoka-shogyo¬WG÷5¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷04f8muEg¬AD÷1534392000¬ADE÷1534392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saibi¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Saibi¬JA÷bwPUll23¬WU÷saibi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷HAN¬AF÷Kochi Shogyo¬JB÷SCTYm8H9¬WV÷kochi-shogyo¬WG÷8¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷OEVo6Uut¬AD÷1534383000¬ADE÷1534383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nishogakusha¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷URA¬AF÷Urawa Gakuin¬JB÷UizLJTHT¬WV÷urawa-gakuin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷3¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬WM÷OTA¬AE÷Nishogakusha¬JA÷CGuGK92N¬WU÷nishogakusha¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷WbDuSsSI¬AD÷1534374000¬ADE÷1534374000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hotoku Gakuen¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOT¬AE÷Hotoku Gakuen¬JA÷IJPkLZR7¬WU÷hotoku-gakuen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷4¬BG÷0¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷AIC¬AF÷Aichi Kogyo Daigaku Meiden¬JB÷WMDXqJ48¬WV÷aichi-kogyo-daigaku-meiden¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~
55
fixtures
0
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Ohje: Olet tällä hetkellä Summer Koshien 2018 tulokset -sivulla baseball/Japani alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Summer Koshien 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Summer Koshien 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. Summer Koshien 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. Summer Koshien 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!